אל תזלזלו בליבו של סרט ההמשך

1. לברון

שפת הגוף
אי אפשר לטעות לגביי המבט. מתחילתו של משחק חמש ועד לגג שנתן לסטף קרי, המבט של לברון היה חד מימדי וחד משמעי – זה שלי. ממוקד, מפוקס, נטול רגש, מלא הבנה של מה צריך לעשות ומדויק בביצוע. במשחק 5 זה היה מול סביבה עוינת ששרקה בוז עם כל נגיעה שלו בכדור (עד שהתעייפו מהעניין, החנונים מההייטק), במשחק 6 שריר לא זע בפניו עד לגג שנתן לקרי עם המסר שהוא יכול לדחוף את פרס הMVP לתחת שלו (המצלמה שתפסה את יוגי לב מגרבץ מתבקשת לסור לקבלה על מנת לדווח מה באמת אמר לברון אחרי הגג).
ואולי הניצוץ ביניהם, מעבר לזרמים התת קרקעיים על בחירות של עיתונאים, הוצף דווקא בעימות הזה במשחק 4, שסוף סוף העיר את הסדרה מבחינה רגשית.

האם ג'יימס הצליח לייצר את עין הנמר? כן, אבל יותר מהצד של קלאבר לאנג בקרב הראשון בינו לבין רוקי בלבואה ברוקי 3 (הסיקוול השלישי המוצלח בהיסטוריה של סיקוולים מספר 3). כמה מלהיב היה הסרט הזה? יעידו עמודי החשמל שהתאגפרנו מולם ביציאה מהקולנוע.

לעולם אל תזלזלו בליבו של סרט המשך.

הכדורסל
שני המשחקים האחרונים לא המציאו את היכולות ההתקפיות של ג'יימס מחדש, וגם לא הגיעו מסטים התקפיים חדשים של טיירון לו, אלא זיקקו את היכולות שלו דרך קבלת החלטות חכמה ומאופקת וכמובן אחוזים טובים שתמיד עוזרים. ג'יימס ייצר מפיק אנד רול, מבידודים, מהתפשרות על סט שוט גם עם אזילי עליו (כן, התפשרות -במדריך לעצירת ג'יימס נתינת מרחק מסוים לזריקה מרחוק הוא הכרחי והוכיח את עצמו לאורך זמן, רק שלא בטוח שלגולדן סטייט יש את הזמן הזה), ממתפרצות (אמנם רק 19 נקודות של קליבלנד ממתפרצות, אבל עם עקביות יעילה להעניש על איבודי כדור של גולדן סטייט, כולל כמה לייאפים מוחטאים, וגם כמה ריבאונדים רחוקים. זה הקצב המשודרג בה לו רצה לשחק ובשני המשחקים האחרונים ייצר את ההגנה שאיפשרה לו את זה), ובעיקר מריווח שאיפשר לשומרים על אירווינג וסמית' לא לעזור מחשש לקליעה ולטריסטן תומפסון להתחבא על הגב של דריימונד גרין המחכה לעזור ולסיים האלי הופים. טיימינג וספייסינג, לחם ומים של כל התקפה ראויה.

מעבר לזה, עצירת מומנטומים, בכל פעם שגולדן סטייט הגיע לגבול היתרון הדו ספרתי ודרומה ממנו, הוא היה שם עם חדירה לצבע, ריבאונד התקפה או אסיסט. שלט בטמפו לחלוטין עם קבלת החלטות בוגרת.

ג'יימס יצר הרתעה הגנתית, שני רק לטריסטן תומפסון (מוזגוב אולי נמצא בקטגוריה של מגן טבעת אבל החילוף איתו על קרי או כל גארד אחר בפיק אנד רול מאוד בעייתי). אז גרין חדר והוציא החוצה, ליוינגסטון נראה מושפע יותר מדיי מהקארמה הקבוצתית, וכמו חלק מפאזל שהרגיש ששאר החלקים לא מסונכרנים איבד ביטחון בזריקות חצי המרחק שלו, איגואדלה צלע כמו אחד שמנעול הגה ננעל בעמוד השדרה שלו והאריסון בארנס, שצריך לעצום עיניים, לחשוב על הים, על רוחות טובות ונעימות שמלטפות לו את הפנים ועל פאקינג סלים מהזריקות הפנויות שהוא מקבל. בארנס נובל, כמו פרח, לא כמו חנות הספרים.

