בוקר טוב, היום גמר מפעל האליפות של מנהלת ליגת ווינר

סיום חגיגי לעונה מטופשת

הפועל מתכוננת לליגה בצורה מכבדת
הפועל מתכוננת לליגה בצורה מכבדת

לפרקט הערב ביד מנוריהו תעלינה שתי הקבוצות הכי טובות בארץ השנה, במידה ולא סופרים את הקבוצות שהיו טובות יותר. הפועל ירושלים, השגיבה שבקבוצות, מול המכבי האמיתית. שאגב, במחקר גדול שהמצאתי בזה הרגע הוכח מעבר לכל ספק שמכבי חיפה זה מועדון קקה על כל ענפיו, והרוח של הפועל פ"ת עוד תבוא איתם בחשבון, אבל עזבו, אנחנו בנושאים אחרים עכשיו, טפי עליהם.

לפני שאכתוב כמה אותיות על המשחק הערב, אני חייב להתייחס לעונת הכדורסל של מכבי ת"א.

ובכן, מיד אתייחס.

אני רק גומר לנסח את דברי

הנה, הנה, שניה

טוב, אז ככה,

מגיע להם שיתפרקו אמן לא סובל אותם.

להבדיל מכל מועדון אחר בעולם שאני לא אוהב, נניח הפועל ת"א, נניח מכבי חיפה, נניח מר"צ או ליברפול, את מכבי ת"א כדורסל אני מתעב ברמות אחרות, הם מבחינתי לא ספורט (גם מר"צ לא, אני יודע, די להתלהב),והם מבחינתי צריכים לחדול מלהתקיים, אבל אם זה לא יקרה, וזה לא יקרה, כי פאלוסים לאומניים ספורטיבים לא מתים אף פעם, אבל אם זה לא יקרה? שימשיכו להתבזות ככה, והלוואי הלוואי הלוואי שהאפס האנגלו סקסי שנכשל בטורקיה יבוא אליהם להיכשל ביחד איתם שנה הבאה.

אבל זה באמת פחות מעניין אותי, כרגע ובכלל.

למשחק הערב יגיעו שני מועדונים שלא סובלים את ליגת הכדורסל הישראלית, אצל הפועל זה משהו חדש מהשנה, עם רמת זלזול בוטה ומחפירה בליגה ובמכבי חיפה תחת ג'ף רוזן זה עסק די קבוע של קבוצות שמתעוררות רק בשליש העונה האחרון, כי על הזין שלו כל מה שלפני. וזה מתאפשר רק בגלל הפיינל פור המשוקץ הזה.

הפיינל פור מאפשר את הנמנום הזה, את חוסר הכבוד הזה לענף שהפגינו שתי הקבוצות הללו במהלך רוב העונה, כיניתן לתקן את הכל. ואף אחד לא יצליח לשכנע אותי שהפיינל פור הזה הציל את הליגה משליטה של קבוצה אחת. כי זה שקר. הוא רק גרם לכל הקבוצות בעלות הפוטנציאל לזלזל בליגה. הוא לא יצר קבוצות נוספות עם פוטנציאל. מה שגרם לקבוצה אחת לאבד את השליטה הבלבדית בליגה היה שנכנסו עוד 2-3 הנהלות נורמליות לעסק, ובכך חשפו את ערוות המזרחיזם, אותה אסכולה שגורסת "אם יש הרבה כסף, יותר מכולם, אז זה ניהול טוב", ברגע שהפערים הכלכליים קצת קטנו, לא יותר מידי, התברר שיש פה פוטנציאל לליגה צמודה בהרבהה בעזרת ניהול סביר, כי לאוייב של הליגה אין בעצם הנהלה.

אבל במקום ליגה שבה מועדונים צומחים ומשתפרים, יש לנו ליגה שמאפשרת שישתינו עליה, שמסתיימת בפיינל פור חולה, ובשתי קבוצות משוריינות למפעלים הבולטים באירופה. ליגה שהיא בעצם החלום הרטוב של כל קבוצה לא תחרותית, נניח, אילת כזו, שמסתפקת רק בפירורים ובעקיצות. וזו ליגה חולה, עם שחקנים ישראלים שרובם הגדול לא טובים כל כך, ובעיקר מאמנים איומים ברובם.

