ההפסד לאלה בלי נקודה ובלי גול

הפסדנו לאחרונה בטבלה. לצערי זה היה צפוי

באנפילד 0:0. באיתיחאד 2:7. ובסלהארסט פארק —-

0:3 קל? לא. 0:1 תכליתי? גם לא.

1:2 לפאלאס.

צריך להודות: צ׳לסי איבדה את המוג׳ו. הנצחון האדיר מול אתלטיקו הטעה, ואני חושב שזה היה יותר בגלל חולשה של אתלטיקו מאשר מאסטרקלאס שלנו.

משהו במשחק של צ׳לסי לא עובד. קודם כל, יותר מדי נבדלים. האם קונטה מתגעגע לשנות ה-90 עם 10:12 בנבדלים ליובנטוס מול מילאן? מה בשיטה שלו גורם לפפ ועכשיו לפאקינג הודג׳סון לגרום לנו לכל-כך הרבה נבדלים?

חוץ מזה, יש אי שקט. בשטואיי מתלונן שהוא מוחלף למרות שלא עשה כלום ב-45 דקות. והוא לא לוחץ יד לפדרו בדרך החוצה. צ׳רלי מאסונדה מקבל 30 דקות למרות שהוא גם לא עשה כלום חוץ מלהתלונן בטוויטר. וויליאן ממשיך לקבל הרבה הזדמנויות למשות שהוא פשוט עלוב כמעט בכל מהלך.

בקאיוקו קיבל גם הוא הזדמנות להוכיח שהוא יכול בלי קאנטה. ודווקא כשפאברגאס עוזר לו הגנתית ומנסה יותר מכולם התקפית – בקא מוכיח שיש לו הרבה מה ללמוד. איבודי כדור, קישור מחורר, ועוד פאולים מטופשים בהגנה. השער היה טוב אבל מקרן והגנה גרועה של פאלאס.

מוזס נפצע, זפאקוסטה הראה שיש לו מה להראות אבל גם החופש שקיבל באגף לא הביא לשערים. דווקא שילוב של ההרמות שלו עם מישי היה יכול לעבוד, אבל מישי כבר היה בחוץ, עצבני. אלונסו ניסה אבל היה חור בצד שמאל.

קונטה עבר להתקפת גמדים עם פדרו, הזאר, ומאסונדה וזה נתן קצת אנרגיה אבל היום מול המתופפים של פאלאס היה צריך יותר.

כרגע ברשימת הפצועים: קאנטה, דרינקווטר, מוזס וכמובן מוראטה, שאנחנו מייחלים לו כמו מימייה עם מים במסע במדבר. עם ניצול המצבים המטורף שלו הוא גורם לקבוצה בינונית להראות טוב.

אבל בסך הכל יש לפנינו עונה ארוכה ומהנה. אני אוהב לא לרוץ לאליפות תכל׳ס, מירוץ בצמרת זה דבר מלחיץ מדי ולא מאפשר להנות מהכדורגל עצמו. והשחקנים מראים שהם גם שונאים לזכות באליפות, כי עונה אחרי הם שוב נופלים. אבל אני מקווה שהפעם קונטה ישאר איתנו ויעשה סדר בבלאגן. צריך לארגן את ההגנה, וזה עלול לכלול החלטת קשות כמו הורדה של דוד לואיז לספסל.

הנצחון האדיר מול אתלטיקו
זה היה אמור להיגמר אחרת

תגובות

 • ניינר / ווריור

  ההגנה שלכם איומה. אם החלוצים של פאלאס לא היו כאלה אפסים הייתם חוטפים עוד כמה חתיכות. לא מבין איך הפסדנו לכם

  • גור אילני

   הפכנו להיות ליברפול. טובים מול החזקות ומפסידים לנמושות

   • אסף the kop

    לא... בשביל להיות ליברפול אתם צריכים מסורת.

    • גור אילני

     מסורת לא נוצרת מאליה, מסורת לוקחים בכח

 • אולג נדודה

  קוסטה בינתיים בבית עם 8 קוזינות וויסקי וסיגר בג'קוזי...

  עליבות כזאת של צ'לסי לא ראיתי מאז לפני כשנתיים בעונת הזובור למוריניו.
  אולי קונטה מתכנן ריצה כמו בעונה שעברה ונותן לליגה פור עד שיבעירו מנועים???

  סחתיין על פאלאס אף אחד לא נתן להם סיכוי ...זה אומר שמישהו דפק קופה בווינר

  • גור אילני

   פאלאס יודעת לפנק כשצריך. צ׳לסי נראתה בעיקר לחוצה ואובדת עצות, בעונה שעברה היא לא היתה מתייאשת במשחק כזה.

 • כחול

  באסה. גדולה.
  דווקא אחרי שהצלחנו להתרומם מההפסד לברנלי ומהחודש המטורף יצאנו איכשהוא סבבה - כשהגענו לארץ המובטחת - בעטנו בדלי. מביך ברמת ליברפול. עכשיו היה צריך להתחיל החודש של אסיפת הנקודות הקלות - פאלאס ווטפורד ובורנמות'. כנראה שזה לא יקרה, אני מהמר שנסיים בתיקו רב שערים מול ווטפורד בבית.
  - הדבר הכי 'מעניין' שאפשר לקחת מהמשחק הזה, היא התלות האדירה שלנו במוראטה. עם כל הכבוד לגול הנפלא של מישי נגד אתלטי, זה היה תרגיל שבוצע כהלכה, שלו היו בו תפקיד חשוב אך מצומצם. וחוץ מהגול הזה הוא לא מראה שום סימנים שיוכלו להעיד שהוא חלוץ מחליף ראוי. והאמת היא שהמערך שלנו תלוי יותר בחלוץ מרכזי פעלתן ממה שחשבנו. העבודה שהחלוץ עושה (שקוסטה הצטיין בה) - הסטת הבלמים ופתיחת שטחים להזארד ושות' היא אקוטית לשיטת המחשק.
  - כרגע בלי מוראטה אין לנו מה למכור לא בליגה ולא באלופות. ולכן אם יש איזה שהוא מהלך שהייתי רוצה לראות ביאנואר - זה שיחזירו את אברהם ואת מישי יעיפו לכל הרוחות. יכול להיות שהוא מוכשר, אבל זה לא עובד לו בכחול. לא יהיה הראשון ולא האחרון שזה קרה לו, וצריך לדעת להיפרד כידידים כשזה לא הולך.
  - כמובן שהלוואי שמישי יוכיח אותי על טעותי ויהפוך לחלוץ ששווה משהו, אבל אני תוהה אם יש מישהו שמוכן לשים על זה שנקל.
  - וויליאן הולך לאבד את המקום בנבחרת.
  - לואיז הוא לא הבעיה. הבעיה היא קייהיל.
  - ומה לעזאזל הולך עם הhamstring של שחקני צ'לסי?!? נופלים אצלנו כמו זבובים

Comments are closed.