עוד הפסד בסטוק

הא הא הא!

הוא הפסיד! עכשיו אני מרגיש חופשי לפטר אותו כמו בתכנית המקורית מחר בצהריים. אני כבר מתקשר למרינה. בינתיים להתראות.

ואם יש לכם רעיון למנג׳ר מחליף, אני מוכן לשמוע על זה ישר מכם, הקהילה.

 

וזה נכתב לפני:

היי חבר׳ה זה רומן,

רציתי לכתוב לכם כבר הרבה זמן.

אני מאד מתרשם מהקהילה שלכם וכמו שכמה אצלכם מקווים, הייתי שמח לרכוש אותה. אני לא בטוח בדיוק מתי זה יקרה, אבל תהיו בטוחים שכשזה יתרחש אני אשלח אליכם כמה עיתונאי ספורט רציניים בדימוס שיעשו סדר ב״ידיעון הגולאג״ שלכם. עד אז תהנו מהדמוקרטיה ותדברו על מתווה הגז חופשי. אחרי הרכישה יהיה כנראה רי-סקין לכל האתר ויהיה למעלה מקום לבאנר של גז פרום. אבל אל תדאגו מזה, עדיין לא.

כמו שחלקכם יודעים, בית השחי שלי נוטה להזיע במשחקים חשובים, אבל היום בערב אני אהיה לגמרי רגוע. את ההחלטה לפטר את ז׳וזה כבר עשיתי, יחד עם חברי צוות הדירקטוריון. מוריניו יפוטר, על זה אתם יכולים לסמוך, מה שלא נסגר לגמרי זה מתי.

בתחילת השבוע החלטנו על מחר בצהריים, הרעיון היה של מרינה, היא אמרה שתשמח לתקוע את ה-sunday roast בגרון של תומכיו העיוורים של הסרח הפורטוגלי שישבו באותה עת בפאבים ויחגגו את ההצלחות האחרונות (העלובות).

אלא שבמהלך המשחק מול דינאמו קייב, שאליו התכוננו בעיקר כדי לפגוש את עמיתינו האוקראינים ולהשוות את אוסף הפרוות שצברנו לקראת החורף במיטב כספנו וכספי משלם המיסים הרוסי, ואם כבר הזכרנו את זה, אז כל צעיף צ׳לסי שאתם קונים משלם על ריבוע של 1 סמ״ר בצעיף הפרווה של נטאשה.

אבל איפה היינו? כן, במשחק מול קייב. ממש מתחילתו המשחק, הצופים הראו והשמיעו בקולם תמיכה במנג׳ר. נכון שהשער העצמי שהבקענו עזר קצת לקולות האלה להישמע ולהתגבר עוד יותר על קולניותם של אוהדי שער החוץ, אבל בסך הכל הבנתי את הרמז.

עוד באותו ערב צלצלתי לבוריס ואמרתי לו שהולך להיות לנו חורף קשה. למה שלא נשלח את האוהדים לחופשת חורף בשארם א-שייח? הוא חישב שזה יעלה קצת פחות ממסיבת כריסמס המתוכננת בקובהאם, אז החלטנו ללכת על זה.

אבל עד אז, אני תקוע עם המיוחד הזה.

למה, למה התפתיתי להאמין שמשהו השתנה בו מאז 2007? אני רציתי כדורגל התקפי! כמו של סן-פלגריני, לדוגמה. אני קניתי רולקס, וקיבלתי אוטובוס משומש. תבינו, אני מת להעיף אותו לכל הרוחות, הוא לא חבר שלי וכלום, אבל אני לא יכול. לא אחרי מה שעברתי עם המינוי של רפא בניטס, שהתגלה דווקא כבחור לא רע, ואפילו עשה עבודה טובה, אבל הם עשו לי את המוות הוורקינג קלאס פיס-אוף-שיט-פוטבול-בלו-קולאר-טראש האלה. ואחרי שעצבנתי אותם ב-2011 עם הנסיון הכושל להשתלט על ה-cpo, כן, בסך הכל רציתי להוריד קצת צרות בירוקרטיות, והם ירקו לתוך הבאר שהם שותים ממנה את האייל העלוב שלהם בטמפרטורת החדר.

כפויי טובה. השירים שהם שרים עליי הם רק ״קנית לנו אותו, תקנה לנו זה״, הם לא מבינים שאני לא ארנק מהלך. אני ארנק על הליקופטר. אבל עזבו את אמצעי התחבורה, אני עוד אנקום. ויהיה פה כדורגל שמח. וכולם יידעו מי הביא אותו וישירו לי ורק לי שירים.