ועדיין, אני מתרגש היום, כי כל מה שלמעלה זו רציונליזציה של שלמה לחוך מכל זה. אבל הפועל בשבילי זו עובדה קיימת, והיא פשוט תמיד תרגש אותי. יש שנים שבהן קשה לי יותר להתרגש, יש שנים שיותר, אבל תמיד אני מוצא עצמי נרגש.

והשנה? קבוצה כיפית. אני מת על איטלקים, ויש לנו, אפילו שניים!!!! אני מת על כדורסל מכוער ועל כדורסל הגנתי, ועל חמורים כמו דייסון וקינסי, שמסוגלים באותה דקה להיראות כמו זוועות וכמו אלוהים, הלפרין אמנם פרש מכדורסל, ועדיין 5-6 פעמים השנה יעה זה שניצח לנו משחקים, איכשהו. והוא גם מענטש אמיתי. ואמרה חמוד, וג'רלס בלתי נסבל בצורה מענגת, והפועל ת"א כפרה עליהם החליטו לתת לנו את האוול משום מה. ובר טימור! השחקן הישראלי האהוב עלי היום, אז מה אם יש לו עונה לא משהו, הוא תמיד נותן מאה אחוז על המגרש ויש לו גם קטע כזה של סלים גדולים במקומות לא צפויים במשחק.

אז כן, הכדורסל ההתקפי בלתי צפי, וכן, הפוטנציאל לא מאד ממומש, וכן, העונשין מחריד. אז מה? הם אדומים, הם מתאבדים בהגנה, לרוב, והם עושים מלא טעויות, איך אפשר לא לאהוב אותם?

אז מה חבורת החמורים הזו צריכה לעשות בשביל לנצח היום? בגדול, שליטה בריבאונד ויום סביר משלוש. אם זה יקרה לאף קבוצה בארץ אין סיכוי מול הפועל הזו, כי ההגנה בחצי המגרש כל כך טובה, שזה לא כוחות. הפועל הפסידו השנה בליגה כשהחטיאו משלוש ולא הפחידו את היריבה בריבאונד, מה שאפשר לקבוצות שניצחו אותם לקחת ריבאונד הגנה ולרוץ קדימה מהר, שם ההגנה של הפועל פחות טובה, וזה גם מעלה את כמות הפוזשנים במשחק, מה שבתורו גורע גם מהגנת החצי מגרש.

אז אם אמרנו שליטה בריבאונד ויום סביר מהשלוש, אז דיברנו בעצם על דייסון, האוול, אמרה וטימור. האוול ואמרה כמובן על הריבאונד, ואת זה הם עשו סביר רוב העונה. אמרה באירופה עשה את זה טוב יותר, האוול בליגה עושה את זה טוב יותר, הם צריכים לתת איזה 4-6 ריבאונד התקפה ואיזה 10-12 בהגנה ביחד ויהיה בסדר, דייסון וטימור פה בשביל שני דברים, הראשון, יש להם נטיה לןמשחקים שבהם הם פתאום לוקחים ריב' בהקפה, הם מוזמנים להביא אחד כזה היום, בנוסף, הם הקלעים הלא יציבים של הפועל משלוש, כשהזריקה שלהם נופלת פנימה בתחילת המשחק, הכל נהיה קל יותר, יכול להיות שיספיקו מהם רק 4 שלשות משניהם ביחד, אבל שיהיו מוקדמות מספיק, וזה לבדו עלול לגרום לחיפה לא לרוץ, לא להצטופף על ליאור, אמרה והאוול, ולא לחנוק את הצבע לחדירות של ג'רלס וחצי המרחק של קינסי. ואם במקרה יהיה לשניים יום טוב מאד משלוש, אז יותר טוב.

מה שכן, אלו שני מפתחות שהפועל לא ממש הצליחה לעמוד בהם העונה בליגה, גם לא מול חיפה באחד מן המשחקים העונה. ואם הפועל תיכשל בהם, ומכבי חיפה תמשיך עם הבטחון שלה, זה הולך לכאוב מאד לאדומים כמוני היום.