בכלל, המצ' אפ ההתחלתי של הגנת קליבלנד מייצר רעש לבן בתחילתו ומקדש את סופו. כלומר, השומר הקריטי הוא מי שמקבל את קרי או תומפסון בחילוף הפיק אנד רול ומה הוא עושה עם זה, בהנחה שהוא מקבל את הכדור. ג'יי אר סמית' עשה עבודה גדולה במניעת הכדור מקליי תומפסון. גם אירווינג עבד קשה וקווין לאב יצא אגרסיבי ואפקטיבי ב HEDGE (יציאה וחזרה) ונדפק קשות על ידי השופטים. במרבית המקרים היה זה טריסטן תומפסון, מגדלור הגנתי שכפה עליהם זריקה קשה (שנכנסה לעיתים) או הוצאת הכדור מידיהם. למרות שגולדן סטייט באמת שינתה את המשחק וההתבססות שלה על יכולות אישיות מטורפות המבוטאות במבנים קבוצתיים שברה שיאים העונה, כשהזריקות הללו כפויות ומוחטאות הן עדיין משאירות טעם רע של קרקסנות, בטח כשממול קבלת ההחלטות ההתקפית כל כך מאופקת ומחפשת את הצבע.

הניסיונות להעלות את דרגת הקושי של הקליעה הן הוכחה ניצחת שתוכנית המשחק ההגנתית של טיירון לו לא השתנתה הרבה מאז משחק 1 ועדיין עומדת מוצקה על המוטו שטוען שהוא לא ייתן לקרי ותומפסון לנצח אותו. זה אומר חילופים אוטומטיים, מניעת כדור והובלה של החדירות לכיוון האמצע, שם יש עזרה גדולה יותר בתוך הצבע גם אם זו היד החזקה של השחקן עם הכדור. האחרים יקבלו זריקות נוחות יותר או פחות. אם הם ייכנסו או לא זו השאלה עליה עומדים כרעי התרנגולת או עמודי הבטון של משחק 7.

הטעם הקולנועי
כבר פורסם לא מעט שבתקופת הפלייאוף ג'יימס מנתק את עצמו מהרשתות החברתיות. הדיווח הזה מספר שהוא צפה מתחילת הפלייאוף 6 פעמים בסרטי הסנדק.
שני סרטי הסנדק הראשונים הם סרטים שראוי לחזור אליהם. הסנדק 2 הוא כנראה הסיקוול מספר 2 הטוב בהיסטוריית הסיקוולים עם לב של אלוף וגעגועים למה שהיה פעם אל פצ'ינו. אבל 6 פעמים בתקופה כל כך קצרה? למה הסנדק, ולמה כל כך הרבה פעמים?

האם ג'יימס עדיין מחפש את ההכרה כמייקל קורליאון? וכמו קורליאון, מי הוא אותו אב שהוא מרגיש צורך לרשת? האם זה מייקל ההוא? האם ג'יימס עדיין אובססיבי ומתכתב עם הדירוג ההשוואתי של שאקיל אוניל לגביי האחים של משפחת קורליאון והגארדים ששיחקו לצידו בו קבע שפני הארדוואי הוא פרדו החלש, קובי הוא סאני הקריזיונר, ודויין וייד, זה שג'יימס עזר לו (ולהיפך) לזכות בשתי אליפויות, הוא מייקל העוצמתי, האכזר, היורש הראוי שנשאר לעמוד אחרון? האם הוא מזדהה עם העובדה שהאדם הסביר שצופה בסרט על פושעים, ממש כמו שראינו בסופרנוס, רוצה בהצלחתם? האם ג'יימס, כראש משפחת קליבלנד, מחפש דמויות מורכבות, ראשי משפחה מלאי חיבוטי נפש ועמוסי אויבים, שגורל המשפחה כולה תלויה בהם, איתן יוכל להזדהות, כי רק הן באמת מבינות את גודל המעמסה? אז מה יש'ך מהסנדק, לברון?

