5 הערות על הערב

יש רגעים בחייו של אדם שהוא מבין שהוא עשה טעות מרה. שהוא פשוט חי לא נכון. שיכול היה להיות הרבה יותר טוב.

ככה אני מרגיש ביומיים האלה. יש לי רק שתי טלביזיות בחדר ואני זקוק לארבע, מינימום שלוש.

1. כל הריצות המוקדמות באליפות העולם באתלטיקה הן בדיחה עצובה. למה לא להביא לתחרות 16-20 הרצים הטובים בעולם. אם רוצים מוקדמות – שיקיימו אותם בין אתלטים בינוניים ממדינות נמושות שיתחרו על 4-5 מקומות נוספים בריצות (מצידי בשביל שיהיה פייר שיקיימו את התחרות שלהם שבוע מראש).

הרי כל המוקדמות האלה ב-200 מטר זה מיותר, מעייפים את הצופה ומוציאים את העוקץ. תנו לבולט ולחבר'ה הטובים שתי ריצות וזהו. מה הוא צריך ללכת מתוך שינה עד הגמר במשך 3-4 מקצים מיותרים ומפהקים.

2. מוקדמות ליגת האלופות צריכות לעבור שינוי. צריכים לשלוח 5-6 נציגות מהליגות הבכירות למוקדמות. שיתחרו ביניהן קבוצות משלוש-חמש הליגות הבכירות על עוד כמה מקומות.

ארסנל לא צריכה לשחק מול סלטיק. זה לא כוחות. שתשחק מול אתלטיקו מדריד, ולנסיה או גנואה. אין סיבה שלא יהיו יותר קבוצות ברמה במפעל הזה. ואפשר עדיין לשריין מעט מקומות לנמושות מבולגריה/ישראל/שווייץ. שלפלאטיני יהיה משהו לכסות את ערוותו.

3. השירים של אוהדי הכדורגל הישראלים – להוציא בודדים – הם אחד הדברים היותר דוחים ומכוערים (ולא רק שירת 'אני שונא את כל הערבים'). עכשיו קחו את מקהלת הצבא הירוק הערב בזאלצבורג אחרי שחיפה מוציאה תוצאה טובה. הקופים ישירו משיריהם בעירו המתורבתת של מוצארט במרכז אירופה. יש מילה בעברית שתתאר זאת? מביך זה חלש מדי.

4. אירנה לנסקי הראתה לנו בגיל 38 מה אפשר לעשות באליפות העולם באתלטיקה אם רק….. מגיעים לתחרות בזמן.

5. אני לא מבין מדוע תמיד באליפויות העולם הקליימקס – ריצת המאה מטר – מגיע דווקא ביום השני. הרי כל ילד, ואפילו דור האוגר שלי (עדיין שלי אבל מי שרוצה אותו שיטקבק והוא יימסר אליו. ממש חמוד), יודע שזה האירוע המרכזי של כל תחרות אתלטיקה גדולה. אז מה ההיגיון לתקוע אותו כל כך מוקדם ואחרי זה להשאיר אותנו עם הודפות כדור ברזל ויודי פטיש שיש להם סקס אפיל של… דור האוגר שלי? (הוא באמת מתוק. לא עושה רעש, אפילו לא ריח. חיה אומללה שהלב יוצא אליה. תפגינו רחמים ותקחו אותה. הכלוב והפטרוזיליה עליי).

הבולשיט של עולם האתלטיקה - מחקרים מטומטמים
ההפסד בברנלי

No Comments

חזר אחרי היעדרות 19 באוגוסט 2009

דווקא אני אוהב את שירי הבבונים הישראלים
הם מצחיקים וציניים

מוי כיף 19 באוגוסט 2009

בגלל הפוליטיקה פלאטיני שוחק את ליגת האלופות ומוציא ממנה את כל העניין, לפחות עד שלב שמינית הגמר. את מי יעניין לראות משחק בשלב הבתים בין לבסקי סופיה לטומישווארה (כתבתי נכון?). יווצר מצב של קבוצה או 2 חזקות בכל בית ועוד 2 ממש חלשות שהגיעו לשם רק בגלל השיטה ולא בגלל היכולת. גם ככה הפערים ממש גדולים אז למה להדגיש אותם עוד יותר? למה צריך להיפרד כבר בשלב הזה מסלטיק/ארסנל מפיורטינה/ספורטינג או מאתלטיקו/אולימפיאקוס -קבוצות צ'מפיונס ותיקות ומוכחות ולסבול במקומן את הנמושות? העיקר שהוא ריצה את לוזון.
בכל אופן אני עדיין מתגעגע לשלב הבתים השני…

אני מוכן לקחת את דור, קשיו החתולה שלי תהיה שמחה לקבל משחק חדש שאחרי כך יהיה אפשר גם לאכול אותו :lol:

מוי כיף 19 באוגוסט 2009

ועוד משהו- איך עדיין לא התייחסת להידרדרות של האמריקאים באתלטיקה? פעם שלטו ללא עוררין בכל הענפים החשובים והיום מלקטים פירורים. (נעלמו כמעט לחלוטין מענפי הקפיצה, ובריצות הם בעיקר דואגים שלא להסתבך בפרשיות סמים).

Mr Kate 19 באוגוסט 2009

דווקא יידוי פטיש,זריקת דיסקוס והדיפת כדור ברזל הם ענפים שממש ממש כיף לצפות בהם. יש משהו נורא לא אנושי בתנועות שלהם שהופך אותם למין אלילים יוניים.

lewinthal 19 באוגוסט 2009

חזר אחרי היעדרות, תן דוגמה לשירים שאתה אוהב.

מוי כיף, החתולה שלך תאהב אותו כי הוא שקט ולא עושה בעיות. אגב קשיו אחלה שם לחתולה.
אני כל כך מתגעגע לשלב הבתים השני. זה הדבר הכי טוב שהיה בליגת האלופות.
לפני שאני נכנס באמריקאים אני מציע לחכות לסיום התחרויות.

KATE, אני איתך אבל אנחנו לא מייצגים את הקהל הרחב

מוי כיף 19 באוגוסט 2009

צודק, צריך לראות אם הם יפילו את המקל במוקדמות או בגמר

Comments closed