היום סופרבול!

היום הכי טוב בשנה היום. לאוהדי פטס, כמובן

בוקר טוב ליום הכי טוב בשנה. אם אתם אוהדי ניו אינגלנד, כמובן. לכל השאר, אני מניח שהיום הזה מרגיש קצת כמו הסרט "לקום אתמול בבוקר" – שנה שלישית ברציפות שהפטס בסופרבול. סך הכל מאז 2001 זאת הפעם התשיעית שהפטס מגיעים לסופרבול ב-18 שנים. כלומר, בממוצע פעם בשנתיים. נזכרתי היום בסופרבול של 2005 דווקא. אני זוכר את הפרומואים של פיטסבורג – one for the thumb, הם צעקו. סוף סוף פיטסבורג תוכל להשיג את הטבעת החמישית שלה, זאת לאגודל. כשמסתכלים על הפטריוטס – הם השיגו את הטבעת החמישית הזאת בטווח זמן של 16 שנה. חולני.

בקיצור, אני יכול להבין מצוין למה הפטס מאוסים לגמרי על כל אוהדי הקבוצות האחרות ולמה הרוב המוחלט יהיה בעד הראמס היום בלילה.

אבל אם אפשר, בקשה אחת קטנה – רק עוד אליפות אחת?

אני יודע, אני מבקש הרבה מעונה שבה הפטס ממש לא היו אמורים להיות פה. בריידי דיבר על זה שבוע שעבר. על איך יש עונות שבהן הכל הולך בהן טוב, כמו 2007 או 2010 (בעונה הסדירה, הכוונה) ואילו יש עונות שבהן אתה צריך להלחם על כל משחק. והפטס לא סתם נלחמו על כל משחק, הם גם הפסידו כמה משחקים בצורה מביכה ומאוד לא-פטריוטית, אם ניתן לכנות את זה ככה. ההפסד לדולפינס – עם כמה שהפטס מפסידים שם כמעט כל שנה – אולי היה השיא של זה. להפסיד על הייל מארי שהוא אפילו לא הייל מארי עם פספוס של תיקולים על ימין ועל שמאל, זה מאוד לא טיפוסי לפטס של בליצ'ק ובריידי.

אבל, אם יש משהו שלמדנו כבר בפוטבול זה שהקשר בין העונה הסדירה לפלייאוף לא תמיד קיים. פיטסבורג ב-2005 והג'איינטס של 2007 הן דוגמאות טובות לקבוצות שהיו בינוניות בעונה הסדירה ולקחו הכל. במידה רבה, גם הפטס של 2001 והקולטס של 2006. בשנים האחרונות, לעומת זאת, התרגלנו שהקבוצות הטובות בליגה מגיעות לסופרבול. אין לי הסבר ממש טוב מה שונה בפטס האלו חוץ מאשר שהם כבר ממש יודעים איך לעבור את העונה הסדירה במינימום נזק (שימו לב שהקבוצה מגיעה בלי אף פצוע משמעותי לסופרבול) רק כדי להרים את הרמה בפלייאוף. וזה מאוד לא טריוויאלי בעיניי.

הפטריוטס כמובן לא מגיעים לסופרבול הזה כאנדרדוגס – הם התחילו ככאלו בוגאס ומהר מאוד הפכו לפייבוריטים וגם הבנתי שמרביתו של הכסף הלכה אליהם (מה שלא אומר כלום – מרבית הכסף הלכה עם האנדרדוגים בשלב חצאי הגמרים וראינו איך זה נגמר). מה שכמובן לא מפריע להם להתנהג ככאלו. בריידי לקח לקצה את הקונספט של "הוא זקן מדי" והשתמש בזה כל הפלייאוף כדי להראות לכולם. מה שנחמד זה ש-18 שנה אחרי שהפטס ניצחו את הראמס כאנדרדוג מוחלט, באחת מההפתעות הכי גדולות בהיסטוריית הסופרבולים, הם מגיעים מול אותם ראמס כשהם פייבוריטים למדי (כמובן, לא בפער שהראמס ההם היו פייבוריטים) אבל איכשהו מצליחים להפוך את עצמם לאנדרדוגס.