ונדמה לי שגם ג'ף ואן גנדי רואה את הסרטים הללו, אחרת אין הסבר לחוזה המוצדק שהוא הוציא על אנדי ורז'או והפלופים שלו שמוזכרים חזור והזכר בכל שידור ומאפשרים לבחון את השפעתו של פרשן עם אג'נדה על החלטות שיפוט אסטרטגיות המכירות באופי השחקנים.

כבר לא עושים טריילרים כאלה ארוכים, מייגעים אך נהדרים!:

2. סטף

מגן השיניים
הוא סוף סוף זרק את מגן השיניים הזה, שהיה פריט מעצבן ומסיט תשומת לב, כמו לעמוד מול אדם שלא מבחין שתלויה לו חתיכת נזלת בנחיר, או חתיכת כוסברה בין שיניים קדמיות וצחורות. תעיף את זה בן אדם.
התפרצות התסכול של קרי בסוף היו כל כך לא אופיינים לו, שהן מטילות ענן מנטלי כבד על היכולת שלו, שלהם, להתאושש ממה שהם חטפו בשני המשחקים האחרונים. ונכון שהיכולת שלהם להתאושש מתבוסות במשחק הבא הוכחה העונה לא מעט. והגבהים שהקבוצה הזו שייטה לה בהתפרצויות זעם הגנתיות והתקפיות יצרו לה שם מיתולוגי. וההיסטוריה כבר השתחוותה בפניהם, הסטטיסטיקה קרסה וקווי המגרש נעלבו מחוסר הכבוד שהופגן כלפי הסימונים שלהם. אז עכשיו הם צריכים עוד משחק אחד. עכשיו הוא צריך עוד משחק אחד.

התדמית
כי ההצקה הגנתית שהוא חוטף כל הזמן, והעובדה שמזמינים אותו לפיק אנד רול בתדירות גבוהה, כמו היה הילדה הכי פופולרית בשכבה המוזמנת לנשף סוף השנה, וסוחטים ממנו עבירות, חלקן בחילופים משולשים בהן נשאר על גבוה וקליבלנד סבלנית מספיק למסור לגבוה, וחלקן בהגנת היחיד ובטיפול שלו בחסימות, הבן אדם כל הזמן שולח ידיים, והשריקות מוצדקות לעיתים, ולעיתים לא מוצדקות, בטח כשהוא יוצא עם הכדור ביד, אבל כוחו של הרגל וכוחה של משרוקית. ופתאום כל התדמיות שהעצימו, פיארו והאדירו אותו, עדיין נכונות, אבל מופנות לכיוון ההפוך. הוא נראה ילדותי, קטן, חלש, לא אפוי, שמתרחק עוד מטר מהקו כי יש שם אנשים גדולים, חזקים ומזוקנים. והוא זקוק לעזרת אשתו, שמתלכלכת בטוויטר על השופטים (אבל לא נופתע אם ההאשמות נכונות, היו שם כמה שריקות הזויות ושערוריות ובטח שקווין לאב יסכים איתה), אבל אז מוחקת ומתנצלת וסטיבן איי סמית' משווה אותה לאשתו של לברון והופך את זה לקאט פייט (2 דקות לתוך הוידאו בערך).

3. לברון וסטף

נעליים
יש משהו מאוד מבלבל בזכות הזו שניתנה לכולנו לכתוב, לדסקס, ולנתח את ענייני לברון ג'יימס וסטף קרי. לנסות להסביר את מה שאנחנו רואים, את מה שאנחנו חושבים שעובר להם בראש, בגוף. ולרגע נדמה לך, שעצם הכתיבה עליהם, או הדיבור עליהם, שמה אותך על אותה פלטפורמה. ואם הפלטפורמה שווה, אז הכל מותר. גם להעליב, לנזוף, לרטון, לגחך, להצמיד תוויות ותדמיות. ובטח שמותר, זו תרבות ספורט, והמדינה דמוקרטית וכו'. אבל דבר אחד צריך לזכור: אין לנו באמת דרך להבין את החוויה שנקראת החיים שלהם, הפנטזיה שנקראת הקריירה שלהם, מבלי לצעוד בנעליהם. והנעליים שלהם נעולות על רגליהם ונעולות בפנינו.

משחק 7 (או איך צריך היה לסיים את השידור הבוקר)

בוקר טוב אדם סילבר.

