הפגנות אנטי ישראליות

לו המפגינים האנטי ישראליים בניו זילנד היו יודעים שבזכות הצעקות המטופשות שלהם שחר פאר עוד תהפוך לסוג של סלבריטי לאומיות […]

לו המפגינים האנטי ישראליים בניו זילנד היו יודעים שבזכות הצעקות המטופשות שלהם שחר פאר עוד תהפוך לסוג של סלבריטי לאומיות כאן בארץ, יקירת הטוקבקים וקצה הציפורן של הזרוע הארוכה של צה"ל, אולי הקומץ ההזוי הזה היה שוקל לעשות הסבה ולהפגין נגד מטרות ראויות באמת בעולם הטניס הישראלי, למשל סוג הפרשנות שמביא שלמה צורף.

לא ממש ראיתי את המפגינים, והפרדוקס הוא שככל שפאר תמשיך לנצח כך הם יזכו ליותר חשיפה, אבל אני לא אתפלא אם בכלל מדובר בכל מאמני העבר של פאר שמצאו איצטלה להגיד לה מה הם באמת חושבים עליה. בכל מקרה, פאר לא יכלה לבקש מוטיבציה טובה מכך ובינתיים עברה את יריבותיה בקלילות יחסית. לפחות בניו זילנד, כשהיא תירדם הלילה, היא לא תצטרך לספור כבשים.

ונדמה שהגיע הזמן לשכלל את השיטה להצלחה של ספורטאים ישראלים. מי שלוחש לאבי לוזון על האוזן (עמוס?) צריך להגיד לו למנות את ח"כ ג'מאל זחאלקה ליו"ר חוג אוהדי נבחרת ישראל, לארגן אוטובוסים של גוש שלום, נשים בשחור (הן עוד קיימות?) ויתר ארגוני עדאללה למיניהם כדי שיפגינו מחוץ לאיצטדיון ר"ג במשחקי מוקדמות יורו 2012 שיבואו עלינו לרעה ואולי יגרמו להעפלה היסטורית. אייל ברקוביץ' או לא אייל ברקוביץ', ברגע שיראו המפגינים שאיצטדיון ר"ג הוא האיצטדיון הלאומי שלנו בוודאי יוותרו על כל דרישותיהם הטריטוריאליות והאחרות ויבקשו להצטרף למחנות הפליטים בלבנון וירדן.ואם זה לא יעזור פשוט תזמינו אותם לשבת ולראות משחק ביציע המזרחי. בסוף המשחק חלקו טפסי הצטרפות להסתדרות הציונית וקופות של הקרן הקיימת.

את המפגינים של הפלגים האיסלאמיים, הרדיקליים יותר כידוע, נשמור לדברים החשובים באמת. למשל, כששופטי כדורסל ישראליים יפקידו כספים שלא שולמו עליהם מיסים בסניפי בנק יווניים, ישרפו המפגינים האיסלאמיים תמונות של סטנלי פישר ובן ברננקי ובכך יבטיחו את הצלחתה של ההפקדה. מי ייתן ותהיה זו הפגנת ה 400 אלף. יורו.

את ההפגנות המאסיביות ביותר צריכים לשמור לאולימפיאדה. שם סוף סוף תובטח לנו הצלחה אולימפית בדמות עשרות מדליות וניגוני התקווה שיצאו לכולם מהאף. רק עשו טובה מפגינים יקרים, לא כמו ב 72', הא?

תגובות

  • D!

    great photo
    really - enough with all these healthy stuff

  • עדי

    כי קיציס- המוטה בפרשנים- יותר טוב? פדרר מרגש אותו גם כשהוא מקנח את האף או עומד נפעם מחבטח יעף של יריב...
    ולגבי היציע המזרחי- אפשר שהיציע עצמו יפגין- גם ככה להיות שם זה כמו להיות מחוץ לאצטדיון...

Comments are closed.