הליגה של הווינר

מה ששלוש אליפויות לא הצליחו לעשות - לא יצליח נצחון דחוק על סכנין במחזור הפתיחה. גם לא עלייה אפשרית לליגת האלופות, כי הצלחה היא כנראה מתכון בדוק לכשלון

לפעמים אני לא מצליח להבין מה רוצים כולם ממכבי.

כבר שלוש שנים שמכבי עושה את כל הטעויות שבעולם ועדיין מצליחה לזכות באליפות שלוש פעמים ברציפות (כי כולן חלשות, כי מכבי עשירה, כי עם הכסף של מיץ' גם מחלקת התה בעיריית בית שאן יכולה לזכות באליפות), כבר שלוש שנים שערן זהבי מככב, משתפר, מוביל את הקבוצה למחוזות שהיא לא זכרה שבכלל קיימים ומשפר את חוזהו במכבי (אבל לא בריא להסתמך על שחקן אחד, התלות של מכבי בו מביכה, איך היו נראים כאן, שם ובכל מקום בלעדיו), כבר שלוש שנים מספרים אחרי כל משחק בינוני ש"היכולת הזו לא תספיק מול פלזן/קרית שמונה/באזל/סכנין" (אירופה זה לא ישראל, ישראל זו לא אירופה).

ואני לא מבין מהו החטא הגדול בזכיה באליפויות או בבעלות על חוזהו של ערן זהבי.  כל קבוצה היתה מעוניינת בשחקן שכמוהו אצלה, כל מועדון היה משלם כפי יכולתו על מנת להחזיק בדמות מובילה, כשרונית ואיכותית כמוהו.  כל אחד היה רוצה אצלו ווינר.  ועדיין יש הדורשים לעשות מעשה דאג וטוני ולקפוץ אל מנהרת הזמן, שם יוכלו להשוות בין זהבי לבין בניון ואוחנה ורביבו ודומיהם, בין מכבי של העשור הנוכחי לחיפה של תחילת המאה, הפועל של שנות השמונים, נתניה ועוד חמש עשרה או שנות החמישים של הפועל פ"ת – על מנת לחוש טובים יותר ממנו, טובים יותר משחקן על במועדון על שזוכה בשלוש אליפויות רצופות.

אם אחרי שבעה שינויים בהרכב מבאזל לקראת סכנין מכבי מנצחת במחזור הראשון אפשר להבין שיש מחשבה מאחורי השינויים, שיש משחק חשוב יותר בשבוע הבא מאשר מחזור ראשון מול סכנין, שכמה טוב שיש את ערן זהבי שיכול לככב גם שם וגם פה.

אבל ערן זהבי לא ניצח את המשחק מול סכנין, כי ערן זהבי הבקיע את השער הראשון והשלישי.  ומה היה קורה אם לא הטעות של הגנת סכנין בשער הראשון של זהבי? את שער היתרון למכבי לא הבקיע זהבי, והשער השני של סכנין הובקע בדקה ה-90, ומי יודע איך היה מסתיים המשחק אם זהבי לא היה מבקיע שניים – אולי מכבי היו מנצחים 1:2, אולי מכבי היו מסיימים בתיקו 2:2, אולי מכבי היתה מביסה את סכנין 2:5, אולי סכנין היו מנצחים 2:4, אולי… טוב, הבנתם ש'אולי' זה אחלה טיקט כשמחפשים מישהו שאין שום דבר רע לומר עליו.  ביום שלישי אירופה, נוכל לשוב להשוואות,  כי יוסי ואלי וחיים שיחקו באירופה וזהבי לא ממש, זה מה זה כיף.

*

גם אחרי פתיחת העונה בבונדסליגה ומשחקי פיצוץ בשלוש הליגות הראשונות הצלחתי להתרגש מפתיחת עונת הכדורגל בישראל.  שמח לראות נצחון של מכבי, מתעצב בהפסד של הפועל עכו, שבע רצון מתבוסה של מכבי חיפה.  רוצה לדעת מה יהיה עם יוסי בניון (סתם), מתעניין ביואב כץ והפועל חיפה (תרדו כבר, ועל הדרך קחו איתכם את בית"ר), מקווה שההוא מנתניה שנושא את שמי ישוב במהרה (למרות שכל דקה שלו בחוץ מקדמת אותי קצת יותר בגוגל).   ואחרי שדמתי ובלאיש פרשו מכדורגל – אוהב את בני יהודה יותר מכל קבוצה אחרת.