מה אני אגיד לכם? כאוהד, אין דרך יותר כיפית לנצח מאשר ככה, כשאף אחד לא סופר אותך. אתם רואים, כבר הפנמתי את הגישה!

***

אז מה יהיה במשחק?

אם בדרך כלל אני מגיע למשחקים בהרגשה רעה, הפעם אני מגיע דווקא עם הרגשה טובה ואופטימיות. אין לי הסבר לתופעה המוזרה הזאת, כי הרי אני ידוע כפסימי מטיבי. רק אגיד שהגעתי עם הרגשה דומה גם במשחק מול הצ'יפס וסך הכל זה עבד בסדר.

אני חושב שאין יותר מדי סודות לפני המשחק הזה. הפטס השתמשו גם מול הצ'יפס וגם מול הצ'ארג'רס באותה שיטה התקפית ברורה מאוד של המון המון ריצות דרך האמצע, מסירות קצרות לראנינג בק או לג'וליאן אדלמן. בשיטה הזאת הם הרוויחו שני דברים חשובים מאוד: גם החזיקו את הכדור ה-מ-ו-ן ובכך הצליחו להשאיר את ההתקפה המפחידה של היריבה על הספסל וגם ניטרלו את הפאס ראש המצוין של היריבה. בגלל כל הריצות, הגנת היריבה לא יכלה ללכת על הראש של בריידי יותר מדי וגם כשהיא הלכה, הוא שחרר את הכדור כל כך מהר שלא היה להם זמן להגיע אליו בכלל. תוסיפו לזה את קו ההתקפה המעולה של הפטס ותקבלו מתכון בטוח לתסכול היריבה (מספיק היה לשמוע איך ג'ואי בוסה מדבר על בריידי במהלך המשחק כדי להבין את זה)

די ברור שהפטס ינסו לעשות את אותו הדבר מול הראמס. כמו הצ'יפס והצ'ארג'רס, גם לראמס יש פאס ראש מעולה אבל חוליית ליינבקרים מפוקפקת. כמו שתי הקבוצות האלו, גם לראמס יש התקפה נהדרת ומפחידה שהפטס ירצו להשאיר כמה שיותר על הספסל. אני חושב שדי ברור שהמשחק הזה יוכרע במאצ'אפ של סו ודונלד עם קו ההתקפה של הפטס, במיוחד השלישיה האמצעית. כולם יודעים שלחץ על בריידי דרך האמצע הוא המתכון להוציא אותו מאיפוס, כמו שקרה בשני הסופרבולים (במיוחד הראשון) מול הג'איינטס, אם הפטס יצליחו לנטרל את הלחץ הזה, מצבם יהיה מצוין. מהצד השני, אם הפטס יצליחו להביא לחץ על גוף כמו שהם עשו על מהומס וריברס (שני ק"בים כנראה יותר איכותיים ממנו) הרי שלראמס תהיה בעיה גדולה.

למה אני אופטימי?

1. כי בליצ'ק הוא מאסטר בלהוציא ק"בים צעירים מאיפוס על ידי הטעיות ולחץ מכל מיני כיוונים לא ברורים.

2. כי כמעט כל שחקני הפטריוטס היו במעמד הזה בעבר, ויותר מפעם אחת, בעוד אצל הראמס מעט מאוד, כולל המאמן שלהם. הפטס יודעים איך לגשת לזה והם בטח לא יתרגשו כמו שגוף יתרגש. אם תזכרו, שבוע שעבר רעדו לגוף הידיים מול ניו אורלינס ברבע הראשון, לפני שהוא התאפס על עצמו. אם הפטס יצליחו לנצל רגעי לחץ בהתחלה אצל הראמס, זה יכול לייצר אפקט כדור שלג שממנו הראמס לא יחזרו.

3.כי טוב, טום בריידי.

4. לראשונה מאז הסופרבול מול סיאטל, הפטס מגיעים לסופרבול עם גרונק ואדלמן בריאים.

