הנצחון על חמד וכיאל

שניים שלא חגגו כריסמס

בסך-הכל משחק רגיל של צ׳לסי העונה, קבוצתיות טובה, מעט יצירתיות, לא הרבה מחץ, מעט מדי שחקנים שיודעים לשים את הכדור ברשת.

אחד מאלה שכן יודעים הוא אלבארו מוראטה, אני לא חושב שהיה בצ׳לסי שחקן עם משחק ראש כזה – מבחינת היכולת שלו להכין את הגוף ולהיות שם כשההגבהה סוף סוף מגיעה. ברגעים רבים הוא מחפש את עצמו על המגרש, אבל כשהכדור של אזפי משייט במהירות של 89 קמ״ש ובטמפרטורה של 19 מעלות – מוראטה הוא פתאום כריסטיאנו רונאלדו.

השני שיודע לשים כדורים ברשת ולא סתם להסתובב במגרש ולמסור אחורה הוא אלונסו, הוא היה מעורב בכמה מצבים מאד קרובים לשער כולל עוד בעיטה חופשית מאד יפה, ובסוף גם כבש אבל דווקא עם נגיחה מקרן בקורה הקרובה.

הזאר היה קרוב לשער אבל לכל מי שאי פעם קרא לו מסי הבלגי, יש עוד הרבה עבודה וכפי הנראה זה כבר לא יקרה. שלא תבינו אותי לא נכון, אני מת על עדן, ומקווה שיישאר כמה שיותר, אבל אין לו את הכח להפוך לבד משחקים.

כיאל היה סביר פלוס במחצית הראשונה, חמד לא קיבל הזדמנויות, וכשנוקארט היה על המגרש כדי לתת איזה כדור לראש, חמד כבר היה על הספסל.

כשהתוצאות מאולד טראפורד מגיעות – הבוקסינג דיי הזה הפך באמת מתוק, ורק חבל שליונייטד יש שחקנים מחוייבים כמו לינגארד, כי עם שכירי החרב העצלים אין לי ממש בעיה ומצדי שיגיעו גם ב-500 מיליון לחתיכה.

המשך שבוע נעים.

התיקו מול ברנלי
שיטת המשחק (אחרי סאות׳המפטון)

10 Comments

אביאל 26 בדצמבר 2017

משחק טוב, מחצית ראשונה מבוזבזת (אבל לפחות שמרו על האנרגיות), מה שקצת מעצבן זה למה לא לפתוח עם ווילאן במקום באקיוקו במשחק ביתי מול ברייטון, שמרנות ומקובעות יתר של קונטה.

ובכלל באקיוקו, נמצא תמיד על סף הרחבה, לא חושב שזה המקום שלו, הוא בעיקר מבזבז את עצמו, ראינו בעצירת הכדור וההכנה להאזרד שיש שם המון פוטנציאל, צריך לחשוב על תפקוד אחר.

Matipool 26 בדצמבר 2017

היו היום 19 מעלות בלונדון?!

יוסי 26 בדצמבר 2017

לא היה בצלסי שחקן עם משחק ראש כזה? כזה מהר שכחת מדרוגבה?

גור אילני 26 בדצמבר 2017

דרוג היה היה פחות טוב בנגיחות לשער ממוראטה

איתן 26 בדצמבר 2017

איפה?
דרוגבה היה מפחיד בלמים שהיו חושבים פעמיים אם בכלל לקפוץ לכדור גובה…ובכלל היו שמועות תקרית במקלחת בינו לבין טורס שמאז טורס כבר לא אותו שחקן, ומאז הוא התרגל להשתין בישיבה

גור אילני 26 בדצמבר 2017

עדיין, לא היה חלוץ שאפשר לעבוד איתו ככה כמו שאזפי מגיש לו, זה דיוק של יכולת מאד ספציפית שהוא מדהים בה.
דרוגבה היה הרבה יותר מגוון

כחול 27 בדצמבר 2017

אין ספק שדרוגבנ היה חלןץ בכמה רמות מעל מוראטה (כרגע בכל אופן, יש פוטנציאל).
אבל משחק הראש שלו הוא מהטובים בעולם, אם לא ה.. הוא הצליח לחכות את הניתור של רונאלדו באופן מרשים, לפעמים הוא כאילו מרחף באוויר…

איתן 26 בדצמבר 2017

צר לי להרוס את החגיגה ואת האתוס הציוני, אבל חמד וכיאל כיום אינם שחקני פרמייר ליג לגיטימיים, אם כבר אז שחקני ספסל בחסד ובעיקר שחקני צ'מפיונשיפ בזכות.

צ'לסי לא הרשימה אך עשתה את העבודה.צריך עוד חלוץ לקראת החלון בינואר,מיצ'י לא סוחב

אלון3131 28 בדצמבר 2017

מסכים לגבי כיאל, הוא קשר מחליף במקרה הטוב.

חמד לעומת זאת שווה בדיוק איפה שהוא נמצא, חלוץ רוטציה בקבוצת תחתית שלפעמים פותח ולפעמים עולה מהספסל.

איתן 30 בדצמבר 2017

לצערי אני חולק עליך, חמד עם 2 שערים בלבד ב15 הופעות, בעוד גלן מיורי, בן 34 ועם 5 שערים.

חמד בכל הקריירה,להוציא עונה אחת שבה כבש 17 שערים בצ'מפיונשיפ ,לא כבש מעל 11 שערים בעונה,גם בישראל.
ובטח לא מתקרב לרוזנטל,אוחנה,זהבי לא ביכולת ולא בסטטיסטיקה.

חמד הינו חלוץ רחבה מהדור הישן,שקל לשמור עליו ולהכניס אותו לנבדלים,הוא לא שחקן שיודע לשחק באגפים או ליזום דברים מעמדת הקשר הקדמי,ועם טכניקה מאוד מוגבלת.

גם המניירות שעשה בנבחרת והביקורת בתקשורת על המאמן הלאומי לא מוסיפה לו לרזומה.
אם אני מאמן ברייטון ויש לי עוד 5 מיליון פאונד מחפש חלוץ אחר,או מחפש לשאול שחקן מקבוצה יותר בכירה שלא מקבל חולצת הרכב-אם יש להם רצון להשאר בליגה,כי רק 4 נק' מפרידות בינם לבין היורדות ליגה

Comments closed