למה קונטה הוציא את מוראטה והזאר? נכון שהם היו עייפים, נכון שיש את סיטי בשבת, אבל ללכת ככה על תיקו במשחק שצ׳לסי שולטת בו ומגיעה להזדמנויות מצוינות?

למה קונטה סומך על לואיז, שיש לו שטות קבועה בכל משחק גדול?

ולמה הוא מכר את מאטיץ׳ כשבמקומו קיבל את בקאיוקו הפוחז שעושה עברות מטופשות על סף הרחבה?

למה קונטה לה מעיף לליג 1 את מישי בטשואיי הילדון המגוחך, אלוף טוויטר שלא עשה הרבה על המגרש בשום הזשמנות שקיבל?

ולמה הוא בוחר ללחוץ את אלתטיקו במגרש שלה, כשברור שכל מעידה תביא לגול ונגיעה בשחקן אתלטי לפנדל? האם הוא חושב שישחזר את ה-0:2 המושלם שלו מול ספרד ביורו האחרון?

ולמה הוא מאמין בססק כשזה לא יודע להגן ומחמיץ מצב קורץ מטר מהשער?

ככה. כי זה קונטה.

וזה נכתב לפני:

בזמן שהוא מתגעגע לאיטליה, קונטה עשה הרבה מאד. הוא הכין את השינוי במהלך הקיץ הקודם, הוביל אותו בסתיו, והשלים אותו העונה כשהצליח לגבש את הצוות שיתאים למערכים שהוא אוהב.

עכשיו, עם הווינגבקים שגילה והכשיר, והציוות בקאיוקו-קאנטה, הוא סוף סוף יכול לתת לססק את המפתחות למשחק. יש לו גם חוליית הגנה עם חתיכת עומק, כך שבמשחק רגיל הוא יכול לבחור כל 3 מבין 5 החיות שלו ולהסתדר. הבעיה שלפנינו משחק לא בדיוק רגיל.

סימאונה מצידו לא שקע בהרהורים על הפספוסים בעונות האחרונות. הוא ניצל את ההפוגה הכפויה ברכישות כדי לקדם צעירים, לרענן ולהגמיש את המערך. קראסקו, סאול וצ׳יק קוראה נותנים מימד נוסף ומאפשרים להמשיך הלאה מהקבוצה של עונת האליפות. יאן אובלאק האדיר השכיח את הפרדה מדה חאה וקורטואה, ואוהדי אתלטי סבורים שהוא אף טוב מהם.

והאצטדיון… גדול ומודרני. עם לדים צבעוניים כמו של באיירן. ממוקם בדרך לשדה התעופה. יש לו שם מפחיד. ותוכנן כך שהרעש יישאר בתוכו ויהדהד את שירי האולטראס ישר לתוך הגולגולת של שחקני האורחת.

בניגוד לדעת הקהל הפופולרית, קונטה בחר בקיהייל להתמודד בחורים שנוצרים מאחורי מרכוס אלונסו, ובמוזס על פני דווידה ״אני יודע להגביה״ זאפקוסטה. נראה איך זה יתפקד ומה זה אומר לגבי המשחק החשוב בעוד פחות מ-72 שעות מול סיטי.

דייגו who?
ההפסד לאלה בלי נקודה ובלי גול