הסלפי עם אברטון

מוראטה נראה כאילו הוא עסוק בתוך הראש שלו בהתלבטות אם לקנות סמסונג או לחכות לאייפון 8, אבל עדיין סיים עם שער ובישול

self-sb

כנראה שמזג האוויר החמים, המשחק ביום חמישי, השינויים בהרכב וההיעדרות של מורגן שניידרלין הפריעו לאברטון להוות יריבה טובה יותר, אבל בסך הכל המשחק שלה היה אכזבה גדולה. צ׳לסי כמעט לא רגילה לשחק בתנאים נוחים כאלה, ואולי זו היתה התכנית של קומאן, אבל אם זו אכן היתה התכנית – הוא היה חייב לצייד את החלק הקדמי ביותר מהירות ואת מרכז המגרש בשחקנים שיכולים להוציא את רוני והחלוץ האלמוני התורן שמשחק לצידו קדימה. מבין שני הווריאנטים, קאלוורט לואין היה לאין שיעור יותר טוב, אבל גם איתו נראה שאברטון זקוקה לחלוץ מוכח, בהקדם.

פברגאס קיבל בדיוק את המשחק שרצה: אינסוף זמן בחלק הקדמי של מרכז המגרש להוציא קדימה אינספור מסירות באיגוף אנכי. הוא לא היה מבריק, אבל זה הספיק לשער מיוחד בשיתוף פעולה עם יחידת ההליקופטרים של מוראטה. ואין כמו פאב להכין כרטיסיות הטסה ולשתף פעולה עם המספר 9 שלו.

אם כבר הגענו למוראטה – מספרים מצויינים, אבל משחק קצת מוזר שלו. הוא היה נראה כמעט לא מעוניין, אדיש ורך. לא ניסה להגיע לכדורים, לא קרא את המסירות של וויליאן, ולא תיקשר עם החברים. היה נראה כאילו הוא עסוק בתוך הראש שלו בהתלבטות אם לקנות סמסונג או לחכות לאייפון 8, או במחשבות על מזג האוויר מדריד. הוא באמת בחור כל-כך מוכשר אבל אני מקווה שה-absence שלו הוא אופטי ואם לא, שישתלב בהמשך, גם מהבחינה הרגשית (טוב, עכשיו אני נשמע כמו פסיכולוגית התפתחותית אבל ניחא).

אבל אם כבר מדברים על רגשות, נראה שכמה מהבחורים בכחול חווים איזה משברון אישי. לעומת ליברפול לדוגמה, שהמשחק שלה משוחק כרגע בשטף ובפרגון, שחקני הרכב כוויליאן, מוזס, פדרו ועוד מנסים יותר מדי לסיים את המהלכים בעצמם ופחות מחפשים את המסירה המנצחת. יכול להיות ששער בכורה בעונה ישים לזה סוף, ויכול להיות שאדן הזאר דרוש, אצלו החוטים מחווטים ההיפך בנושא הזה. אלונסו ופאב כבר השאירו את זה מאחור. על מישי אני כבר בכלל לא מדבר, הוא כרגע על תקן ה-comic relief במשחק, וכדי להשתלט על יותר דקות הוא יצטרך להשתפר הרבה יותר, או שמשהו יקרה למוראטה.

בחלק ההגנתי, רודיגר אולי נראה קצת כמו גירסה עייפה של רמירז, אבל צבר בטחון ומתחיל להשתלב ולהעלות שאלות לגבי קייהיל כשזה יחזור. דויד לואיז לא מצליח לעשות אף פעולה שלילית. ואזפי מראה סימנים מסויימים של התעייפות בדיוק כשהוא חגג השבוע 5 שנים מאז שחתם בעט כחולה על נייר כחול.

לאלונסו היה מאצ׳אפ הגנתי מעניין עם וויין רוני. הספרדי יצא כשידו על העליונה בערך ב-120% מתוך המאבקים ביניהם, וזה שיחרר את כל מרכז המגרש האחורי לקאנטה ושות. אם ימשיך להשתפר התקפית, קומאן עשוי להיות מעוניין. ואם ימשיך להשתפר הגנתית, הוא עלול להיות על הכוונת של המיוחד שזומם בסופו של דבר להעביר את כל צ׳לסי למנצ׳סטר.

