זה חופש זה? זה קריעת תחת (תרתי משמע) + דרוש חתן לאלירן + מה עשו אנדיוני?

חברים התלוננו שיש יותר מדי פורנוגרפיה לאחרונה בבלוג. אז מפאת התחשבות ברגשות הקוראים הדתיים והצבועים האחרים אחסוך מכם את תיאור סצינת הסקס בתוך מימי הכנרת ולא אספר כיצד נראה זרע ששוחה בתוך המים, אבל אזהיר אתכם שאם המים מהברז שלכם ייצאו קצת חמצמצים, לפחות תדעו מה הסיבה.

ביום שישי עשיתי את טעות חיי – לקחתי את מקסי לנצרת לראות את כנסיית הבשורה. כישלון טוטאלי. הדבר היחיד שטוב בעיר הזו הוא הכנאפה, וגם הוא לא משהו מיוחד. ההמשך היה פיצוי נהדר – בכנרת ובדרך חזרה עם נופי הגליל ובעיקר הביקור בקיסריה עם השקיעה – משיאי הרומנטיקה. מרהיב ומרגש.

נפגשנו עם נטלי המדהימה שהיא ללא ספק כוכב קולנוע מבוזבזת. היא הזמינה אותה למסעדת פקין בצהלה ושימחה את לבבותינו עד בלי די. אחר כך עברנו באייסברג לקינוח (אני מתנצל באופן אישי בפני בני תבורי שעדיין לא עברנו בווניליה) וחזרנו כרגיל קרועים הביתה.

שבת היה יום מנוחה. רק ים תיכון – ארוחת בוהריים בנמל, אחר כך עם זוג חברים טוב שלי, נסענו לחוף געש. גילינו שיש שם יותר מדוזות ממים – כל צעד במים מלווה בעקיצה – אז התקפלנו חזרה לת"א והתמקמנו בחוף מציצים. שם ליווינו את ה'קרבוסקולו' – השקיעה היפיפייה עד החושך. ועל החוף פגשתי את אלירן, בחור תימני חמוד שצמא מאוד למצוא אהבה. תיאור: מדובר בבחור יפיוף ומתוק בן 19 וחצי, נערי, שחום (אבל עם אמא פולניה), חטוב למדי, תחת סוף הדרך, זין עבה ומרשים, מזל דגים, חיל הים, ת"ש: 3-11, יש לו כלבה מלאכית קטנטנה בשם ויקי, הוא נפרד מחבר אחרי שלוש שנים ונמשך למרוקאים, ערסים-לייט עושים לו את זה עם זין יפה ותחת מעוצב היטב. כל המתאים והמעוניין שישאיר לי פרטים ונחזור אליו. זו המשימה שלי עכשיו – למצוא לו אהבה.

בלילה עשיתי למקסי היכרות עם שווארמה בלאפה ביפו, ולקינוח הוא שוב חזר למאכל שהוא הכי נדלק עליו בארץ – כנאפה. אחרי זה קצת צ'יץ' ביץ' עם החבר שלי נתאי – ארכיטקט לעתיד שפטפט עם מקסי המון ולימד אותו לומר 'אני אוהב אותך' ו'תזיין 'אותי' בעברית. ואז למיטה.

אפילו אחרי יום כזה קליל אנחנו גמורים. נורא מעייפת החופשה הזו. אתם מבינים? כשאני עובד אני מרגיש בחופש. כשאני בחופש אני קורע את התחת (תרתי משמע) וגמור מעייפות. איזה מין עולם זה? 

ואף מילה על הדייויס.

האמת על גביע דייויס
הערות שוליים על רשימת עזי דן. וגם הפוסט האלף

No Comments

סילביה פלאת' 12 ביולי 2009

עוד פוסט לג'נדרי. שמקסי לא יעז לעזוב את הארץ.

בני תבורי 12 ביולי 2009

ההתנצלות מתקבלת. בינתיים.

סילביה פלאת' 12 ביולי 2009

יפהפה שאתה לא כותב מילה על הדייויס, אירוע ספורט זניח שאוסף ישראלים פרובינציאלים הפכו לרלוונטי. בושה. סתאאם. כל הכבוד לדודי והראל לוי (את אנדיוני אני לא סובל לרמות שהם ווינרים, החארות האלה).

בני תבורי 12 ביולי 2009

סילביה,
למה חארות?

סילביה פלאת' 12 ביולי 2009

כי הם לא טובים ולמרות זאת כמעט תמיד מנצחים בדייויס. אבל זו לא הסיבה האמיתית. הסיבה היא ההתנהגות הבלתי נסבלת של אנדי. נראה בחור טוב אבל מזה בלתי נסבל.

lewinthal 13 ביולי 2009

סילביה ובני תודה רבה. אתם נותנים לי כוח להמשיך

lewinthal 13 ביולי 2009

סילביה, לגבי אנדי – אני מבין את הרתיעה מוולגריות,הישראליות העממית הזו. אבל מדובר בבחור זהב, בנאדם חם שעדיף בהרבה על סנובים ואנשים קרירים חסרי אופי שיש כמוהם בלי סוף בסבב העולמי.

Comments closed