עדר כבשים צורחות

אדלשטיין הגיע לשיחת חדר הלבשה עם אקדח ללא כדורים, וסיפק למכביזם הזדמנות לעשות החייאה מלאכותית.

1. נדמה שהדבר הכי מאכזב בפיטורים המהירים של ארז אדלשטיין היא העובדה שהוא כרה לעצמו את הבור. השיחה שיזם בחדר ההלבשה לאחר ששחקניו דיברו בצורה שערורייתית לאחר ההפסד לריאל מדריד הייתה טעות טקטית והיכנעות לאופי שלו, שעומד על כל אות. הרי הוא לא היה מפוטר בגלל ההפסד למדריד. כולנו הופתענו בערב החג (למרות שכולם "ידעו" כבר ביוני). חשבנו שהקפריזיות הניהולית נרגעה, שהיא חטפה מספיק. אבל לאחר השיחה הזאת נדמה שאדלשטיין לא ממש הותיר להם ברירה. הוא לא איבד את חדר ההלבשה, אלא עשה שם פיגוע התאבדות.

אם אתה רוצה לנזוף בשחקן, גדול ככל שיהיה, עשה את זה באחד על אחד. קח אותו לארוחה, תנסה להעביר אותו לצד שלך. אבל אם אתה עושה שיחה כזאת, בפורום כזה, כשאגואים עצומים מתנגשים, אתה חייב שיהיה לך גב ולבוא אליה מוכן. אתה חייב שלמערכת מאחוריך יהיה ביטחון במה שאתה עושה. וביטחון מגיע מניצחונות וקו התקדמות. את זה אדלשטיין לא סיפק להנהלה. הוא בא לשמוע את שחקניו בחדר ההלבשה ללא כדורים בקנה. כי אם אתה עושה שיחה כזו ושומע מה שאתה שומע מסוני ווימס, שפותח עליך את שערי הגיהנום, אתה חייב להעמיד אותו במקום, גם אם זה לעשות תמות נפשי עם פלישתים, כי את התמות תקבל בכל מקרה. והעיניים של שאר השחקנים, שלחלקם הגדול גם ככה יש עליך בטן מלאה, מביטות בך. אדלשטיין, על פי הדיווחים, בחר לשתוק. ומהשתיקה הזו קיבל עדר כבשים צורחות שייקח לו שנים להשתיק. כשההנהלה שמעה על כך, על תגובתו, היא הבינה שאדלשטיין לא הותיר לה ברירה בעצם.

2. מתוך התוכניה שחולקה ביום חמישי ביד אליהו לפני המשחק מול ריאל מדריד:

"אוכל לומר בבטחה כי עונת המשחקים הקרובה, 2016/17, עומדת בסימן התחדשות.

התחדשות בשיטת המשחקים ביורוליג…בסגל השחקנים…

התחדשות בצוות המאמנים, בראשותו של ארז אדלשטיין ועוזריו הנאמנים רמי הדר וליאור ליובין."

מתוך: דבר היו"ר, שמעון מזרחי, עמוד 3.

למי ששמע את מזרחי מדבר על הפיטורים, היה קשה להימנע מהתחושה שמדובר בסיפוק ונקמה על ההפסדים בדרבי, במיוחד על ההוא ב25 הפרש.

לכן, כשמזרחי דורש שעשרים הפרש יהפכו לשלושים, אין סיבה שפיטורים לאחר חצות לא יפורסמו ב2:27 בבוקר, כי אין שעה רעה לנקמה.

