נצחון על ליברפול שווה משהו

8 מחליפים בכל קבוצה, משחק שקול, סוף טוב

סארי לא הלך עד הסוף כשהשאיר את קאלום ואמפאדו על הספסל, אבל אפשר להבין אותו: כמה שחקנים נכבדים לא קיבלו דקות העונה והם קודמים בסדר. ועם זאת, חמשת הג׳ורגיניוס – ג׳ורג׳י, קאנטה, הזאר, פדרו וז׳ירו לא היו בהרכב, גם קבאז׳רו טרם ראה דקות, ועדיין קיבלנו קבוצה ששיחקה כאילו היא יודעת מה לעשות.

גם הקהל ביציעים נשמע היטב ונתן אווירה ומוטיבציה.

לא ברור לי לגמרי איך, אבל הכדור שנתן לנו המון חמצן היה על ציר מרכז המגרש, קבאז׳רו – פברגאס – קובאצ׳יץ׳ / בארקלי ואז מוראטה… וכמובן החמצה. על פניו ניתן היה לחסום את התנועה הזאת די בקלות, ואני מתפלא שקלופ לא עשה את זה, כי באגפים לא היה מי שיכניס כדור פנימה או לרשת.

תבורי כתב שההגנה שלנו היתה טובה, אבל…

כריסטנסן חזר למסורת המסירה לשחקן היריבה במצב מול שוער. קאהיל היה סביר אבל הלך אחורה יותר מדי. אזפי הראה שוב שהתפקוד שלו אצל קונטה כבלם היה הרבה יותר אפקטיבי, בתור מגן ימני הוא פשוט לא תורם מספיק להתקפה. מוראטה מחכה בערך 12 חודשים להגבהה שלו ממרכז המגרש ישר לראש ונגיחה עם הג׳ל לרשת, אבל מאגף ימין זה לא מדויק ולא קורה. לואיז נכנס והראה למה הוא באנקר בהרכב. טעויות יש, בכל משחק, אבל גם הן לרוב לא הכנה ל-100% גול.

אבל היה דבק, ונראה שהמחליפים התאמנו ולא התעסקו בלייבב ולהתלונן בחודשיים האחרונים. ואנחנו איכשהו יודעים להשיג תוצאות, גם בחוץ.

לפני שפרשה לישון (בכל זאת צריך לשמור כוחות לשבת וזה רק משחק על גביע של משקה אנרגיה) הבת שלי שאלה אותי – מי בעצם השחקן האהוב עליי. זה לא קל כשלמפארד על הקווים של דרבי וטרי מחפש לעצמו ג׳ובים בכל מיני ליגות.

אבל איזו שאלה בכלל. הסלאלומיסט. הפנטזיסט. הקשר ההתקפי. זה הקטנטן עם החוצפה.

והוא לא רצה לבעוט פנדלים אז עוד כשישבו על הספסל, ביקש מחברו לשים למשחק קץ לפני שיגיעו.

נ׳גולו קאנטה.

מסעותיי בערבות: צלעות כבש
מעמד האנדרדוג - התיקו עם ליברפול

תגובות

 • תבורי

  ההגנה שלכם שיחקה את המשחק כפי שמוגדר: כדורים מסוכנים, הורחקו בתקיפות. ההגנה שלנו הזמינה לחץ והצליחה.

 • משה

  שתי ההגנות היו חלשות, ההבדל שלכם היה את הזאר שידע לנצל את זה מצויין וקבאז׳רו שנתן משחק ענק (נדמה לי שהוא תמיד מתעלה נגדנו).
  כריסטיאנסן זה המורנו שלכם, טעות של מחלקת הסקאוטינג, אני מאחל לו בריאות ואשמח לקבל אותו גם בשבת.

 • Oded

  גור - למקרה שעוד לא ראית - שיר לקאנטה (אתה לא היחיד שאוהב אותו)
  https://youtu.be/9aeIW7A8uFQ

 • אביאל

  משחק פתוח ברוח שני המאמנים, נראה לי שבשבת קצת מסוכן לשחק ככה מול ההרכב הראשון של ליברפול אבל נקווה לטוב.

  משחק טוב, איזה שער של האזרד.

Comments are closed.