סיכום שלב הרבע (פוסט אורח מאת ג׳. אינפנטינו)

עובדי-חברה ישראלים יקרים,

אני מנצל את הזמן בין רבע הגמר לבין הגרלת טורניר מוקדמות 1/64 (שישים וארבעית) גמר האומות של פיפ״א שתערך בניון, (Nyon, לא בניון, פרובינציאלים שכמותכם) ואת העובדה שאני כרגע מחכה בשדה התעופה בקאזון לטיסה במטוסו הפרטי של שייח קטארי (בעקרון הכל מוכן אבל מחכים לאישור אחרון מהמודיעין שפוטין לא יעיף עלינו איזה טיל נ״מ בתחת) כדי לכתוב אליכם פוסט זה.

אנחנו סבורים בפיפ״א שהדבר החשוב ביותר הוא ערכים. לכן במונדיאל הנוכחי שמנו לנו למטרה להנחיל ערכים. וכל פיקסל שאתם רואים במסך ה-4K המפונפן שלכם תוכנן עם דבר אחד לנגע עינינו: ערכים.

למדנו לקבל את האחר, גם אם הוא ממקומות פרימיטיביים ומרוחקים כמו סנגל, פנמה או יפן, וכמובן לוודא שלא יתקדם יותר מדי שלבים, כי גם לנו יש קווים אדומים. וגם כרטיסים אדומים, אם צריך. בקרוב מאד, לכשהצעותיי יאושרו, נכיל ונקבל עוד כ-80 עמים אכזוטיים נוספים לטורניר הגמר. אבל דיה לצרה בשעתה.

עבודת צוות היא הערך הבא שאנחנו מדגישים בארגון. כל תרבות הסלבריטאים והכוכבנים מיצתה את עצמה, לא לפני שגרמה נזק בלתי הפיך. במקום לחכות לדעיכתם של מסי ורונאלדו, החלטנו שיהיה מוטב לחברה אם ניפרד מהם בטרם עת. יכול להיות שעדיין תיתקלו בהם במסדרונות במהלך החפיפה, אבל ההשפעה שלהם על הארגון תלך ותפחת. למעשה אני מאשר לכם להתעלם מכל אחד מהם אם הוא עובר על פניכם במהלך היום. בנוסף, יש לא מעט עובדים שהתלוננו שמחלקת דרמה נהייתה יותר מדי קומית. נפרדנו גם ממנהל המחלקה, ניימאר והוא לא יטריד אתכם יותר.

ערך נוסף ששמנו לנו כמטרה הוא הטכנולוגיה: אספנו את מיטב המוחות כדי לארוז לכם את החוויה המונדיאלית באופן הנגיש והבטוח ביותר. דאגנו שלא תרגישו מרומים ו/או שדודים. סוף סוף זכיתם לראות מה קורה כששמים בחדר אחד 11 מסכים שונים ומפקידים עליהם חבורת טכנאי רנטגן. בנוסף, אנו יודעים שאנשי העולם החדש זקוקים כולם למסכים, ולכן ציידנו גם את השופט בעמדה מיוחדת, צמודה למגרש, בה הוא יכול להתעדכן בהודעות הווטסאפ האחרונות שלו ובציוצים של גארי נוויל בזמן אמת. אבל כאמור אתכם זה לא צריך להדאיג יותר מדי, כי את כל המסכים האלה אחר-כך מכניסים לתוך שידור אחד, מוסיפים שדר ופרשן, כמה פרסומות של דוריטוס, מכוניות וביטוח, ומגישים לכם עם בירה צוננת, אם אפשר קורונה (אנחל, זה מה שסיכמתי עם היחצ״ן שלכם עכשיו תעביר את הכסף לחשבון).

אבל אני נסחף, בסך הכל התבקשתי לכתוב לכם סיכום שלב ויצא פה נאום, אז הנה סיכום המשחקים.

שניה… עכשיו אפשר לשאוף עמוק ולהרגיש סוף סוף את האוויר הצלול של אחרי סבב הפיטורים.