כל זה כמובן יפה בתיאוריה. בתכ'לס, ניק פולס שיחק שנה שעברה בסופרבול הראשון שלו ותפר את הגנת הפטריוטס על ימין ועל שמאל. ושון מקווי הוא עדיין מוח התקפי מעולה. וטוד גרלי הוא עדיין ראנינג בק אדיר (בהנחה שהתאושש ממה שלא קרה שם מול הסיינטס) שיכול לעשות שמות בחוליית הליינבקרים האיטית של הפטס. ואקיב טאליב כבר היה בסרט הזה כמה פעמים ויודע מה צריך לעשות (אני מניח שהוא יופקד על אדלמן). או בקיצור, אף אחד לא יודע שום דבר. אצל הפטס הרי, כל סופרבול הולך עד הפוזשן האחרון.

אין לי בעיה שזה מה שיקרה גם הפעם. אבל יאללה, עוד אליפות אחת קטנה למזכרת.

הימור פרוע: פטס ביותר מעשר.

פרמיירה פרק 78 - עוזי דן ובורוביץ' - האם סאדיו מאנה יכול לזכות בפרס כדורגלן העונה?
מחסום

48 Comments

יואב דובינסקי 3 בפברואר 2019

מצטרף להימור שלך

אח שלו 3 בפברואר 2019

אני יותר פסימי. יש כאן משהו שחזר עם מול אטלנטה וגם מול פילדלפיה. נוהגים לומר ש"בליצ'ק עם שבועיים הכנה יפרק את היריבה". אבל זה הפוך בשנים האחרונות. לפאטס לא הייתה שום תשובה ליריבות שבאו עם הכנה ארוכה בשנים האחרונות. הסיבה איננה שבליצ'ק שכח לאמן. הסיבה היא שלפאטס יש מעט מדי כישרון אובייקטיבי. ההגנה שלהם, בפרט, נשענת על SMOKE AND MIRRORS. כשליריבה יש מאמן התקפי לא פראייר, ושבועיים להתכונן, הם יכולים להכין את עצמם לכול השטיקים וההסוואות של הפאטס ולנטרל אותם. ובסופו של יום זה אלנדון רוברטס רודף לרוחב אחרי מישהו מהיר ממנו בהרבה. מקוויי רחוק מלהיות פראייר. אני מרגיש הרבה פחות בטוח למשחק הזה מאשר הייתי מול הצ'ארג'רס ואפילו מול הצ'יפס.

המשחק יוכרע דווקא על הריצה. אם הראמס לא יעצרו את הריצה של הפאטס, נגמר המשחק. אם הפאטס לא יעצרו את הריצה של הראמס, סיכוי טוב שנגמר המשחק.

כמה דברים שהייתי מצפה להם מהפאטס: סוני מישל במשחק המסירה. טוויסט חדש. ובהקשר ישיר: משחק רציני לרקס בורקהד בסקרינים. כמו בסופרבול הקודם. וגם: פטרסון בג'אדג'טים ובספיישל טים.

בליקי 3 בפברואר 2019

דווקא ממך גרייזס ציפיתי למנגנון אנטי-ניחוס יותר ברור. אני רואה את זה כמשחק מול קבוצה שאין לה מה להפסיד, ושמקדימה את תוכנית המגירה שלה בשנה שנתיים לפחות (בליצק ובריידי לא באמת יכולים להתגאות במאזן של 4:5 בסופרבולים)

גרייזס 3 בפברואר 2019

לא מאמין בנאחס. אלא במקרה של ליברפול.
הראמס לא מקדימים שום תוכנית מגירה, להיפך – הם שמו את כל הצ'יפים שלהם על השנה ושנה הבאה, כשהחוזה של גוף עדיין חוזה רוקי וזרקו המון כסף על שמות גדולים. עוד שנתיים כשיצטרכו לשלם 200 מיליון על גוף יהיה להם הרבה יותר קשה להעמיד קבוצה תחרותית כזאת. דווקא לפטס אין שום דבר להפסיד – המקום של בריידי כגדול מכולם הוא אנ-דיספיוטד, יפסיד או ינצח. האמירה בסוף היא טפשית מאוד בעיניי. בריידי-בליצ'ק הגיעו לתשעה סופרבולים – אני חושב שאין קבוצה בליגה שהגיעה למספר הזה. מאזן בסופרבול כשהכל מוכרע על תפיסה לפה או לשם הוא חסר משמעות בתמונה הכללית

שי אורן 3 בפברואר 2019

אפשר ששתי הקבוצות יפסידו?

