6 מקומות שהייתי רוצה להיות בהם ו 7 תהיות

In כללי

טוב, אחרי שנרגענו, אלא שאר המקומות בהם הייתי רוצה להיות:

2. להיות זבוב בתוך שפופרת הטלפון איתו התקשר מרק מקגווייר לאלמנתו של רוג'ר מאריס, מחזיק שיא ההום ראנס מ 1961, אותו שבר מקגווייר בעזרת סטרואידים ב 1998 ועכשיו הודה סוף סוף במה שכולנו כבר ידענו מזמן. נדמה לי שהמילה מצטער הופיעה שם בוורסיות שונות. אני מקווה שהיא שתקה שתיקות רועמות ונתנה לו להתענות בשתיקתה. אחרי הכל, רק בעלה ז"ל יכול באמת לסלוח לו.

3. לבנה בקיר בחדר ההלבשה של אנגולה לאחר המשחק מול מאלי (4:4). ובתור לבנה בקיר, אספור כמה ראשים דופקים את עצמם עליי, מפילים קצת טיח בכל מכה, מנסים להוציא תסכול על אירועים שאיש כבר לא יוכל להחזיר.
מעניין אם הייתה שם שתיקה של הלם, צעקות של מאמן שלא מאמין שזה קרה לו, ווטרנים שמפילים את תיק הטעויות על שחקנים צעירים, מנהלים עצבניים עם סיגרים שמאיימים בקנסות, פוליטיקאים שמאיימים בדברים אחרים, מלוכלכים, בהם פוליטיקאים אוהבים לאיים. או אולי בעצם זה אני ששלילי כאן. אולי מישהו פשוט אמר "תרימו את הראש חבר'ה, לא קרה כלום, יש עוד טורניר לפנינו". תמיד מישהו אומר את זה. גם אם הוא צודק, אף אחד לא באמת מאמין לו באותו רגע.

4. קלסר בחדר החקירה של רשות המיסים בו מתארח באותם רגעים פיני גרשון. מעניין אם החוקרים נחמדים אליו, מעבירים איתו דאחקות, מזכירים לו את הסל של שארפ מ 2004, שואלים מה יהיה עם אנדרסון, מבררים אם יש סיכוי לקבל כרטיסים למשחק הבית הבא.
או בעצם מדובר בחוקרים עם פאסון של משרד החוץ הישראלי. האם הם מושיבים אותו על כיסא נמוך, שירגיש נחות, האם הם מסלקים כל פריט צהוב מהחדר, האם הם שואלים אותו שאלות קשות שגורמות לו להרהר אם הם בעצם אוהדים של אוסישקין. האם זה גרשון הזחוח של מסיבות העיתונאים או האם זה גרשון שמתבלבל, מגמגם, שלוקח שלוק מכוס המים לפני שהוא עונה. האם גם כאן, כמו אחרי הפסדים, גרשון מפיל את התיק על השופטים?

5. שן קדמית, אולי אפילו אחורית, בחיוכו של רענן כץ לאור האירועים האחרונים שעוברים על מכבי ת"א.

6. תא מוח בודד ליד תא המוח שהחליט להקים "רשות לאתיקה" באיגוד הכדורסל. מעניין אם גם הפעם יהיה מהלך למינויו של צביקה שרף לראש הרשות. בעצם, עם ההתנהלות הנוכחית והחשדות שמועלים, את הקוד האתי צריכה לנסח אתי אלון.

התהיות פורסמו הערב בגלובס:

1. האם קבוצת הכדורסל של ברק נתניה בעצם עובדת על כולנו ואת ההפתעה האמיתית של משחקי הגביע היא שומרת למכבי ת"א? הרי מיועד לשירות ביטחון שהתגייס לאחר גמר גביע המדינה בכדורסל ב-2005, העביר שלוש שנות שירות מבלי שראה את מכבי ת"א זוכה בגביע (פעמיים ירושלים, פעם חולון) שהיה מוצג קבוע בארונה. גם פיני גרשון היה מופתע שלשום, ואני לא בטוח שאני מאמין לו כשהוא אומר במסיבת העיתונאים לאחר הניצחון על עפולה שהוא לא ידע שמכבי לא זכתה בגביע המדינה כבר שלוש שנים.

