לוזון חולצה בחוץ

השחקנים לא התרגשו במשחק מול איטליה, הם פשוט שיחקו כמו שהם יודעים לשחק.

luzon

 

לפני כמה ימים סיפר לנו לוזון חולצה-בחוץ שהשחקנים שלו התרגשו.  אליפות אירופה, משחק פתיחה, שנתיים וחצי הכנות, זה טבעי.  הוא סיפר לנו שהם לא יודעים כלום על שחקני הנבחרות ושאם עומדים נכון על המגרש השאר כבר יגיע.  הוא התרגש מאלילת המזל שעמדה לצידו ועזרה לו להשיג נקודה ראשונה באליפות אירופה.  הוא התוודה שישראל שיחקה את המשחק הגרוע ביותר שלה בתיקו מול נורבגיה ושבמשחק השני תעבור ההתרגשות.

 השחקנים לא התרגשו במשחק מול איטליה, הם פשוט שיחקו כמו שהם יודעים לשחק.  מול עכו ונתניה, לא מול איטליה.    הפעם, אמר לוזון חולצה-בחוץ, נראתה הנבחרת מצוין.  ההרחקה היתה הזויה, סיפר, אני גאה בשחקנים, הוסיף.  מה אכפת לו מה, עוד משחק אחד והוא עוזב, מעכשיו תהיה הבדיחה על חשבונה של סטנדרד ליאז'.

*

אני כבר לא יודע אם אני רוצה בהצלחת הנבחרת או בכשלונה.  מצד אחד זו הנבחרת שלי, אני ישראלי.  מצד שני קשה לי עם התחמנות והנפוטיזם.  גם אם יספרו לי מהיום ועד 2020 שלוזון חולצה-בחוץ הוא מאמן מעולה ושמינויו לאימון הנבחרת היה מקצועי גרידא קשה להתעלם ממראית העין.  גם הבן של גברי לוי אימן את הצעירה, אבל לא כשהאבא שלו יושב על כיסא היו"ר.  נמל אשדוד, חברת החשמל, מקורות, ההתאחדות  לכדורגל – כנראה שפורנוגרפיה היא אכן עניין של גיאוגרפיה.

אין לי בעיה עם הזימונים של חולצה-בחוץ.  המאמן מחליט עם מי הוא רוצה לשחק, הסיבות לכך פחות חשובות.  יוגי לב שמר מקום בהרכב הראשון למירוסלב קלוזה שחרך את הספסל בבאיירן וללוקאס פודולסקי שירד עם פ.צ קלן לליגה השניה.  יוגי לב גם בחר שלא לזמן את קווין קוראני כשהיה בשיאו.  כנראה שהקשר בין חולצה-בחוץ לדודו דהאן אינו מקרי, אבל עשויות להיות סיבות נוספות מלבד יכולת מקצועית שמביאות מאמן לזמן שחקן זה או אחר.

 אז אחרי שהורדנו את שיקולי הזימונים מהפרק אפשר לדבר על מה שיש.

ואין על מה לדבר.

 *

כל הכבוד לאבי לוזון על הבאת אליפות אירופה לישראל.  נבנו מתקנים חדשים ונעימים, הגיעו תיירים, וסוף סוף זכו היושבים בציון בהזדמנות חד פעמית לכדורגל איכותי.  איטליה, ספרד, גרמניה, הולנד, נורבגיה.  לא צריך לטוס, רק לעלות על הקטנוע ולהגיע למושבה, לבלומפילד, לנתניה.  אפשר להסתדר גם בלי הערך המוסף של נבחרת ישראל.

השוויון של נורבגיה בדקה ה-90 אינו נאחס.  ישראל לא נופלת בדקה ה-90 מפני שזהו גורלה.  ישראל נופלת בדקה ה-90 מפני שנגמר לה הכוח.  מול איטליה לא היה צורך להמתין עד הדקה ה-90, זה נגמר הרבה לפני כן.  אחרי השער השני עברו האיטלקים לקרוז קונטרול  והשאלה היחידה שריחפה באוויר היתה מתי יובקע השלישי.

