איך התאהבתי בכוכב NBA

הערב הייתי מסתפק בשש טלביזיות. נאלצתי להתמודד עם שתיים וזה לא היה קל.

זה היה היום בו התאהבתי בסטפון מארבורי. חברי הטוב גבריאל שלח לי לינק לכתבה של כתב כדורסל גיי מוצהר נגד הומופוביה שהפגין ברנדון הייווד (שחקן כדורסל מגושם) כלפי סטפון מארבורי. בתמציתיות מה שהייווד הציג בעצם הוא תיוג ותפיסה של כל מי שמראה פגיעות, חולשה ואנושיות כהומו.

   העניין הספציפי כאן הוא סרטונים שהעלה מארבורי או מישהו מטעמו ליוטיוב. להלן שניים כאלה – באחד הוא ממרר בבכי ובאחר הוא רוקד לצלילי 'ברבי גירל' של אקווה::

http://www.youtube.com/watch?v=OK845-ivNto&feature=fvst

http://www.youtube.com/watch?v=o2QEcadC_Rk&feature=fvst

אין ספק שכוכב הנב"א במיל' מצוי במצוקה נפשית וחייבים לנסות לעזור לו כמה שניתן. אני אישית התאהבתי ברגישות שלו. גבר כזה גדול וחזק ונאה וסקסי ורגיש. זה עושה לי את זה. אבל עזבו אותי לרגע, לי גם הדרום אפריקאית הזאת מה-800 מ' עושה את זה אז אני לא מייצג כלום.

העניין הוא שהחברה האפרו-אמריקאית היא אחת ההומופוביות שיש. לכן גם אם יש כחמישה אחוזים של שחקנים הומוסקסואלים בליגה, כפי שהעיד פעם טרייסי מגריידי, שום דבר לא יוצא החוצה. תוסיפו כמובן את העובדה שבספורט עניין שכזה הוא רגיש ביותר. אבל פורץ דרך אמיתי עוד אין, וג'ון אמיצ'י הוא אפעס לא משהו שאפשר לבנות עליו לעומת סטאר כמארבורי.

אני לא אומר שמארבורי הוא גיי או ביסקסואל, גם אם אני חושב ומרגיש ככה. מה שמרתיח אותי זה מדוע לגבר אסור להפגין רגשות, לחשוף את עצמו, לרקוד אם הוא אוהב, לשמוע מוסיקה מסוג מסויים – וכל זה בלי שמיד הוא יהיה מוקצה ומתויג כמשהו בזוי. בוא סטפון, תן לי חיבוק.

ברלין (5): אז כמה ירוץ בולט מחר? (לדעתי 19.16 - ותחרות נושאת פרסים!)
לגבי מכבי חיפה

No Comments

סילביה פלאת' 20 באוגוסט 2009

פוסט יפה ומרגש. אפילו חשוב. למרות שסטפון הוא אחד השחקנים הביזיוניים בעת המודרנית.

Mr Kate 20 באוגוסט 2009

בוא נהיה הגיוניים רגע, הרי כולם יודעים שהדרום אפריקאית היא בכלל שיבוט של נלסון מנדלה מימיו כמורד. או שהיא בנויה על פי בובת G.I JOE.
האמת שזה נראה לי טיפה כמו התערבות(מארבורי) אבל אף פעם אי אפשר לדעת.

Comments closed