הערוץ מספר 1

אתם יודעים שיום שישי הוא היום היחיד בשבוע שאיני נוהג להעלות בו פוסט באופן קבוע. הפעם אני חורג ממנהגי כדי לומר תשבוחות לערוץ הספורט מספר 1 בישראל – יורוספורט.

ביום חמישי בערב הנציגות הקטנה של יורוספורט בישראל ארגנה אירוע חגיגי באווירה נהדרת במ.א.ש. הוזמנתי והלכתי לשם ופגשתי חברים מהברנז'ה לצפייה משותפת בחצי גמר אליפות אפריקה ביורוספורט HD.

אני לא עוסק בבלוג בביקורת על תקשורת הספורט מכמה סיבות: א. זה לא אמור לעניין. ב. אני עובד ערוץ הספורט לשעבר. ג. כל השפשוף העצמי וההתעסקות בענייני הברנז'ה הוא מורחב ומנופח באלף מידות ממה שצריך להיות.

ובכל זאת בארץ יש ביקורות רבות וחלקן מוצדקות כלפי ערוץ הספורט וצ'רלטון. לעומת זאת אין דבר שעונה להגדרה 'נינוחות אירופית' יותר מאשר יורוספורט. זה ערוץ נפלא שנותן זווית בלעדית לענפי ספורט חורף נפלאים, לטורנירים הגדולים בסנוקר. יש ביורוספורטט גם מבזקי כדורגל אירופי של רבע שעה בתדירות גבוהה ובאיכות טובה. וכמובן אליפות אפריקה, משחקי מוקדמות מונדיאל וכו'. אני לא מתכוון להיות יחצ"ן. אני כותב את מה שאני חושב בלבד ובלי אינטרסים.

ודבר אחד מאוד מאוד חשוב יש ליורוספורט – השדרים הכי טובים. לראות שידור טניס זו חוויה כיפית ולו בזכות צוות השידור האדיר שאין לו אח ורע במדינת היהודים. וכך גם בענפי החורף ובשאר השידורים. אז הנה מילה טובה לערוץ שאני מאוד אוהב ונהנה ממנו.

היריבות שלא קרתה
פוסט אורח מאת עופר פרוסנר: היה בבלומפילד, נהנה מכל רגע ולא סובל את אלי גוטמן

No Comments

שלו רומא 30 בינואר 2010

לי יש 5 ערטצי יורוספורט (1,2, אמריקה חדשות וקלאסיקה) ועכשיו הם מריצים בקלאסיקה את סרטוני המונדיאלים השונים, וכך יצא לי לראות בימים האחרונים את המונדיאלים מ 82' עד 98', גדולים. ן מראדונה עדיין מקבל אדום ב 82' וברזיל עדיין לא למדו שזה לא עובד בלי שוער והגנה. כיף גדול. קצת מפחיד לחשוב שראיתי החי 8 מונדיאלים, שניים מתוכם בעת שירות מעבר לקווי האויב (94' במרג' עיון 2002 בחברון) וזאת הזדמנות להודות לעשרות הערוצים הערביים שפרצו כל שידור לווין אפשרי על מנת שחיילי צה"ל יקבלו מנת תרבות ראויה.
מי שלא ראה את לבנון חוגגת גביע עולם ברזילאי, לא יבין שמחת מעורבת באש מה היא. רק עכשיו שמתי לב שברזיל לוקחת גביע רק כשאני בפעילות מבצעית… מצד שני ב82' היא הפסידה…

lewinthal 30 בינואר 2010

אבחנה יפה שלו,
ואם אתה אוהד נאמן של הסלסאו צא לפעילות בעורף האוייב ביוני 2006. ערבים אוהבים לתלות דגלי ברזיל בעיקר וגם שאר נבחרות מחלונות בתיהם. ההזדהות שלהם עם נבחרות וכוכבי הכדורגל גדולה מאוד. עובדי אלילים ממש. וזה יפה לראות.
אפרופו מונדיאל מעניין מה יהיה הרייטינג בארץ. יש ירידה בכמות הצופים בכדורגל וספורט בכלל מדי שנה ואני מקווה מאוד שלא מדובר בקו לינארי אלא במעגל

שלו רומא 30 בינואר 2010

אחד הדברים שנחשפתי פה אליהם הוא האהדה לספורט, כל סוג של ספורט, וזה מעניין לאור ההערה שלך על ירידת הרייטינג. בסקיי פתחו פה שני ערוצים (בחודשיים האחרונים) הכנה לאולימפיאדת החורף, מדברים על מסלול פורמולה אחד ברומא, ליגת הכדורסל חיה והיא בטח לא יותר מושכת קהל מליגת הכדורעף, יש טניס כדורמים הגולדן ליג ומה שמדהים שהמתקנים פחות טובים מבארץ, המנטליות מזרח תיכונית ומטה ומתוך כל זה לא רק שיוצאים אלופי עולם (שזה בסוף גם כשרון ומזל) יוצאים ספורטאים תחרותיים. אצלנו אפשר למנות בכל ענפי הספורט אולי עשרה, פה בכל ענף ספורט ישנם ספורטאים ברמה הגבוה ביותר.

lewinthal 30 בינואר 2010

חביבי, אתה באירופה. להם אין תירוצים של מלחמות והספורט הלאומי הוא לא להפציץ אזרחים בפצצות זרחן.

שלו רומא 30 בינואר 2010

בוא נעשה סדר בדברים, ראשית הזרחן הרבה פחות קטלני מפצצה רגילה, וחוץ מזה גם בענף הזה אנחנו לא ממש טובים…
זה הכל עניין של חינוך מהבסיס.
משום מה אף אחד ממקבלי ההחלטות לא רואה בחינוך אפיק השקעה, מבחינה כלכלית לא מבחינה חברתית, או בריאותית.

בני תבורי 30 בינואר 2010

…בקיצור, עמית, אתה צודק לגבי יורוספורט. בהחלט ערוץ ראוי. הייתי שמח לתרגום עברי בענפי ספורט בהם אני לא שולט במיוחד, האנגלית שלי אינה מספיקה לדקויות קריקט במבטא סקוטי.

... 30 בינואר 2010

שידורי הטניס ביורוספורט הם המקבילים לפרמייר ליג בסקיי. it cant get any better

lewinthal 30 בינואר 2010

בני, אני אשמח אם יורוספורט יפתחו גם שידורים בעברית (אפשר לראות בארץ יורוספורט ברוסית). לתרגם סימולטנית זה בלתי אפשרי

סימנטוב 30 בינואר 2010

סנוקר בערוץ יורוספורט חוויה צרופה

Comments closed