 עשר דקות טובות בפתיחת  המשחק, חמש דקות סבירות לקראת סיומו.  אם גניבת הדעת תצליח עוד ידברו בקרוב על השיטה, הדרך, הלקח שנלמד מהטעויות, ההרחקה ההזויה של הפרא ממכבי חיפה שהרסה את המשחק, אליבא דחולצה-בחוץ.  את מה שראינו גם אלף לוחמות פסיכולוגיות לא ישנו.  בטח שלא ישפיעו על השדר הגרמני שאמר: "השחקנים הישראלים הם רק סטטיסטים במשחק".

 והנה מגיעות הסיבות האמיתיות לתבוסה: הקהל מקלל, הקהל קורא "דור מיכה", הקהל שורק בוז לנבחרת שלו.  גועל נפש, אמר הסופרסטאר כליבאת.  מחפשים את הרוע בכל מקום, התפייט הביטון והוסיף: אנחנו שחקנים מצוינים ויש לנו מאמן הכי טוב בעולם.  לידיעת פלורנטינו פרס.

 בעוד כמה ימים יתמודדו נורבגיה ואיטליה על ראשות הבית.  ישראל ואנגליה ישחקו על הזכות לסיים במקום השלישי.  כמובן שיש סיכוי תיאורטי להגיע לחצי הגמר, ואולי זה כל מה שחשוב.  ואולי עכשיו, אחרי שהכל (כמעט) נגמר, אפשר להפסיק להשתולל, להירגע ולהכניס את החולצה.

זה לא לוזון
תקשורת הספורט- בית חרושת לספינים

50 Comments

מתן גילור 9 ביוני 2013

"ישראל נופלת בדקה ה-90 מפני שנגמר לה הכוח." ולמה גרמניה נופלת בדקה ה-90?
אבל רגע, רק בקמפיין האחרון של הנבחרת הבוגרת ישראל ספגה שער שוויון ביתי בדקה ה-90 מהנבחרת שאיתה היא אמורה להילחם על העליה. וגרמניה???

ran 9 ביוני 2013

החלק העצוב בסיפור הזה
הוא שלאנגלים אין על מה לשחק וניצחון ישראלי הוא בהחלט אירוע סביר.
ואז יתחיל האתוס – הנבחרת האגדית של גיא לוזון לקחה 4 נקודות ביורו…

ההימור שלי לפני המשחק היה שישראל תפסיד 5-0 כי מהסיפורים היה נראה האיטלקים לכאורה טובים מהנורווגים ולאחר אתמול אני בכלל לא בטוח בזה.
אינסינייה הוא תותח (וראטי אכזבה ענקית) אבל השאר בינוניים, ביחס לשקחנים בשאר הנבחרות מלבד ישראל ואני מעריך שהם לא יעברו את החצי גמר.

כסיפוביץ 9 ביוני 2013

אני גם לא חושב שזה קשור לדקה ה-90.
זו ישראליות בגרוש להתלונן על גול בדקה ה-90, במיוחד שזה כל כך שכיח.
במיוחד שהבעיה היא ה- 90 דקות שלפני הגול.

הייתי מדבר על כך שבנבחרת ובתקשורת דיברו על כך שהנורווגים מגיעים עם חצי נבחרת ואפילו יהיה להם קשה בחום הכבד!

ססמאות משנות ה-80 כבר לא יעזרו כאן.

ראיתי גרמניה הולנד, והמאמץ שהחברה האלה נתנו במגרש היה מטורף.
כל אדם שני לידך ממלמל לעצמו: "תראה כמה הם רצים…"

הקהל לא מטומטם, אבל יום יבוא והוא גם יבין את זה, ויפסיק לראות את הפארסה הזו שנקראת כדורגל ישראלי.

דור 9 ביוני 2013

למרות שהתנהגות הקהל בסיום לא הייתה בדיוק תאווה לעיניים או לאוזניים (בלשון המעטה), זכותו להביע את דעתו. נראה כאילו שחקני הנבחרת מנסים לזכות בתחרות "התגובה ההזויה ביותר", במקום להבין שאחרי תוצאה כזאת – בלי קשר לנסיבות שלה – עדיף לפעמים פשוט לשתוק, להוריד את הראש ולהמשיך הלאה.
ועדיין, בכל זאת רואים טביעת אצבע של מאמן בנבחרת הזאת. נראה שגיא לוזון הצליח להחדיר בשחקניו את ערכי "כל העולם נגדנו", המאפיינים את משפחת לוזון מאז ומעולם. טוב נו, חצי נחמה.

