ה-x מול יונייטד

מנג׳ר שזכה בהכל, לעומת מאמן שלא זכה בשום דבר

במחצית המגיב הנאמן אמיתי התחכם ושאל אם לדעתי כדאי לו להמר על משולש, אבל במפגשים האלה יש רק תוצאה אחת באמת צפויה. לפחות כל עוד אנחנו לא יודעים מה סארי מתכוון לעולל. למדקדקים אולי כדאי לכייל מחדש את המחוונים על 2:2 במקום ה-1:1 הקבוע.

צ׳לסי שלטה במחצית הראשונה אבל לא הגיעה למצבים. השער היה בכדור קרן, שכנראה היה אחד מ-33 התרגילים של המאמן החדש. בדיוק סקאי הראו את הסטטיסטיקה המרשיעה לפיה צ׳לסי כובשת באחת מתוך 56 קרנות. ואז וויליאן הרים אותה, פוגבה נתקע בשחקן ששמר על דוד לואיז, ורודיגר, השחקן אולי הטוב בצ׳לסי העונה אחרי הזאר, נגח חזק מאד.

המחצית השניה הראתה שיונייטד יכולה לגמרי אחרת. פוגבה מרוכז הוא שחקן מדהים. לא ניתן להוציא ממנו את הכדור, וכל לחץ רק מגביר את הסיכוי שהמסירה תהיה קטלנית. יונייטד פשוט נדלקה מהשער הראשון ולחצה נהדר. סוף סוף משחק כדורגל. בגול השני של מרסיאל מוריניו בחר כרגיל ללכת אחורה, זה היה אמור ללכת טוב אבל צ׳לסי היא הכובשת המובילה העונה ב-15 הדקות האחרונות עם 8 גולים. שהם כבר 9.

מה שברור, זה שיש לנו קבוצה טובה, אבל אין בה מספיק כוח אש. דווקא בארקלי, שנראה לפני חצי שנה כמו פלופ אינסופי, מתחיל לתקן את זה. בראיון לפני כשבוע הוא אמר שבעצם לא אומן כל-כך טוב עד היום והוא לומד אצל סארי במהירות רבה. יהיה מעניין לראות כמה רחוק הוא יכול להגיע.

וזה נכתב לפני:

מפגש בין שתי קבוצות על שני ישרים לא מקבילים, אבל שלעולם לא ייפגשו. אחת קפריזית ומתלהבת, השניה סוחבת עוגת היסטוריה כבדה ומפוארת ביותר מדי שכבות. אחת מתאמצת לאמץ מודל שיעזור להגיע לאיזון כלכלי, השניה מנסה לבזבז את כל הכסף בעולם כדי להתאזן. מנג׳ר שזכה בהכל, לעומת מנג׳ר שלא זכה בשום דבר.

מוריניו בדרך-כלל יודע לצאת עם תוצאה מהמשחקים האלה, כלומר 1:1. השאלה אם סארי ישתף פעולה או ינסה להפתיע. ובמקרה כזה, ראינו שצ׳לסי מאפשרת הרבה מצבים מולה. התוצאה יכולה ללכת לכל כיוון.

 

שקט פנימי - אחרי סאות׳המפטון
מנצ'סטר יונייטד מציגה: סקנדל או פסטיבל

5 Comments

אמיתי 20 באוקטובר 2018

אז לשים משולש בטוטו?

גור אילני 20 באוקטובר 2018

אנחנו בטוטו לשים איקס, אין תקציב למשולש

אמיתי 20 באוקטובר 2018

תיקונון- זה היה בפתיחת המשחק

אלון 20 באוקטובר 2018

משחק טוב, תוצאה סבירה וקצת מכות.

איתן 20 באוקטובר 2018

האזרד בכלל לא הגיע למשחק,היית מצפה ממנו ליותר,בטח שמתייחסים אליו כרגע כוורלד קלאס ברמה של מסי רונאלדו ניימאר ומבאפה.
לסארי כמו בנאפולי לאחרונה, חסר חלוץ בכושר.

Comments closed