תרמו לדה באזר

סטאסיס (יוספוס לעם 4, א 31)
נכס או נטל? (חלק ב') - ירון גרופמן

55 Comments

איציק 17 ביוני 2016

בגדול מסכים, אך הערה אחת. ההגנה על סטף וקליי עובדת העיקר כי בארנס לא פוגע. בארנס, שחקן של כ-40% מהשלוש קלע בשני המשחקים האחרונים משהו כמו 2 מ-24. אחוז מאד לא סביר (אפשרי אך לא סביר). בארנס הוא בדרך-כלל קלע טוב ויציב. כשהוא ביום קליעה סביר ההגנה לא יכולה להתכווץ לכניסות של סטף וקליי, ולחיתוכים של גרין פנימה כי הוצאה לבארנס היתה מנייה בטוחה. בשני המשחקים האחרונים כשהוא הפסיק לפגוע, משאירים אותו לזריקה פנוייה ללא שומרים כלל. דבר זה סותם את הרחבה לחלוטין ולא מאפשר את המשחק הרגיל של GS. אם במשחק 7 בארנס יקלע סביר, כל הילופים על סטף וקליי יהפכו לבעיתיים, וסתימת האמצע יכול להפוך לחרב פיפיות. בגלל זה אני חושב ששחקן המפתח במשחק 7 הוא בארנס. עליו תקום או תיפול האליפות של GS. לפציעה של איגי יש משקל רב, אך היא הרבה יותר פחותה מהצורך לפתוח את הסתימה שעושה קליבלנד באמצעות חולץ הפקקים מסוג בארנס.

גורביץ' 18 ביוני 2016

אם בארנס יפגע את ה-40% העונתיים שלו, זה יעביר חזרה את הלחץ לקליי וסטף שיצטרכו להפגיז בעצמם, לא בטוח שבמשחק 7 השלשות שלהם ייכנסו כמו תמיד, אבל ברור שהם מעדיפים לקום וליפול על השלשות של קליי וקרי ולא של בארנס.
הפציעה של בוגוט גם משמעותית מאד, כי דריימונד משחק יותר כסנטר ופחות כחלק מהרוטציה אולי הכי טובה בליגה של פוורדים גרין-איגי-בארנס שמשלימים / מחליפים אחד את השני. כשגרין נאלץ לתת את הדקות שלו בסנטר ואיגי משחק בלי איזה שתי חוליות בגב התחתון ונותן הכל בהגנה על לברון, כל הלחץ לתפקד התקפתית הוא על בארנס, ראינו שני משחקים אחרונים איך הוא מתפקד בלחץ של השחקן השלישי הכי חשוב התקפית.

גיל 18 ביוני 2016

הפציעה של בוגוט לא כזו קריטית. הוא בקושי שיחק 12 דקות בממוצע בגמר עד הפציעה. הוא די חסר משמעות בחשבון הכולל.

איציק 18 ביוני 2016

שום לחץ על סטף וקלי, זה יאפשר להם לחדור בקלות כמו שהם אוהבים. זה פשוט יפתח את ההגנה הצפופה של הקבלירס.

אלון 17 ביוני 2016

אחת הסדרות היותר הזויות שיצא לי לראות. מרתקת. שחקני על. יריבות אמיתית ולא הכבוד המוגזם והחיבוקין בין מיאמי לספרס.
אבל חסר לי המשחקים הצמודים להנאה מושלמת.
מגיע לסדרה משחק 7 ותאמת, לשתי הקבוצות צגיע אליפות. קצת כמו ב2013.

גיל 17 ביוני 2016

יש גבול לכמה גולדן סטייט יכולים לשחק גרוע. שני משחקים רצופים זה הגג שלהם. מצפה להתפוצצות במשחק הבא וניצחון בהפרש של 15.

NoOne 18 ביוני 2016

מזכירים לי את פיליפ ריברס , עוד שניה הוא שם 5 ט"ד על הג'טס

דן דן 18 ביוני 2016

כן, רק שריברס מעולם לא לקח אליפות (ניצח משחק פלייאוף איי פעם?), וגולדן סטייט אלופה מכהנת, ו 48 דקות מאליפות נוספת

יריב 18 ביוני 2016

ניצח ארבעה.