שאני אביא את פול פוגבה? כשתלך לאמן ב-MLS אני אשלח לך אותו לאמריקה עטוף בצלופן. בינתיים כל הרכש שתקבל זה פאפי דג׳ילבודג׳י.

אתה כבר זקן, אבל אני צעיר, אני בחור צעיר ועשיר. וחתיך. ואתה אולי היית כל הדברים האלה כשהגעת אליי אבל עכשיו אתה כלום.

טפו.

 

נ.ב. –

אנחנו נפגשים בארץ בנובמבר – כל חברי קהילת דה באזר מוזמנים לקבלת פנים על הגג של מלון דן אינטרקונטיננטל, תגידו בכניסה שרומן הזמין אתכם. רק כדי למנוע בעיות עם הבאונסר, תדאגו שאתם בחליפת וורסאצ׳ה ועם רולקס אמיתי, לא זה מ-Ali Express.

 

נגע נסע
הניצחון על ווסט ברומיץ׳

44 Comments

Freddy Wr.Up 7 בנובמבר 2015

חזק.

אור 7 בנובמבר 2015

הטקסט לא היה אמור להיות בכחול? :)

גור אילני 7 בנובמבר 2015

כבר שכחתי, ראית מה זה?

מתי 7 בנובמבר 2015

בעיקרון כן, אבל זה סגור שהם מנצחים היום ;)

Matipool 7 בנובמבר 2015

רד מהכחול . אי אפשר לקרוא את זה .

גור אילני 7 בנובמבר 2015

מרגיש צורך לחדש, זה המעט שאני יכול לעשות

cookie-monster 7 בנובמבר 2015

אולי זה סימן

גור אילני 7 בנובמבר 2015

חבר׳ה כנראה שחוזרים לכחול :(

אריק 7 בנובמבר 2015

גדול, גור.

JM 7 בנובמבר 2015

חחח אחלה בחלה.
היום אם השופטים יתנו לנו, מתחילים את העונה.

אסף THE KOP 7 בנובמבר 2015

לדעתי סטוק תנצח 0:1

גור אילני 7 בנובמבר 2015

יכול להיות, גם יכולה להיות תוצאה יותר גבוהה – כולם אומרים על סטוק שהם נגרים, אבל בינתיים הם הביאו את בויאן ואת שאקירי, שאם הם נגרים אז בטח בנגריית-בוטיק.

כחול 7 בנובמבר 2015

שמת ווינר?

יותם 7 בנובמבר 2015

מהשורה הראשונה הייתי משוכנע שרומן נותן טור אורח :(

Matipool 7 בנובמבר 2015

מצוין .
מביך הקטע של רומן עם בתי השחי שלו . שמישהו יגיד לו להחליף דאור׳ או לשים יותר או להחליף חולצה במחצית .

D! פה ועכשיו 7 בנובמבר 2015

למה מביך?
כולה מזיע. מתאמץ עם החברה

גור אילני 7 בנובמבר 2015

אלומיניום זה מסרטן. אמנם במכרות שלו כורים מזה הרבה, אבל הוא חא ייקח סיכון

אביאל 8 בנובמבר 2015

הוא כבר מכר אותם :D

D! פה ועכשיו 7 בנובמבר 2015

גור – אחד המעולים שלך
והתפלאתי שעוד הצלחת להתעלות על הטור עם הסנוקרת בסיום.

פאקו 7 בנובמבר 2015

ענק, גור, פשוט ענק.

איתן 7 בנובמבר 2015

בינתיים דקה 60 סטוק מובילה בשער. אבל הולכת אחורה ומסתגרת במקום לסגור עניין… רק שישאר ככה.
ויעיפו כבר את הפורטוגלי המאוס, שיהיה מאמן נבחרת…ככה ישמעע ממנו רק פעם בכמה חודשים

JM 7 בנובמבר 2015

תגיד הוא חייב לך כסף?

איתן 7 בנובמבר 2015

תגובה ל JM (אולי JOSE MOURINHO WANNABEׂ)כן, אברמוביץ היה רעב ורצה לקנות את מקדונלדס, אז הלוותי לו 4 ביליון פאונד… מה זה תגובות הטרול האלו?.

JM 7 בנובמבר 2015

התגובות שלך מטופשות ולא ענייניות בעליל ואתה קורא לי טרול?