ולגביי הנאמנות – שימו את עצמכם בנעליו של הדר ותערכו את מערכת השיקולים שלו: אם הוא מתפטר הוא נפגע כלכלית. הסיכוי שיחזור לעמדה מספר אחת בכדורסל הישראלי קלושים עד אפסיים, היחסים שלו עם אדלשטיין יהרסו, הוא יחטוף קצת בתקשורת מהחברים של אדלשטיין ומטהרנים של עקרונות מזויפים שלא ידעו לנצל הזדמנות גם אם תכה בראשם עם פטיש. גם אם ההנהלה מחפשת מחליף, יש לו חלון הזדמנויות להשאיר רושם ולנצל את הזעזוע לטובתו, עם סגל שחקנים שיודע שעכשיו אי אפשר להאשים את המאמן. מקסימום יפסיד את האליפות ביוני לפיאנג'יאני ויילך הביתה. עדיף מאשר ללכת הביתה עכשיו. במדד הפלוס/מינוס זה פאקינג שווה. אני נשאר, אמר הדר. אני נשאר, אמר ליובין.

3. הדר אמר פעם בראיון, כשדיבר על ההפסדים הכואבים שלו במשחקים קריטיים לאחר שהוביל בהפרש גדול וקבוצותיו נחנקו, שמאמן חייב ללמוד לחיות עם צלקות המקצוע. ארבעת החודשים של אדלשטיין במכבי יספקו לו לא רק צלקת ארוכה, אלא גם חומר אינסופי לשיחות ארוכות עם מקורביו ושנים של ניתוח הסיטואציה. מדובר בעוד קורבן של מקצוע האימון האכזרי. המורכבות מלאת הרבדים של המקצוע, בו תחרותיות, תוצאות בלתי סלחניות לטעויות התנהלות ויכולת מוגבלת לשלוט במציאות, יוצרות שיווי משקל עדין שבצידו האחד יש תחושת סיפוק עצומה במידה ומימשת פוטנציאל, ובצידה השני, האפל, גורלך נחרץ במידה וכשלת, הופך את לוח ליבך למצולק תמידית.

4. רעשים גדולים מתחילים בסדקים קטנים. בתחילת יולי, במגרשה של UCLA, קווינסי מילר פוצץ את הברך במשחק עם החבר'ה, רצועותיו הצולבות נקרעות ויוצרות את הסדק הראשון בג'וב הכי חשוב של מאמן שלא ישחק עבורו אפילו דקה העונה. יותר מכל, הפיטורים של ארז אדלשטיין הם ניסיון לעשות החייאה מלאכותית במכביזם, שלא יחזור עוד לאחר שנקבר תחת הפיינל פור, הבחירות המקצועיות הכושלות, הירידה ביכולת הענף לייצר ישראלים משמעותיים שיתפתו לכסף גדול, ותחלופת המאמנים שנבעה מחוסר כיוון מקצועי. זה טוב לכדורסל הישראלי אבל רע מאוד למי שמאמן את הצהובים.

מכבי לא באמת יודעת מה היא רוצה, וכרגע מסתפקת בלדעת מה היא לא רוצה: מאמן שלא מספק ביטחון למעסיקיו בתחילת דרכו, אנדרדוגיות, שלא לומר בכיינות כדרך חיים, הקטנת ציפיות, התרגשות מעצם המעמד והעצמת היריבה, מחיאות כפיים אחרי הפסדים. מכבי לא רוצה להפוך להפועל.

5. בסופו של יום אדלשטיין הפיל את עצמו בסעיף האופי. כמה צפרדעים ועקרבים מזויינים ימשיכו לטבוע בניסיונות לחצות את הנהר עד שילמדו לעשות את ההתאמות הדרושות?

האיש הלא נכון, במקום הלא נכון
סיכום מחזור 6: מי זוכר מה היה שם

49 Comments

רועי 24 באוקטובר 2016

אני לא מבין את אלה שכביכול ציפו ממכבי לחתוך את ווימס על הביקורת שהעביר,
נכון שווימס הוא לא לברון (האנדרסטייטמנט של המאה), אבל, בקבוצה שלבעליה עולה בדם לתת מעל מיליון דולר לשחקן, אז שחקן של מיליון וחצי דולר (לפחות) הוא חצי-אלוהים בה.