 

שיהיה לנו בהצלחה.

הבלוג חוגג הוט סטריק
די לבכות על השיטה

59 Comments

אילן 15 ביוני 2017

ועכשיו אתה באמת חושב שאני יכול להתרכז בעבודה….

נ.ב
אהבתי את "מגיע להם שיתפרקו אמן לא סובל אותם " ,ואני מוסיף-שיפול עליהם הגג אמן.

ארז 15 ביוני 2017

נסחפת. תרגיע.

יואב מקטמון 15 ביוני 2017

כמעט כל מילה.
המשפט על דיוויד בלאט כל כך נכון!! אף אחד לא מדבר על כך שהוא נכשל כשלון די מעליב השנה.
על כך שבשנים האחרונות, חוץ מנס מילאנו שלא היה ממש בזכותו, מגע הזהב שלו לא ממש מוזהב…
והיום יהיה קשה. קשה מאד אפילו.
ונמאס כבר מהפיינל פור וכל מה שקשור אליו (בשלושה ימים הוצאתי פחות או יותר מה שהוצאתי על חצי עונה, שלא לדבר על הקושי הבלתי נסבל להשיג כרטיסים, על בזבוז הזמן שקשור לקניה ולהפקה המלוקקת והמעצבנת, ולכוס מים בעשרה שקלים במזנון של יד אליהו).

משה 15 ביוני 2017

לא שאני מאוהדיו הגדולים אבל הגעה עם קבוצה לגמר נבא, 2 ניצחונות בגמר מול קבוצה הסטורית ללא 2 מ 3 הכוכבים שלו ופיטורים לאחר שהיה לו מאזן מצוין, שני רק לקבוצה ששברה שיאים באותה שנה זו הגדרה של כישלון ? כנראה שהאיש עם המורשת הצליח לקבע קריטריונים מעניינים אצל שונאי בלאט.

יואב מקטמון 15 ביוני 2017

גם טיירון לו הגיע לשני גמרים רצופים ואפילו ניצח באחד.
היית מביא אותו לקבוצה שאתה אוהד?

גיא זהר 15 ביוני 2017

אני רחוק מלהיות מאוהדיו של בלאט, אבל למה נכשל השנה? חצי גמר בתורכיה ורבע גמר יורוליג זה בהחלט סביר (נכון שקבוצות עם תקציב קטן או שווה מדרושפקה כמו בשיקטאש ואולימפיקוס בהתאמה הגיעו גבוה יותר, אבל זה גם תלוי הגרלה. לפעמים אתה מקבל את מילאנו ולפעמים את ריאל ופנר).

יואב מקטמון 15 ביוני 2017

הכשלון בעיני הוא לאו דווקא בהישגים הסופיים, אלא בשיטת המשחק.
ראית איזושהי טביעת אצבע ייחודית שלו? איזושהי הפתעה, מהלך מתוחכם, לא צפוי?
כדורסל בנאלי לחלוטין, וקבוצה שהגיעה לאן שהגארדים הכשרוניים שלה הצליחו להביא אותה.
בדיוק כמו שזה עבד לו לפני כמה שנים עם רייס, השנה זה פחות עבד עם וונאמייקר.
מכאן ועד לקשור לו כתרים? לא בעיני.
(וזה בניגוד למה שעשה במכבי לפני 15 שנים לערך, אז באמת ראית מאמן מיוחד).

קובי 15 ביוני 2017

כדורסל יפה זה נחמד אבל מה שחשוב זה ההישגים..
אני מאוד מקווה שאם בלאט בא שיביא איתו מאמן כושר חדש,מה שקורה למכבי בשנתיים האחרונות מבחינת כושר גופני ופציעות זה פשוט מחדל,בעיה שלא מספיק מדברים עליה לטעמי

גיא זהר 15 ביוני 2017

יואב, בעניין הזהאני מסכים לגמרי. בכלל בלאט היה ונשאר מאמן התקפה בינוני גם במונחים אירופאים, מה שמוביל לכדורסל מכוער לעין (השנה יוצאת הדופן עם פרקינס, פארגו ואידסון שגם אז מכבי נהנתה מההגנה). כנראה שגם באירופה לא מתלהבים ממנו במיוחד.

