איך נגיע ליורו 2012 – פוסט אורח מאת אבא של אלאניס

בקיץ האחרון התאגדו ראשי מכבי תל אביב והצוות המקצועי והחליטו להוריד את הציפיות לקראת העונה הבאה. הם נלחמו על כך בכל דרך אפשרית והוכיחו בסופו של דבר שגם משהו שנתפש כבלתי אפשרי כמו להוציא את הפסטיבל התקשורתי מקריית שלום אפשרי בהחלט. שמות גדולים לא הגיעו לשם הקיץ וגם יובל אבידור שהגיע אמר שהוא ציפה ללחץ התקשורתי המפורסם סביב מכבי הופתע לגלות שקט כמעט מוחלט.

אפילו יעקב בוזגלו שחוץ מלהתנהג בגועל ולעזוב את האיצטדיון כשהבין שמאור לא יכנס כמחליף כבר לא מייצר כותרות עם השטויות שלו והפלא ופלא , מכבי כרגע קוראת תיגר על המקום השני. מייד לאחר ההגרלה שתערך מחר לקראת יורו 2012 אבי לוזון וחבורתו בהתאחדות חייבת לאמץ גישה זו בכדי לביא הישגים לנבחרת.

הנבחרת שלנו מלאה בבלונים שמתפוצצים לנו בפנים בכל פעם מחדש. איצטדיון ענק ומפלצתי שלא מביא תוצאות משכורות ענק למאמנים שהולכות לטימיון, דיבורים על שחקנים כאלה ואחרים שיגיעו או שלא יגיעו פצועים או לא פצועים והבלון הכי גדול כמובן הוא אייל ברקוביץ' (שבחדרי חדרים כבר סגור בנבחרת). בעל הפה הגדול שגם סביר להניח שיכשל. כי מה לעשות, סופו של כל בלון שמתנפח יותר מדי להתפוצץ.

אבי לוזון חייב להוריד את הראש, להעביר את המשחקים של הנבחרת לאיצטדיון קטן יותר {טדי, בלומפילד} להביא מאמן ליגה {אין טעם להביא מאמן במיוחד לנבחרת במשכורת ענר ל 8 אימונים בשנה} עם עוזר מאמן שקט במשכורות שיתבססו על הישגים, לגזור על עצמו ועל סובביו שתיקה מוחלטת  ולהתחיל לעבוד. אם תמיד אנחנו באים גדולים ומנופחים ויוצאים קטנים לא כדאי פעם אחרת לנסות ההיפך?

תוגת האוהד
צ’לסי - זה לא יספיק

No Comments

lewinthal 7 בפברואר 2010

יופי של פוסט. מסכים לכל מילה חוץ מאייל ברקוביץ'. הוא טוען שכותבים את השם שלו עם י' אחת. איל

אביאל 7 בפברואר 2010

אחלה פוסט, באמת שאני לא מבין את הקטע של איצטדיון רמת גן, חוץ ממשחק אחד אולי במקרה הטוב עוד אחד לא ממלאים אותו, בלומפילד וטדי בהחלט יכולים להעניק יתרון, הקהל קרוב הרבה יותר לדשא ומשפיע על המשחק, בטדי לדעתי גם עניין הגג תורם רבות לכך ויעידו אוהדי שאר הקבוצות שמתארחות בו. בקיצור לא מבקשים יותר מדי, לא מצפים שיבנו מתקנים ותוכניות כמו בגרמניה, פשוט שהכל יהיה יותר פשוט, נעים ונוח לכולם, זה גם צריך להגיע מצד העיתונות שתרפה קצת ולא תכתוב מוספים שלמים לקראת משחק מול מקדוניה או אסטוניה ואז הכל יתנפץ, יותר שקט ומקצועיות.