ונקודה שולית יותר – פיני תקף אתמול ווימס וטען שהוא פתח את הפה על מסינה ובאותו רגע חתכו אותו משם למרות שהיה לו חוזה לעוד 3 שנים.
אם אני לא טועה, מסינה עזב את צסקא אחרי ההפסד ההוא בחצי גמר ( :) ), ווימס נשאר לעוד עונה שבה צסקא הפסידה בפיינפור לאולימפיאקוס בחצי גמר, והוא עזב בסוף העונה ל NBA. אגב, הוא טוען שתאודוסיץ' לא רצה אותו שם…

גיא זהר 24 באוקטובר 2016

מישהו חוץ מגרשון ציפה שיחתכו את אחד משני השחקנים הכי יקרים. גם גרשון לא היה חותך, אבל היה עושה לו סדרת חינוך כמו שעדה לשארס (את זה אדלשטיין לא יכל לעשות). אדלשטיין לא היה צריך להגיע למכבי מלכתחילה

רועי 24 באוקטובר 2016

אין ויכוח.

משה 24 באוקטובר 2016

השאלה היא האם לאדלשטיין היה גיבוי לעשות לו סדרת חינוך.
אם כן אז הוא פשוט דביל וכרה לעצמו את הבור כפי שקרמר כתב.
אם לא מדובר במערכת רקובה מהיסוד שבה שחקן מחליט מי יהיה המאמן שלו (והמשכורת ממש לא מעניינת במקרה הזה).
לאור התוצאה נראה לי שהאופציה השניה יותר מתאימה כאן.

איציק 24 באוקטובר 2016

זה ממש לא משנה, ארז בשבילו ועתידו (גם אם הוא במקום אחר) חייב היה להתחיל את סדרת החינוך. מה שלא דידיו, לא בידיו, אך את שלו הוא היה חייב לעשות.

משה 24 באוקטובר 2016

אני מסכים, היה צריך לעשות את זה גם במחיר אובדן העבודה שלו.

יובל בלי כינוי 24 באוקטובר 2016

היה צריך לתת קנס (ארוחה קבוצתית) לווימס ושיחה פרטית שהוא סומך עליו, אבל הוא לא יכול לדבר ככה בתקשורת.

כמו שארז בגד בהצרותיו שהוא לא מעוניין לאמן במכבי ככה הדר יכול להפר התחייבות כזאת (אם בכלל קיימת) ולהפוך למאמן ראשי.

עכשיו אני מקווה שמכבי תיתן עונה כמו אשתקד ואז זהו מכת מוות סופית למועדון המושחת הזה.

yaron 24 באוקטובר 2016

מכבי תל אביב מסתכלת במראה ורואה קבוצת פיינל 4 אבל כשהיא יוצאת לרחוב היא מגלה שבכלל לא בטוח שהיא אפילו טופ 8.
היא מסתכלת במראה ורואה את אלופת המדינה וגם זה כבר מזמן לא בטוח.

איציק 24 באוקטובר 2016

טוב, להחליף מראה זה לא יקר כל כך.

גיל שלי 24 באוקטובר 2016

מכבי פוקס לא מסתכלת במראה, היא מאוד חוששת ממה שהיא תראה בה

אוהד 24 באוקטובר 2016

אני חושב שפשוט לא הבנתם את הלך הרוח של ההנהלה. הם ראו את קליבלנד, שפיטרה מאמן בגלל שחקן (עוד נקודת השוואה מעניינת בין ווימס ללברון) ונשארה עם עוזר המאמן והנה הם לקחו אליפות NBA מה לא שווה? בסך הכל הם משחזרים נוסחה מנצחת מבחינתם, מי יכול לבוא אליהם בטענות??
הגיע הזמן (למעשה מזמן עבר הזמן) למחאת אוהדים אמיתית שתדרוש להעיף את הרקובים מההנהלה הזו שמשחקת בצעצוע הזה שנקרא מכבי ת"א כדורסל ומדרדרת אותו לתהומות חדשים.