שאינה מכבי.

האמא של הבן זונה
לא ניהול, כסף.

33 Comments

תני 23 באוגוסט 2015

אל תכעס ערן.
מה נשאר להם ?
זה רק אנושי.

גיסנו 23 באוגוסט 2015

זה כמו שבתיכון יש איזה מישהי ממש יפה בכתה, אבל היא מתנהגת אליך חרא, אז אתה מתמקד בכל חסרון שיש לה כדי להוכיח לעצמך שהיא בעצם מכוערת ואתה גבר גבר, ובטח החבר שלה לא ככה ולא ככה ובחיים לא עשה ככה וככה, כי אתה בטוח שאתה יותר טוב ממנו, או שהיית יותר טוב ממנו מתישהו.

Srtest - ארטסט 23 באוגוסט 2015

לפחות התייחסה…

יניב 24 באוגוסט 2015

הבעיה ברגע שאתה חושב שהמישהי הכי יפה בכיתה יותר יפה מבר רפאלי פה מתחילה הבעיה…

גיסנו 24 באוגוסט 2015

בר רפאלי נחשבת בטופ 20 הנשים היפות בעולם כבר כמה שנים. מישהו טען שמכבי ת"א אחת הקבוצות הטובות בעולם?

ערן זהבי עושה דברים ומגיע לרמות שאף ישראלי לא הגיע אליהן במדי קבוצה ישראלית. האם זה נחשב יותר או פחות ממה שישראלים אחרים עשו בקבוצות אירופאיות? כנראה שזה סובייקטיבי. כמו להחליט אם בר רפאלי יפה יותר מנטלי דדון או טיטי איינאו – הרבה יותר סובייקטיבי.

יניב 24 באוגוסט 2015

מה זה מגיע לרמות שאף ישראלי לא הגיע אליהם? אף שחקן לא הוביל קבוצה לליגת האלופות? לא ברור לי ההתלהבות,באמת הוא משחק אותה בענק,כובש שערי ניצחון(למרות שזה עדיין לא שער ניצחון) הכל טוב ויפה.אבל שורה תחתונה הוא עדיין לא הוביל את מכבי (בזירה האירופאית) לשום דבר שקבוצה ישראלית אחרת לא עשתה,או יותר מזה נכון לעכשיו לפחות מי שאני זוכר שנתן הופעות מכובדות בליגת האלופות בתור שחקן ישראלי שמשחק בקבוצה ישראלית זה ברוך דגו. מה שרציתי להגיד שבכל כיתה אפילו בכל שכבה יש את האחת שהיא הכי יפה וזה מקביל לכדורגל הישראלי אבל שלקחו את אותה הבחורה היפה בכיתה והופכים אותה לאחת הבחורות היפות ביותר שהיו בישראל,זה מה שמפריע לי בכל אופן.
דרך אגב שלא יהיו ספקות אם הייתי אוהד מכבי ת"א הייתי מתנהג ומדבר בדיוק כמוכם,אתכם לא מעניין שום דבר מלבד ההישגיים של מכבי(וזה בלי טיפת ציניות)אני בתור אוהד יחסית נייטרלי(אוהד בית"ר שלא רלוונטית לכלום) תמיד אתייחס אליו כמלך הביצה או אם הוא ימשיך ביכולת הזאת לאורך עוד עונה-שתיים,אני יגיד שהוא גדול שחקני ישראל שעשו את הקריירה שלהם בארץ.ואני גם חושב שלצורך העניין יכלה להיות לו קריירה לא פחות טובה משל אייל ברקוביץ באנגליה,כי היכולת להבקיע שערים מכריעים לא קשורה בליגה שאתה משחק בה ולזהבי בעניין הזה בהחלט יש לו את זה.

בלייק 24 באוגוסט 2015

אל תשכח שזהבי כבר שיחק בליגת האלופות, ואפילו הרשים (והרשית) נגד קבוצות כמו בנפיקה וליון. הוא העפיל עם מכבי משלב הבתים של הליגה האירופית, ו…נראה מה יהיה מחר. דגו שיחק טוב בליגת האלופות (לא בטוח שיותר טוב מזהבי בקמפיין עם הפועל), אבל זהבי מעלה את מכבי לליגת האלופות. זה הבדל עצום. מכבי של דגו ניצחה במוקדמות עם שערים של ארז מסיקה, לירן כהן, ישמעאל אדו. דגו היה בסדר, אבל לא כיכב. מכבי הנוכחית עולה למשחק פלייאוף אחד ביתי ומכריע בליגת האלופות בזכות שערים של זהבי, זהבי וזהבי (טוב, נגד היברניאנס עוד כמה הבקיעו).

