מי יותר מגוחך, ריאל מדריד או הזוג מתיאוס-צ’ודינובה?

1. לותאר מתיאוס היה במשא ומתן עם ראסינג קלוב. הוא עמד לחתום אבל היה תנאי אחד חשוב לפני החתימה: אשתו האוקראינית כריסטינה ליליאנה צ'ודינובה (בת 22) הסכימה לעבור לארחנטינה רק אם תימצא לה שם עבודה.

אתם זוכרים את הבחורה הזו שאייל ברקוביץ' רייר עליה בשידורים? בקיצור לותאר ימריא היום לבואנוס איירס ועדיין לא סגור אם ייאמן באבאז'נדה. כי קודם כל לילי צריכה להיות מבסוטית, למצוא עבודה ועוד משהו חשוב – למצוא מכללה שמלמדת תקשורת באנגלית. כן כן, תואר בתקשורת שהיא התחילה ללמוד אליו בגרמניה, המשיכה בהרצליה ועכשיו תמשיך בארגנטינה.

מישהו מהמר איפה זה ייגמר התואר הזה ובכמה תחנות עוד יעבור? מה שבטוח כש-26 שנה מפרידים בין בני הזוג היא כנראה הייתה כבר מזמן ראויה לתואר בתקשורת. אוראלית.

2. ואפרופו ירידות (מעניין לעניין באותו עניין) ריאל מדריד חטפה רביעייה מקבוצה שנמצאת במקום השישי בליגה השלישית ותקציבה 1.1 מיליון יורו (לעומת 420 של ריאל). המדהים זה שההרכב כלל את ראול, בנזמה,גוטי, וואן דר וארט, ארבלואה, אלביול ועוד כמה חבר'ה תותחים. ממש לא הרכב משני. באמת שכואב הלב על הש.ג. שהוא במקרה הזה מ.פ השם בראשי תיבות) מנואל פלגריני המסכן.

הלב באמת עם הצ'ילאני אבל ההרכב שלו שידר אמירה כזו: "אני יודע שזה גביע ואני אמור לעלות עם מחליפים אבל אני מפחד נורא על התחת שלי ויודע שאני אלך הביתה אם נפסיד אז זה אמור להיראות הרכב משני". דודק (שהיה המצטיין בריאל) ומצלדר שיחקו למשל לצד הכוכבים אבל חבר'ה צעירים שבסגל מהנוער לא שיחקו.

הבעיה בריאל היא שנותנים גיבוי לשחקנים והמאמן נזרק. כי הקלון פה הוא קודם כל על מי ששיחק. לחטוף רביעייה? לא לכבוש? ומול מי?

דרך אגב, קצת לפני כן מנצ'סטר יונייטד בהרכב הרבה יותר משני ניצחה קבוצה לא קלה בכלל מהליגה השנייה. אגב מנ. יונייטד למי שהספיק לשכוח שיחקה קצת יותר מ-48 שעות לפני כן באנפילד.

יש מועדונים עם כבוד עצמי.

No Comments

מוי כיף 28 באוקטובר 2009

קאפלו עשה דבר גדול בריאל- הוא נלחם בחירוף נפש בתרבות הגלאקטיקוס שפרז הנחיל למועדון שעל פיה השחקן גדול יותר מהמאמן, ואפילו מהמועדון בכלל. הוא נלחם בשחקנים ומחלקם אפילו אכל חרא בתקשורת (רוברטו קרלוס), אבל בסוף הוא הצליח לעקור את התרבות הזאת מהשורש ועל הדרך לקחת אליפות אחרי 3 שנים שחונות.
קלדרון אולי לא היה מושלם אבל הוא הבין שמה שצריך במדריד (ובכל מקום אחר על הפלנטה) זו קבוצה ולא אוסף כוכבים- אז מה עשו? בעטו אותו החוצה והביאו שוב את דון פלורנטינו על סמך ההבטחות שלו להנחית כוכבים בריאל ועל הדרך גם להחריב את המועדון. כל מאמן שמסכים לכהן תחת האיש הזה פשוט כורה לעצמו את הקבר.