אוהד 24 באוקטובר 2016

להוסיף: אין פה שום קשר האם ההחלטה היא נכונה או לא. יתכן מאוד שארז הביא את זה על עצמו אבל הדרך שבה היא נעשתה היא רקובה כמו כל ההחלטות בשנים האחרונות במועדון.

יואלזיניו 24 באוקטובר 2016

אסור לקחת החלטה נכונה (ולהפקיר תוך כדי מיליוני דולרים), כי הדרך לא נכונה?
מה הדרך הנכונה לעשות את זה?

אוהד 24 באוקטובר 2016

הדרך הנכונה כמובן היא לשקול ולחשוב כמו שצריך לפני שמחתימים. ואם כבר הגעת למסקנה שזה יכול לעבוד, תן את המינימום זמן וגיבוי כדי שזה יוכל לעבוד.
אז אני מבין שאתה חושב שלהשאיר עשרות מליוני דולרים בידי רמי הדר זה לא לזרוק אותם? אם כן אנחנו כנראה חלוקים.
מה שקרה שם זה לא פחות מהתנגשות אגו של אדלשטיין ושל הרקובים (שבמקרה יש להם כסף) שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת.

יואלזיניו 24 באוקטובר 2016

לא שקלו, טעו, מה יעשו עכשיו?
רמי הדר זה ההייל מארי שלהם. אם יעבוד בפוקס, הרוויחו. אם לא, הרוויחו עוד שבועיים לחפש מאמן.

אוהד 24 באוקטובר 2016

טעו העונה, טעו בעונה שעברה (הרבה יותר מפעם אחת), טעו בעונה של בלאט שבער להם בעצמות להכנס בו ולקחת לו את הקרדיט.
יעשו לנו טובה הידענים הגדולים, שבקרוב מאוד גם הזכרונות הבלתי נשכחים של הפסגה לא יפצו על הרקב והשפל שבמו ידיהם ואגו-איהם מביאים את הקבוצה הזו אליו (אגב, ממש לא בטוח שזו שפל המדרגה, הם מצליחים להפתיע כל פעם מחדש), וימכרו את הקבוצה לאנשים שלא תופסים מעצמם פיל ג'קסונים אלא מוכנים לתת לאנשים לעבוד ולהאמין בהם. אולי זה גם יסדר להם טיפה את המצב הכלכלי, אז ירוויחו פעמיים. ככה גם לא נצטרך לראות אותם פורקים תסכולים על קבוצה שפעם היתה שם דבר באירופה (האמת שגם היום… אבל מהצד השלילי)

איתמר 24 באוקטובר 2016

גם אם פניני, אוחיון ומקל לא הובילו את המהלך לפיטוריו של אדלשטיין, הם לבטח לא מנעו אותו.
הם לא טרחו להתייצב לצדו באסיפת הקבוצה או להביע בו אמון בשיחות עם בעלי הקבוצה.
האם במצב העניינים הזה אדלשטיין יוכל להמשיך להיות מאמן הנבחרת ולהתנהג בקיץ כאילו לא קרה דבר.

מאיר (חדש בשכונה) 24 באוקטובר 2016

שאלת שאלה מעניינת מאוד, אבל לצערי למעט אוד אנשים נבחרת הכדורסל חשובה בכלל, ובפרט לא כשמשווים למכבי סל.

איציק 24 באוקטובר 2016

עד כמה שאני מבין, הם מרגישים את עצמם כניפגעי אדלשטיין באופן חמור מאד. לכן ברור למה לא הגנו עליו. השאלה היא איך הוא יתפקד מולם בנבחרת מעניינת. הוא זה שצריך לרכוש את אמונם, לא הפוך (זה לא חשוב אם נפגעו בצדק או לא, כעובדה, הם פגועים ממנו והוא צריך לפתור זאת).