כולנו מאוכזבים, כולנו נפרדנו מחברים ותיקים ששרתו את הארגון… ו-ל-נ-ש-ו-ם…

צרפת ואורוגוואי השתוקקו להעניק לנו הצופים עוד פעם אחת את החוויה של משחק שלב בתים נחמד ומנומנם באחר-צהריים קייצי. צוותי האימון התבקשו להכין מערכים התואמים את השאיפות האלה, ובאמת טבארס הוותיק לקח ברצינות את ההנחיות ועלה במערך ללא חלוץ בלתי-נושך. החלוץ הכן-נושך שעלה לא הסתדר לבדו עם ההגנה הבעייתית יש לומר של הטריקולור, וזה איפשר לצרפתים לשייט לניצחון. לעובדים שהתלוננו על כך שקריוס ספג גול בגלל הכניסה של ראמוס בגמר הצ׳מפיונס הוכחנו שאפשר לספוג את אותו שער פחות או יותר גם ללא פאול של ראמוס. אז בחייאת תרדו ממנו.

בערב כבר קיבלנו את הדבר האמיתי. כוכבי הפרמייר ליג מחוזקים בנציג הליגה הסינית מול כוכבי שאר העולם מחוזקים באחד שלא סגור איפה הוא רוצה להיות. עבור מרבית העובדים, ברזיל הלהיבה ובלגיה התגוננה. הבטיחו לנו קבוצה מאד מאד טכנית אבל כשרוברטו מרטינז העביר את הסגלים לאישור לפני המונדיאל בכירים בפיפ״א לא שמו לב לעובדה שנכנסו שהשתחלו לסגל שני בריונים, לא אפרט שמות כרגע אבל אני רק אציין שאחד מהם נקרא שאדלי והשני פלאיני. אבל תנוח דעתכם, הבכירים הרשלנים האלה לא יהיו איתנו במונדיאל הבא. הנחיתי את השופטים שמאחורי המסכים לחפש את המרפקים של מרואן פלאיני, אבל גם עם 57 מצלמות, הוא כנראה העיף אותם איכשהו בלי להיתפס. למי שמסתובב כרגע ברחובות מוסקבה, גבריאל ז׳סוס עדיין מחפש את השער הראשון שלו, דרך אגב. ומי שצפה במשחק הזה כעובד צ׳לסי יכול רק להבין איזה כוח אדם היה יכול להיות לכם עכשיו בידיים… מקווה שנפרדתם יפה.

שוודיה, המועמדת של בעל הבלוג לגמר מאזור ז׳, נותרה כנראה באפיסת כוחות ונכנעה ללא תנאי לטכנוקרטים (כוכבי טוטנהאם מחוזקים בהארי מגוויר) מאנגליה. לא ברור לגמרי איך הם עושים את זה, אבל כמה מחקרים סטטיסטיים מקיפים שערכנו בארגון מצביעים על הסבר אפשרי הקשור לשחקן ספציפי שמוביל את חוליית ההתקפה לתקוף גלים גלים, או נכון יותר פנדלים-פנדלים. וכך עם כל הכבוד לבעל הבלוג, ואין כבוד, אנגליה מגיעה לחצי הגמר בלי להדיח אף מועמדת. אתם יודעים מה, גם בלי ממש להזיע.

ול-ק-י-נ-ו-ח גילינו אחרי מחקר בשטח שלמרות העליה בשריפת שטחים וקילומטראז׳, כלי רכב אוטונומיים זה לא מה שיצעיד את הכדורגל שלנו קדימה – ונפרדנו לשלום מחטיבת הרובוטים שלנו. אם תשמעו שהם מחפשים עבודה או תיתקלו ברזומה של שחקן מנבחרת רוסיה, דעו שאתם יכולים לישון בשקט ושאין סיכוי שהוא יהיה מסוגל לחזור על הנסים האלה במקום העבודה החדש. קרואטיה, מצידה, די הרדימה את כולנו בדרך לחצי הגמר, אבל אומרים לי פה בארגון שקשרים זה חשוב וזה העתיד, ולמרות שאישית אינני מוצא טעם מיוחד בסגנון המשחק הזה, אני זורם. פוטין קצת כועס, אומרים לי, אבל יש לי אנשים שטועמים את האוכל שלי לפניי.

מאותתים לי שהמטוס עומד לזוז. אז אם אתם עדיין איתנו, שאו איתי תפילה שלא אחטוף את הטיל הזה של פוטין מיד אחרי ההמראה. ונתראה בשלישי בחצי הגמר. לא החלטנו עדיין אם אנחנו רוצים את אמבאפה או את הזאר על העטיפה של פיפ״א 2019 אז כשנחליט נגיד לכם, או שתראו בעצמכם.

