דברים שלא משתנים + הימורים

 1. מכבי ת"א בכדורגל – זה לא ייאמן. בחממה של נמני שום דבר לא צומח ולא יכול לצמוח. כבר שנים שהצהובים האלה אפורים כשק. מה שבאמת חמור זה שנראה שגם אם תביאו למכבי את מסי, קאקה וצ'אבי הם ייראו אותו דבר. איטיים, כבדים, חסרי חשק ובעיקר אימפוטנטים. פאתטיים זו המילה שחיפשתי. לא ברור מה צריך לעשות שם אבל מה שכן ברור זה ששחקן כמו גיז'רמו ישראלביץ' בהפועל ת"א היה נראה לא פחות טוב מאביחי ידין. לעומת זאת איתי שכטר במכבי ת"א היה נראה כמו עוד איזה כחלון.

2. ארסנל היא דוגמה נוספת – נכון שססק וואן פרסי ואחרים שחקנים טובים אבל יש כל כך הרבה קלפים יצירתיים ועומק בסגל הזה שזה לא משנה מי משחק, התבנית נשמרת (והאיכות נפגעת קצת באופן יחסי). כולם פשוט מוכנסים לאותה תבנית של משחק מסירות מסוגנן, מהיר, יציאה חדה להתקפות מעבר. רואים את זה כשהילדים משחקים בגביע הליגה שזה ממש נראה כמו אותה קבוצה בגירסה קטנה – משהו כמו "מיני מי" ב"אוסטין פאוורס".

3. אתלטיקו מדריד. WHO'S YOUR DADDY? הקהל של היאנקיז שר לאחד הפיצ'רים הגדולים בהיסטוריה – פדרו מארטינז והוא באמת הרגיש נחות, והרבה אחרי שיא הקריירה שלו הפסיד אל מול הקהל המלגלג. ככה זה עם אתלטי כשהיא פוגשת את ריאל. זה לא משנה באיזה כושר ומאיזה מקום בטבלה או מצב מנטאלי או ענייני כשירות, תמיד ריאל תיראה שולטת, תבקיע שער מוקדם, תשחק בנונשלאנט. במקרה הכי טוב מבחינת אתלטי היא תכניס את הקהל שלה להתלהבות שתתגלה בסוף כאזעקת שווא. מייאש.

4. עוד דבר שלא משתנה הוא האופי של מנצ'סטר יונייטד להוציא את התוצאה, לגרד ניצחון, להביא שער מאוחר ותמיד כאילו לגרום ליריבה לשקשק מעצם שמה של יריבתה. ועוד דבר שלא משתנה הוא היכולת המדהימה של צ'לסי ללחוץ את היריב כשהיא זקוקה לגול. אלה שתי קבוצות עוצמתיות בצורה בלתי רגילה. הן גם בפורמה טובה ויש לשתיהן עומק.

אז מה יהיה הערב? נראה לי תיקו. מקווה ל-2:2 אם כבר.

מה ההימורים שלכם?

אף מילה על הניצחון הענק של הפועל ת”א בווינה על ראפיד
צ'לסי (הפסד)

No Comments

בני גלובינסקי 8 בנובמבר 2009

צ'לסי נראית טוב יותר+משחק בית. X1

ארסנל מצוינת אבל השאלה הגדולה אם לא ייגמר לה הדלק בפברואר-מרץ כמו לפני 2 עונות.

lewinthal 8 בנובמבר 2009

הבעיה של ארסנל היא עד השער הראשון. הוא חייב לבוא מעטות בהגנה או מצב נייח או משהו אחר. הבעיה היא שעד הגול הראשון התותחנים שלי לא הרשימו אותוי בשלושת המשחקים האחרונים. אחרי זה כשהיריבה נאלצה לצאת קצת קדימה כבר דרסנו בלי בעיה.
אבל מול קבוצות רציניות אף אחד לא מבטיח לך שער יתרון מוקדם.

juan 8 בנובמבר 2009

אין לארסנל אופי לצאת מפיגור..אני לא רואה שיפור בנקודה הזאת לעומת שנה שעברה
בשני החצאי גמרים מול היונייטד היכולת שלהם הייתה מעט מביכה וניראה לי שזה יחזור על עצמו מול קבוצות חזקות בהמשך העונה..

אביאל 8 בנובמבר 2009

אם צ'לסי תפסיד היום ארסנל יכולה להיות ראשונה נכון ?

מקווה לנצחון כמו נגד ליברפול 2-0 של צ'לסי עם הרבה יעילות, מקווה שג'ו קול יפתח.

lewinthal 9 בנובמבר 2009

חואן, בוא נראה. התבגרנו בעוד שעה. אולי יהיה שיפור מנטאלי.
ג'ו קול היה חייב לפתוח במקום דקו. השפיץ של היהלום חייב להיות יצירתי בעיניי.

Comments closed