נצחון הגביע הביתי מול סקאנת׳ורפ

המחצית השניה היתה לצערי, כשכבר התייצבתי מול מסך בגודל של יותר מ-5.5 אינטש, משעממת. הימים שבהם התרגשתי מנצחון של בית״ר על קרית אונו (1:4 עם שער מחצי מגרש של חנן אזולאי) כבר עברו, אבל לפחות היו את רגעי ההתרגשות כשהכדור היה ברגליו של לופטוס-צ׳יק, ומאוחר יותר קנדי. כחול כבר התייחס כאן למטה לתפקודו של RLC כמספר 10, שמראה בעיקר חוסר אמון בו כמנהל משחק וקשר 50:50, אבל גם נותן לו אפשרות להראות מה קורה כששחקן יותר מאסיבי ועם טכניקה טובה למדי משחק על סף הרחבה. וקורים דברים מעניינים – כי בפועל אחד האפקטים הוא של דמוי-חלוץ-שני-על-פארש-בכאילו-אחורי – כשבמקום שרק דייגו קוסטה מושך את כל האש, יש גם מישהו שמנפנף עליה עם הנפנף.

לרוע המזל טראורה לא זכה לעשות יותר מדי, מבחינתי השלושה האלה יחד עם זומה צריכים לשחק הרבה יותר העונה, בתוספת באבא וזה יהיה מושלם. כמובן לא כולם יחד, בטפטוף, ורק כשנוביל 0:4 כדי לא לאבד חס וחלילה נקודות, וכמובן לא במשחקי גביע כי זה התואר היחיד שנשאר, כל זה שיבטיח להם 0 דקות בהמשך הדרך.

וזה נכתב לפני המחצית השניה:

זהו. כל המילים כבר נאמרו, כל ההכנות כבר נעשו. עכשיו זה הזמן לדיבורים על המגרש. שני המועדונים, בעלי הסטוריה מפוארת של מפגשים, נפגשים בסיבוב השלישי של הגביע.

אם מישהו חשש שגאס הידינק ימשיך במסורת של מוריניו להמר ולשלב צעירים רבים מדי בהרכב הוא נושם שוב לרווחה – מלבד זומה שכבר נחשב ותיק למען האמת, אף שחקן אחר מהאקדמיה או מאגף רכש לא זוכה לעלות בהרכב. מכיוון שכן צריך לרענן משהו – רמירס נכנס לקישור במקום מיקל.

את תחילת המשחק ״ראיתי״ במכונית, כשהסטריאו משמש מעין רדיו ובתפקיד דני דבורין משחק השדר הבריטי. על המסך הקטן ניתן היה לראות שצ׳לסי החזיקו בכדור והרחבה של סקראנת׳ורפ היתה צבועה בצהוב, את הכדור כבר היה קצת יותר קשה לאתר, ובטח שלא להחליט האם לזקוף את השער לזכותו של דייגו קוסטה או שמא לכובש השערים המצטיין שלנו העונה ש. עצמי.

זהו, זומה בעוד תאקל מהסרטים ויוצאים לפרסומות.

עדכון:

עולים למחצית השניה עם רובן ״הגש את הלחי השניה״ לופטוס צ׳יק! אוסקר יצא.

 

 

 

 

האם יש סיבה לפחד ממכבי תל אביב לאור החתמת מקל?
כמה מילים על המשחק מול האחות הקטנה

6 Comments

קירקגור 10 בינואר 2016

עדיף דבורין על נוימן. תאר לך הסטריאו שלך היה חבר מרכז ליכוד מקושר…

כחול 10 בינואר 2016

משחק מעודד מאד של החברה.
לפעמים המשחקים מול הקבוצות מהליגות הנמוכות הם לא פשוטים, וזה היה בדיוק משחק כזה. סקאנט'ורפ שיחקו כאילו זה משחק העונה מבחינתם ולחצו את ההגנה לאורך רוב המשחק, ולשם שינוי לא נעשו יותר מדי טעויות הגנתיות אופייניות – בנוסף לזומה שממשיך להראות שהעתיד כבר כאן.
עוד שתי נקודות מעודדת מהמשחק הזה:
– דייגו שוב נותן משחק טוב בכל האספקטים, עושה ריצות חכמות בתוך הרחבה(יש לו הרבה קרדיט בגול של לופטוס-צ'יק לדעתי) וגם כמובן מבקיע. באופן כללי הוא השחקן שהעזיבה של מוריניו הטיבה עמו בצורה מרבית.
– לופטו-צ'יק נתן מחצית מעולה, גם חילץ כדורים בהגנה, גם גנב אחזקת כדור בהתקפה באזורים מסוכנים וגם הבקיע שער יפה. ההצבה שלו בתפקיד של מס' 10 היא מעניינת- אין ספק שהא מביא פיזיות לתפקיד הזה שאוסקר לא יכול להביא, אבל כנראה שמבחינת היצירתיות והאיום ההתקפי אוסקר עדיין בכמה רמות מעליו. מקווה לראות אותו עוד בתפקיד הזה כי אם הוא יוכיח שהוא יכול לתת תרומה משמעותית בחלק הקדמי, יהיה לנו פה שחקן שחקן.

חוץ ממנו גם נהנתי לראות את קנדי, שצריך לקבל יותר קרדיט במקום פדרו החלש.
ושיביאו כבר את ווסט ברום!

red sox 10 בינואר 2016

רגע אחד, פרשנות על משחק שלא ראית זו לא המשבצת של בורוביץ'?

גור אילני 10 בינואר 2016

1. ראיתי את המשחק, רק את הכדור לא ראיתי
2. בורוביץ׳ עזב ופינה את המשבצת
3. למדתי מהנסיון של דורפן שסבל בשבת
4. חבל שלא שמעת את התירוצים שלי בעבודה כדי לצאת מוקדם ולהספיק, היית מעריך אותי יותר על הכיסוי החלקי הזה

red sox 11 בינואר 2016

יפה.

אביאל 10 בינואר 2016

חצי ראשון של המחצית הראשונה טובה, השאר פחות, אבל בהינתן העונהו ובהינתן זה שהאזרד בחוץ – סך הכל תוצאה טובה ושער בכורה משמח.

Comments closed