בין סורבה אבטיח לגביע הקונפדרציות – כמה כיף לישון בקיץ

אכלתי היום סורבה אבטיח. דווקא נחמד. מתאים לקיץ ואפילו טעים. רק מה – לא העביר לי את החשק לגלידה ושוקולד (למי שלא מעודכן, אני מכור לשוקולד). חשבתי קצת מתוק יעביר לי את הצורך בטעם השוקולד. מסתבר שאף מתוק לא שווה לו.

בדיוק אותו דבר קורה עם גביע הקונפדרציות – מפעל מצחיק שכולל נבחרת אחת שבוודאות לא תהיה במונדיאל (עירק) ועוד שתי נבחרות שכנראה לא יגיעו לשם (ניו זילנד ומצרים). במשחק הראשון בין דרום אפריקה לעירק חזינו באחד המשחקים המזעזעים שנצפו ב-2009 (כולל ליגת העל). 'גרוע' זו מחמאה בשביל משחק כזה. שני מצבים ב-90 דקות עצלות ששוחקו ברמה של חובבים. נבחרת ישראל נראית ליד עירק ודרום אפריקה כמו ברזיל של 1982. מחפיר.

ספרד נתנה הצגה במשחק השני אבל היא שיחקה מול נבחרת ששווה ביום טוב שלה מקום אצלנו בליגה הארצית. מביך. לא יודע מה עושים עם הטורניר הזה, אבל כמו שהוא נראה חייבים לשנות את הפורמט אם רוצים שזה יהיה משהו רציני. כי זה רק מגביר את התאבון לראות כדורגל אמיתי, לאכול גלידה או שוקולד. אומרים שמחכה לנו גלידה/שוקולד בשלבי הנוקאאוט. הלוואי. זה התחיל נורא כמו קוטג' שהחמיץ.

תיאו (הכלב שלי) ישן כל זמן שהוא בבית. הרשיתי לעצמי להצטרף אליו היום. אין כמו לישון אחרי ארוחה טובה עם גלידה כקינוח.

מה עושים עם הכסף?
בדשא אצל פרעה

No Comments

סיבליה פלאת' 15 ביוני 2009

אהבתי את הטור אבל כל ההשוואות לכדורגל שלנו אינן במקומן. הקב' שלנו וגם הנבחרת גרועות מעירק, דרום אפריקה וניו זילנד.

אמנון 15 ביוני 2009

דווקא נראה לי שאת מצרים כן נפגוש שם, בכל זאת אלופת אפריקה פעמיים, ואין לה ממש מתמודדת רצינית בבית. גם לניו זילנד יש סיכוי להגיע למונדיאל, כי בסך הכל פלייאוף מול בחריין/איראן/סעודיה זו משימה אפשרית. אם הם יעלו זו נראה לי תהיה הפעם הראשונה שיש שתי נבחרות מאוקיאנה(למרות שרשמית רק אחת) במונדיאל).

אביאל 15 ביוני 2009

ה4-3 היום של ברזיל ומצרים שיפרו קצת לא ? דווקא טורניר נחמד.

מקווה שארה"ב – איטליה יתנו משחק טוב.

lewinthal 17 ביוני 2009

אמנון, מצרים יכולה בהחלט לעלות רק צריכה להתעורר. אין לה הרבה הזדמנויות, ובכל מקרה חשוב שתגיע למונדיאל כי כרגע נראה שחוף השנהב הנבחרת הראויה היחידה מהיבשת שתהיה שם.
אביאל, זה היה כיף לראות אבל לא רציני. לא מרגש הטורניר הזה. אתה רואה על שפת הגוף של השחקנים שזה כמו משחקי אימון

Comments closed