ניצחון קטן, וידוי גדול

שבת, שש בבוקר. שני פראי אדם הנקראים גם הבנים שלי מתרסקים בקפיצות נינג'ה אל תוך הגוף העייף שלי. זה הסימן לקום. בסלון החשוך האצבע נשלחת אוטומטית לשלט, לערוץ ESPN, כדי לראות אם יש משחק מכללות. הכתובית אומרת "שיקגו-קליבלנד" אבל צבע הגופיות לא מתאים לקבוצות הללו. מבט אל לוח התוצאות מראה שמדובר במשחק בין סקרמנטו למילווקי. משחק של עמרי כספי, אני חושב לעצמי בין קורי השינה המתפוגגים. "רגע, הוא לא משודר בערוץ 58?". רפרוף ל 58. אני בדרך כלל לא מגיע לשם כדי לא להתבאס מהמסך הכחול עם ההודעה שאומרת לי שאם אני רוצה לרכוש את הערוץ וכו'. "לעולם לא", אני תמיד לוחש לעצמי כשאני כן מגיע לשם.
כן, המשחק משודר גם שם. אני נשאר ב ESPN. איזו דרך מצויינת לפתוח את יום שבת. ניצחון קטן של צופה קטן, והכל בלייב בלי הלייב ובלי הפלוס. כספי לא משחק וסקרמנטו מפסידה בשתי הארכות משחק שהיה לה ביד. ברנדון ג'נינגס ממילווקי נותן הצגה ואני חושב על ג'רמי טיילר. וגם על מיילן טנזר.

אני מניח את המחשב הנייד על הירכיים שלי, ותוהה מה גרוע יותר, הצורה בה סקרמנטו מאבדת את יתרונה או סרטן האשכים שהחום מהמחשב יכול לגרום. אני נכנס לבדוק את הבראקט שלי. התוצאות ככה ככה. אבל אני הכי גאה בעובדה שתפסתי את ההפסד של ג'ורג'טאון, שמהמקום השלישי הפסידו לאוהיו מהמקום ה – 14. אבל על מי אני עובד. המועקה הזו חייבת להשתחרר.

הנה וידוי: אני לא באמת עוקב אחר כדורסל מכללות באופן רציף ועקבי. אם אני תופס משחק בטלוויזיה אז סביר שאצפה בו אבל לא מעבר לכך. מעכבר הכדורסל של פעם הפכתי לדוב שמתעורר בחודש מרץ כדי להצטרף, גם אם בצורה מזוייפת, לשיגעון הכללי שמסביב. אני ממלא בראקט כדי לשכנע אחרים או אולי את עצמי, שיש לי איזשהו מושג אבל הבחירה שלי בקבוצות המנצחות היא על פי מפתחות אישיים בלבד, חלקם ביזאריים, חלקם מופרכים, אבל כולם שלי.

בפרדו בחרתי כי יש להם שחקן בשם כריס קרמר (אחלה שחקן ואין קשר משפחתי!), בקנזס אני תמיד בוחר כי שיחקתי בעבר עם קלווין תומפסון שעשה איתה פיינל פור ב 1988. למרות שהשנה ברק אובמה בחר אותה כאלופה בבראקט שלו אז זה קצת הוריד לי את החשק. תומפסון גם אסר עליי בזמנו לבחור אי פעם את מיזורי או את קנזס סטייט. עניין של יריבויות מערב תיכוניות שאני חייב לכבד.
את אולד דומיניון אני אף פעם לא בוחר כי הם מריחים מנפתלין, טנסי כמובן נבחרת בגלל ברוס פרל היהודי אבל בגלל הסיבה הזו אוניברסיטת דיוק לא נבחרת כי ג'ון שייר היהודי, כך פורסם ב ONE לפני חודש, על הכוונת של מכבי ת"א. וגם בגלל הסל של כריסטיאן לייטנר שהדיח את הנפלד ויוקון ומנע מהם העפלה לפיינל פור (בקטע הוידאו הזה ניתן לראות את הסל אחרי 27 שניות).

לא אבחר בג'ורג'יה טק כי תמיד העדפתי את מדעי הרוח, אבל אני כן בוחר במונטנה כי החבר הכי טוב שלי מגיע משם. ברוברט מוריס כי זה שם נהדר למכללה, בוייק פורסט כי זה שם נהדר עוד יותר (יער, התעורר!), וגם בגלל טים דאנקן, ובגונזאגה כי זה השם הכי נהדר, ובגלל ג'ון סטוקטון. במערב וירג'יניה בגלל ג'ון דנבר. במישיגן סטייט בגלל טום איזו וגם בגלל שזו המכללה שהכי קרובה גיאוגרפית לאיסטרן מישיגן, ממנה מגיע בריאן טולברט העטלף. ב BYU כי האח למורמונים ולפוליגמיה!