ניינר / ווריור 18 ביוני 2016

ריברס לא רק שניצח משחקי פלייאוף, גם עשה זאת על הראש של פייטון

יהודה 18 ביוני 2016

הניתוח של עיישה קרי הרבה יותר מדויק !!

Shadow 18 ביוני 2016

נהנתי לקרוא כמו תמיד.

לגבי קרי, לא מכיר שחקן שלא מתעצבן שהוא יוצא מהמשחק בשש עבירות.

אני לא זוכר אפילו פעם אחת ששרקו לי חמש עבירות ולא התעצבנתי, אז כששורקים לך שש? :)

להיפך אני חושב שזה שהוא התעצבן מוכיח שהוא לא אדיש ושחשוב לו. מה שכן הוא חייב להעביר מסר במשחק הקרוב אם הוא לא רוצה שהדיבורים סביבו יתגברו.

קרי הוא חודר על. גם קליי. בסוף המשחק הם התחילו לחדור והגיעו עד הטבעת. הם צריכים לעשות זה יותר.

קרי השתמש יותר מדי בהטעית חדירה שממנה ברוב המקרים הוא עולה לזריקה המפורסמת שלו. אם הוא היה קורא את הפוסטים של גיל שלי הוא היה מבין את עיקרון המטוטלת.

אף אחד כבר לא שומר לו את החדירה והוא צריך לנצל את זה. רק כך הוא יוכל להרחיק טיפה את השומרים שלו שיתחילו לפחד מחדירות.

תוך כדי שאני רושם את זה אני קולט שלברון הוא ממש תמונת מראה שלו. לברון חי על החדירה וסובל קשות בגלל הג'אמפ שוט. הוא בניגוד לקרי צריך לזרוק יותר מבחוץ(וגם לקלוע כמובן) ואז חייבים להיצמד אליו והוא יכול להרוויח מחדש את היעילות שבחדירות שלו.

שני המשחקים האחרונים לברון עמד במשימה וניפק שני משחקים לפנטיאון בכלל ובקליעה בפרט. מה שנתן לו נטיבים כמעט פנויים לסל.

קרי לעומת זאת השתמש בחדירה, ממש בקטנה ולקראת הסוף לפני שהורחק. נראה איך הוא יבוא בראשון.
מה שבטוח יהיה מעניין.

Shadow 18 ביוני 2016

נטיבים = נתיבים

עסק שחור 18 ביוני 2016

קשה לחדור ביעילות שאף אחד לא קולע מבחוץ.

Shadow 18 ביוני 2016

אם תראה את ההקלטה תראה שברבע האחרון קליי וקרי חדרו כמה התקפות והגיעו בקלות עד הטבעת חלק קלעו חלק החטיאו וחלק איבדו כי היה נראה שהקבוצה לא ערוכה לסגנון ההתקפה הזה.

לפני שקרי הגיע לרמת ההייפ ההיסטרי שיש סביבו השנה הוא היה חודר הרבה יותר. מספיק לראות היילייסט שלו מלפני שנה בשביל לראות איך הוא היה מתעלל בשומרים. יש לו כידרור ברמות הכי גבוהות.

רק להיזכר איך התעלל בפול ולתהות למה הוא לא עושה את זה יותר. הוא גם לא חייב לחדור עד הסוף. יש לו קליעה אבסולוטית מחצי מרחק והוא צריך לפתח לעצמו הטעית שלוש חדירה וג'אמפ מחצי מרחק כמו שעושה ליוינגסטון.

הוא יופתע לגלות כמה פנוי הוא ישאר.

עסק שחור 18 ביוני 2016

הוא מסיים מתחת לסל ב 50% בפלייאוף ו45% בגמר לעומת 60% בעונה הרגילה. לכן כתבתי ״ביעילות״. הוא לא חודר כי הוא לא מצליח לקלוע ביעילות. אין ספק שהוא חודר מוכשר אבל משהו בסיומת לא עובד בפלייאוף.