יובל 3 בפברואר 2019

1. באמת שאין דבר יותר מאוס מלראות את גוליית מנסה להתחפש לדוד. בעצם יש, רמאי מוכח שמנסה להתחפש לדוד וכל הזמן בוכה על איך שלא מעריכים אותו.
2. מסכים עם המגיבים הקודמים לגבי עניין הריצה, אם הראמס יצליחו לעצור את נ"א על פחות מ-100 יארדס וגם יצליחו איכשהו (למרות הליינבקרים המאוד בינוניים שלהם) לעצור את המסירות הקצרות, זה יכריח את בריידי לנסות מסירות ארוכות יותר על מעל 20 יארדס מה שגם יהפוך את המשחק למעניין יותר וגם יעזור להימור שלי על פיליפ דורסט כ-MVP.
3. בסופו של דבר אפשר לנתח את המשחק מבחינה מקצועית כמה שאתם רוצים, אבל מה שאתם לא יודעים הוא שהכל בכלל תלוי בשאלה אם אתעורר בלילה לראות את המשחק או לא.
להלן הטראק-רקורד שלי –
לסופרבול בשנה שעברה לא התעוררתי.
בסופרבול לפני שנתיים התעוררתי בדיוק כשבריידי זרק את הפיק-סיקס לרוברט אלפורד ונשארתי לראות.
בסופרבול לפני 4 שנים התעוררתי בדיוק כשסיאטל על ה-1 יארד ליין. אמיתי לגמריי.
למי שהיה לו ספק – לשני הסופרבולים נגד הג'איינטס כמובן שלא התעוררתי.

אז רק לידיעה – לסופרבול הנוכחי אני כמובן לא מתכוון להתעורר, אבל דברים יכולים לקרות.

4. הימור שלי על התוצאה – 28:21 נ"א.

נתי 3 בפברואר 2019

יש מצב אתה נותן את המספר שלך שנוכל להתקשר ולהציק?

austaldo 3 בפברואר 2019

אני הרבה פחות אופטימי ממך, בגלל ארון דונאלד והלחץ מהאמצע. אבל ניראה

ובניגוד לשנה שעברה שבאמת לא הרגשתי רע (יחסית כמובן) להפסיד נגד פילדלפיה – את הקבוצה של קרונקי חייבים לנצח. GO PATS

7even 3 בפברואר 2019

אוי זה הולך להיות כ"כ קל…
כולם כולל כולם יודעים שבריידי ימסור עשרות צ'ק דאון אחרי צ'ק דאון אחרי צ'ק דאון לכל אחד מטייט אנדס/ראנינג בקס/רסיברים שיבואו לאמצע.
וזה יהיה כ"כ מהר שכל הפאס ראש יהיה לא רלוונטי.
אני יודע, מקוויי יודע, בליצ'ק יודע, וגם סו ודונאלד יודעים, וגם כל חוליית ההגנה של הראמס?
האם זה עוזר שכולם יודעים? לא. זה יקרה. שוב ושוב ושוב. ובריידי יתיש את ההגנה של הראמס ויתסכל את מקוויי את אוהדי הראמס (יש כאלו? )

אולי זה יהיה צמוד, ואולי לא. כנראה כן, כי בכל זאת מתי היה סופרבול לא צמוד למעט ההוא של הסיהוקס מול הברונקוס?

ועדיין – כך זה בדיוק זה יתנהל. ככה, מה לעשות, צריכים לשחק במשחקים שעל הנייר אתה אנדרדוג.