פה איתמר 24 באוקטובר 2016

פוסט מעניין שלא עושה חשבון. שאפו.

פה איתמר 24 באוקטובר 2016

קרמר אני לגמרי מבין את מה שרשמת על הדר וליובין.
מצד שני להבדיל מהפוליטיקה איך מאמן יוכל להבטיח שהעוזר לא חותר תחתיו?

Doron Kramer 24 באוקטובר 2016

לא חושב שהדר חתר, רק ניצל סיטואציה.

אחד העם 24 באוקטובר 2016

שיתעקש על סעיף בהסכם שלו ובהסכמי העוזרים, הגורס כי הפסקת עבודה שלו על ידי המעסיק, היא במשמעות הפסקת עבודה של כל הצוות המקצועי, לרבות תשלום שכרם המלא ע"פ החוזים.

איציק 24 באוקטובר 2016

גיבור גדול אתה. ובטח מישהו יסכים לזה. אתה פשוט מעוניין שארז ישאר מובטל עד סוף ימיו.

אחד העם 24 באוקטובר 2016

תודה על ניתוח האופי.
לפיני היה סעיף כזה ביוון.
זה לא סעיף נדיר כל כך בהסכמים מעין אלו

איציק 24 באוקטובר 2016

אתה משווה את המעמד של ארז לזה של פיני?
כשיגיע למעמד זה, יוכל לדרוש זאת, עד אז יצטרך להסתפק בחוזה עבורו בלבד.
היה מספיק שידרוש שני העוזרים יהיו בחירותיו.

אחד העם 24 באוקטובר 2016

אם מעמדו אינו מאפשר לו להבטיח את תשלום שכר עוזריו במלואו היה ופוטר, אל לו לדרוש מהם להתפטר. אא"כ הוא עצמו מתחייב לשלם להם מכיסו את מהשכר שיפסידו…

איציק 24 באוקטובר 2016

אם זה אני מאד מסכים.

MOBY 24 באוקטובר 2016

כיף גדול, הכדורסל כקרקס….
חבל רק שבמקום שיהיו לנו עיתוני חג מעניינים אני תקוע בלי קליטה טובה עם בנאדו וההפסד בגן-נר.
הדר לא יסיים את העונה כמאמן ראשי ברקבת.
אין שום סיכוי שהפרימדונות בסגל הצהוב יכופפו בירכיים וירקו דם בכדורסל של הדר. אז נכון שהייתי עושה כמוהו בדיוק, אבל נגמרו המילים הטובות והפרגון מהמאסטרים של עידו גור. ולכן זמנו קצוב, הקולות ישמעו והאורות ידלקו עד הבאת המשיח התורן. וויציץ לדעתי הוא השחקן החיזוק הטוב ביותר שנחת פה, הוא עושה לטובת הליגה שלנו פלאות, סוטומייר לא יוכל להגיע לרמתו לעולם.

רועי 24 באוקטובר 2016

מדהים מה שפיני גרשון הצליח לעשות לכולם.