גיל 18 ביוני 2016

shadow, אתה מדבר כל הזמן בקלישאות שלא קשורות לכלום. רק בגלל שהוא מתעצבן זה מראה שזה חשוב לו? אם לא היה זורק את הפיסה המגעילה מהפה שלו לא היה חשוב לו? הוא לא השחקן הראשון שיוצא ב6 עבירות ממשחק. וגם הקלישאה שהוא צריך להעביר מסר. איזה מסר בדיוק הוא צריך להעביר ולמי? זה מה שבראש שלו עכשיו ולא הזכייה באליפות? רק בעולם שלך כל משחק קובע למורשת ושחקנים מוטרדים אם הם לוזרים או ווינרים.

S&M 18 ביוני 2016

לפני תחילת הסדרה כתבתי שקליבלנד ינצחו. זה לא קשור לכדורסל, כי הכדורסל שלהם לא מדהים. זה קשור לחוסן מנטלי. בשנה שעברה הם הראו חוסן מדהים למרות הרכב חסר, והשנה האמנתי שעם הרכב מלא, בתוספת החוסן, הם ייקחו אליפות. ואני עדיין חושב כך.
במשחק 6 בלטה ההתפוררות המנטלית של גולדן סטייט. להגיד שבארנס קלע או לא קלע את הזריקות הפתוחות שלו, זה להתעלם ממה שעובר לו בראש. שחקן לא יורד מ-40% לשלוש ל-10% בזריקות פתוחות לגמרי סתם כך. הקבוצה מפורקת ומוכרחה להתייצב. אם עיישה מצייצת ככה בפומבי, בתוך הבית פנימה, בין דל קרי, לסטף, לעיישה ולאמא, ואם זה גם מה שקורה בחדר ההלבשה – אין לי ספק שהם בטוחים במה שגם אתה דורון רמזת – שאדם סילבר רוצה שלברון ייקח, ושדופקים אותם בכוונה.

וזו בכיינות לשמה. להגיד את זה, זה להגיד שקראו לשופטים למשרד בניו יורק, ואמרו להם שייתנו לקליבלנד עדיפות. או לשבץ שופטים לפי הנטייה שלהם. זו קונספירציה שבעולם של היום לא אפשרית. זו לא רוסיה, זו אמריקה, לכל ילד יש טוויטר. אי אפשר לקיים כזו קונספירציה בלי שזה יתפוצץ למישהו בפנים. וחוץ מזה, אם יש אינטרס כלכלי לליגה, הוא דווקא בידיים של קרי, ילד יפה, חיובי, צעיר, גודל גוף נורמאלי, אמא ואישה יפות – זה האינטרס של הליגה, זה העתיד של הליגה, לא לברון. צריך להיות איזשהו הגיון בטענה, ואין כזה. לכן לא אהבתי את סוף הפוסט עם "בוקר טוב אדם סילבר". מה שנקרא, יאללה יאללה.

מעבר לכדורסל, השאלה לפני משחק 7 היא – האם סטף קרי "גבר" או "ילד". השאלה היא איך הוא מתרומם מהמצב המנטלי הזה, האם הוא בנוי למשחק של "כל העולם נגדנו אז נפרק אותם", או שהוא מפורק מדי ולא יכול לאסוף את עצמו.
כי אם סטף קרי יצליח לטפס מהבור, הוא יפרק את קליבלנד בזריקות מהיציע.

אני ממשיך להמר על קליבלנד, למרות שכבר הודיתי ברבע הרביעי של המשחק הראשון שהפסדתי בהתערבות. ;-)

אמיתי 18 ביוני 2016

או שכן או שלא מה שבטוח אולי. וגם זה בספק..

גיל 18 ביוני 2016

למה שאדם סילבר ירצה שלברון יקח? אין שום הגיון בזה.

יניב פרנקו 18 ביוני 2016

בטח שיש היגיון – לברון וקרי ביריבות שווה ועסיסית זה מצוין לליגה.

גיל 18 ביוני 2016

ובמה ניצחון של גולדן סטייט לא ישרת את זה?

karim the dream 18 ביוני 2016

אי אפשר לקרוא למשחק ההוא מכור כי השריקות לא הכריעו את המשחק, לברון הכריע את המשחק. אם המשחק היה צמוד עד הסוף ברבע אחרון השריקות היו נוטות לקליבלנד בצורה ברורה כמו לייקרס סקרמנטו, אז היה קייס לומר שהמשחק מכור. שופטים עושים טעויות, ובטח בNBA שם השיפוט באופן כללי נוראי.