אח שלו 3 בפברואר 2019

למעשה, אם אני זוכר נכון רוב הסופרבולים לא צמודים. סופרבולים שמוכרעים בשניות האחרונות זה בעיקר סיפור של הפאטס. עוד לא היה סופרבול שהם שיחקו בו שלא היה תיקו/החלפת הובלה ברבע הרביעי.

7even 3 בפברואר 2019

הושמטה המילה 'לאחרונה'.
למעשה, אם אני לוקח את ה-10 שנים האחרונות ומחריג רגע את סטיית התקן החד פעמית של הסיהוקס מול הברונקוס, לא היה סופרבול ממש חד צדדי.
את אלו של הפאטס כולם מכירים איך הם הסתיימו. אף לא אחד מהם בפער של יותר מפוזשן. לשני הצדדים.
לא חושב שהפעם זה יהיה אחרת, אבל כאמור – צ'ק דאונס!

אח שלו 3 בפברואר 2019

לא מסכים גם עם זה. הפאטס שיחקו 8 מתוך 18 הסופרבולים האחרונים (2000-2017). אז נשאר לנו בדגימה 10. מתוכם, 7 נגמרו בהפרש של למעלה מפוזשן. רק 3 בהפרש של פוזשן.

ולגבי הצ'ק דאונס – קצת אחרת. סקרינס. ג'ט סוויפס. וכאלה.

7even 3 בפברואר 2019

לגבי ההפרש של יותר מפוזשן – רשמתי, מדובר עם אלו של הפאטס בלבד.
איזה מהם נגמר ביותר מפוזשן?

אח שלו 3 בפברואר 2019

כול הפאטס נגמרו על הפוזשן.

לגבי לא-פאטס שנגמרו צמוד: למעשה רק שלושה: רייבנס-ניינרס; סטילרס-קרדינלס; פאקרס-סטילרס.

ק. 3 בפברואר 2019

אז יש פה את גירסת מוריניו (מאמן עם הסגל היקר/מהשניים היקרים בליגה בגישת האנדרדוג ושהעולם נגדנו) של הפוטבול?

אח שלו 3 בפברואר 2019

לא. זאת בדיוק הנקודה – ההשוואה שלך מסבירה למה זה לא נכון. הפאטס אינם הקבוצה עם הסגל הכי יקר. כי זה פוטבול. למעשה, הפאטס הם הקבוצה עם הסגל הכי "זול" (כמות בחירות הדראפט שהם מקבלים משוקלל בגובה הבחירה) בהפרש עצום מכול היתר. במונחים של חוקי הליגה, זה כמו שלסטר סיטי ייקחו 5 פעמים רצוף.

jhkj 3 בפברואר 2019

לכולם יש את אותו תקציב פלוס מינוס, וללסטר לא היה את מסי ופרגוסון/פפ אז ההשוואה הזו לא בדיוק מתאימה.

גרייזס 3 בפברואר 2019

אין אוהד פטס גדול ממני אבל זאת השוואה מופרכת לגמרי. לסטר משחקים בתנאי תחרות לא שווים, הפטס נמצאים בשדה משחק שווה. הם עושים בו קסמים אבל זה ממש לא קרוב.

שי אורן 3 בפברואר 2019

אם כבר אז הראמס, עם גוף (בחירה ראשונה בדראפט) דונאלד, גרלי, טאליב, סן המגעיל, קוקס ומאמן סופרסטאר – הם יוותר ריאל, סיטי, פ.ס.ז
אבל מקוויי עם החיוך הוא בדיוק ההפך ממוריניו

ק. 3 בפברואר 2019

חברים, כל העובדות ידועות, נאמר בקריצה, אל תהיו כבדים. הרעיון היה התבכיינות וטקטיקת כל העולם נגדנו של קבוצה שיש לה את הכלים והמשאבים לזכות בתואר.
גם גרייזס בפודקאסט (שהיה מצוין) שהוקלט עם דסקל הודה בחצי חיוך שאוהדי הפטס בכיינים…

פרקש 3 בפברואר 2019

אריאל עזוב ניתוחים. השאלה האמיתי היא האם אתה קונה הפסד הערב בשביל אליפות של ליברפול

גרייזס 3 בפברואר 2019

זאת שנה של הסיטי, זה לא משנה

ניינר / ווריור 3 בפברואר 2019

גם אני מצטרף להימור של פאטס במעל ט'ד

שי פרנסיסקו 3 בפברואר 2019

קודם כל, אריאל – תודה על כל הסיכומים כל העונה.

