כמ הערות על ארסנל

In כללי

יש ימים עם ציפיות למשחקים טובים שמתבדות. היה יום מאכזב אמנם, אבל העיקר שהקבוצה שלי ניצחה ושיזדיין העולם. ביום רביעי (בבית מול אותה בולטון) אפשר לעלות למקום הראשון, אבל למה יש לי הרגשה שארסנל יפשלו כמו תמיד כשיש ביד הזדמנות כזו?

את פראן מרידה הנהדר לא צריך לשחרר. ארסנל קבוצה של שחקנים שעשויים מפורצלן ומרידה כישרון גדול שצריך לקבל הזדמנויות, על חשבון רוזיצקי למשל.

ונגר מתסכל שהוא לא מביא חלוץ גדול. הוא בונה על החזרה של בנדטנר, ובחיי שהוא נשמע רציני כשהוא אומר את זה.

ורמאלן זו עיסקת השנה באירופה. לפחות גניבת השנה.

הבעיה עם ארסנל זה שבכל משחק, בטח בחוץ, יש רגעים שהקבוצה הולכת אחורה ונראית זמינה לקבל בראש. גם מול קבוצות חלשות. לכן חשוב מאוד להיות חדים בהתקפות. בכל מקרה זה לא כדורגל עוצמתי כמו של צ'לסי או יונייטד כך שפייבוריטים אנחנו לא.

עוד שבוע וחצי זה מתחיל – סדרת משחקים רצחנית. וילה, יונייטד, צ'לסי, ליברפול, פורטו. העונה של ארסנל אמור לחזור לפרופורציות (מקום 3). זה יהיה מבחן שיראה מה הקבוצה שווה.

No Comments

בני תבורי 18 בינואר 2010

עמית,
את ליברפול אתה כולל בסדרת המשחקים הרצחנית? תודה על המחמאה, אבל זה החומר ממנו נגמלת? ליברפול של היום היא קבוצה ממוצעת בליגה אירופאית זניחה לכל היותר, עם מאמן מקובע.

lewinthal 18 בינואר 2010

אם לא ניצחנו בבית את אברטון אז ליברפול קבוצה רצחנית. חייבים לנצח אותה (שנה שעברה לא עשינו את זה) אבל חייבים לנצח גם את יונייטד וכל משחק בית

דנידין 18 בינואר 2010

לגבי ורמאלן אני חושב שיותר מהכל זה מראה על הגאונות של ונגר בקריאת שחקנים והתאמתם לקבוצה.
זה לא נראה עוצמתי כמו מנצ'סטר אבל מצד שני מנצ'סטר לפעמים נראים כאילו הם יכולים לשחק שבוע ולא להבקיע. אצל ארסנל זו הקלות הבלתי נסבלת של מלאכת הבקעת הגול. אני חושב שזה צריך להספיק להם השנה…חוץ מצ'לסי הם נראים המועמדים הכי ראויים לאליפות.

אביאל 18 בינואר 2010

בני – בתור אוהד צ'לסי אני מצפה ממכם לנצח גם את ארסנל וגם היונייטד, תודה.

lewinthal 18 בינואר 2010

מקווה שלא נתבדה. אנחנו יותר מדי תלויים בססק

בני תבורי 18 בינואר 2010

אביאל,
נעשה ונשמע. אבל עם מי לכל השדים והרוחות, עם לוקאס? נגוג? אל זהאר?

lewinthal 18 בינואר 2010

ג'רארד יחזור, אקווילאני יתאקלם, מאסצ'ראנו יבעט פצצות מ-30 מטר, אאורליו יסובב כדור חופשי

עופר (הירוק) 19 בינואר 2010

עדיין מפחד לכתוב על ארסנל

Comments closed