וגם פלגריני יפוטר יש נבחרת בדרום אמריקה שמשוועת למאמן כמוהו

lewinthal 28 באוקטובר 2009

מוי, אתה מתעלם מהנסיבות. הסיפור הוא שבארסה השתלטה בשנה שעברה על התקשורת בזכות הכדורגל הזוהר שלה ולריאל הייתה רק דרך אחת לגמד את זה, לעשות את מה שפלורנטינו עשה. באמת כל הקיץ דיברו רק על ריאל.
לגבי תוצאות על המגרש, זה אמור להגיע מתישהו אבל כל הבאזז מסביב לא פחות חשוב. תדמית אפורה זה הפסד גדול לריאל כנראה לא פחות מהפסד של אליפות

מוי כיף 28 באוקטובר 2009

כבר ניהלנו פעם ויכוח דומה. לדעתי פלורנטינו יכול להשיג באזזז עם הרבה פחות כסף (למשל לקנות את ליאור אסולין ב2 מיליון יורו ולתת לו את החולצה מספר 7), בשביל זה לא צריך לשפוך מיליונים על הכוסית מפורטוגל.

לגבי תוצאות- זה מוכח פעם אחר פעם שהפרויקטים האלה עתירי הכוכבים נידונים לכישלון, בטח כשיש לך דמות מקבילת נמני כמו ראול שתמיד בוחשת בקלחת מאחורי הקלעים (בעצם המקבילה הספורטיבית היא חדר ההלבשה). למעט קאפלו ריאל נמנעה מלמנות מאמנים "חזקים" ומינתה לרוב בובות. כנראה שהמאמנים הבכירים לא ממש רוצים להגיע לשם (ע"ע ונגר), בטח כשיש לך בוס שמחפש רק באזז כמו פרז.

בשורה התחתונה פרז אולי מצליח בטווח הקצר, אבל ככל שהוא יישאר שם יותר זמן הכל יתפרק ויאכל מבפנים

מוי כיף 28 באוקטובר 2009

עכשיו חשבתי על זה שאלקורקון עשתה לריאל בדיוק מה שהפועל עכו עשתה למכבי ת"א בגביע בעונת הגלקטיקוס (אפילו באותה תוצאה). אתה חושב שגם להם יש זוהיר בהלול מקומי?

lewinthal 28 באוקטובר 2009

אכן :)
אתה יודע, ריאל זה כמו מנה חמה. במקום להשקיע מהיסוד ולבשל דברים טעימים, קונים מוצרים מוכנים משקית או קופסה וכמה זה כבר יכול להיות טעים

Mr Kate 28 באוקטובר 2009

אני חושב שחלקכם נהנים טיפה לקטול את ריאל מדריד. בסך הכל, אני לא חושב שאף רכישה שלה הייתה מוגזמת במחיר(מלבד קארים בנזמה). "הכוסית מפורטוגל" הוא השחקן הכי טוב בעולם, שווה כל סכום כסף, ובמשחקים שהוא שיחק לפי דעתי ראו את זה. הבעייה המרכזית של ריאל היא ההגנה, ודיברו על זה אלף פעמים אבל עדיין לא נעשה שם משהו רציני. חבל שלא מכרו את מצדלר וקנו בלם טיפה יותר רציני.
הבעייה השנייה הכי גדולה בריאל היא מעמד המאמן. לכן לא נוצרות שם שושלת אדירות במשך שנים, כי המאמן לעולם לא יקבל גיבוי כמו אסופת השחקנים. כשזה עובד, זה מדהים. אז בואו נקווה שזה יעבוד.

lewinthal 29 באוקטובר 2009

טן קאטה, אני לשם שינוי מסכים עם כל מילה שלך.
רונלדו צריך לשחק בלם

מוי כיף 29 באוקטובר 2009

מילא שמנה חמה לא טעימה, אבל איזה גזים יש אחרי שאוכלים אותה…

lewinthal 29 באוקטובר 2009

שאלו מישהו אם הוא סובל מגזים. אז הוא ענה: אני נהנה אבל כולם מסביב סובלים

מוי כיף 29 באוקטובר 2009

ולמה לנאד יש ריח?

כדי שגם החירשים יהנו…

Comments closed