פדרר יפסיד היום לקרלוביץ’. כנראה

In כללי

איבו קרלוביץ' הר אדם – 2.08 מ' 105 ק"ג. סרב ראשון בעוצמה דמיונית. סרב שני גם עוצמתי שקופץ מהדשא לגובה הכתף. בשלושת משחקיו האחרונים, כולל מול צונגה וורדאסקו, היריבים לא השיגו אפשרות שבירה אחת! (ב-11 מערכות). דווקא בסיבוב הראשון הגיע סלובקי אלמוני לארבע אפשרויות שבירה מולו ולא ניצל אף אחת. בקיצור: הקרואטי הוא השחקן היחיד שלא נשבר בווימבלדון השנה.

אתם יכולים להגיד שזה רע מאוד לטניס. ואתם צודקים. אבל קרלוביץ' הזה כבר בן 30. הישג השיא שלו עד היום הוא שמינית גמר בווימבלדון ובארבע השנים האחרונות הוא עף כבר בסיבוב הראשון בטורניר. כלומר שרק סרב, או לפחות סרב לא מספיק טוב, לא עזר לו להגיע למשהו. הוא כל הזמן תוקף ועולה לרשת, מכה רק חבטות שטוחות עוצמתיות בלי טופ ספין. בקיצור – הוא שחקן שלא ראיתם כמותו בסבב. יצור מיוחד במינו. ויש להעריך את הצלחתו.

בצד השני רוג'ר פדרר – קורא הסרבים הטוב ביותר בסבב. אבל פדרר נשבר פעמיים והגיעו מולו ל-14 אפשרויות שבירה. אם פדרר מאבד ריכוז במשחקון הגשה אחד, הלכה המערכה. זה משחק שעשוי להסתיים ב-6:7, 7:6, 7:6, 6:7, 20:22 בפחות משלוש שעות.

בניתוח רציונלי אני לא רואה את פדרר מגיע לחצי גמר. אבל הפנומן הוכיח כבר לא פעם שהטניס שלו אי-רציונלי. 1:69 הוא המאזן שלו על דשא בשנים האחרונות. הוא הגיע לחצי הגמר לפחות ב-20 טורנירי הגראנד סלאם האחרונים. אבל כל אלה סטטיסטיקות שנועדו להישבר. כבר היום. אולי

No Comments

אסטרוטניסאי 1 ביולי 2009

האהדה שלך לפדרר הופכת לדביקה מיום ליום. אולי מספיק כבר עם התחזיות להפסד שלו כאילו הניחוס ההפוך שלך שווה משהו. המאזן בינהם ויחס ההימורים על פדרר רק אומרים שכל מה שאתה כותב זה שטות אחת גדולה. ניתוח רציונלי קובע שפדרר לוקח את הטורניר , ניתוח של אוהד שגומר מכל וולי של פדרר אומר שהוא לא יגיע לחצי הגמר.

שמרלינג 1 ביולי 2009

ברור שפדרר ינצח, אבל ההפוך על הפוך שלך נחמד.

מוכר כובעים 1 ביולי 2009

שאביא לך כובע עכשיו בשביל שתאכל אותו או שנחכה אחרי שפדרר ינצח?

אמנון 1 ביולי 2009

אפשר לקבל את הכובע של קרלוביץ'P:
השאלה שלי היא איך לעזאזל, הצליחו בקרואטיה, צ'כיה', סרביה לצור כל כך הרבה שחקנים ושחקניות טובים…

מוכר כובעים 1 ביולי 2009

הכובע יעלה 15 שקלים חדשים
ותוספת קטשופ היא עוד שלושה שקלים
בתאבון

Comments closed