איתן 7 בנובמבר 2015

תגובה לJM הטרול
לא ,ממש שמתי לב שהתגובות שלך ממש גורמות לאנשים גורמות לאנשים כאן אורגזמה ושיכרון חושים ואתה מביא כאן סקופים וניתוחים טקטיים ממש שמפילים אפילו את גארי ליניקר. מי נתן לך בכלל לחלק ציונים ולהביע דיעה מה אתה עורך\מאמן כדורגל בינלאומי? לא טוב לך אל תיקרא\תגיב…כל אדם רשאי להביע את דעתו כל זאת לא חורגת מהטעם הטוב….יש לך משהו בעל עניין להעיר להתווכח ,אפשר לעשות את זה בצורה עניינית ותרבותית…או שאולי התרגלת להיות ערס מצוי מתוכניות יציע העיתונות,או אתר ONE, שכנראה אלה מתאימות לתרבות ורמת האינטיליגנציה שלך…

JM 8 בנובמבר 2015

אני לא מגיב משנאה, קנאה וחוסר הבנה מובהק.

אריק 7 בנובמבר 2015

תוצאות טובות היום בבורנמות וסנדרלנד. שמרתם על המרחק מהקו.

אריק האדום 7 בנובמבר 2015

גוטמן פנוי

אורי 7 בנובמבר 2015

כמו בשנה שעברה – כל קבוצה שפוגשת את מכבי מפטרת מאמן לפני זה – קודם דורה ועכשיו מוריניו

רפאל 7 בנובמבר 2015

צ'לסי צריכה להבין את מקומה בעונה הזאת.
אליפות שכמובן רצתה מאוד כבר לא בהישג יד.
אתה לא יכול לקחת את הליגה בכדורגל אחרי התחלה כזאת ( להבדיל מהכדורסל או כל ענף אחר שאפשר להעפיל לפלייאוף ולנצח שם ).
יש עדיין את המקום הרביעי והוא בהחלט בהישג יד, ברמה הפרקטית זה יהיה כמו אליפות לעונה הזאת.
אפילו אם יפספסו אבל יהיו חזק במירוץ לשם זה יהיה סביר.
איכשהו, לקבוצות קשה מאוד לעלות על מומנטום שהמטרה הראשונית מתמסמסת לה.
קרה ליונייטד בשנתיים האחרונות, לליברפול בעשרים וחמש : )

באלופות יהיו צריכים לעבור את שלב הבתים ומשם הכל יכול לקרות. סה"כ עם סגל כזה אפשר לקחת במאצ' אפ כל קבוצה, גם אם לא יהיו פייבוריטים.

איתן 7 בנובמבר 2015

מצחיק להיזכר שמוריניו האשים את ונגר שאם מספר עונות הוא לא היה מביא גביעים בקבוצות שהיה,הוא מיד היה מפוטר…מה שבטוח, במשך 20 שנה שונגר בארסנל הוא אף פעם לא היה מקום 16 לאחר 12 מחזורים.

לעניות דעתי ,אם מוריניו מביא את הקבוצה למקום 5-7 שאם אחת הקבוצות מהמקומות הראשונים זוכה בFA CUP\ CAPITAL ONE מביא אותו לגביע אופא. זה הישג חסר תקדים,בדיוק עכשיו שההתאחדות,העיתונאים, השופטים וכנראה גם השחקנים לא לצידו.

אז נכון קשה להאמין שצלסי יירדו ליגה,כי בפורמה של אסטון וילה וסנדרלנד עושה רושם שאם הם ישחקו גם מול אריות הליגה מכבי פ"ת הם לא יינצחו…אבל האם מגיע לבעלים ולאוהדים כזה סוג של כדורגל?

מתי 7 בנובמבר 2015

אני בעד הכרעה ישירה אבל חושב שהיא פתרון קוסמטי ולא מהותי – הרי הפערים התקציביים יישארו. אני מניח שהיא תיתן יותר אשליה מאשר סיכוי. הכדורסל (לא רק בארץ) מתנהל בשיטת פלייאוף כבר עשרות ועדיין יש בו פחות תחרות.

רפאל 8 בנובמבר 2015

לטעמי,שינוי פורמט המשחקים להכרעה ישירה באמצעות סדרות פלייאוף הוא כן בעיקר מהותי. כמובן שזה מאוד תלוי איזה פורמט עושים, כי לעשות פורמט שלא מעודד קבוצות לשחק טוב או 'לשמור כוחות' לא יהיה אפקטיבי, במיוחד אם יש דרכים טובות יותר.

כולנו מבינים שהסיטואציה בה התפתחו מאזני הכוחות בכדורסל הישראלי היא לא נורמלית בעליל וקשה למצוא לה מקבילות רלוונטיות ולכן ההשוואה שלה מול כל דבר ועניין היא בערבון מוגבל.