ודרך אגב גיל, אם באמת הייתה יד מכוונת הסיבה לכך לדעתי היא לא שלברון ייקח הכל אלא להאריך את הסדרה.

יוסי מהאבטיחים 18 ביוני 2016

ככה זה, גיל.
כשלא הולך אז תפרו לגרין תיק, בוגוט הוא השחקן הכי חשוב לקבוצה, האשם העיקרי הוא בארנס, איגי פצוע והשופטים עשו כינוס עם סדינים לבנים והחליטו לדפוק את ג"ס בגלל שלברון הוא הבן המועדף של הליגה.

גיל 18 ביוני 2016

זה עוד כלום, הם גם גרמו לפיטורים של בלאט כי ידעו שאיתו זה מקסימום שני ניצחונות בגמר!

notRobot 18 ביוני 2016

כל מילה

notRobot 18 ביוני 2016

חייבים שלברון ייקח אליפות
אי אפשר לתת לילדון MTV הרכיך הזה לקחת אליפות מול הרצון של קליבלנד.
גולדן סטייט מהצד נראים כמו מלכת הכיתה שלא מבינה איך לעזאזל הכדורים פתאום לא נכנסים מ25 מטר.
הרי כולם אמרו לה "כמה את יפה היום".
לברון הגס והמלוכלך נראה לידם אפילו משהו שמחובר למציאות.
מקווה מאוד שהוא ייגמור להם את הסרט הנוכחי ויישלח אותם למבחן בגרות.

רומן 18 ביוני 2016

בהחלט מתאים ההשוואה לסרט.
באמת נראה לכם הגיוני שזה לא סודר מראש?
שנים אני טוען שבאמריקה אין ספורט הוליווד/נבא/נפל/wwe/.. הכל הצגה.

רומן 18 ביוני 2016

אפילו בהנתן ההנחה שהם שווי כוחות הסיכוי להגיע למשחק 7 הוא פחות משליש.
ויחד עם זאת ג"ס כבר פעמיים רצוף שם, בהנתן ההכרות שלי עם האמריקקים התסריט ברור, ג"ס תנצח את משחק 7.
כל זה נוצר כדי לתת לה את התדמית הווינרית.

ניינר / ווריור 18 ביוני 2016

'ההכרות שלי עם האמרקקים'_מי אתה יא חתיכת טמבל שתתבטא כך? אפשר לחשוב מי אתה ומאיפה באת.

רומן 18 ביוני 2016

באתי מהאימפריה הרוסית וטמבל תקרא לאמא שלך.

ניינר / ווריור 18 ביוני 2016

לא פלא שה"אימפריה" נראית ככה כשהיא מוציאה טמבלים כמוך

רומן 18 ביוני 2016

אני אניח שיש לך קשר כלשהו לאמריקה ואומר לך את זה: למרות כל מכונת התעלומה האמריקקית,
פרל הרבור זהכולה חור נידח באוקיינוס השקט, נורמנדי זה סתם חוף בצרפת, ואלג'יר זה מדינה באפריקה (חח) ואם לא הרוסים אז היית סבון.

אלון 18 ביוני 2016

אולי בן של סבון. הוא לא כזה זקן

ניינר / ווריור 18 ביוני 2016

מסתבר שאתה לא סתם טמבל אתה אידיוט מושלם. לך תשתה קצת וודקה זה רק יכול להועיל לך

אמיתי 18 ביוני 2016

שמפו יעני?

יוסי 18 ביוני 2016

להזכירכם, אתם בדה-באזר.
תשאירו את זה בספורט.

רומן 18 ביוני 2016

אני דיברתי על ספורט..
לא מסתדר לי מתמטית שככ הרבה סדרות מגיעות למשחק 7,

יריב 18 ביוני 2016

חשבתי שטענת שאתה לא מדבר על ספורט…

טיפה סרוחה 19 ביוני 2016

גועל נפש של שרשור.רומן הלכת רחוק עם הסבון,לא מאוחר להתנצל.

הפועל 18 ביוני 2016

לברון כבר הובך במסיבת העיתונאים האחרונה , בה התברר ששיקר ולא ראה את הסנדק. אפילו ציטוט אחד או סצנה הוא לא הצליח לזכור

קפטן קוקי 18 ביוני 2016

באמת? אדיר!