bhr 24 באוקטובר 2016

אני במקום…
אני במקום הנהלת מכבי לא הייתי מפטר את גיא גודס ואם כבר פיטרתם תנו הזדמנות לזאן טבק.
אני במקום רמי הדר לא הייתי מתפטר אבל מסרב לקבל את משרת המאמן הראשי. מי שאין לו מצפן זה מתנקם בו בסופו של דבר ואת סופו של רמי הדר במכבי כולם יודעים. מוזר ככל שישמע כשהאלטרנטיבות הן בעיתיות – ראשון, אילת, אשדוד ודומותיהן אבל מכבי היא האלטרנטיבה היותר רעה. תמיד יש סיכוי לתרחיש זה או אחר, אבל אני על הסוס הזה, לא הייתי מהמר. זה מקום בדרך למטה אחרי שנים בהן יצר לעצמו יתרון עצום ואחרי עשרות שנים בהן היתרון הזה התבטא מעבר לכל חלום ורוד. האנולמליה הזו נגמרה ומכבי הוא עכשיו פוטנציאלית, עוד מועדון טוב עם בסיס כלכלי ובסיס אוהדים רחב ומסורת אבל לא יותר מכך. מצד שני תודעת ההצלחות כלכך צרובה שבוחן המציאות של כל הנוגעים בקבוצה בעלים, הנהלה, תקשורת, אוהדים פשוט לא מותאם. זה בסדר להיות שחקן משנה בהצגה הזו עם רמת חשיפה מוגבלת, אבל מי שעולה על העגלה ויש ממנו ציפיות להוביל והמאמן בעמדה הכי בעייתית מבחנה זוו, יתדרדר ביחד איתה במוקדם או במאוחר וישרף. החשבון פשוט, הבעלים ודרגי הנהלה של בנים של, לא יכולים לשחזר את ההצלחה אבל מקומם מובטח, לכן מעבר לפיק נקודתי כזו או אחר, לאורך זמן הם יכשלו והאשמה תמיד תיפול על המעגל השני. אגב במקום ניקולה וויציץ לא הייתי ישן בשקט, העובדה שקיבל את האחריות המקצועית, שמאמן כבר פיטרו, ושהוא לא ממשפחת הבעלים, משמעותה שהוא הבא התור. ד"ש מגור שלף.
אני במקום ארז, הייתי מעמיק את הפעילות בנבחרות, כנראה שאין הרבה מחלוקת שהוא מאמן של יסודות ודרך כולל ערכים ועקרונות. בנוסף תאריך התפוגה של מאמן הוא מוגבל וארז מתקרב לשם, ע"ע צביקה שרף, מולי קצורין, פיני גרשון וכו.. הייתי מייעץ לו ללכת לחנך, שם נראה שהדנא האמיתי שלו, להשאר בנבחרת הבוגרת, להעמיק לעבודה עם גילאים צעירים, לייצר משהו לטווח יותר ארוך ולייצר חותם. לנבחרת יוון יש אופי גם לליטאים ולסרבים ומה לנו? לך על זה ותוציא את הכדורסל שלנו מהביננוניות שלו. שם הסיכוי הכי גדול שלך למקום קטן בנצח.

MOBY 24 באוקטובר 2016

ואף מילה על הסבוטאז והספסול של ווימס ברבע הרביעי מול חולון?
רק על זה הייתי קונס את השחקן…..

דה לה פניה 24 באוקטובר 2016

ניתוח יפה, אבל לגבי עניין "פיגוע ההתאבדות", חשוב אולי לומר שלדעתי, באופן לא מודע, אדלשטיין קיווה שיפוטר ויוכל להיות קורבן של הנסיבות. הסבל של להמשיך להיות המאמן היה גדול יותר מבחינתו מהסבל וההשפלה של הפיטורים, שכן מאפשרים לו לשמור על נראטיב שמצליח לשמור משהו מהאגו הפריך שלו – "עמדתי על העקרונות שלי ולא נתנו לי גיבוי, אני איש של עקרונות".

יותם 24 באוקטובר 2016

מזכיר את דבריו של עודד קטש שאמר שברגע שחתם במכבי ידע שהוא עשה טעות קשה

Gilad 24 באוקטובר 2016

מכבי זה כמו הכוסית של השכבה מהתיכון. כבר 15 שנה חיה על האדים של מה שהיה אז שכולם אהבו ורצו אותה, והפער בין מי שהיא לבין מה שהיא חושבת שהיא פשוט הורס לה את החיים. לפני 4 שנים תפסה בפוקס איזה זיון טוב מה שמאריך את האשליה בעוד כמה שנים. בינתיים על הדרך באים הרבה בחורים טובים ומתעניינים, אך היא בסרט שלה, יש לה ציפיות של כוסית בת 20 אבל נתונים של בת 35 ואעפס קצת פחות אטרקטיבית.