עופר 9 ביוני 2013

תגובה יפה דור :)

שלו 9 ביוני 2013

שיעור בכדורגל:
כשחקן מחליק עם שתי הרגלים קדימה לעבר שחקן אחר,
זה כרטיס אדום.
בכל ליגה, בכל מקום.
מה שגולסה עשה היה בדיוק מטפורה לכדורגל הישראלי,
הוא עשה לעצמו הנחה שלא קיימת בעולם הגדול,
ואף אחד לא עדכן את השופט.

יוני (המקורי, מפעם) 9 ביוני 2013

כששחקן בחו"ח מחליק עם שתי רגליים קדימה הוא מתחיל לצעוד החוצה לפני שהשופט מגיע אליו… אצלנו גולסה עשת תנועות של "לא פאול" באמצע הגליץ'.

ובאמת, אחרי שראיתי גרמניה-הולנד ב"ראש הזהב", הכדורגל שלנו כזה תת-רמה. רק הכושר הגופני, המהירות, הפיזיות. אין פה כמעט דברים שנוגעים בכשרון, רק עבודה.

הופמן 9 ביוני 2013

אהבתי את החולצה-בחוץ. אחד הדברים שהכי עצבנו אותי אתמול. הרי הוא לא היה לגמרי עם החולצה בחוץ, רק חצי בחוץ חצי בפנים, כאילו לעשות דווקא, הרי היה יכול להכניס גם את החצי השני, אבל דווקא. כי הוא מרדן, כי אנחנו מרדנים, כי על הזין שלנו כל העולם וגם המאמן האיטלקי עם הז'קט המסודר והעניבה הישרה שלו. איחס.
הייתי במשחק וצפיתי בתקציר. גולסה לא עשה שום דבר שהשחקן האיטלקי לא עשה, ההבדל היחיד היה שגולסה לא התפתל אחר כך. אני לא אובייקטיבי, אבל מה שאני ראיתי זה את גולסה מקפל את הרגליים כדי *להימנע* מתיקול. ואתם מוזמנים להראות לי אחרת.

איתמר 9 ביוני 2013

לגבי הגלישה של גולסה – הבעיה היא מלכתחילה בכך שהוא קפץ עם שתי רגליים קדימה. הוא לא החליק (כמו שיורם ארבל או דני נוימן טענו), הוא קפץ לכדור עם שתי רגליים קדימה. הוא קיפל אותן אחרי המגע. אז שופט רחמן יכול לתת צהוב, שופט מחמיר יכול לתת אדום.

לגבי שאר המשחק – מצחיקים אותי הטוענים שישראל שיחקה טוב עד ההרחקה. הגול הראשון של איטליה היה מול אין הגנה שזה עצוב. שני שחקנים ברחבה ובקושי בלם אחד שיפריע להם. בכל המשחק (גם לפני ההרחקה) ישראל בעטה לשער רק פעם אחת, ולמסגרת בכלל לא (!!!).
מדברים על זה שהאיטלקים נראו כלא מתאמצים, וזה נכון, אבל מה שעצוב זה שהשחקנים שלנו לא התאמצו! איטליה טיילו ברחבה ובמגרש באין מפריע. ואם אנחנו יודעים שאין להם את הכושר, כי הם משחקים בקבוצות ליגה ישראלית שהכושר מהן והלאה, למה לא לזמן שני שחקנים מצטיינים מהאלופה (דור מיכה ומושיקו לוגאסי), שאולי יצליחו קצת לעמוד בקצב של היריבה?
גם נורבגיה קיבלו נגדנו אדום מחמיר, ובנוסף פנדל שלא היה, ולא שמעתי אותם מתלוננים. הם גם המשיכו לשלוט במשחק בעשרה שחקנים, והחטיאו בכמויות.
אין בעיה, ברור שאנחנו לא ברמה של הנבחרות האלה, ואפילו לבנקר מולן אנחנו לא מסוגלים, אז לפחות לשמור על צניעות ולא להאשים את השופט או את הקהל.
ולכל הפחות – להשאיר את הג'קט של החליפה, וחולצה במכנסיים.

dtnsgl 9 ביוני 2013

אני לא חושב שהיה מפריע לי אם כל החולצה שלו הייתה בחוץ (או לפחות קצת פחות מפריע) אבל החצי-חצי הזה זה סוג של מראה לכדורגל הישראלי.

