קריאה נרגשת: עשו ספורט

1) אני משתדל לעשות ספורט בין חמישה לשישה ימים בשבוע. אני אמנם בולס שוקולדים ברמות דמיוניות בהחלט, אבל אני מקפיד לרוץ או לרכב על אופניים או לשחות בים. לפעמים אני משלב שניים מהם באותו אחר-צהריים/ערב. בנוסף אני מתאמן קצת במתקנים שיש בפארק ובבית עם משקולות ותרגילים שונים.

זה נותן הרגשה נפלאה ואני מאוד ממליץ לכם לצאת לעשות ספורט. מי שמתבטל שיתחיל לעשות ספורט לאט, ובהדרגה יגביר. מי שכבר עושה ספורט שיתמיד ולא יחדל.

הדבר היחיד שחבל זה שיש לי כלב קטן ובטטה שהוא עצלן אמיתי ועם סיבולת של רפי גינת. כזה הוא תיאו. ואם זה לא מספיק הוא פחדן יותר מכל חתול, וגם מהמים בים הוא בורח כמו מאש. בקיצור כשאני עושה ספורט הוא נשאר בבית.

הבעיה היא בעיקר הטיימינג (וקחו בחשבון שבבוקר אני לא מתפקד, אז זה לא בא בחשבון): יש ימים שקשה למצוא בהם זמן לספורט. כאלה הם ימי שבת וראשון כשאני דבוק לטלביזיה. בשבועיים האחרונים בימים אלה יצאתי אחרי חצות לרוץ 8 קילומטרים.

בשאר ימי העבודה לפעמים אני לא יכול לצאת בערב בשל הצורך להתפרנס. אז מה נשאר לי? אחר הצהריים. יש שמש ועדיין חם לאללה. היתרון הוא שהפארק ריק בשעות האלה, החיסרון הוא שאתה מבין היטב וחווה על בשרך את הסיבה לכך שהוא ריק.

בכל מקרה גם אם לא תמיד יש כוח וחשק, זה שווה כל כך את התחושה הטובה שאחרי המקלחת.

2) הנה ידיעה שלא קראתם במוספי הספורט בימים האחרונים: דור, האוגר היקר שלי, שוחרר ללא תמורה לחבר שלי נתאי ממש לפני סגירת חלון ההעברות האירופי. שני הצדדים – הוא ואני – הגיעו להסכמה הדדית בדבר העזיבה, ואחרי חיפוש נמרץ נמצא לו בית חדש. שם הוא צפוי לקבל יותר חופש ולא יהיה מוגבל לעמדה אחת באגף. אחרי הכל הוא פנטזיסט שלא הסתדר עם המאמן הקשוח שלו. אני דורש משמעת. מעצמי ומהחיות שלי.

הבעיה האחת והיחידה של טניס הנשים
הניצחון של שחר פאר על קרלה נבארו

No Comments

סילביה פלאת' 3 בספטמבר 2009

נפלא.

אבגד 3 בספטמבר 2009

הסעיף השני קורע מצחוק

עופר (הירוק) 4 בספטמבר 2009

לווינטל, מי שעושה ספורט לא יכול לכתוב על ספורט – ניגוד אינטרסים. (עתיק, אבל עדיין מצחיק… אותי).

אגב, אני מעתיק חלק מתגובת אוף טופיק שכתבתי אצל דורפן, אולי מישהו שקורא כאן יוכל לעזור לי :

אני מתכנן טיול לאנגליה, והייתי שמח לשמוע עצות לגבי איך להשיג כרטיסים לצ’מפיונס ליג לארסנל (נגד אולימפיאקוס ב29), צ’לסי (נגד פ.צ. מרסיסייד ב4/10), ובתווך אם אפשר גם סלטיק (נגד ראפיד וינה ב1/10).
בשבת שבתווך אני מעוניין לבקר בNEW DEN למשחק של מילוואל, רק תהיתי אם באי הבלוג אם מישהו יודע כמה משחק שלהם בטוח?
בקיצור, אם אוכל לקבל טיפים על כרטיסים, אודה.

בני תבורי 4 בספטמבר 2009

עופר,
להעתיק לך את התגובה לך שכתבתי אצל דורפן?

עופר (הירוק) 5 בספטמבר 2009

אתה בסדר בני.
אבל באמת שזה לא עובד.
בזמנו, כשניסיתי לארגן טיול קודם, בערך באותו תאריך, תכננתי נסיעה ללונדון שתיפול על משחק של ארסנל נגד פורטו.
שלחתי מייל משתפך למועדון שבו הסברתי שאני סטודנט, שבא מישראל פעם ב… ללונדון, ושאני ממש מבקש כרטיס ושאני רוצה לשלם עליו, רק שיתנו לי לעשות את זה איכשהוא, והם הסבירו לי בצורה מנומקת שכלתנית וקרה שכדי לקנות כרטיס אני צריך להיות חבר מועדון, והיות שאני לא, לא מגיע לי. לא משנה מאיפה אני מגיע.
זה היה עצוב לי במקצת, אני מודה, אבל לא יכולתי לעשות יותר מזה כלום.

lewinthal 5 בספטמבר 2009

עופר, אתה יכול להיות בקרבת אצטדיון בכל משחק. תמיד יש כאלה שמוכרים כרטיסים. רובם ספסרים והמחיר גבוה אבל גם המחיר המקורי לא זול.
הדבר הכי חשוב זה לקחת את מי שמוכר לך באוזן עד שאתה נכנס לאצטדיון כי יש המון כרטיסים מזויפים. זו תעשיה שלמה. אף פעם אסור לקחת צ'אנס כשכרטיס עולה כך כך הרבה.
דרך נוספת היא ליצור קשר עם מועדון האוהדים הישראלי של קבוצות. תבדוק את זה

עופר (הירוק) 5 בספטמבר 2009

לווינטל, תודה רבה.
עכשיו באמת חיפשתי את האתר של מועדון האוהדים של ארסנל בישראל, ומצאתי. לא ידעתי שיש כזה דבר בכלל, אבל זה די מגניב.
אני אתחיל מחר לטפל בזה.

lewinthal 6 בספטמבר 2009

עופר
אין בעד מה. תעדכן אותי בהתפתחויות

בני תבורי 6 בספטמבר 2009

עופר,
הדרישה לחברות במועדון היא ידועה ומקובלת וקיימת כחלק מהשינוי שעבר הכדורגל האנגלי מאז הילסבורו. בכל אתר יש אפשרות להרשם לקבוצה. במעטפה שקיבלתי הביתה יחד עם הכרטיסים שקניתי דרך אתר ווסטהאם, היו גם שני כרטיסים מפלסטיק ועליהם הודעה לכל המעוניין כי אני ובני הצעיר "פטישים" לכל דבר ועניין…אל תהסס, תרשם ותהנה.

חופשת סקי בשוויץ 26 באוקטובר 2009

פוסט טוב, נהניתי לקרוא.

Comments closed