בכל מקרה, בנתניה לא יתנגדו אם החייל שלא ראה הנפה צהובה יחתום קבע לשנה נוספת, או אולי ישלים את ה"דפוק" על ישיבה בכלא. הדפוק הזה יכול לעשות לה טוב. ובכלל, קצת חבל שבזמן שבאולם הכדורסל בנתניה חוגגים 700 צופים את העלייה לחצי הגמר, אלפיים צופים סבלו בקופסה במשחק של נתניה מול עכו.

2. עכשיו, כשמאור בוזגלו חזר למגרשים, כמה זמן ייקח לאביו לדרוש את זימונו לנבחרת? ומכיוון שאין כרגע נבחרת או מאמן, האם ידרוש מר בוזגלו להיות שותף בקביעת זהות המאמן? או לפחות את יו"ר ההתאחדות הבא?

3. האם, בנוסף לתצוגותיו המופלאות, גם אתם רוצים להודות לעומרי כספי על כך שהחזיר לכם את ההתעניינות ב-NBA כליגה, התעניינות שאבדה לפני לך תדע כמה שנים? האם גם לכם הוא גורם להרגיש צעירים יותר?

4. האם גם אתם מרגישים כמו בחורה מהחוג לפילוסופיה אקזיסטנציאלית היושבת ביציע מלא אוהדי כדורגל כשאתם קוראים על הפלייאוף בפוטבול האמריקני?

5. האם גם המפגינים הניו זילנדיים נגד שחר פאר הצטערו על הדחתה בחצי הגמר? הרי ברגע שפאר הלכה הביתה, גם תשומת הלב התקשורתית לפאתטיים האלה נגמרה.

6. האם גם אתם התמוגגתם מהמערכון המדויק של ארץ נהדרת על מכבי ת"א כדורסל?

7. סמי בכר, ירון זריף, מי יהיה השלישי שישלים את הרכב השופטים? או אולי, יהיה זה הרכב שופטים אחר, כאלה עם גלימות?

8 Comments

שרונה 12 בינואר 2010

אני הייתי רוצה להיות בתאילנד. לא יזיק לי מנוחה טובה.

doron kramer 12 בינואר 2010

אי אפשר, צריך לבחור מהרשימה.

הבלטה של זלוטי 12 בינואר 2010

דורון-האם באמת צחקת לנוכח המערכון של "ארץ נהדרת"? אני משונאי מכבי הגדולים, ציניקן חסר תקנה וחובב מערכונים עבריים נלהב ולא עלה לי אפילו בדל חיוך על השפתיים לכל אורך התוכנית. זה היה כתוב רע ובעיקר חסר תחכום מינימלי.
עניין של טעם אני מניח…

doron kramer 13 בינואר 2010

כן, צחקתי, לא בגלל שהמערכון נעשה בצורה גאונית, אלא כי הדברים נאמרו ושודרו בלב הקונצנזוס של יום שישי בערב. פחות בגלל הפאנצ'ים, יותר על תחושת הראשוניות.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 12 בינואר 2010

ואני אמרתי לך אחרי בכר חכה חכה והנה כמעט בלי לחכות כבר שופט נוסף נחקר, ועכשיו גם פניני- שנכון היה בנוער של מכבי אבל כבר כמה שנים משחק אצל מתחרים ולימונד שאפילו לא שנה שם וכמה הוא בכלל הספיק להכיר את פנאן…

doron kramer 13 בינואר 2010

כל מה שאתה אומר מראה שזה לא קשור לפנאן בעצם אלא להעלמות מס וכו'

שרונה 13 בינואר 2010

אני תמיד מרגישה כמו בחורה מהחוג לפילוסופיה אקזיסטנציאלית. תמיד.
והכי – כשאני אוכלת פלאפל בשתיים בצהריים באמצע אוגוסט ברחוב העלייה בתל אביב. זה נורא אקזיסטנציאליסטי כזה. כאילו.

ניר 13 בינואר 2010

כן וכן וכן וגם אני.
אחלה פוסט.

Comments closed