הופמן 9 ביוני 2013

זה כאילו להראות שאנחנו פועלים לפי החוקים אבל חחחח נראה לכם? אנחנו בעצם עובדים על כולם

dtnsgl 9 ביוני 2013

יותר כמו – אני אעשה את מה שאני אמור לעשות אבל אף אחד לא יגיד לי מה לעשות!

רוני 9 ביוני 2013

מאמן עם ים של יחצנות וכלום בניהול משחק !חושב שהתלהבות מביאה נקודות,ואם להיות אמיתי הוא גם לא הצליח בשום קבוצה,עם בני יהודה כולם הצליחו עד לנקודה מסויימת מקסימום מקום 4,גם עם הקבצה של המשפחה בגדול כשלון מוחלט

עופר 9 ביוני 2013

העונש של השחקנים הישראלים הגרועים: שהם לא הרשימו אף סקאוט, והם כבר לא יצאו לשחק באירופה, אלא יתקעו פה בליגה הרדודה שלנו. לטווטחה היו חלומות לשחק בגרמניה? גולסה מבוקש באירופה? בדיחה גרועה, לא יותר. אני אומר כבר שנתיים: טווטחה אינו מגן. הוא לא יודע להגן ולא מבין עמידה של הגנה, וגופו חלש. בישראל יש שמתלהבים ממנו כי הוא די טוב בתמיכה בהתקפה (מה שנכון), אבל מגן – הוא לא. גולסה, נתן חצי עונה טובה לפני שלוש שנים – ומאז כלום. כלום. כלום. מפליא שעוד מחזיקים ממנו. שחקן בינוני לכל היותר, שאפילו אינו ראוי לחולצת הרכב במכבי חיפה.
השוער בוריס קליינמן – מי ראה בו שוער העתיד של הבוגרת, מי? אני חושב שהופעותיו ביורו היו בינוניות ומטה.
באשר למאמן ולמאפית לוזון, באמת שאין לי כח לדבר, ועוד בבוקר בו המשטרה עוצרת את ראש עירית חדרה ובכירים נוספים בחשדות לשחיתות חמורה. זו מדינת ישראל שלנו, ערסים ועבריינים.

עופר 9 ביוני 2013

ועוד לגבי גולסה וטווטחה: בגול הראשון היינו בחסרון מספרי בהגנה כי טווטחה נשאר תקוע בהתקפה. למה אף אחד לא מצביע על כך? מגן צריך קודם כל להגן, וטאלב מפקיר את ההגנה.

גולסה, שתי שניות לפני הרחקתו, עשה בושידו על שחקן איטלקי, תפס אותו בשתי ידיים כמו מתאבק יווני-רומי והוריד אותו לדשא, מול העיניים של השופט, שכבר שם את המשרוקית בפה, ולא שרק רק בגלל שנתן יתרון מוצדק לאיטלקים. שחקן עם טיפת שכל היה מוריד פרופיל ורץ לקצה המגרש ומתפלל שהמהלך ימשיך והמשחק לא יעצור ושהשופט ישכח להוציא לו צהוב. מה עשה הגאון גולסה? ירד לגליצ' עם שתי רגליים קדימה. השופט – נקעה נפשו מהשחקן האלים והטיפש גולסה, והרחיק אותו. אין שכל, אין שכל, אין שכל, ועכשיו גם אין אירופה, אין אירופה, אין אירופה. נקווה שבנאדו יקבל שכל (וקשר אחר במקומו)

