התחת שלנו גדול מדי

טרייסי קוקס, הסקסולוגית הנודעת, נתנה בספרה "סופר-סקס" עצה לגברים: "אל תחמיאו לאישה שלכם שוב ושוב שהתחת שלה לא גדול מדי. במקום זאת תחמיאו לאברים אחרים שלה. רצוי להתמקד באבר מסוים שאתם אוהבים ולהלל אותו."

יותר מדי החמאנו לנבחרת ישראל על התחת שלה בשנים האחרונות, בעיקר בעידן גרנט. גם לקשטן לא חסר – במשחק מול שווייץ השווינו עמוק בזמן הפציעות, והערב מול יוון המון מזל היה לנו בתוספת הזמן שהנגיחות של היוונים לא הסתיימו בגול. 

אז בואו נחמיא לאברים אחרים: הרגליים של בן סהר שהפך להיות לא רק טכני, רואה משחק וחד, אלא גם חתיכת סוס הרבעה. כמה שהילד הזה נהיה חזק. נחמיא גם לראש של סהר שייצר באמנות את המהלך שהוביל לשער.

אפשר גם להחמיא לראש של דודו אוואט. בחור נאה ששיחק כאילו הוא עישן גראס, עם תגובות איטיות ויציאות מצחיקות מהשער כדי לשתול עצים או לקטוף מהם פירות דמיוניים.

אבל כל המחמאות האלה לישראל הן כמו מחמאות לאישה שהיא זקנה מקומטת, עם כפלים בבטן, ציצים נפולים וקמטים שמשכיחים את הפנים של פעם. כבר עשר שנים שנבחרת ישראל לא נתנה משחק גדול שאפשר להתגאות בו. ועם הזמן הגברת נהייתה זקנה.

אז אפשר להחמיא לה, אבל בליבנו נעשה שקר, כי מי מאתנו לא היה בוגד בנבחרת כזו עם ספרד, ארגנטינה, גרמניה, רוסיה, הולנד.

רק לא יוון, הרי זו האחות התאומה שלנו.

משפחה זה הכי חשוב
אנחנו ברברים

No Comments

בני תבורי 29 במרץ 2009

הגעתי לגיל שכבר אפשר לומר בריש גלי: בכל הנוגע לנבחרת ישראל, אני אוהד של הצלחות ותו לא. לא מעניינת אותי הדרך, השיטה, הבונקר והתחת. זה לא שאני חושב שלא יודעים כאן כדורגל ולא צומחים כאן שחקנים מצויינים מפעם לפעם, אבל נשבר מהגישה, מהפטרונות, מה "עולם כולו נגדנו", מהפרחיות, מהפרשיות שמוחלקות (מישהו אמר נערות ליווי?), מיו"ר ההתאחדות בכל זמן נתון, מהאיצטדיון העלוב והבולשביקי. תנו לי נצחון, ואני בענננים. משחק כמו אתמול לא מדיר אפילו שניית שינה מעיני. כשתתבגרו, צלצלו אלי.

בני גלובינסקי 29 במרץ 2009

נבחרת ישראל לא יודעת לנצח. מכרו לנו בתקשורת שלא הפסדנו במוקדמות מונדיאל מ-2001. וואללה יופי. לצופה/קורא/מאזין ההדיוט זה נשמע טוב. אף אחד לא מזכיר שעם תיקו אתה מאבד שתי נקודות שזה כמעט כמו הפסד במיוחד אם אתה משחק בבית.

lewinthal 30 במרץ 2009

גלובינסקי,
אתה צודק לגמרי. נאמר זאת כך: עדיף ניצחון והפסד (3 נקודות) מול היוונים מאשר שני תיקו – שמשחקים לידי השווייצרים. המשמעות: ללכת על כל הקופה. אם יצליח יופי, אם לא, לפחות הקהל יוכל לראות קצת כדורגל, מה שישראל לא נותנת לו כבר עשור.

Comments closed