גל ד 15 ביוני 2017

שוב השטות הזו. הבעיה בכם, לא בבלאט.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLXWsHGeAyQD4gO2fUm3C7phcMULY5ITNb

ישי 15 ביוני 2017

אני לא בטוח שראיתי את טביעות האצבע שלו במקומות אחרים. למען האמת אני לא בטוח כמה טביעות אצבע של מאמנים בכלל ראיתי. אז לפי זה אפשר להגיד שכל הקריירה של בלאט היא כישלון אחד גדול ומתמשך. בקיצור, זה נראה לי קריטריון די טיפשי.

ישי 15 ביוני 2017

זה הרבה יותר מסביר.

היסטוריון של ספורט 15 ביוני 2017

בלאט הצליח בענק השנה במבחן התוצאה בוודאי ביורוליג.
נסגור רגע את הליגה המקומית הוא עשה שם בדיוק מה שהיה צריך וזה טופ 4 (אף אחד לא חשב שהוא היה צריך לעבור את אפס כל שכן פנרבחצה….נכון בשיקטש הגיעה לגמר על חשבון אפס….אבל לבלאט היה גם 30 מחזורים ליגה רגילה באירופה על הראש ).

אשר ליורוליג לקרוא לבלאט כישלון זה לעג לרש ואפילו חוסר הבנה בסיסי.
היורוליג הלכה לעונה ראשונה במתכונת הנוכחית האינסטנסיבית מאד.
תוסיפו לכך ליגות מקומיות ותקבלו התפרקויות מקצועיות קשות של אימפריות כמו ברצלונה ומכבי .
ומגיע מאמן לקבוצה שנה ראשונה במפעל ללא אף שחקן עבר במפעל (כמדומני ) עם זר שניצל מירידה מליגת העל השראלית ללא אף כוכב נוצץ בתחילת עונה.
והקבוצה הזו שומרת על יציבות יחסית ומצליחה לעשות טופ 8 לפני ברצלונה ,מכבי , קובנה ומילאנו אלופות העבר ולפני קבוצות לא רעות כבמברג והכוכב האדום ולקרוא לזה כישלון ?.
וגם סדרת רבע הגמר הייתה מכובדת ביותר (3-1 מול ריאל ).
ועוד לשמור על טופ 4 מקומי זה לגמרי לא מובן מאליו . לדעתי זו הצלחה כבירה.
ועוד דבר ליואב .
כשבלאט הגיע לגמר הוא עשה זאת עם יריבות הרבה יותר משמעותית במזרח מהשנתיים האחרונות וללא קיירי ולאב זה שונה לגמרי ממה שעשה לאו
(למרות שהאחרון השיג טבעת מקרית אשתקד).

ישי 15 ביוני 2017

טבעת מקרית? הוא במקרה ניצח את ג"ס? כלומר גם אני או אתה יכולים לעשות את זה כי פשוט מדובר בקבוצה שמדי פעם נזכרת להפסיד? לי דווקא היה נדמה שמדובר בקבוצה שלא כל כך יודעת מה זה להפסיד וכמעט בלתי אפשרי לנתח אותה בסדרה.
לא צריך לזלזל בהישגים של אף אחד.

איציק 15 ביוני 2017

המשחק הזה נראה כמו הקרב המאד מייותר של מקגרגור.

משה 15 ביוני 2017

או טריניטי נגד במבינו.

אמיתי 15 ביוני 2017

מיותר כמו רוקי 5

יובל 15 ביוני 2017

כן ערן, באמת שכחנו שלגנוב מקבוצת ה"אחות" את השחקן הכי חשוב שלה ריצ'ארד האוול באמצע העונה זה ספורט ( אני רק מתאר לעצמי את צווחות האימה והטורים הקטלניים שהיו נכתבים כאן אם מכבי ת"א היתה עושה צעד דומה. זה ללא ספק היה מגיע עד לכנסת ).
לגנוב את זליקוביץ' מהרצליה באמצע העונה רק בשביל שיחלק מגבות על הספסל זה ספורט.
לקלל ולירוק על שחקנים אחרי הפסד בנהריה זה ספורט.
לפתוח רגליים במשך כל העונה ולהגיע רק לפלייאוף זה ספורט ( ולא, מכבי ת"א לא עשתה את זה, ה"אתוס" לא מאפשר לה לעשות את זה, וזו לטעמי אחת הבעיות הכי קשות של הקבוצה הזו. מכבי השנה באמת היו "עד כדי כך" גרועים והמיקום שלהם לא משקר ).
ואני כבר לא מדבר על הדרכון הצ'כי וכו'.