עדי 9 ביוני 2013

כולם הבינו לפני הטורניר שאת אליפות אירופה לא ניקח.
מה שכן ציפינו, זה לראות עבודה של מאמן ושחקנים שהיה להם הרבה מאוד זמן להתכונן ולהביא משהו אחר.
אף אחד לא מצפה שננצח 4:0 את איטליה אבל…מצפה לראות משהו אחר בתהליך, כדורגל אחר ובעיקר דרך.
לדעתי הלכנו אחורה בכמה דרגות.
אין לנו דור המשך ראוי, אין הנאה מכדורגל ובעיקר, יש הרבה חוצפה
שלילית של שחקנים.
אף אחד לא דיבר על הפנדל שלנו מול הנורבגים שלא היה ולא נברא.
למרות זאת כמה דקות אחרי הנורבגים הביקעו שער שיווין ולא נשברו.
כך קרה גם אחרי ההרחקה – הם השוו ולדעתי גם היו שווים ניצחון.
אני חושב שרוב האוהדים בארץ רוצים לבוא ולבלות במגרשי כדורגל.
הניצחון חשוב אבל הדרך לא פחות.
ביום שנפסיק לחפש את התוצאה, ונסתכל על הדרך. אולי בעוד 15-20 שנה, נגיע למפעל אירופאי חשוב ואולי גם ליותר מכך.

בהצלחה.

יויו 9 ביוני 2013

לא שאני תומך בקללות לשחקנים במהלך המשחק, ממש לא, אבל לשמוע את הקהל צועק 'דור מיכה' רגע אחרי ההרחקה המטופשת של גולסה העלתה לי חיוך קטן על הפנים.
וזה לא בגלל שאני אוהד של מכבי(טוב, אולי קצת), אלא בגלל ששמעתי ממקור ראשון שהסיבה לאי-זימונו של מיכה לנבחרת היא סירובו למנות את הסוכן המהולל דודו דהאן לסוכנו.

אני ממש לא מתיימר להגיד שעם מיכה על המגרש הכל היה נראה אחרת, אבל כאשר השחיתות, הקומבינות, ה- 'תסדר לי ואני אסדר לך' זועק לאוויר – קשה לי לעודד בלב שלם את הנבחרת הזאת.

נ.ב. אם שחר יצליח למכור את גולסה ב 4 מיליון דולר, או אפילו חצי מזה, עם המספרים והיכולת שהוא מציג, הוא גאון.

שלו 9 ביוני 2013

אם שחר מצליח למכור את גולסה ב 4 מליון דולר,
יש כאן הלבנת הון.
אין אף שחקן ישראלי ששוה 2 מליון דולר, אף שחקן.
כל מי שנמכר ביותר יש מאחורי זה משהו פלילי.

דון נאפולי 9 ביוני 2013

ביבראס נאתכו שווה לפחות 7 מיליון, tranfermarkt נותנים לו 8,8.
לדעתי גם חמד ובן בסט שווים באזור ה-3 או 4.

matipool 9 ביוני 2013

הלוואי ש"מקור ראשון" כלשהו יוציא את השמועות הללו החוצה ותיערך חקירה בנושא .
דבר כזה באמת יכול לנקות את הכדורגל הישראלי .
אם זה יתברר כנכון , נראה אם לגיא לוזון ולמשפחה הלוחמת יהיה אומץ להראות את עצמם במגרשי הכדורגל ובמסדרונות או"פא .

אהד 9 ביוני 2013

כאחד שהיה במשחק, הקהל באמת היה ציני ולא סבלני.. אבל, היו לו כל הסיבות בעולם לכך. אחרי הכרטיס האדום המשחק היה משפיל. 60 דקות בהן הנבחרת עוברת פעמיים את קו החצי. אמרתם בונקר? הלוואי.. אפילו את זה הם לא ידעו לעשות..
לוזון בכלל הוכיח כמה הוא גרוע – שחקני ההגנה שלנו נעמדו על קו הרחבה שלנו במעין ביטול עצוב, החילופים שהוא ביצע היו מאוחרים ולא ברורים. את אלי דסה הוא הוציא במחצית מפני שהוא לא הסתדר עם אינסנייה. חילוף נכון, רק מה לעשות שכבר בדקה ה-40 האיטלקי נפצע והוחלף.. את תורג'מן שהצליח לסחוט עבירות מהבלמים הוא הוציא גם כן, ובכך פגע בנו. החילוף השלישי היה מאוחר מאוד, רק בדקה ה-80.
הכי עצבן אותי שהוא לא ניסה לשנות מערך אחרי האדום, לעבור לשלושה קשרים, חמישה ששחקני הגנה.. משהו, העיקר שההשפלה לא תימשך.
עם זאת, צריך להודות שמדובר באחד השנתונים הכי חלשים שאני זוכר. מלבד ביטון, כלום יהיו שחקנים בינוניים בליגה ה-6 בטיבה באירופה.