יניב 24 באוגוסט 2015

או קי מסכים שעם מכבי תעלה אז כן זה בזכותו הכמעט בלעדית אבל עדיין זה לא הישגים שאף שחקן לא עשה כבר כפי שאתה כותב גם הוא בעצמו כבר היה שם.רמות שאף ישראלי לא היה בהם אני מסכים אם הוא ייקח את מכבי לשמינית גמר,עד אז אז הוא לא עושה משהו שאף ישראלי בקבוצה ישראלית(כולל הוא עצמו) לא עשו כבר.ושוב מסכים שהעלייה תהיה רשומה על שמו אבל זה עדיין לא מספיק בשביל להגיד "רמות שאף שחקן ישראלי לא היה בהם"

בלייק 24 באוגוסט 2015

כתבתי בתגובה לפוסט אחר שעלה כאן בימים האחרונים שכן, זהבי עשה דברים שאף ישראלי אחר לא עשה קודם (לא ברמות שאף ישראלי לא שיחק בהן. בניון הגיע והבקיע בשלבים מתקדמים של ליגת האלופות), אבל גם כל אחד מ"הגדולים" שהיום משווים אותם לזהבי, עשה דברים שזהבי לא עשה. זה לא עושה אותו הגדול מכולם, רק מקשה על ההשוואה.

יניב 24 באוגוסט 2015

תראה מקרה זהבי מאוד מזכיר לי את ספאלוניס מאולימפיקאוס שמבחינת אוהדי אולמפיקאוס הוא אחד הגדולים שהיו אי פעם מבחינת אוהד ניטארלי כל עוד הוא לא עשה את זה על הבמה הגדולה בעולם אז זה לא זה.ולא תצליחו לשכנע אותי ששערים מול באזל ומול פלזן זה לעשות את זה ברמה הגבוהה ביותר.
בוא אני אשאל אותך שאלה ברמה תיאורטית.נניח שגל מקל חוזר עכשיו למכבי ומוביל אותה ל2 אליפויות אירופה רצופות,האם מבחינתך הוא יותר גדול נאמר מעמרי כספי שהוא שחקן רוטציה חשוב בNBA(בהנחה שהוא ימשיך עם היכולת של העונה שעברה)

בלייק 24 באוגוסט 2015

כמו שכבר כתבתי, הוא לא עשה את זה רק נגד באזל ופלזן (ובטח שאני לא מזלזל בזה), אלא גם בבמה הכי גדולה שיש נגד ליון ובנפיקה.
לגבי הדוגמה שנתת מהכדורסל – זה מעניין, אבל זאת בדיוק הטענה שלי – קשה מאוד להשוות. אם מקל יוביל את מכבי (לא שחקן רוטציה, אלא רכז מוביל עם מספרים טובים בדקות/נק'/אס' ומשחק הגנה טוב) לשתי אליפויות אירופה אז הוא בטח ייכנס לרשימת הגדולים ביותר בכדורסל הישראלי. יותר מכספי? לא בטוח. כספי יותר ממנו? גם לא בטוח. בסופו של דבר, בקריירה של שחקן כדורסל או כדורגל הרבה דברים תלויים בתזמון, במזל, בהזדמנויות, במשיהו אחד שמאמין בך.

ואם כבר הדוגמה שנתת, אתה חושב שכספי שחקן גדול יותר ממיקי ברקוביץ'?

גיסנו 24 באוגוסט 2015

זהבי אישית עשה דברים והגיע לרמה אישית, דומיננטיות וסטטיסטיקות שלא זכור לי שחקן ישראלי שהגיע אליהם בקבוצה ישראלית לאורך זמן. והולך לו לא רע גם באירופה, בכל קמפיין שהשתתף בו.
מדגיש שוב – רמה אישית, בקבוצה ישראלית.
לא יודע אם זה עושה אותו גדול יותר או פחות מברקוביץ'/רביבו/אוחנה/רוזנטל, אני חושב שהדיון הזה יותר היפותטי וסובייקטיבי.