S&M 19 ביוני 2016

יש לינק?
ולא הגיוני שלא ראה. יש מישהו בגילו שלא ראה את הסנדק?

MOBY 19 ביוני 2016

בגילו???
ברור לך שאת הסנדק, זקנים ממנו לא ראו בקולנוע כשהו יצא.

יריב 19 ביוני 2016

בוודאי, אם יש שכבת גיל כזו היא בוודאי בני 50 (היום), המבוגרים מלברון בכ20 שנה.

גורביץ' 18 ביוני 2016

מבחן גדול לתורת השלשות של ג"ס – הם הרבה מעבר כקבוצה כמובן, אבל עם המומנטום השלילי, הפציעות וההתפרצויות של קרי, דריימונד ושאר המתקפה על השופטים של הקבוצה וסטיב קר, הם צריכים את הנשק הכי קטלני שלהם, השלשות, הם לא ינצחו בדרך אחרת.
לברון יבוא מוכן אבל הוא צריך עוד כינור שני שהוא יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות שיתפקד במאני א-לה דווין וייד, מקווה שקיירי שם, מהדיבור שלו בתקשורת אחרי המשחק השישי הוא נשמע בוגר ומוכן לאתגר.
וואו איזה משחק !

אלעד 18 ביוני 2016

ניתוח מעולה כרגיל, קשה למצוא בימינו פרשנות כדורסל אמיתית ומדוייקת.
ואיך הסדרה תיגמר, כולנו כבר יודעים. במשפט: "בוקר טוב אדם ריגר".

ד"ר רזי הופמן 18 ביוני 2016

פלופים של וורזאו

מי שלימד את וורזאו את הסוד של הפלופים לה לברון עצמו בכל השנים ששיחקו ביחד כולל השנה.
זה נושא שעולה באימונים, כיצד עושים את הפלופ המושלם! מעניין שוואן גנדי נטפל דווקא לאלו של וורזאו….

holden 18 ביוני 2016

באנלוגיה לסרט ההמשך של הסנדק , ג׳י ר סמית יגלם את דמותו של הרוצח קר הרוח של מייקל( לברון) אלא שהפעם במקום לירות. בעורף של פרדו בסירה באגם שקט בעוד מייקל משקיף מבעד לזכוכית , יהיה זה סמית שישחיל כמות יפה של שלשות במאני טיים והפעם הוא יגיע לסדרה בגדול.לברון במקום להשקיף מהצד יספק משחק סביר של 32 נקודות , התחושה הפנימית שהקאבס יעשו את זה, תמיד יש פעם ראשונה והם יצליחו לגבור לראשונה על ה -3-1 הבלתי מושג.

פאןפאן 18 ביוני 2016

פוסט מופתי. שאפו
גם כאן המופתי אשם? :-)

שורה 18 ביוני 2016

קרמר אתה מעולה

יואב 18 ביוני 2016

לגמרי

דני 19 ביוני 2016

אני מכין את עצמי לבלואו אאוט כי זה הדבר היחיד היציב בסדרה חוץ מלברון והפלופים של ורז׳או.
אני חושב שבארנס הולך לתת בראש, הוא משחק על החוזה שלו.
יש לי הרגשונת שלא מבוססת על שום דבר שיש לו עדויות במציאות שלבלון הולך לצאת האוויר במשחק הזה
נראה לי שקרי יחפש לדפוק שלשה על הראש של לברון ואחרי זה ישחרר ׳אבל כן בבית שלי׳
נראה לי גם שנראה משחק שדומה יחסית למשחק הראשון, בו הספסל של גולדן אקס פקטור
לא לוקח אחריות על שום דבר ממה שאני אומר

דיזידין 19 ביוני 2016

כל מה שתיארת זה הסיוט שלי. זה אפשרי עד אימה.
מהצד שלי, המפתח זה קיירי. אם הוא נותן עוד משחק גדול הכל אפשרי, כי לברון יעשה את שלו.
ולא נתנגד שלאב ייזכר שהוא לאב, יוריד ריבאונדים ויקלע באחוזים טובים.

S&M 19 ביוני 2016

מקווה שלא ייתנו לו לזכור כלום, ושיישב על הספסל. בזה תלוי המשחק.

Comments closed