5 הערות ממשחק העונה – צ’לסי מנצחת ובורחת למנ. יונייטד

In כללי

 (דירוג העוצמה יפורסם מחר, ויש למה לחכות)

1. משחקים כאלה משוחקים בקרבות על שטח בלב המגרש. מרכז הכובד מוכרע בקרבות כלבים בקישור. לכן מייקל אסיין הוא השחקן שלי. הוא מספר 1, השחקן הראשון שהייתי בוחר אילו הייתי מקים קבוצה. 'הביזון' הוא קשר מושלם: חזק בצורה מפלצתית, כושר גופני אדיר, טכניקה נפלאה, לא טועה כמעט, מחפה על חבריו, מניע את הקבוצה קדימה, יש לו בעיטה טובה והוא חבר נפלא לקבוצה. בקיצור מייקל אסיין הוא השירן ייני של הפרמיירליג. מלך.

2. סטאמפורד ברידג' הוא חתיכת מבצר. אין לו את המיתוס של הקהל באנפילד, גם לא את האפיל של אולד טראפורד אבל אי אפשר לכבוש שם ואפילו להגיע למצבים. 10 משחקים בבית לא חטפו הכחולים שם גול והבקיעו 26. 11 נצחונות רצופים. זה בית.

3. הגריאטריקוס – זה לא הגיל, זה התרגיל. האמת אני מאוד מתרשם מכך שבהרכב מאוד מבוגר צ'לסי משחקת פעמיים בשבוע בלי רוטציה משמעותית. אבל כמה זמן הם יוכלו להחזיק מעמד ביכולת הזו? מתי ייגמר האוויר?

4. אנשים שאינם מבינים כדורגל יטענו ש"הרמה הייתה נמוכה". ממש לא. רמה נמוכה זו ההגנה של ריאל מדריד שחוטפת שישייה במשחק עונה. רמה גבוהה היא כשקבוצה היא יחידה שלמה ומלוכדת שקשה להכניע. כזה שדורש הברקות מיוחדות כדי לכבוש או טעויות בודדות שעליך לנצל.

זה היה דו קרב בין שתי הקבוצות הכי טובות בעולם בהפעלת לחץ על היריב. מכבש. זה היה מרתק. צמצום הפערים בין הגנה להתקפה של צ'לסי היה אדיר – כשבין הקו האחורי לחלוצים הפרידו 25 מטר. יונייטד לא יכלה לצאת יותר מ-30 מטר מהשער ברבע השעה האחרונה של המחצית הראשונה. בסיום המשחק כשיונייטד הייתה צריכה להשוות היא ישבה לכחולים על הכבד. זה היה תענוג לאניני כדורגל. לא לאוהבי שכונת בארסה.

5. עישנתי חומר לא טוב. הוא גרם לי לראות משחק איטי, כבד ודל באירועים. כדי לבדוק שזה החומר ולא המשחק אפילו בערוץ המקביל בליגה הרבה יותר טובה התנהל לו משחק עצל בקצב מנומנם. אני מתכוון לסכנין – הפועל. אגב שמתם לב שאם מאחדים את איתי שכטר וג'ון טרי, יכול לצאת שחקן מושלם? שכטרי.

*הערה שהיא נזיפה: בשבת קיבלנו שידור של משחק העונה בין פ.ס.ז' לניס. אבל אתמול במשחק הקטנטן בין ליון למארסיי לא קיבלנו שידור. לא הפסדנו כלום. סך הכל עוד משחק שנגמר בתוצאה של 5:5. למה ערוץ הספורט הפקיר את הצופים? דיכאתם אותנו. חבל. רוצים פיצוי. 

No Comments

בני גלובינסקי 9 בנובמבר 2009

עזוב אותך משטויות כמו צ'לסי ויונייטד. 5:5 ליון מארסיי או לה לה. עמיחי שפיגלר יכול לפרוש. חבל שלא היה שידור.

lewinthal 9 בנובמבר 2009

הערתך התקבלה

אביאל 9 בנובמבר 2009

באמת חבל על ה5-5, בדיוק ראיתי את השערים והיה נראה משחק אדיר, אבל נו ערוץ הספורט.

בקשר לאסיין, מסכים עם כל מילה, מספיק להיזכר ברבע גמר האלופות לפני שלוש שנים מול ולנסיה, אם אני לא טועה טרי או קארבליו נפצעים ואסיין שגם ככה שיחק בתור מגן ימני בגלל פציעות של שחקנים עובר להיות בלם, הוא כובש את שער השיווין ומבשל את השני במגרש של ולנסיה ובתור בלם, בקיצור אין קבוצה שלא תרצה אותו.

lewinthal 9 בנובמבר 2009

האם ארסנל יכול לעצור את צ'לסי?

אביאל 9 בנובמבר 2009

בעקרון כל משחק כזה לדעתי לפחות הוא פתוח ואין תוצאות מראש, בדיוק כמו שליברפול מפשלת מול כולן אבל מנצחת את יונייטד 2-0, בכל מקרה ארסנל קצת יותר רכים מקאריק, פלטשר ואנדרסון ויהיה להם הרבה יותר קשה מול באלאק/אסיין/לאמפרד במרכז, בכל מקרה ארשבין, פבראגס וואן פרסי מסוכנים מאוד מקדימה ואם בוסינגווה לא חוזר עד המשחק לצ'לסי יש קצת בעיית מהירות מול ארסנל, אני מניח שלאסיין יהיה הרבה מאוד עבודה בקטע הזה אם כבר דיברנו על אסיין.
בכל מקרה אם הטבלה תישאר כמו שהיא, צ'לסי במקום הראשון וארסנל במקום השני אז מדובר בעוד משחק עונה, אם תראה אצל דורפן בבלוג דירגתי את צ'לסי ראשונה וארסנל אחריה בדירוג הכללי ובינתיים הולך לי לא רע :)

דנידין 10 בנובמבר 2009

ארסנל יכולה לקחת את צ'לסי. הם פשוט מסוגלים להבקיע מול כל קבוצה בעולם.

lewinthal 10 בנובמבר 2009

אביאל, אני מקווה שאתה טועה והחלפת מקומות בין צ'לסי לאנגליה בהימור שלך.
כושר ההבקעה של ארסנל באמת מרשים

Comments closed