איצקו 9 ביוני 2013

זה פשוט בזיון. משפחת לוזון היא תמצית הישרא-בלוף. אין ספק שהסיבה היחידה שנתנו ללוזון את הצעירה- זאת המשפחה שלו, ושום דבר אחר. כי אין שום דבר אחר: אין קבלות. יש חלטורות, חינטרושים, בלבולי מוח וכשלונות.
אבל אנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו. היינו עדינים מדי: לדוגמא- כשהוכרז על המינוי, גם התקשורת,גם קהל אוהדי הכדורגל בישראל וגם קבוצת אנשי כדוקגל בעבר ובהווה- היו צריכים למנוע את זה. גם את אבי לוזון וגם את גיא לוזון.
הנחמה היחידה היא, שלפחות הוא עוזב לחו"ל, ולא נראה את הפרצוף המרגיז שלו יותר.

4-4-2 9 ביוני 2013

איזו נחמה??? תוך חודש הוא חוזר

יניב 9 ביוני 2013

לאיצו,זה לא שלא ניסו אבל זה פשוט לא עניין את אבי לוזון,הוא שם לעצמו מטרה שמאמן נבחרת הצעריה ביורו יהיה גיא לוזון וזהו לא ספר ביקורת לא ספר אף אחד,הוא רצה שברזומה של האחיין יהיה אימון נבחרת הצעירה ביורו(אף אחד לא יזכור שלא העפלנו אלא עלינו ישירות),לזכותו אני חייב לומר שאבי לוזון מאמין שגיא עילוי מטורף והוא היה בטוח שהוא יצליח ביורו ואז כל הדלתות בעולם יהיו פתוחות בפניו,ודבר אחרון תהיה סמוך ובטוח שכל עוד אבי לוזון יו"ר ההתאחדות אתה תראה גם תראה את הפרצוף של גיא לוזון(מאמן הנבחרת הבוגרת)

הופמן 9 ביוני 2013

לגבי הקהל – גועל נפש. ראיתי את הבחור שהתחיל את קריאות ה"אולה" הלעגניות לשחקנים שלנו, ואיך מצטרפים אלינו עוד ועוד אנשים שכשהם רואים שאי אפשר לנצח הם מתחילים ללעוג, כאילו להבהיר שהנבחרת הזו לא מייצגת אותם.

גל 9 ביוני 2013

מה שאותי מדהים זה שאף אחד לא מדבר על כך שרק לפני מספר ימים שיחקה נגדנו נבחרת שהורחק לה שחקן במחצית הראשונה, דבר שלא פגע בשליטתה ברוב שלבי המשחק ולא מנע ממנה לכבוש שער שוויון בדקה ה-90 (אחרי החמצות רבות שקדמו לשער).
רק לנבחרת שלנו מרחיקים שחקן וזה התירוץ להתפרק כמו חובבנים.
אני יכול להבטיח לכם, שגם אם היינו ב-11 שחקנים והאיטלקים היו נשארים ב-8 שחקנים לא היינו שולטים במשחק כמותם ובטח ובטח שלא מבקיעים להם 4 שערים….

mg131 9 ביוני 2013

מישהו יודע מה עושים עם כרטיסים מודפסים ?
קיבלתי רק אישור הזמנה והדפסתי אותו אבל לא קיבלתי שום דבר חוץ מזה.
זה מספיק ? אם לא, מה לעשות ?