שנית, למי שמחפש לינק, https://www.reddit.com/r/nflstreams

שלישית, אליפות שישית לבריידי, אין כאן שאלה בכלל. אני אישית מאמין שבריידי ינסה לעשות כל מה שאפשר כדי להגיע ל 7 טבעות, ולעבור את ג'ורדן לפני שהוא פורש. אין ספק שהוא כבר הקווטרבק המצליח בהיסטוריה, עכשיו נשאר רק התואר של הספורטאי הגדול בהיסטוריה.

austaldo 3 בפברואר 2019

לא תמצא מישהו שיותר אוהד של בריידי ממני, ואני אומר ש״הספורטאי הגדול בהיסטוריה״ זה תואר שאף שחקן בענף קבוצתי לא יכול לקבל.

שי פרנסיסקו 3 בפברואר 2019

זה לא ממש תואר שלי :) זה פרשנויות ששמעתי כל מיני פרשנים זורקים לאוויר. וכן אני מסכים, לפדרר יש יותר קייס ממנו. אבל בכל מקרה, בוא ננסה אחרת… אם ג'ורדן על 6 טבעותיו נקרא "אלוהים" / "הוד אוויריותו" וכו וכו, איך היית מגדיר את בריידי אם וכאשר טבעת מספר 7 תעלה לו על היד?

7even 3 בפברואר 2019

ג'ורדן זוכה לשלל כינויים בעיקר בגלל הפופולריות של הכדורסל בעולם וכי זה נוסטלגי, זה מפעם.
אם ברצלונה היתה משחקת סדרה של הטוב מ-7 בכל שלב באלופות, יש מצב שהיא היתה זוכה בכל שנה בגביע ב-10 שנים האחרונות.
אם ג'ורדן היה משחק כל משחק במצב של הפסד והביתה, או הטוב מ-3 והביתה, הוא לא היה מסיים עם 6. בספק אם היה מגיע ל-3.

ועדיין – ג'ורדן אגדי. לא בטוח שיותר אגדי מאחרים.

שי פרנסיסקו 3 בפברואר 2019

אהבתי, אגדה זה בדיוק המונח המתאים. איזה כיף לנו בתור אוהדי ספורט שיש לנו כל כך הרבה אגדות שאנחנו זוכים לראות!

Jhkj 3 בפברואר 2019

פדרר ובריידי שיחקו בדור הכי פורה, אבל לפדרר מאזן שלילי מול נדאל ונובאק, שהם כרגע לפחות המקום השני והשלישי בכל הזמנים עד שאחד מהם יעקוף אותו. העליונות של בריידי על פייטון, רודג'רס, ביג בן, בריס, הגנת הרייבנס האידרה של לואיס וריד, הסיהוקס ועוד ועוד שמים אותו מעל, כי היה גדול משמעותית מכמה מהגדולים ביותר. ג'ורדן לשם השוואה לא פגש תחרות ברמה שפדרר ונדאל ובריידי פגשו. לכן לדעתי בריידי עולה על שניהם

פרקש 3 בפברואר 2019

אני הראשון שיסכים איתך על הגדולה של בריידי אבל גם אם הוא יזכה השנה שנה הבאה והשנה שאחריה הוא לעולם לא יהיה איזה קונצנזוס על הספורטאי הגדול בהיסטוריה. הסיבה פשוטה, הוא משחק משחק אמריקאי לחלוטין. (+עוד כמה הזויים משאר העולם)

לורנס טיילור 3 בפברואר 2019

הוא לא הכי גדול בספורט שלו, ואפילו לדעת רבים בעמדה שלו אז כל אמירה כזו מופרכת לחלוטין.