אנדר 23 באוגוסט 2015

תענוג של טור. הטורים שלך על הליגה הישראלית מעניינים הרבה יותר מהליגה הישראלית :)

בנישי 23 באוגוסט 2015

אתמול בשירים ושערים, בסיום ה 3-2 המגניב של מכבי, ז׳וז׳ו אבוטבול במיטבו: ככה לא לוקחים אליפות. אליפות לוקחים ב 1-0 ועוד 1-0 ועוד 1-0.
אמיתי לגמרי.
הזוי

אנונימוס 23 באוגוסט 2015

לפני כמה ימים שמעתי את תחילת תוכנית הלילה שלו ברשת ב'. הוא נתן נאום שלם על איך הוא נגד פוליטיקה ולא בא לדבר נגד וכן הלאה הפלגות. ואז משהו כמו (מהזכרון, לא מדויק) "שלום לכבוד הרב שלמה בניזרי. בוא תספר לנו מה אפשר לעשות נגד הבעיה של המסתננים שממררים את החיים לכ"כ הרבה אנשים".
אמיתי לגמרי.

בנישי 23 באוגוסט 2015

ואגב שירים ושערים. שינוי מרענן ומוצלח ביותר שהיה בשבת שהיו פרשניות כדורגל.
הן לא מתלהמות, לא מדברות שטויות.
אהבתי

ר.בקצה 24 באוגוסט 2015

הטיפול בהסתננות הוא פיקוח נפש, לא פוליטיקה.

גיא ד 24 באוגוסט 2015

פתרו את בעיית ההסתננות.
יש רק להתמודד עם אנשים בלי בית ועבודה.

ר.בקצה 24 באוגוסט 2015

לא פתרו אותה. אנחנו עוד נאכל מהם מרורים.

מאנו1 23 באוגוסט 2015

ערן לוי, אתה חייב להבין שכאשר ישנה קבוצה כזאת דומיננטית בליגה, גם כלכלית וגם מקצועית, אז באופן טבעי הציפיות ממנה עולות, ובהתאם לכך גם הביקורת. לא זכור לי שמישהו טען שחיפה של רוני לוי שזכתה ב3 אליפויות רצופות הייתה הקבוצה בהיסטוריה, ושאחד השחקנים שלה היה הטוב בהיסטוריה. מכבי תא מנסה למצב את עצמה ובמיוחד את זהבי ככזה. הם אומרים את זה, לא אף אחד אחר. ולכן באה ביקורת כקונטרה. אולי לפעמים מוגזמת, אבל סהכ מובנת. ערן זהבי לא השחקן הישראלי הטוב אי פעם, ולדעתי גם לא השחקן הישראלי הטוב ביותר כיום (נאתכו ורפאלוב לא נופלים ממנו). ערן זהבי נכשל באירופה. זאת עובדה. ערן זהבי אולי השחקן הכי טוב אי פעם בתקופתו בליגה הישראלית, ביחד עם אלון מזרחי, יש הטוענים. את זה אף אחד לא ייקח מזהבי.
מעבר לכך, מה לעשות שעם פער כלכלי כל כך גדול משאר הליגה, ואחרי 3 אליפויות, ישנה צפייה טבעית ובריאה ליותר. לכדורגל יותר טוב, יותר מלהיב ולהצלחות גדולות יותר באירופה. זה מאוד טבעי והגיוני. מכבי תא של 3 השנים האחרונות הייתה גדולה על הליגה, ובפער, ועדיין בקרב מי שלא אוהד אות ץה לא נרשמה התלהבות יתרה מהיכולת ומהרמה. כאילו שזה פשע לחשוב כך. לא נראה לי שמישהו שאינו אוהד את מכבי יכול לטעון שמכבי הנוכחית היא מלהיבה והגדולה אי פעם בישראל. אלופה ראויה, גדולה על הליגה – נכון. אבל כדאי לשים בפרופורציות.

גדי 23 באוגוסט 2015

בטח, נורא קל להלהיב שכל הליגה משחקת ככה שהמרחק בין החלוץ לבלם הוא 25 מטר..

מאנו1 24 באוגוסט 2015

שקר.