כסיפוביץ 9 ביוני 2013

כרטיס מודפס עובד כמו רגיל, אבל שים לב שהדפסת אותו ציבעוני.
לא צריך לגשת לקופות אלא ישר לשער..
לי זה עבד בכל מקרה.

wazza 9 ביוני 2013

עובד מעולה אתמול ניסיתי

קיש 9 ביוני 2013

עד שלא יוסר נגע הלוזוניה מהספורט בארץ, לא יצמח כאן כלום.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 9 ביוני 2013

גיא לוזון

עידן 9 ביוני 2013

כמובן שאין ממש מה לסתור בכתבה, ויש פה המון תגובות כ"כ נכונות, כמו ששחקני הנבחרת צריכים ללמוד ש"עדיף לפעמים פשוט לשתוק, להוריד את הראש ולהמשיך הלאה."..
אבל אני לא מבין בכלל את כל ההתעסקות והביקורת, כשכל זה היה כ"כ צפוי מראש. שחקני הנבחרת הצעירה (וגם הבוגרת האמת) הם בינוניים, רמת האימונים בארץ (חוץ מבמכבי לצערי) נמוכה מאוד, הכושר פיסי ברמה משפילה לפעמים, ורק כישרון תמיד יש קצת ועל זה אנחנו בונים, רק מה שלא מובן כנראה לאף אחד בהתאחדות או במועדונים שכישרונות יש בכל מקום בעולם, רמת האימונים היא זו שמשנה ביננו לבין המדינות הסקנדינביות או מדינות אחרות שקטנות מאיתנו עם מספר כישרונות באותה קנה מידה אבל מפגינות יכולת טובה יותר. לגבי מר "חולצה בחוץ" בכלל ביזיון של מאמן שלא עשה דבר בקריירה שלו כדי להוכיח את עצמו (פרט לעונה חצי טובה עם פ"ת), אין לי מושג איך דוד שלו השיג לו חוזה בליאז' אבל גם כאן אני מצפה באכזבה לכך שיצמצם עוד יותר את הסיכויים של מאמנים אחרים לאמן באירופה. שימשיך לחשוב שהוא משחק במנג'ר במחשב ויזרוק הרכבים לפי מה שבא לו באותו יום ויקווה להצלחה, בכל מקרה, אם לא יהיה שינוי קיצוני בכדורגל שלנו הציפיות לעשות משהו עם שחקנים ישראלים בטורניר גדול עדיף שיהיו נמוכות מאוד או שלא יהיו בכלל. כרגע, אין מה לספור אותנו באירופה. וכן יש לציין מילה טובה על דוד לוזון על כך שהטורניר בארץ, הדבר בין היחידים שעשה בקדנציה שלו.

אסף 9 ביוני 2013

אחינו אל תזלזל במנג'ר כלל וכולל, הסבירות היותר גבוה היא שגיא לוזון מעולם לא שיחק בזה. שם לפחות אתה מתאים שיטה ושחקנים למי שמשחק מולך, פה אלכס פרגוסון לוזון, כבר החליט שלא מעניין אותו כלום על השאר כאילו הוא מאמן ברזיל, וגם מאמן ברזיל לא מזלזל ומתנשא מעל אף יריבה… נו מילא לא באמת ציפינו להגיע לגמר…

אריק החדש 9 ביוני 2013

כל מה שנכתב בטור ובתגובות נכון.
אני כתבתי לפני פתיחת הטורניר שאני
רוצה בהצלחת הנבחרת אך בטוח בכישלונה.
היה בי פחד שהלוזונים ימנפו הצלחה לשליטה
של עוד שנות דור בכדורגל הישראלי.
הסיבות ידועות ואין מחלוקת מהותית בנידון .
מתקנים . תשתיות אימון . השקעה בנוער . תרבות ספורט.
ומעל כולם לוזון על כל המשתמע מכך.
מה הפתרון?

כסיפוביץ 9 ביוני 2013

לסגור הכל.
לפטר את כולם.
להביא את סטנלי פישר.

Meca 9 ביוני 2013

יש לי שאלה:
מישהו יודע מי זה עופר פביאן? ומה הוא עשה לפני שמונה לעוזר מאמן הצעירה? אני יודע את התשובה, אבל מעניין לראות למה הקומבינה הזו נעלמה מעיני הציבור.. ואם מדובר בעוזר המאמן, מדוע יש ביוטיוב, מיושר בשמו של הנ״ל, קטעי ביצועים של ניר ביטון בעריכתו??? ועוד עם קרדיט לדודו דהאן.. מחליא אותי.. שעה לפני המשחק גליתי את הסרטון הזה, שמעלה חשד כבד בנוגע למי גוזר קופון כשביטון ממונה לקפטן וכשייגמר, ומאותו רגע פשוט רציתי שהנבחרת תפסיד. כל הצלחה קטנה רק תעצים את גניבת הדעת

matipool 9 ביוני 2013

ככל הזכור לי , הוא היה שוער של מכבי פ"ת .
מניח שהוא היה מאמן נוער או משהו כזה במכבי פ"ת לפני תפקידו הנוכחי .
לגבי החצי השני של תגובתך – ביזיון , בושה , יו ניים איט .
קשה להאמין שזה אמיתי . איפה קופמן כשצריך אותו ?