Jhkj 3 בפברואר 2019

אז מי בעמדה שלו ומי בפוטבול, היחיד שאולי זה ג'רי רייס וגם הוא מוביל בעמדה שלו בפחות פער ממה שבריידי מוביל בקוורטרבק.

שי פרנסיסקו 3 בפברואר 2019

מי היית שם לפני בריידי? בתור אוהד ניינרס, שזכה לראות גם את מונטנה בזמן אמת, אני פשוט עוד לא ראיתי קווטרבק כזה. לא ראיתי את יונייטיס או בראדשו משחקים אז כמובן שקשה לי להשוות אליהם או לאחרים לפניהם אפילו ( ניימת'?)
לדעתך מי השחקן שהיית שם לפניו? וקווטרבקים? (באמת סקרן לדעת, לא בקטע של להתווכח)

לורנס טיילור 3 בפברואר 2019

כל ק"ב היסטורי שהיה משחק שם היה מצליח באותה מידה. אם מונטנה או אלווי היו משחקים בניו אינגלנד הם לא היו זוכים בהרבה אליפויות? פייטון, רוג'רס, בריז תחת ביליצ'ק היו בלתי עצירים. שלא תבין לא נכון, בריידי בהחלט נמצא שם כשווה בין שווים אבל זה לא שיש לו מספרים יוצאי דופן ביחס לאחרים שמפרידים אותו מהם. זה לא ג'רי רייס או לורנס טיילור שפשוט הגדירו מחדש את העמדה שלהם.

Jhkj 3 בפברואר 2019

אני דווקא חושב הפוך, עם לבריידי היו את רג'י ויין והאריסון יחד עם דאלאס קלארק הוא היה משמיד את הליגה בלי למצמץ. העובדה שכל רסיבר ורץ שכמעט נזרק מהליגה הופך לכוכב ליד בריידי מעידה לא רק על בליצ'ק. דרך אגב ,תגיד מה שתגיד על שאר הקוורטרבקים, אבל דרייב אחרון פחות מדקה על השעון לא היית שם את בידיים של מישהו שהוא לא טום בריידי. בגלל זה טום בריידי נשאר וניצח את כל השמות שנתת ואת כל הקבוצות ההיסטוריות שפגש כמו הראמס, הרייבנס והסיהוקס. לורנס טיילור ג'רי ג'ונס היה נחשב לגדול מכולם לפני בריידי בעיקר בזכות אורך הקריירה, עונה הכי טובה לעונה הכי טובה מה שמגטרון עשה מטורף יותר. לפי ההגדרה שלך לגדול ביותר יוהאן קרויף הוא הכדורגלן הכי גדול וצ'ימברליין הכדורסלן כי הםשינו הכי הרבה את המשחק. אבל ההבדל לדעתי הוא שאת מה שבריידי, מסי וג'ורדן עשו לא שינה את העמדה או את האופן בו משחקים כי אי אפשר לחקות אותם או ללמוד מהם, לא אנושי לעשות מהם שהם עושים, אבל הם שינו את פני הענף לחלוטין

לורנס טיילור 3 בפברואר 2019

זה לא כל רסיבר או ראנינג בק אלא כל שחקן שמשחק תחת ביליצ'ק הערך שלו גדול מכל קבוצה אחת שהוא שיחק בה. אז אם כולם ככה יותר סביר שגם בריידי הוא כזה תוצר של המערכת שסביבו.

Jhkj 4 בפברואר 2019

דרך אגב לפי הגישה הזו אהרון דונלד גדול מטיילור, כי מה שדונלד עושה בדיפנסיב תאקל לא עשו מעולם

Jhkj 4 בפברואר 2019

המערכת שינתה הרבה סגנונות לאורך השנים, מאמני התקפה והגנה התחלפו לאורך השנים רק שניהם נשארוף המערכת ממש לא אותה מערכת אבל ההצלחה אותה הצלחה, לשניהם גדול מהמאמנים אבל בריידי גם גדול השחקנים, כל טוני רומו יגיד, כל התוצאות מראות, לאורך כל השנים הוא ניצח קבוצות מצוינות עם מאמנים מצוינים, אפילו ה-nfl השתנה אבל בריידי המשיך. זה כמו שתגיד שמסי הוא תוצר של המערכת והטיקי טאקה, מסי הוא המערכת.