תחזיקו חזק, עוד מעט חוזרים לשגרה. ואם אתם רוצים קצת טיפים איך להגיע בעצמכם למונדיאל תגיבו כאן ואני אכתוב לכם בהקדם (רמז: זה לא בדיוק מה שרשום בפוסטים של פרנקו).

שלכם תמיד,
ג׳יאני

שלב השמינית: סיכום וגם בקשה
סיכום שלב הגמר: מינימליזם צרפתי 2018~

14 Comments

dmc 9 ביולי 2018

אשכרה ז'סוס לא הבקיע גול בחמישה משחקים, בזמן שפירמינו נשלח לאבד ביטחון על הספסל. מישהו לא ראה צ'מפיונס העונה. ולגבי עטיפת פיפא 19, הזאר איתנו כבר שנים וסביר שיחזור לגודל הטבעי שלו בליגה. שזה אחלה. אבל אמבפה מפלצת. רונאלדו הברזילאי 2.0

ניינר / ווריור 9 ביולי 2018

רק תיקון ג'יאני, קורונה זו לא בירה. לטיפולך הדחוף במונדיאל הבא בקטאר. אה, רגע….

גור אילני 9 ביולי 2018

קורונה זה חרא ומשום מה הציפו את השוק בקורונות זולות אז כל פעם שאני בא לחבר כלשהו למשחק הוא שואל רוצה בירה ומוציא בגאווה מהגיגית קורונה כאילו אנחנו עדיין ב1994 ופיצה האט זה הכי.

ניינר / ווריור 9 ביולי 2018

זה כי לא באת אלי. בכל רגע נתון ארבעה חמישה סוגי בירה ואייל מוכנים לשימוש

גור אילני 9 ביולי 2018

רגע, אנחנו נוהגים לצפות יחד בצ׳לסקי-תרנגולים – אז אולי יהיה לנו גמר כזה?!

D! במזרח העצוב והלא ידידותי 11 ביולי 2018

ממש.
https://en.wikipedia.org/wiki/Reinheitsgebot

matipool 9 ביולי 2018

ג'יאני – זה מאד יפה מצידך שהזמנת וקבעת שהילדים התאילנדים הלכודים במערה יהיו אורחים שלך בגמר המונדיאל אבל לא נראה לי שמצבם הבריאותי יאפשר את זה. לא באמת בדקתם את זה לעומק, הא?
מה שחשוב זה שקיבלת טונות של אהדה ולייקים על זה.

גור אילני 9 ביולי 2018

הרופאים של רוסיה עכשיו בלי עבודה. אני אגיד להם להכין את הזריקות, תודה על העצות!
בחיי, המוח היהודי זה משהו.

צור שפי 9 ביולי 2018

גורר מהמחסן את הבדיחה לדור שלא ידע – למה שותים קורונה עם פלח לימון? כדי להסתיר את הטעם.
ובדוס אקיס/נגרה מודלו ננוחם.

Gil - Zimbabwe 9 ביולי 2018

ניראה לי ששכחת את המידע הכי חשוב לטיסה.
בטיסה אתה יושב לצידה של נשיאת קרואטיה. חוץ מזה תודה על מונדיאל נהדר.

עדי אבני 9 ביולי 2018

לא קשור, אבל הפריע לי בעין הפרעות הקשב שלי. אקזוטי או אכזותי אם רוצים להיות ארכאי. כשיש ק' יש ט', וכשיש כ' יש ת'. כמו טורקיה או תורכיה.

גור אילני 9 ביולי 2018

הארכאיות מכוונת, אבל דווקא אין קשר בין שתי האותיות במקרה הזה, עדי. אכזוטי כי את האות איקס כותבים לפעמים בעברית בכ'. דוגמת מכסיקו.
האות טי לא אמורה להיות עם ת' אלא אם כן זה th.

שי ס. 10 ביולי 2018

אני לא חושב שניימאר יעזוב בקלות את מחלקת הדרמה

איאן ראש 10 ביולי 2018

לפי הכותרת ידעתי שהולך לצחוק. מעולה.
טוב, שיש לך טועם מלכותי אך דע לך כי כשמדובר בפוטין זה לא מספיק, עזוב, הלך עליך.

Comments closed