אתה יכול לשקר לעצמך כמה שתרצה, אבל הפועל ירושלים היא שום דבר מעבר למכבי ת"א לעניים. חיקוי עלוב למה שהמקור היה פעם. מה שסרומן הוא לסאורון ( מצטער, לא יכולתי שלא לדחוף את ההשוואה לשר הטבעות ).
אם היא תזכה באליפות היום ( והיא תזכה ) זה אחרי שנה שבה עשתה הכל כמעט חוץ מספורטיביות. אה, וגם הכדורסל היה מגעיל בעליל.

ערן קאלימי 15 ביוני 2017

"לגנוב"

אנונימוס 15 ביוני 2017

+1

אדם בן דוד 15 ביוני 2017

+42 לאיזכור של שר הטבעות

חילופי הרודנות בין מכבי (שלא יתפרקו, שיתמוססו אט אט ובסבל גדול לכל מי שעדיין מזיז לו) לירושלים (הפכתם מקבוצה עם לב לקבוצה עם כיס) לא משמחים כפי שקיוותי.

אני מתנחם בזה שלפחות אולי אמרה יזכה סוף סוף באליפות שגנבו לו

אריאל 15 ביוני 2017

סגורים על ההבדל בין עסקה לגניבה ? בעיקרון עסקה היא בהסכמת שני הצדדים.

בעעעעע 15 ביוני 2017

רמי כהן אמר שהוא פנה להפועל ירושלים… זה שהחובבן התחרט אחרי שסגרו עניין והאוהדים שלו עשו מהומות (בצדק) עדיין לא אומר שמישהו גנב מהם משהו. ובתור מועדון שאוהדיו שונאים את הפועל ירושלים יותר מהיריבה העירונית המשוקצת שלהם הם יכולים לדחוף את הקירבה המשפחתית לתחת. אחות עלק.

MOBY 15 ביוני 2017

בנוגע לרוח של המלאבסים, ספרת פעם את מספר השחקנים והמאמנים (ישראלים, מתאזרחים וזרים) שירושלים שתתה מחיפה?
רמז,
אתה בונה קבוצה אלופה עם מאמן ועוזר מאמן והרבה אהבה שתנצח.

ערן קאלימי 15 ביוני 2017

יש כל מיני הבדלים, אבל כן, שמתי לב. וזה די מגעיל.

ניינר / ווריור 15 ביוני 2017

הכדורסל בארץ הוא פיקציה עלובה אבל דיר באלאק הפועל שאתם לא מביאים לי את הדאבל היום!

אנונימוס 15 ביוני 2017

"מכבי חיפה תחת ג'ף רוזן זה עסק די קבוע של קבוצות שמתעוררות רק בשליש העונה האחרון" – אתה יכול לתת דוגמאות לעונה כזאת של מכבי חיפה? אפילו העונה הזאת לא נכנסת תחת הקטגוריה הזאת, הם שיחקו חרא כל הסיבוב השלישי, ורק ברגע האחרון נכנסו לפלייאוף בקושי

יובל 15 ביוני 2017

העונה היחידה שאפשר להגדיר אותה ככה היתה העונה שלאחר האליפות.
הם התחילו את העונה מגומגם אחרי שעזבו אותם שחקנים כמו גל מקל, פאט קלאת'ס ועוד, אבל נכנסו מאוחר יותר לעניינים עם יבזורי ושות' ושחטו את ירושליים בחצי גמר הפלייאוף, כל הדרך לגמר הכפול נגד מכבי שנגמר כפי שנגמר.
אני לא חושב שזה עסק קבוע שלהם, בעונת האליפות למשל זו היתה קבוצה מוכשרת ויציבה שגם הגיעה לגמר הגביע. הם לא פותחים רגליים כמו הפועל ירושליים.