על רוי הודג'סון ולואיס פרננדז
חוק שמעצבן אותי

17 Comments

יואב 20 במרץ 2010

מאוד מעניין לקרוא ומסתבר שאתה גם מצחיק מדי פעם.

הבלטה של זלוטי 20 במרץ 2010

קודם כל סחטיין על הפגיעה באוהיו. מרשים מאוד, גם אם מזליקי מאוד.
השיקולים לבחירה או אי בחירה בקבוצה מעניינים והגיוניים, אבל הבעיה תמיד מגיעה בסיבוב השני והשלישי כשקבוצות אהודות נפגשות וצריך להתחיל לתעדף את השיקולים.
מה חשוב יותר, הקרמריות של פרדו או היהודיות של ברוס פרל? הפוליגמיה המורמונית או מגניבות השם של היער המתעורר?
דילמות דילמות דילמות…

דנית ניצן 20 במרץ 2010

גם לי יש וידוי: ישנתי עד 9:20 היום.

doron kramer 20 במרץ 2010

לדנית ניצן – אז בטח תראי את השידור החוזר של סקרמנטו – מילווקי.
לבלטה של זלוטי – אז אני בודק איזו מכללה עזרה לנו יותר בשואה.
ליואב – תודה. רק לפעמים.

הבלטה של זלוטי 20 במרץ 2010

דורון-חלקנו פה לא מזמן את אהבתנו לארדיטים והקוקיות ששואבים עצים וחוטבים מיים בליגה. למקרה שלא קראת עדיין, אני מניח שתהנה.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3864226,00.html

מישהו 21 במרץ 2010

מקוות שראית עכשיו את ההפסד של קנזאס
היה אדיר
ילדים משוגעים שם כולם
חוץ מזה
למה שלא תכתוב פעם על "סל ועבירה"?
אף פעם לא קראתי קטע על הקסם של המהלך, על האושר שיש אחרי הסל, כשהשופט מסמן "ועבירה". איזה גדול זה.

הבלטה של זלוטי 21 במרץ 2010

קורנל עושים טרור בטורניר!
נצחון המוח על הכוח…

הבלטה של זלוטי 22 במרץ 2010

קרמר מנצח לפרדו את המשחק עם חדירה וליי-אפ 4 שניות לסיום ההארכה.
דורון-אם תערוך את הפוסט ותטען לקשר משפחתי אני מבטיח לא לגלות…

doron kramer 22 במרץ 2010

לפרדו נפצע אחד השחקנים המרכזיים לפני הטורניר, רובי האמיל אם הוא היה בריא הייתי בוחר בהם ללכת עד הסוף. נראה לי שהסיפור שלהם ייגמר מול דיוק. לגבי קרמר – צריך לבדוק את עץ המשפחה.

גלעד 22 במרץ 2010

איזו כתבה של קוזיקרו! התחילו לעשות קורסי כתיבה יוצרת לכדורסלנים?
בכל מקרה שאפו לקוזיקרו ולבעל הבית על הבלוג התותחי והפוסט המשובח.

doron kramer 22 במרץ 2010

ראיתי, נהיה טרנד של כדורסלנים כותבים. גם ברק פלג בגלובס. עכשיו צריך לראות מי יהיה הכדורגלן הראשון.

אוהד האוהד 22 במרץ 2010

1. קנטקי בהליכה. 2. להערכתי כריס קרמר יהודי. מתאים פיקס לגליל עליון, זה בראד ליף הבא

doron kramer 22 במרץ 2010

אני חושש שדיוק בהליכה. מקווה שסיינט מארי תעצור אותם. אבל קודם היא צריכה לעבור את ביילור. טורניר פנטסטי השנה.

אוהד האוהד 22 במרץ 2010

דורון, תברר אם קרמר יהודי. זה יכול להיות שווה לך כמה לירות…

doron kramer 22 במרץ 2010

מבדיקה לא מעמיקה הוא לא. בכל זאת, הוא מהאנטינגטון אינדיאנה….בנו של קצין מבחן.

יוסי 1 ביולי 2010

חחחחח פוסט משעשע.
יש לך כירון בכתיבה אתה יודע?

doron kramer 1 ביולי 2010

תודה, וכן, יודע…(:

Comments closed