הנצחון האל האל

היו במשחק הזה 2 דייגו קוסטה: אחד של עד השער - שהזכיר למרבה העצב את טורס של העונות האחרונות, והשני - אחרי השער, רץ אחרי כל כדור גם אם הוא כבר בידיים של השופט ששרק לסיום. וזה מצוין, כי דייגו קוסטה עירני ומאמין בעצמו = פחות הססנות, עצירות מול השער בחיפוש מסירה, עבירות מיותרות, והרבה הרבה גולים.

האמת ש-3 הנקודות האלה חשובות מאד, כל שמיטת נקודות במצב הנוכחי כמוה כהזמנה למשבר עמוק, במיוחד כשפרנק למפארד מנצח עבורנו עבור יריבתנו משחקים בקצב. אם פלגריני היה יכול, הוא היה מחתים עוד 3 פרנק למפארדים כאלה מצ׳לסי כבר מחר, במיוחד כשצריך גולים מהקישור עכשיו כשאגוארו פצוע ופתאום מתברר שהוא החלוץ הרציני היחיד מתוך ה-4. דז׳קו לא ממשיך בינתיים ביכולת של העונה שעברה, יובטיץ׳ מצוין אבל לא חלוץ ונגרדו בהשאלה בוולנסיה בשלב ראשון לפני פרידה סופית.

בחזרה ללונדון: ההרכב היה שונה מהרגיל, כמובן עקב פציעתו המינורית של קורטואה והשעייתו של פאברגאס מכל פעילות ספורטיבית מקומית למשך משחק אחד, תוצאה ישירה של מעורבותו ההגנתית המוגברת תחת מוריניו והצורך שלו להוכיח שהוא יכול לשחק בקישור הבנוי על פיבוט של 2 קשרים. משב הרוח הרענן היה כמובן פיליפה לואיס בהרכב – ניתן לומר שהוא לקח את העניינים לידיים, היה מעורב, אבל לא תמיד באופן המדוייק והמוצלח ביותר. וזה כשאזפי מפנה את הבמה באופן נדיר וביום שראיין ברטרנד סוחט פנדל מול ברנלי…

היו במשחק הזה 2 דייגו קוסטה: אחד של עד השער – שהזכיר למרבה העצב את טורס של העונות האחרונות, והשני – אחרי השער, רץ אחרי כל כדור גם אם הוא כבר בידיים של השופט ששרק לסיום. וזה מצוין, כי דייגו קוסטה עירני ומאמין בעצמו = פחות הססנות, עצירות מול השער בחיפוש מסירה, עבירות מיותרות, והרבה הרבה גולים.

השיפוט היה בינוני, כריס פוי נתן ליותר מדי השתוללויות להתרחש, וזה היה יכול להיגמר ביותר פציעות מיותרות. צריך להסביר טוב טוב לשחקנים שפציעות והשעיות בשלב הזה משמעותן עבור הנפצעים/מושעים שיזכו לבוקר-חג-המולד נדיר עם המשפחה וזה איכסה.

העניינים הולכים קשה מהצפוי כרגע, אני מקווה שבעקבות המשחק הנרפה של וויליאן (כמה פעמים אפשר עוד לשבח את מוסר העבודה הגבוה שלו?) גם שורלה יקבל עוד הזדמנויות. כי כרגע עמדת הקשר הימני התוקף לא משכנעת בכלל.

אה כן, וצ׳ך אולי פחות טוב מקורטואה אבל צובר clean sheets בקצב מהיר ממנו.

והזאר עם הראש?

נתונים: whoscored.com
נתונים: whoscored.com
על הסאגה של הזזת הדרבי
היא לא שלנו אבל אנחנו חלק ממנה - מתן גילור

6 Comments

no propaganda 13 בדצמבר 2014

שורלה טוב כשהוא משחק משמאל, גם ויליאן הכי טוב בשמאל. הבעיה ששורלה מאבד את עצמו לגמרי בימין כאשר ויליאן מסתדר לא רע , רק לא כובש. בצ'לסי כרגע אין שחקן שטוב מימין, לא האזאר ולא אוסקר יכולים לשחק שם ולכן ההרכב שמשחק כרגע הוא הכי טוב שצ'לסי יכולה להציב.

אביאל 13 בדצמבר 2014

משחק שהזכיר לי הרבה משחקים בעונה שעברה, אבל העיקר במצב הזה ובטח לפני משחקי חג המולד הן שלוש הנקודות.

לטעמי היה קצת מיותר לעלות בבית מול האל עם מיקל ומאטיץ׳ ביחד, הייתי רוצה לראות את רמירז משחק יותר, הבחור הוא צ׳לסי דור אחד אחורה, אחד שיודע להוציא היטב את הקבוצה ממשחק קשה או מבוץ׳ עמוק וקצת מבאס אותי לראות על הספסל.

ויאללה רוטציה עמוקה מול דרבי.

דנידין 13 בדצמבר 2014

בתחילת העונה לא חשוב הפורמה, כי הקבוצה מתגבשת וכו' ומה שחשוב זה לצבור נקודות, לא לתפוס פער מהמובילות וכו'
לפני חג המולד לא חשובה הפורמה, אלא הנקודות כדי להיכנס לחג המולד בראש שקט
בפברואר מרץ לא חשובה הפורמה אלא הנקודות כי יש משחקים קשים באירופה והראש שם.
בסוף העונה לא חשובה הפורמה אלא הנקודות כי יש אליפות מעבר לסיבוב.

אז מתי חשובה הפורמה?

גור אילני 13 בדצמבר 2014

חשוב רק דבר אחד- קצב צבירת הצהובים של דייגו קוסטה

גאזה 14 בדצמבר 2014

בסיכומי עונה? :)

Comments closed