ערן לוי 15 ביוני 2017

דיוויד בלאט לא נכשל – לא בקליבלנד ולא בדרושפקה. יכול להיות שבעיני דורשי ההישגים האולטימטיביים בכל עונה בלאט נכשל, אבל אך ורק בעיני עצמם.

בני תבורי 15 ביוני 2017

לגמרי. אנשים נוטים לייחס הצלחה או כשלון לעניין של אוהב לא אוהב. עשרות מאמנים ברמות הבכירות באירופה ובארה"ב שלא מתקרבים לסולית נעלו של בלאט יוכתרו כגאונים רק אם יאמנו את הקבוצה האהובה.

גיא זהר 15 ביוני 2017

בלאט לא נכשל אם כי בקליבלנד לברון לא התאים לקונספט, אבל כנראה מוערך הרבה פחות ממה שחושבים' אחרת לא היה מגיע למכבי (לפי פרסומים זרים).

אריאל 15 ביוני 2017

אני לא שאנן כמוך לדעתי הפועל צריכה גם משחק התקפה. וזה על פיאניגני. נתנו לו קבוצה עם שחקנים מעולים התקפית ולהסתכל על ההתקפה של הפועל זה עינוי. לא תרגילים לא פאסט ברייק לא הכנסה לאמארה כלום. הוא החוליה החלשה בהפועל.

קובי 15 ביוני 2017

עינוי לא עינוי,אם הם לוקחים אליפות זאת אולי הקבוצה הכי הישגית שלהם בהיסטוריה(למעט הקבוצה של 2004)
הקבוצה הראשונה שלהם שמצליחה גם ב"ליגה" וגם באירופה

נעם 15 ביוני 2017

ברכות על הגעה לפיינל פור אחרי שהשופטים סידרו לכם ניצחון בנהריה , ברכות על הגעה לחצי גמר הסופרוקאפ , ברכות גם על הזכייה בגביע המדינה בבית שלכם , רגע…….

מאשקה 15 ביוני 2017

ערן, מקווה לפגוש אותך

אלון3131 15 ביוני 2017

9פעם ערב הכדורסל של ישראל היה תענוג. היום זה פשוט מפעל מפגר עם סיבוב שלישי מיותר שכמעט כולן עולות לפליירוף בשביל פיינל פור מטומטם שלא קובע כלום.
למה שאני אראה מפעל שכל כך מתאמץ שאני לא אראה אותו.

רכבות זרים, משחקים בשעות הזויות ובימים מוזרים ללא הגיון ומעל הכל הפיינל פור. איכס.

ארז 15 ביוני 2017

יש משחקי 2×2 לא רעים במחצית חוץ מזה עדיף להשקיע את הזמן בלאומית

ארז 15 ביוני 2017

הי, תחליף או תשנה קצת בבקשה את השם

ארז מהלאומית 15 ביוני 2017

מחילה

ארז 15 ביוני 2017

אשקול בחיוב :)

איציק 15 ביוני 2017

אתה יכול להרחיב זאת לאמירתו של עופר פלישר כששאלו אותו אם יהיה מוכן לקבל את הצעת אליצור נתניה לעבור אליה: אשקול בחיוב ואענה בשלילה :-)

ג'ון מקינטייר 15 ביוני 2017

המממ .. הכותב מתעלם או מתכחש לכך.שמסתבר שיש מכבי באדום. מכבי הצהובה גוססת ומוחלפת על ידי גרסת ההיטק שלה. איכסה עליכם, ירושלים

7even 15 ביוני 2017

ההבדל בין מכבי לירושלים:
מכבי כבר 50 שנה איכס. ירושלים באיזור השנתיים. ייתכן וגם זה ייסגר ב-50.

רק לפני כמה חודשים מנכ"ל מכבי ב' אמר שהוא לא מבין למה 2 הקבוצות נפגשות רק 3 פעמים בעונה כשברור שזה המשחק שמושך הכי הרבה קהל.

איכס כבר אמרנו?