נניח לגבי הליגה האנגלית- בפורמט פלייאוף של 8 עולות ( לדוגמה ), קבוצות כמו ניוקאסל, טוטנהאם, ווסטהאם, סאות'המפטון, אברטון, ארסנל וליברפול היו חזקות ורלוונטיות כמעט מידי שנה וההכרעה היתה מרתקת כאשר כל העולם היה צופה מסדרות רבע הגמר ואילך.
בינתיים אנו רואים מחזוריות מעיקה שהשליש הראשון של העונה תמיד מגוון ומרתק יותר מהמשך הדרך, כי עוד יש מקום לספקולציות, גם אם הם long shot.
לקראת החצי השני של העונה בד"כ מתקבע מירוץ בין 2-3 קבוצות שכמובן מכריעות את ענייני האליפות בתחרות ארוכה של מי מפסידה פחות נקודות מול קבוצות שכבר מזמן איבדו עניין.
שוב, לדעתי, מעבר לכך שזו דינאמיקה שמגדילה את הפערים בין העשירות לאלו שפחות… זה גם גורם להרבה יותר מידי תסכול ועצבים מיותרים מתקוות וציפיות לתוצאות ממשחקים שלא קשורים לקבוצה שלך.
בשורה התחתונה זה פחות מעניין, פחות בריא ומוליד הרבה פחות מפגשים בין מועמדות לאליפות שתלויות בעצמן.
אי לכך, יש לשקול להחליף למשהו נכון יותר לימים המודרניים

ערן הדר 7 בנובמבר 2015

גרי נוויל פרנק לאמפרד.
כל אחד מהם יעשה פחות נזק מהמיוחד. וברור שיש את אנצלוטי שהוא מוכח כלא כשלון וכמשעמם. אבל בשביל מה?
מזכירים אותכם על גבי המרשתת, אז אין שום סיבה להעמיד קבוצה לא שבורה.
הוא מוביל אותכם לואדי ואתם מתייחסים אליו כקדוש מעונה. מגיע לכם את מוריניו, באמת.

סימנטוב 7 בנובמבר 2015

טקסט מעולה.
כן אלומיניום… קצת אחרי שחגגתי ארבעים התחילו לי פריחות נוראיות מהאלומיום הזה בדיאודורנט, עברתי לספריי אורגני כזה מ"חיטה מלאה" וכאלה

ColoColo 8 בנובמבר 2015

ראיתי את המשחק של מאנ יונייטד אהובתי והמשכתי במשחק הזה. לצ'לסי היו יותר הזדמנויות לגול במשחק הזה מכל המשחקים של מאנ יונייטד ביחד. היה משחק מצוין מצד לצד, דייגו קוסטה שיחק מצוין, קורה, שוער תותח ממול האיקצר עם קצת מזל צ'לסי לוקחים את זה. קבוצה במשבר? כן אבל לא בגלל היכולת. בטוח לא שווה לזרוק את מאו….לנשום עמוק ולנסות להשיג את המקסימום מהעונה הזאת.

דונטה פישטה קונטרה ונטה 8 בנובמבר 2015

צ'לסי במשבר + מוריניו במשבר = הנאה בריבוע.
תודה רבה על ההתחשבות תמשיכו ככה.

Roy 8 בנובמבר 2015

לא יכולתי לראות את המשחק במלואו,
אבל בתקציר ב-MOTD נראה ששיחקנו טוב. עדיין לא חדים, בעיקר קוסטה, שלא ברור מה קורה לו (אפס תנועה לכיוון השער, אפס קילר-אינסטינקט) – אבל אני מאמין שנצא מזה בקרוב מאוד.

ואם רמי היה נכנס מוקדם יותר – היינו מוציאים גם משהו מהמשחק הז, לדעתי.

אביאל 8 בנובמבר 2015

Roy – איפה ראית MOTD ? יש אולי לינק, פעם היו טורנטים בלי בעיה, העונה אני לא מוצא, תודה.

Roy 8 בנובמבר 2015

מה המייל שלך?

אביאל 8 בנובמבר 2015

טוב אין ברירה, מוריניו באמת צריך לעשות משהו יותר בסיסי מאשר להחליף שחקנים, צריך לשנות מערך, אליפות לא ניקח בטוח ומקום רביעי נראה כמו פנטזיה כרגע, חייבים איזה 4-4-2 או 4-4-3, אי אפשר יותר עם ה4-2-3-1. נפסיד משחקים בטוח אבל לפחות יהיו לנו כמה נצחונות.

no propaganda 8 בנובמבר 2015

4-4-3 אכן יכול להיות מערך מנצח, צריך רק שאף אחד לא ישים לב :)

אביאל 8 בנובמבר 2015

ניסיתי :D

Comments closed