Meca 9 ביוני 2013

יוזר**

אריק החדש 9 ביוני 2013

מדהים.
כמה שחיתות וקומבינות .
כמה קצת כדורגל .
נמאס.

av. 9 ביוני 2013

הנשיא של סטנדרד ליאז' נופל מכיסאו ואומר לעצמו אבוי לי מה עשיתי.. אך השתכנעתי על ידי דודו דהאן.. ולעצם המשחק אין ספק שהקהל הגיב כפי שהגיב מאחר והינו המראה של הנבחרת והמשחק בפרט, הוא תמצית של קיצורי הדרך – ללא דרך ועובדים בשיטת הבערך. כפני הקבוצה פני הקהל ובעיקר פני ההתאחדות.
מדינת קומבינות כבר אמרו כאן לא פעם אחת, בנבחרת ובהתאחדות בפרט זה זועק לשמיים.
מעניין מדוע דודו דהאן לא ישב עם גיא בפאנל לפני המשחק עם איטליה..?

ניינר 9 ביוני 2013

לפחות המאמן האלגנטי שלנו נמנע הפעם ללבוש חולצה שכתוב עליה LE PUTA MADRE. מסתבר שהוא לא רק מאמן ענק אלא אייקון אופנה

דיזידין 9 ביוני 2013

אני מאחל לנבחרת תבוסה מול אנגליה.
אני לא מוכן לאהוד שחיתות, זיוף, חובבנות וזלזול רק בגלל שהם מתוצרת כחול לבן.

Amir A 9 ביוני 2013

קראתי במספר תגובות שלוזון אמר לפני המשחק מול נורווגיה שהוא והשחקנים שלו לא מכירים את השחקנים של היריבה ושאין בכך צורך. זה אמיתי הדבר הזה?

dtnsgl 9 ביוני 2013

אמיתי לגמרי.
ראיינו את קליימן יום או יומיים לפני נורבגיה והוא לא ראה את השחקנים שלהם. הוא אפילו לא ידע ש-4 השחקנים הבכירים לא יהיו במשחק הראשון (מול ישראל)!
שוער שלא יודע במשחק מקצועני מי החלוצים שמולו, באיזה רגל הם בועטים, מה סגנון הכדורים החופשיים שהם משחקים, איך הם לוחצים אותו ואת שחקני ההגנה ועוד 2500 אספקטים אחרים של התקפת היריב – טוב לא ייצא ממנו.

Amir A 9 ביוני 2013

זה בעיניי גרוע יותר מכל הדברים האחרים שאומרים כאן על לוזון. המועסק (דרך אגב, בתור מה הוא מועסק? כי מאמן הוא בטח לא) היה צריך להיות מפוטר באותו הרגע שנודע על הדבר הזה גם אם זה באמצע היורו.

מרכוס אורליוס 9 ביוני 2013

להלן רשימת השחקנים של דודו: http://www.transfermarkt.com/en/dudu-dahan/details/berater_1385.html

לא תמצאו של מיכה, לוגסי ואסולין.

תולעת 10 ביוני 2013

גם לא את עומרי בן הרוש, אדי גוטליב, אלון תורג'מן, מוחמד כליבאת, אור ברוך וישראל זגורי.

מיקו גוטליב אהלן סבבה 9 ביוני 2013

גיא אסולין שמתנדנד בין הרכב וספסל בליגה השנייה בספרד נהיה הסיבה לכשלון?

roei034 9 ביוני 2013

איך דור מיכה לא בנבחרת?? הוא שיחק סדיר באלופה במשך השנה ונתן תפוקה.זה שהוא ולוגסי לא בהרכב זה בדיחה.

Comments closed