צ’לסי – זה לא יספיק

ראיתי את הניצחון של צ'לסי על חבורת הילדים התמימה. נכון שזה הלך קל כשהכחולים עברו פעמיים את החצי בכל מחצית וזה הספיק לניצחון קל אבל לא השכנעתי מצ'לסקי. חוששני שמול קבוצות בכירות ביבשת זה לא יספיק. צ'לסי נראית קצת מבוגרת, עייפה ומבושלת מדי. מזל שיש לה דרוגבה אבל כרגע לא הרבה יותר. ביכולת הזו לצערי אינטר תדיח את צ'לסי וזה יהיה עצוב מאוד. כי כיף לראות את ז'וזה מוריניו מפסיד ומתבאס לפעמים, ובמיוחד מול אנצ'לוטי.

איך נגיע ליורו 2012 - פוסט אורח מאת אבא של אלאניס
לא מאמין בדמוקרטיה הישראלית

No Comments

אביאל 8 בפברואר 2010

שמע בתור אחד שראה את כל המשחקים של צ'לסי העונה, בהחלט בהרבה משחקים, כולל המשחקים מול היונייטד, ליברפול ופעמים ארסנל – צ'לסי לא הציגה כדורגל גדול ובכל זאת ארבע מארבע מול הגדולות, שבתוכן ארסנל ויונייטד שהן ללא ספק מהטופ שש באירופה כרגע ועם ליברפול בעשיריה הראשונה.

יש בצ'לסי את הבעיה של מי שידחוף, בדרך כלל אסיין עושה את זה אבל הוא פצוע וכנראה מול אינטר הוא גם יחסר, לפחות במשחק הראשון, בגלל זה לדעתי היה חשוב להביא חלוץ מהיר וזריז, כמו אגוארו או שחקן כנף כמו ריברי, טכני וזריז שיזיז עניינים ויפתח שטחים, ג'ו קול היה עושה את זה פעם אבל היום הוא בעיקר מאבד כדורים.

בכל מקרה אני דווקא מסתכל על הצד החיובי מהמשחק היום, הכנה ואימון נהדר מזה להגנה לא תמצא, הגנת הברזל שהיתה לצ'לסי עד ינואר חזרה בכל הכוח היום, כולל את פטר צ'ך שכאילו נלקח מלפני שלוש שנים ונתן היום משחק מעולה, על קראבליו טרי אין הרבה מה להגיד, פשוט צמד מתואם עם ניסיון, איבנוביץ' בצד ההגנתי הופך לאחד הטובים ביותר והפיזיות שלו גם במהלך התקפי מאפשרת לצ'לסי עוד שחקן התקפה, על אשלי קול כמובן אין מה לומר, לדעתי ביחד עם אברה הם המגינים שמאליים התוקפים הטובים ביותר שיש.

בכל מקרה, הקטע המצחיק הוא שצ'לסי נתנה את הכדורגל הטוב והזורם ביותר שלה העונה דווקא שדרוגבה היה באליפות אפריקה, כולל נצחון קשה מול ברמניגהאם.

ובקיצור בכדורגל אי אפשר להסיק מסקנות כאלה ובליגת האלופות בפרט, לדעתי יש לצ'לסי בכל זאת יתרון קל לעומת אינטר בדרך למפגש, אבל אחרי הכל מדובר במוריניו.

lewinthal 8 בפברואר 2010

אני מסכים עם כל מילה אבל צריך לזכור שעוד מצפים משחקים באולד טראפורד ובאנפילד. מה שמדהים זה איך פרגוסון מריץ את הקבוצה המדדה שלו שוב לאליפות

Mr Kate 9 בפברואר 2010

אני בכלל לא בטוח שאינטר תבקיע מול צ'לסי, ולא תסיים 540 דקות ללא שער מול קבוצות גדולות(ובצער רב, בסריה א' אני לא מוצא קבוצה "גדולה").

שלו, רומא 9 בפברואר 2010

זאת הזדמנות נהדרת לראות מה השתנה משנה שעברה,
האם עדיין הפער בין איטליה לאנגליה כל כך גדול,
ולמרות שצ'לסי היא לא הלחם והחמאה שלי,
ובטח השיטה קנה כפי יכולתך של האוליגרכים היא מנוגדת למצפוני,
ממול זאת לא ליבורנו הסוציאליסטית,
מצד שני מוריניו התחזק בחלוץ טוב מאוד וצנוע (פנדב),
סה"כ אינטר יכולה להציג כדורגל איכותי ובעיקר יעיל.
קשה לי מאוד להעריך את יחס הכוחות,
וגם תלוי מאוד מי יהיה בריא.
זנטי, קאמביאסו, סטאנקוביץ' הם בהחלט שחקנים שצריכים להפחיד את צ'לסי.
אבל אני ם רוצה בשביל אנצ'לטי שלפחות פעם אחת ישפיל את מוריניו…

אביאל 9 בפברואר 2010

Mr Kate – אל תשכח שלאינטר יש כמה חולצים שהם סקוררים גדולים ומסוכנים בעיקר בתוך הרחבה, אם צ'לסי יתנו משחק הגנתי כמו מול ארסנל בהחלט אין מה לדאוג, אבל אל תשכח את חודש ינואר וכמה גולים חטפנו ובעיקר ממצבים נייחים, 15 מתוך ה20 שצ'לסי ספגה בליגה הגיעו ממצבים נייחים ועם מיליטו, באלוטלי ופנדב כל כדור באזור הרחבה מסוכן, אני אישית גם מחבב את אינטר אבל מקווה שצ'לסי יעלו.