דנידין 7 בפברואר 2010

אני מסכים לגבי הגישה הכללית אבל לא לגבי המאמן. דווקא במאמן שמגיע ל 8 אימונים בשנה צריך להשקיע. מאמן כזה צריך לדעת לעשות את ההבדל במעט זמן. צריך מאמן שיודע לשים זין על התקשורת והפוליטיקה, אחד שמרכיב שחקן כי הוא משקיע הכל ולא מפני שהוא יעני ליגיונר, בקיצור אין מאמן ישראלי כזה. להבדיל אלפי הבדלות…תראה את קפלו באנגליה, הם שמו את הכסף הביאו מאמן מהעשיריה הראשונה והם מקבלים תוצאות, כבר 40 שנה האנגלים הם הבדיחה של הטורנירים הגדולים ועכשיו אשכרה אפשר לספור אותם.

אבא של אלאניס 7 בפברואר 2010

דנידין , נבחרת אנגליה הביאה את קאפלו כי עד אותו הרגע היה לאנגליה חומר שחקנים מהשורה הראשונה ומאמנים מהשורה השלישית ולכן הבאת קאפלו הייתה צעד נכון כדי שרמת המאמן תתאים לרמת הקבוצה.
במקרה של נבחרת ישראל לבוא ולהביא מאמן בעל שם גדול רק גורם להגדיל את הציפיות ולשכוח שחומר השחקנים קטן ולכן צריך להביא מאמן ליגה שיתאים ברמתו לרמת השחקנים. אנחנו לא כאלה טובים ולא מגיעים לטורנירים לכן אין צורך מאמן במשרה מלאה ש90% מהזמן מטייל בעולם על חשבוננו ורואה משחקים חסרי חשיבות.
ואלי זו פנטזיה אבל הייתי שמח לראות את אלישע לוי ודרסיליה משתפים פעולה גם בנבחרת או אולי את ראובן עטר שהם מאמנים שמכירים הכי טוב את השחקנים ותקבל מהם מקסימום מקצועיות , צניעות והרבה שקט.

lewinthal 7 בפברואר 2010

ראובן עטר ראוי לנבחרת!
הוא עושה פלאים בתנאים קשים כאנדרדוג, בדיוק המצב של נבחרת ישראל.
אסור לארח בטדי עם אוהדים הפשיסטיים והגזענים של בית"ר. בלומפילד הכי טוב. יעידו התוצאות של הפועל וחיפה באירופה שהושגו בו

רפאל 8 בפברואר 2010

הלוואי שיקשיבו למה שכתוב פה .
היגיוני להפליא , מתבקש ובטח לא יותר קשה מלעשות פסטיבל ואז להסביר מה השתבש ולמה.

ברמה המעשית – העצה הזאת שימושית לאינדבדואלים וכנראה לא תקבל ביטוי בגופי התקשורת שבינתיים כנראה עושים ביזנס לא רע על הולכת הציבור שולל פעם אחר פעם .
אז צריך להתנתק מהשקרים שמנסים למכור לציבור שנהיה טיפש בהדרגה וכמו שכולם עושים היום – להתרכז באינטרסים שלנו .
ברגע שעושים את החשבון הפשוט הזה מבינים שכולה מעניין אותנו לראות את המשחקים , לפרגן אם הולך יפה – ואם לא , ללמוד איפה משפרים ולהמשיך הלאה למשימה הבאה ולנסות להתמיד במגמה חיובית .
נהנים מספורט , מכבים את הדיבורים , הספקולציות והרכילות .
הכי חשוב – לא להיכנע לאג'נדה שכופה עלינו את העיסוק בשטויות כספורט לאומי .

lewinthal 8 בפברואר 2010

סליחה, התקשורת מוליכה שולל? מה פתאום. תקרא היטב

רפאל 10 בפברואר 2010

לווינטל , אני חושב שנותנים יותר מידי קרדיט לחלק מאוהדי בית"ר שמתנהג בפרעות וגסות
ע"י הדבקת כינויים המסמלים דבקות באיזו דרך .
אלו שמתנהגים כך – מתעטפים בדגל ובססמאות בשביל לתת ביטוי לטיפשות המחפירה שלהם , זה הכל .
לא רואה קשר לפאשיזם , יותר לאבולוציה ע"פ דארווין .

lewinthal 10 בפברואר 2010

יש ילדים מטומטמים ויש גם המונים עם אידיאולוגיה כהניסטית. זה שילוב מסוכן

Comments closed