באנפילד 0:0. באיתיחאד 2:7. ובסלהארסט פארק —-

0:3 קל? לא. 0:1 תכליתי? גם לא.

1:2 לפאלאס.

צריך להודות: צ׳לסי איבדה את המוג׳ו. הנצחון האדיר מול אתלטיקו הטעה, ואני חושב שזה היה יותר בגלל חולשה של אתלטיקו מאשר מאסטרקלאס שלנו.

משהו במשחק של צ׳לסי לא עובד. קודם כל, יותר מדי נבדלים. האם קונטה מתגעגע לשנות ה-90 עם 10:12 בנבדלים ליובנטוס מול מילאן? מה בשיטה שלו גורם לפפ ועכשיו לפאקינג הודג׳סון לגרום לנו לכל-כך הרבה נבדלים?

חוץ מזה, יש אי שקט. בשטואיי מתלונן שהוא מוחלף למרות שלא עשה כלום ב-45 דקות. והוא לא לוחץ יד לפדרו בדרך החוצה. צ׳רלי מאסונדה מקבל 30 דקות למרות שהוא גם לא עשה כלום חוץ מלהתלונן בטוויטר. וויליאן ממשיך לקבל הרבה הזדמנויות למשות שהוא פשוט עלוב כמעט בכל מהלך.

בקאיוקו קיבל גם הוא הזדמנות להוכיח שהוא יכול בלי קאנטה. ודווקא כשפאברגאס עוזר לו הגנתית ומנסה יותר מכולם התקפית – בקא מוכיח שיש לו הרבה מה ללמוד. איבודי כדור, קישור מחורר, ועוד פאולים מטופשים בהגנה. השער היה טוב אבל מקרן והגנה גרועה של פאלאס.

מוזס נפצע, זפאקוסטה הראה שיש לו מה להראות אבל גם החופש שקיבל באגף לא הביא לשערים. דווקא שילוב של ההרמות שלו עם מישי היה יכול לעבוד, אבל מישי כבר היה בחוץ, עצבני. אלונסו ניסה אבל היה חור בצד שמאל.

קונטה עבר להתקפת גמדים עם פדרו, הזאר, ומאסונדה וזה נתן קצת אנרגיה אבל היום מול המתופפים של פאלאס היה צריך יותר.

כרגע ברשימת הפצועים: קאנטה, דרינקווטר, מוזס וכמובן מוראטה, שאנחנו מייחלים לו כמו מימייה עם מים במסע במדבר. עם ניצול המצבים המטורף שלו הוא גורם לקבוצה בינונית להראות טוב.

אבל בסך הכל יש לפנינו עונה ארוכה ומהנה. אני אוהב לא לרוץ לאליפות תכל׳ס, מירוץ בצמרת זה דבר מלחיץ מדי ולא מאפשר להנות מהכדורגל עצמו. והשחקנים מראים שהם גם שונאים לזכות באליפות, כי עונה אחרי הם שוב נופלים. אבל אני מקווה שהפעם קונטה ישאר איתנו ויעשה סדר בבלאגן. צריך לארגן את ההגנה, וזה עלול לכלול החלטת קשות כמו הורדה של דוד לואיז לספסל.

הנצחון האדיר מול אתלטיקו
זה היה אמור להיגמר אחרת