שלו – יש לך שני מפגשים לבדוק, אינטר מול צ'לסי ויונייטד מול מילאן, בהחלט מעניין.

לוינטל – שאלה, שינו השנה את השידורים של ליגת האלופות בשמינית הגמר ? ראיתי שהמחזור מחולק לשניים, 16-17 וההמשך ב23-24 בפבואר, כאשר בכל יום יש שני משחקים בלבד, זה עניין חדש נכון ?

עופר (זה שבא אחר כך) 9 בפברואר 2010

אחרי המשחק, הדיבור היה שארסנל שיחקו יותר טוב. הייתי בשוק. לא הבנתי אם פתאום הכדורגל השתנה ולא שמתי לב. זה היה המשחק העלוב ביותר של ארסנל כל העונה, ממה שראיתי. הרבה יותר גרוע מהמשחק נגד יונייטד לפני שבוע, מהסיבה הפשוטה שצ'לסי באמת נראו גבוהים וגדולים מהקטנטנים שלנו. ויותר מזה, צ'לסי פשוט עמדו שם ועשו את מה שהם רצו. הם אשכרה שמרו כוח למשהו אחר. זה היה נוראי. זה ייאש אותי מאד. צ'לסי נגד אינטר זה בהחלט המשחק הכי מעניין בשמינית, ואני בכלל לא חושב שאינטר תדיח אותם, למרות שאני רוצה. אם גם מנצ'סטר וגם צ'לסי יעופו בשלב הזה של ליגת האלופות, יהיה כנראה את המירוץ הכי מעניין עד סוף העונה באנגליה שאני זוכר.

שלו, רומא 9 בפברואר 2010

אביאל – כדי שמילאן – יונייטד ייצג את התקדמות הליגה האיטלקית צריך להיות נצחון חד צדדי משכנע בהפרש ניכר למילאן. בגגל מספר סיבות הראשונה היא שמילאן היא קבוצה שיכולה לנצח מפגש כפול כזה קבוצות הרבה יותר טובות ממנה, השנייה שמילאן רחוקה ביכולת גם מאינטר, שלה אין באמת תחרות בליגה (קצת כמו היוניטד וצ'לסי). לדעתי אינטר ם סובלת מזה שאין לה תחרות אמיתית. שאף משחק הוא לא באמת חשוב בליגה ואפילו את הדרבי היא חוצה בעשרה שחקנים בקלות.

lewinthal 9 בפברואר 2010

אביאל – סליחה על התגובה המאוחרת אבל אכן – החל מהשנה הנוכחית סופסוף אופ"א מתחילה להבין כמה חוקים בסיסיים מאוד בשיווק ומפצלת את שמינית הגמר. שבוע הבא שני משחקים ביום ג' ושני משחקים ביום ד' וכך גם בשבוע לאחריו. ככה יש לנו כדורגל ארבעה שבועות רצופים וגם לא צריך לבחור בין משחקים גדולים (לפחות למי שיש שתי טלביזיות בחדר)

lewinthal 9 בפברואר 2010

עופר, מנ. יונייטד וצ'לסי לא צריכות לעוף מהצ'מפיונס בשביל שיהיה מעניין בצ'מפיונס ליג. מעניין אם יונייטד תתגבר על מילאן בקלות כמו שזה נראה כעת. צריך לקחת בחשבון שלמילאן מסורת ענקית באירופה וגם ליונייטד מסורת יפה. וכמו ששלו הזכיר, מילאן רגילה להתרכז באירופה ולאבד סיכוי בליגה אחרי שליש או חצי עונה.
בכל מקרה אנצ'לוטי פחות משכנע אותי מהידינק והאמת היא שבלי אסיין צ'לסי היא פשוט פחות טובה. ואסיין לא משחק בג'וזפה מיאצה

אביאל 10 בפברואר 2010

הידניק בהחלט היה סיפור אחר, למרות שגם אצלו לפעמים צ'לסי לא כל כך הבריקה והוא רץ ברוב המשחקים עם אותו הרכב, בכל מקרה היה חיבור מצוין בינו לבין השחקנים והקבוצה בכלל.

אנצ'לוטי נראה טוב מהצד החברתי, בקשר למשחקים יש לו עוד במה להשתפר, צ'לסי לפעמים נראת אנמית מאוד ולפעמים קורעת את המגרש.

Comments closed