לירן 24 באוגוסט 2015

אני בכוונה נתלה באילנות גבוהים ואני לא משווה בין הקבוצות אבל יצא לך לראות היום ריאל או ברצלונה?
מכבי נתנה משחקים לפנתיאון בכל עונה ועונה, כולל באירופה (פרנקפורט ובאזל ב3:3 לפני שנתיים), אי אפשר לתת הצגות בכל משחק. מכבי חיפה שלקחה אליפות בלי הפסד – סיימו המון משחקים בתיקו אבל זוכרים שהיא היתה בלתי מנוצחת אז זה מרגיש אליפות מדהימה.
וזהבי הרבה יותר טוב מאלון מזרחי, בכל פרמטר. הוא הטוב ביותר בכל הזמנים (יש לפחות 10 לפניו) אבל עם כל הכבוד לרפאלוב ונאתכו – הוא טוב מהם. יש ספק שהוא היה נהיה כוכב על בבלגיה?

לירן 24 באוגוסט 2015

הוא לא הטוב ביותר*
ברחה לי מילה חשובה…

מאנו 24 באוגוסט 2015

אם אתה חושב שערן זהבי (וקשה להשוות בין התפקידים) טוב מנאתכו, אז אתה הוזה וחולם. ערן זהבי הוא שחקן 14-15 במקרה הטוב בצסק"א מוסקבה. מדהימה אותי הבורות של אנשים פה. חושבים שבגלל שהוא מלך השערים בליגה הישראלית ומשחק בקבוצה הכי טובה בה בפער גדול אז כל אירופה מחכה לו. ספק אם היה נהפך לכוכב בבלגיה, בטח שלא לכוכב על.

לירן 24 באוגוסט 2015

תפסיק לחרטט על הליגה הבלגית. מבין בכדורגל מצוין ואיפה שברדה היה כוכב – זהבי הוא כוכב על. מסתנוורים אצלנו מהליגה הבלגית יותר מדי, רפאלוב מככב שם, רמי גרשון זה בלם פותח של האלופה, קני סייף שחקן לגיטימי בקבוצה בכירה אז זהבי כוכב שם.
לגבי נאתכו – צסקא קבוצה אדירה (למרות שירדה משמעותית במעמדה, פעם ספורטינג ליסבון יכלה לחלום לנצח אותה) אבל כשהוא חיפש קבוצות משמעותיות באירופה אחרי שעזב את קאזאן , אף קבוצה לא רצתה. משהו באופי שלו מתאים לליגה הרוסית וזה מסביר את זה שהוא שחקן הרכב די מוביל במועדון מפואר שם. אני לא חושב שזה היה הולך במועדון בינוני אפילו בכל ליגה בכירה אחרת אבל זאת דעתי האישית.

בלייק 24 באוגוסט 2015

מכבי אומרת על עצמה שהיא "הקבוצה בהיסטוריה"? אני אשמח אם תספר לי מתי, אם תביא מקור אז בכלל תצא גדול, אבל אני מפקפק באמירה הזאת, בלשון המעטה.
ולגבי זה שמכבי אומרת שזהבי גדול "ולא אף אחד אחר", כאן בכלל יצאת מנותק. כמעט כל דיון על מכבי בשנה וחצי האחרונים מגיע לנקודה הזאת. בשבועות האחרונים הפסטיבל שובר שיאים. גם בפוסט הזה – זה בכלל לא נאמר. בדיוק להפך, כל הדיונים האלה נועדו כדי לנסות להקטין את ההשגים בשושלת הנוכחית של מכבי.
עם כל הכבוד לרפאלוב ולנאתכו, שעושים באירופה דברים שזהבי לא עשה, כשהם שיחקו בארץ הם לא התקרבו לרמה שזהבי מציג בשנתיים האחרונות. לא לרמה, לא להישגים ובטח לא לדומיננטיות. מוזר, שחקנים כאלה גדולים, בליגת פח כל כך חלשה. אולי יש גם עניין של סיטואציה, תזמון, בשלות של שחקנים. אולי. אבל זהבי נכשל באירופה, זה ברור (סליחה, זאת עובדה). במיוחד בפציעה, זה היה כישלון חריף. בנתיים תספר לליון, בנפיקה, פרנקפורט, בורדו, פלזן ובאזל כמה זהבי נכשל באירופה. במיוחד לבאזל, שידעו שיש שחקן אחד פחות לכסות כי הוא כישלון אירופאי מהדהד.
לגבי הציפיה ליותר – אתה יכול לצפות למה שמתחשק לך. גם לבקר אתה יכול, אתה רק מצטרף למקהלה. אל תתלהב, זה לא פשע. זה פשע מצד אוהדי מכבי כן להתלהב? מפריע לך שאוהדי מכבי מרוצים? למה?