אבל נראה לי שעכשיו יוצאים לפגרה. בסך הכל הנקודות הגיעו מהמקומות הפחות צפויים, ובלי הברבור השחור שהופיע פתאום במחזור הפתיחה היינו עכשיו בראש הטבלה – אבל אין תלונות. רק שהזאר לא ייצא עם רוברטו מרטינז לבלגיה. בקשר לכל השאר אני סומך על קונטה.

 

הניצחון על לסטר
לטס דאנס

13 Comments

כחול 27 באוגוסט 2017

– הזארד יוצא עם הנבחרת. קונטה הגדיר זאת כ"החלטה משונה" מכיוון שהוא לא כשיר לשחק. מתפלל שלא ישתפו אותו, הבחור רק עכשיו מתחיל לחזור מהפציעה שחטף איתם בתחילת הקיץ.
– הסיפור עם מוראטה נראה לי אופטי – לבחור יש פרצוף של קיר גבס. אבל אין ספק שיש מה לשפר בתיאום עם וויליאן ופדרו.
– מישי הוא בהחלט קומיק רליף, וזה כבר לא מצחיק אותי יותר. צריך גיבוי למוראטה כי הבדיחה הזאת לא הולכת להשתפר. שמעתי שמועות על יורנטה אבל לא חושב שזה יקרה. אברהם מישהו?
– חייבים ווינגבק נוסף. מוזס ואלונסו נהדרים והם גורמים לכל המערך לתקתק. מה נעשה אם הם יפצעו לחודשיים?
– אברטון היו פשוט בדיחה היום. משהו לא ברור. ציפיתי מהם להרבה יותר.

אמיתי 27 באוגוסט 2017

אברטון גם לא היו משו מול השיטי. קצת מוקדם אבל הייתי אומר שהבעיה היא במנג׳ר.. רוני זה הבלחות אבל יש להם סגל לא רע. מוזר.
לא ראיתי את המשחק היום אבל צ׳לסי פתחו עונה טוב. מנטלית יותר מפיזית

כחול 27 באוגוסט 2017

דווקא סהכ פתחו את העונה לא רע, לא? (איר

כחול 27 באוגוסט 2017

טלפון מרגיז. בהתחשב באירופה ושאר המשחקים נראת כמו פתיחה טובה בעני, אם כי הסגל שלהם צריך להפיק כדורגל יותר טוב זה ברור

אמיתי 27 באוגוסט 2017

מבחינת כדורגל ממה שראיתי לא. שיטי פשוט אכלו אותם בעשרה שחקנים אבל גם בלי זה משו שם היה נראה לי מאד חורק. פסדר עד הדרבי מקווה שישתפרו. הרבה

אריאל גרייזס 27 באוגוסט 2017

אברטון זה אברטון. קונים שחקנים, בונים ציפיות, מנצחים איזה משחק או שניים – ואז מגיעים מול הגדולות וקורסים

אמיתי 27 באוגוסט 2017

מבין שאת הסיכום שלכם שוב תבורי כותב..תחזור תחזור

אריאל גרייזס 27 באוגוסט 2017

הרכב מנצח לא מחליפים

אמיתי 27 באוגוסט 2017

רוטאציה זה חשוב. תן לו משחקי הכס. כרטיס לאירופה לא משיגים בספטמבר

גור אילני 27 באוגוסט 2017

אתם תמיד מנצחים אותם, זה חוק טבע, אבל אנחנו לפעמים מתקשים.

שאול 27 באוגוסט 2017

מתי הם מול ברנלי? איבוד נקודות מובטח.

אריק 27 באוגוסט 2017

זה היה הנצחון הכי קטן של קונטה מולם.

אביאל 27 באוגוסט 2017

מחצית ראשונה מעולה, אבל שוב, במקום לגמור את הסיפור עם השלישי חוזרים לאותה מתכונת של חוסר דיוק ואדישות כללית.

בכל מקרה, נשארו ארבעה ימים לחלון ההעברות, צריך קשר מרכזי מחליף, ווינגר ימני ואולי גם חלוץ.

Comments closed