כל כך הרבה מאמנים נכשלים בקבוצה הזו. למעשה הסיכוי הסטטיסיטי להצליח בה הוא כמו הסיכוי של ראשון לקחת אליפות. זה יכול להיות:1. בחירה לא נכונה של מאמנים. 2. ניהול כושל שלא נותן סיכוי להצליח. 3. פער עצום בין ציפיות למציאות. 4. כל התשובות נכונות. אני בוחר ב-4.

Doron Kramer 24 באוקטובר 2016

35 זה ה-גיל

ר.בקצה 25 באוקטובר 2016

עזוב דורון,
הם ילדים.
אם אין אני לי, מילף לי.

צור שפי 24 באוקטובר 2016

אם לא מנדיונדו-לוי-גוטמן-לוזון היה לי יותר קל לצחוק…

יניב פרנקו 24 באוקטובר 2016

צור -תרקוד כאילו אף אחד לא רואה אותך.
תפוס את הרגע.

צור שפי 24 באוקטובר 2016

ברור יניב. לא כתבתי שלא צחקתי אבל הפרהסיה (אמיתי היה כותב פרהסיא) במקרה הזה קצת (רק קצת) יותר בעייתית עם הגיבנת האדומה שלנו.

duncan 24 באוקטובר 2016

לא הבנתי את הקטע על קוונסי? איתו זה היה נראה אחרת?

Srtest - ארטסט 24 באוקטובר 2016

"ניקח את ילידי שנות ה–70 – גודס, קטש, דן שמיר, דני פרנקו – נוסיף להם את כל הרשימה שפורטה קודם: לא תמצאו ביניהם אחד שהגיע מקו הרוחב שבו נמצאת עפולה בצד הזה של קו המשווה."
כל מה שצריך לדעת על העניין.

איתמר 25 באוקטובר 2016

אחרי שאדלשטיין הוציא לאור, באמצעות אלי סהר, את סיפור הזרים במילאנו בערב יום כיפור החליטו במכבי להסיר את הכפפות.
הכתבה בוואלה שבה ״בעל מניות במכבי״ (שם קוד לאחד הפדרמנים) מספר על התנהלותו של אדלשטיין היא מכת מחץ. בעיקר ההתייחסות של אדלשטיין לאוחיון ומקל בשיחה עם הבעלים (ובניגוד לאמירות הפומביות שלו אודות הצמד הזה) והאופן שהדברים הללו יקרינו על מעמדו כמאמן הנבחרת.
כדאי גם לקרוא את האוזמן ואת הדרך המתחכמת שבה הוא מבהיר את דעתו המקצועית על החבר אדלשטיין (הגנה, התקפה, ניהול משחק וניהול הסגל) באמצעות הצגת הדברים כאילו מדובר בטענותיה (הלגיטימיות) של ההנהלה במכבי.

יאיר אלון 25 באוקטובר 2016

אשמח לטור פירוט למי שלא נמצא בחדר ההלבשה של מכבי/שומע מה שמדליפים שמה…
על מה ארז פוטר? על זה שווימס יצא עליו והוא לא הגיב?

רועי 25 באוקטובר 2016

את הסיבה העיקרית האמיתית כולם יודעים, אבל אף אחד לא מעז להעלות את זה.

יאיר אלון 25 באוקטובר 2016

וואו תודה עזרת לי מאוד

אלון 25 באוקטובר 2016

אני במתח

Yavor 26 באוקטובר 2016

אולי שמישהו יעשה קצת סדר בכל השמועות? תכתבו התחלה "על פי מקורות זרים" ואז תפרטו, כי קשה לעקוב אחרי הרמיזות המחוכמות הללו

Comments closed