ג'ורדן השיג את ההצלחה שלו תחת פיל ג'קסון ובוושינגטון הוא לא התקרב לרמה, האם הוא שחקן של מערכת?

יוני 4 בפברואר 2019

ביליצ'ק הוא המערכת.

Jhkj 4 בפברואר 2019

למה בליצ'ק המערכת ופיל ג'קסון לא?

Maldini 4 בפברואר 2019

ביזבוז 2 פסקי זמן תוף 10 דקות כולל פלייקול נועז ואגרסיבי של ריצה אחרי אחד מהם ב3rd and 8

פאנט ב-4th snd 3 מה-40 יארד ליין של הפאטס כדי להרוויח 20 יארד פילד פוזישן

מתי אנדי ריד כבר יגדל ביצים וילמד לנהל משחק גדול ושעון אני שואל?

Maldini 4 בפברואר 2019

סיכום מהיר למחצית: בריידי של (רוב) העונה הרגילה הגיע. AKA אלכס סמית ביום בינוני. פאקינג סקרינס פשוטים הוא מתקשה להשלים כמו שצריך. זריקות אאוטסייד דה נאמברס אפילו לא קרובות. אם הוא ב-50% מהפוקוס מול הצ'ארג'רס או ההארכה בקנזס זו שחיטה כשרה כי מקוויי הגיע בלי שום שפן בשרוול (יש לו עכשיו 20 דקות לחשוב על משהו אבל עצם זה שהוא חשב שהם יוכלו להריץ את ההתקפה הרגילה שלהם עם הסטרץ' זון שפותח חללים עצומים במרכז המגרש זו בדיחה) וגוף לא נראה קשור לאירוע לבינתיים.

יובל 4 בפברואר 2019

בריידי היה מחריד עם כל הזריקות לרגליים של ג'יימס וייט, אבל גוף בהחלט היה גרוע יותר. כמו צבי שנלכד באורות המכונית עם כל הדיפנסיב-ליינמנים של נ"א שרודפים אחריו. אם זו הגאונות ההתקפית של שון מקויי שכ"כ דיברו עליה אני מעדיף כבר את בילי אווווו.
בצד החיובי – לפחות לא נשמע את אוהדי נ"א בוכים על ההגנה שלהם היום.
ועוד אחד – אחרי סופרבול כזה לבחור MVP מהצד ההתקפי זה בולשיט מוחלט. הייטאוואר היה צריך לקבל, או לחלופין כל הדיפנסיב-ליין של נ"א, או פשוט לתת את זה לבליצ'ק וגמרנו.

נתן 4 בפברואר 2019

עוד יום בעבודה – של הפטריוטס
נראה לי שהכשרון האמיתי בספורט זה פשוט לגרום ליריב להיראות כמו כלום

בשורות רעות 4 בפברואר 2019

D-FENSE !!!!
בעונת ההתקפות וצבירת הנקודות המסיבית

אח שלו 4 בפברואר 2019

כמה סופרבולים היו יכולים להיות לפאטס אם מאט פטרישיה היה נשאר בתואר מהנדס חלל המחורבן שלו?

7even 4 בפברואר 2019

אפ היו אומרים לי שבלייק בורטלס שיחק הלילה מול קודי קסלר זה לא היה נשמע מופרך. אפילו די הגיוני יחסית לביצועים של שני הק"ב ששיחקו על המגרש.

אבל נו…אמרתי לכם על הצ'ק דאונס האלה.
כולם יודעים שזה יגיע ואף אחד לט מצליח להתמודד עם זה.

ועם כל המשחק המחריד של גוף…
ברנדון וודס – 2 השמטות באנדזון.
14 נקודות התנדפו להן בלי שמישהו שם לב.

7even 4 בפברואר 2019

קוקס**

Comments closed