יואב 24 באוגוסט 2015

בודירוגה מעולם לא הגיע לנבא.
סאבוניס רק לקראת הסוף.
שאראס גם.
הנקודה ברורה-ערן עצום ואדיר ויכול לככב בעשרים ליגות שונות ביבשת. גם בצ׳כיה ובשוויץ יאשרו לכם את זה.
יופי שהוא פה. יופי שהוא צהוב. יופי שאני יכול לראות אותו על בסיס שבועי במגרש.
כל השאר, קישקושים של חסרי מושג/קנאים/דבילים/מתוסכלים.

גלעד בלום 24 באוגוסט 2015

לא יודע למה אתה חושב שאנשים רוצים משהו ממכבי, מי , פרימו? טוקבקיסטים שאינם אוהדי מכבי?

לאף אחד אין תלונות למכבי, אם כבר יש לנו תלונות שמכבי מנצחת יותר מידי, זו התלונה היחידה :)

ממש מזיז למישהו במכבי ש״עתונאים״ או טוקבקיסטים חושבים שהם לא מלהיבים יחסית לחיפה של ברקוביץ ורביבו או הפועל של מסע הקסם.

שלוש אליפויות בהליכה זה 3 אליפויות, אתם דורסנים בזירה המקומית וזה לא מעורר סימפטיה, תתגבר על הבקורות ולך תיהנה מהקבוצה שלך, רק אל

תצפה לסימפטיה. האם אתה חושב שיש לקבוצות הליגה אינטרס שמכבי תעלה לליגת האלופות ותכניס 100 מליון שקל ? גם ככה אתם עם תקציב הכי

גדול בהרבה..נהייתם באיירן של ישראל, מזל טוב.

גלעד בלום 24 באוגוסט 2015

אגב זהבי שחקן גדול, אין וויכוח, ובעיקר ווינר שלא ברא השטן

נולי 24 באוגוסט 2015

הפוסט כרגיל נפלא ומדויק.
התייחסות למגיב מאנו1 –
לא ברור לי איך אפשר לטעון בנשימה אחת גם שמכבי גדולה על הליגה וגם שהיא לא מלהיבה, כפי שטוען מאנו1. איך זה מסתדר?
ולמה בדיוק מצפים המבקרים? שמכבי תשחק כמו ריאל, בארסה או באיירן כשהן במיטבן? או שמכבי תייצר בכל משחק ליגה או גביע משחק לפנתיאון ברמה של גמר הגביע מול באר שבע?
אגב, ראיתי אתמול את ריאל נגד ספורטינג גיחון והם היו רחוקים מלהרשים. גם בארסה ויובנטוס לא הבריקו אתמול. שמעתי שבאיירן הבקיעה שער ניצחון נגד קבוצה קטנה רק בדקה ה-90. צ'לסי פתחה את העונה עם שתי תוצאות תיקו ומשחקים בינוניים. אז מה, זה הופך אותן לקבוצות לא מלהיבות או לא טובות?
הפרדוקס הזה של "גדולה על הליגה אבל לא מלהיבה" עובר כחוט השני בדברי הביקורת של השרפים והפרימואים למיניהם, שרק מחפשים לקטול את מכבי, ולכן הביקורת התמוהה והמגמתית הזו מעצבנת את אוהדי מכבי.
אבל הכי חשוב – לעבור את באזל בשיניים ובציפורניים (כי באזל הרבה יותר איכותית ממכבי…).
קדימה מכבי!!!

מאנו 24 באוגוסט 2015

יפה, שאלת וענית לעצמך.

צור שפי 24 באוגוסט 2015

אני בסך הכל מתרשם שמכבי הנוכחית מעוררת הרבה פחות אנטגוניזם מאשר בעבר. נראה שלחלק מאוהדיה קשה להתרגל לזה ו/או שהם מתעקשים להמשיך לשיר את ״העולם כולו נגדנו״ כי הם פשוט אוהבים את השיר (ואת הפוזה).

Comments closed