MOBY 15 ביוני 2017

לא מבין על מה הוא דיבר נפגשנו עם חולון 7 פעמים השנה.

אולי די 15 ביוני 2017

אתה יכול בבקשה למחוק את התגובות שלך ולעבור לכתוב טוקבקים באתר אחר.

מיכאל התנין 15 ביוני 2017

ערן, כל מילה בסלע…

ומה זה ביב השופכין הזה כאן? אין צנזורה בתגובות? נראה כמו הטוקבקיסטים של ONE ואני עוד עדין….

ארז 15 ביוני 2017

+1
והכי קטע שהשם שלו הוא "נעם". אירוניה במיטבה.

גל ד 15 ביוני 2017

אתה ילד גדול. תנשום עמוק ותעבור הלאה, ציפור הנפש העדינה שלך תעמוד בזה, אני מאמין בך.

רק משהו בקטנה 15 ביוני 2017

שבחורים לכתוב טור עם שפה נמוכה , כינויי גנאי והטחת עלבונות באנשי מקצוע קשה להיות מופתעים משהפה של התגובות.
לא היה מזיק לבעל הטור לשמור על שפה יותר נעימה לקריאה ותואמת את רוח המקום .

גל ד 15 ביוני 2017

אני לא יכול יותר עם ניב רסקין. מישהו יכול בבקשה להסביר לו מה זו עמדת הגנה חוקית, ושאין שום קשר בין עבירות תוקף לעמידה יציבה?

Srtest - ארטסט 15 ביוני 2017

הוא לא מבין בכדורסל ומבחינת שדר הוא רק הולך אחורה. לפחות הוא עדיין סוג של עיתונאי.

ישי 15 ביוני 2017

שיפוט מזעזע

Srtest - ארטסט 15 ביוני 2017

כותב טורים של וואן מזמן תגובות של וואן. כרגיל יש כאלה שיודעים להכניס לכל העולם אבל לא לקבל בחזרה. להגיד שי-ם היא מכבי ב' בעיקר מראה איזו מגעילה היא מכבי כשי-ם מעפנה בדרך המקורית שלה. בעיקר הבכיינות לשופטים למרות שהיא כמעט תמיד הפייבוריטית בשיפוט הגרוע הכללי. אם המחמאה בשבילכם היא שלא פיטרתם מאמן העונה אז תהנו. נראה לי גם שבשביל להכשל בטורקיה או ברוסיה או באיטליה צריך כנראה להצליח באיזשהו מקום מה שהכותב או האוהדים של הקבוצה לא ממש עשו, אפילו מול מאמן אחד בשרשרת מהאלה שכבר לא פה.

רק משהו בקטנה 15 ביוני 2017

"הלוואי הלוואי שהאפס האנגלו סקסי"

אני מניח שאם היית מחליף את זה בכל שיוך אתני אחר היו פה הרבה קולות וטענות על דפה בוטה וגזענית.
סתם מניח את זה פה.

רק משהו בקטנה 15 ביוני 2017

*שפה

בר שושני 15 ביוני 2017

או וואו בנאדם, אנחנו מכירים?

Dr. van nostrand 15 ביוני 2017

אמר את מה שהרבה אנשים חושבים.
שהליגה היא של עסקנים ולמענם, שהשנאה של אנשים למכבי היא מעבר להגיון סביר ושגם אם יביאו את מירי רגב להטיל מטבע שיקבע מי זכאית לנגב חומוס על הצלחת- עדיין משום מה זה ירגש חלק מאיתנו כי כל עוד יש צ'אנס לראות את עדי גורדון ביציע- יעלו אמוציות לא משנה איפה נמצאים היום.
אם יש משהו יותר מיותר ממה שקורה ב NBA, במאמץ רב הצלחנו למצוא אותו ועל זה מגיע לעסקני הכדורסל שאפו.

אלכס(אחר) 15 ביוני 2017

+ בלתי נגמר ואן-נוסטראנד

משה 16 ביוני 2017

אלופה לא ראוייה לליגה לא מעניינת. משעשע שמתחשבנים עם כולם משל היו גולדן סטייט. הכל עלוב.

Comments closed