הניצחון על האל

משחק די רע של הקישור וההגנה. עדיין הורג אותי לראות עם כמה מעט שחקנים אנחנו עולים להתפרצות, למזלנו האל היו נאיביים ונתנו לדייגו לכבוש כשהוא לגמרי לבד ובמצב סטטי. וגם החילוף של זומה במקום קווארדאדו היה יותר שייך לעידן גרנט מאשר לאן שאנחנו רוצים להגיע. קשה להאשים את מוריניו כשהוא לא סומך על ההגנה שלו, אבל הוא צריך להוביל ולא להיגרר.

לא בכדי שמתי את התמונה של מאטיץ'. כדי להכתיב את הקצב הוא צריך לחזור לכושר של אמצע העונה, כרגע הוא קצת חסר בטחון וגם על סף הרחקה כמעט בכל משחק. כשהחלה נוספת תביא להשעייה ארוכה יותר אחרי האדום ההוא.  

 

וזה נכתב לפני

כחימום  לקראת האל סיטי צפיתי בחלקים מהקלאסיקו של אנגליה. האמת שמה שראיתי הזכיר לי קצת את מה שרואים מצ'לסי  העונה, ואולי הוא המפתח לכשלון הקבוצות האנגליות באירופה.

מה שראיתי היה מין התרוצצות בלתי נגמרת של הקבוצות. אבא שלי היה קורא לזה עכברים מורעלים .  הרבה רצון, מעט תכלית, מעט רעיונות איך לעשות דברים. במשך תשעים דקות נראה כאילו שתי הקבוצות רודפות אחרי המשחק.

מה שקבוצות המובילות באנגליה משוועות לו,  כנראה, הוא שחקנים שהם בוסים במגרש. שמכניסים את הקצב, שלא נלחצים. תחשבו שניה על הקישור של יובנטוס  ותבינו למה אני מתכוון. יאיא טורה היה דוגמה טובה יחסית, לפני המקרה עם עוגת היומולדת  לפחות. 

גם צ'לסי של תחילת העונה נראתה בכיוון, כשדייגו  קוסטה בתפקיד המושל. אבל זה היה די קצר. פחות מחצי עונה. ועכשיו אנחנו מחכים לראות רסיס של דומיננטיות. 

 

 

 

הזדמנות אחרונה קרלו - נמרוד איתן
לא חלק מהעתיד

11 Comments

דורפן 22 במרץ 2015

אני חושב שאתה קצת קשה עם יונייטד. הדרך שבה הוציאה את ליברפול מהמשחק הייתה מאד אירופאית. לתקופה במחצית השניה זה הדרדר להיאבקות בבוץ – אבל לפחות 60 דקות זה היה מאד הדוק

גור אילני 22 במרץ 2015

כנראה שלא ראיתי מספיק מהמשחק. מה שבטוח, הרווחתם מהצד של מאטה כי כשהוא לא צריך להוכיח את עצמו הוא הרבה יותר טוב.

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

מרגע ההרחקה, בדיוק כשיונייטד היתה אמורה לקחת פיקוד על המשחק ולשלוט בו, היא איבדה אותו וזה הפך לבדיוק המירוץ עכברושים הזה שגור מדבר עליו.

אריק 22 במרץ 2015

העם דורש סיכום משחק!

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

עלה

כחול 23 במרץ 2015

לפחות רמי המשיך להוכיח שהוא פה בשביל להישאר, שזה מאד מעודד בהתחשב באיך שהתנהל משחק הכסאות המוזיקלים בחוד של צ׳לסי בשנים האחרונות.
אני בעד הבחור, כמעט בכל הזדמנות מוכיח שאפשר לסמוך עליו, או לפחות שהוא כלי התקפי נוסף לשנים הבאות.

גור אילני 23 במרץ 2015

חלוץ שני קלאסי , מעט אגו, הרבה גולים חשובים.

JM 23 במרץ 2015

מקווה שמוריניו מתכנן כבר את הרכב שיעלה את צ'לסי למדרגה של הגדולות – במיוחד בעמדה 10.
פוגבה, קוקה, ואולי אפילו פירמיניו… חייב עוד שחקן על.

אביאל 23 במרץ 2015

השאלה מה עם אוסקר או ווילאן ? נשחרר עוד שחקן מבטיח ? בטח עם ההגעה של קוואדראדו יכול להיות קצת צפוף בקישור.

JM 23 במרץ 2015

ווילאן נשאר, מבחינתי הוא בנקר. הבעיה היא עם אוסקר… הבחור לא מתקדם והוא ממש לא עקבי.
לא אמרתי לשחרר אותו, ממש לא. כרגע חסר לנו שחקן התקפה נוסף בסגל…

אביאל 23 במרץ 2015

בדקה 11 אמרתי לעצמי, סוף סוף משחק של צ׳לסי בזמן האחרון שנגמר מוקדם, שתי הזדמנויות שני שערים ואז הכל חזר למסלולו, הגול של רמי היה בעיקר מזל, מאטיץ׳ ורמירז קצת דורכים אחד על השני ועושים בעיקר בלאגן בקישור האחורי – גם לא הבנתי למה שניהם פותחים נגד האל, עם כל הכבוד, אפשר היה להרכיב את אוסקר או את קוואדראדו.

העיקר הנצחון.

Comments closed