ידענו ובכל זאת

היות וזה מתבקש ומובן מאליו שאכתוב על פתיחת העונה המאכזבת של פורטו שהוציאה רק 1:1 מול פאסוש פריירה, אני דווקא בוחר להתייחס לאירוע האיזוטרי בברלין. אוסיין בולט רץ מאה מטר ב-9.58 שנ'. כולם נכנסו להלם. קשה שלא. אבל בעצם למה?

נכון שהתוצאה בלתי נתפסת אבל השיא הזה היה כמו רצח רבין או כמו החום של אוגוסט – צפוי כמו זריחת השמש. הרי עד כה הוא הלך ל9.9 וכשקצת התאמץ ירד מ-9.7 – וגם אז לא ממש זינק ולא ממש סיים.

ואגב – מה יותר גדולה? גמר טוקיו 91 כששישה רצים ירדו מ-10 שניות לפני כמעט שני עשורים ומאז זה לא קרה שוב? או הפעם עם 9.71 במקום השני ו-9.84 במקום השלישי? לא יודע. כנראה שהריצה הנוכחית בגלל התוצאה ההזויה ובגלל שהמקום השני (טייסון מי?) רץ כמו גיי ל-9.71 – התוצאה השלישית בגל הזמנים. טאץ' עליז לגיי שהעיז.

אבל אתם שוב תתפסו את הראש עם השיא הבא של בולט. 9.54 או משהו כזה. הרי הוא עוד ילד – השבוע יחגוג 23 – ועוד יכול לשפר את הזינוק.

בכל מקרה בולט מאוד סקסי בעיניי. זה כל מה שרציתי לומר.

בירמינגהאם. one-nil, so so comfortable
ברלין (2): איפה הייתי כשאוסאין בולט רץ את ה9.58?

No Comments

Mr Kate 17 באוגוסט 2009

אוי כמה עצוב לי על פאוול. כ"כ רציתי שהוא יסיים מעל גי המעצבן הזה. אין ספק-ריצה מופלאה.

אביאל 17 באוגוסט 2009

מה רע בטייסון גיי ? אני מרגיש היחיד שמעדיף אותו על אוכל הכנפיים מג'מייקה שדי מגעיל אותי בכל ההתנהגות שלו והקטע המצחיק הוא שכולם התחילו לחקות אותו בשטויות שהוא עושה.

אבל אין מה להתווכח עם תוצאה כזאת, אחרי הכל, גמר אדיר ומרגש בדיוק שנה אחרי גמר מדהים אחר שנראה עכשיו די מיותר.

lewinthal 17 באוגוסט 2009

אביאל, אני מזדהה איתך. תמיד קשה לאהוד את מספר 2 כשמייקל ג'ורדן או אוסיין בולט הם מספר 1.
אני אגיד לך משהו נוסף – בישורת הסופית – 30 המטרים האחרונים – גיי לא פחות מהיר מבולט. הג'מייקני אוכל הנגיסים המתלהב מעצמו יותר מדי מנצח את הריצה באיזו פיתוח המהירות בין המטר ה-30 ל-70.

KATE
פאוול זה לוזר כזה שאני יותר בהלם מזה שהוא לקח מדליה מאשר מהתוצאה של בולט

Comments closed