5 הערות על הערב. מחפוד במקום ונגר

1. זה היה המשחק השני הכי גרוע של ארסנל בעידן ונגר, הראשון היה גמר גביע 2005 וגם אותו לא הפסדנו.

2. מצחיק להוציא תוצאה רעה בבית ולשמוח אבל האמת היא שככה זה כי הצלנו קצת את הכבוד שנרמס. היה נדמה שזה בדרך להיות 3 ו-4 עד שבא וולקוט.

3. ונגר אולי טוב בגידול שחקנים אבל אין לו מושג בהכנה טקטית. הוא נאיבי בצורה קיצונית, לא מחובר למציאות. האמת אני מעדיף את אלי מחפוד כטקטיקן על פני ונגר. אני לא מבין גדול בכדורגל אבל אם היה דבר אחד שיותר ברור מזריחת החמה זה שוולקוט חייב לפתוח עם המהירות שלו. ובאמת מהרגע שהוא נכנס שלטנו. אולי בגומלין ונגר יקבל קצת שכל.

4. צ'אבי שחקן נהדר. הכי טוב וחשוב של בארסה, אבל זה נראה כאילו ארסנל מעולם לא צפו במשחק של בארסה. החופש שהוא קיבל היה מביך ומביש. במשך 60 דקות נראינו כמו חרז. עד שבא וולקוט.

5.  אינטר ניצחה את צסק"א. באמת. היה כזה משחק הערב. מקנא בכם שלא ראיתם, לא שמעתם ולא ידעתם.

הטבח באמירויות*
פוסט צומח

No Comments

אביאל 1 באפריל 2010

אתה מגזים באופן כללי, אבל זה כי אתה אוהד ארסנל, כאחד שראה מהצד ודווקא אהד את ארסנל הפעם, ראה דברים אחרים, שהם אולי קצת יותר חשובים ובמיוחד מול קבוצה כמו ברצלונה של שתי העונות האחרונות, במשחק כזה טוב שלהם, לא מצליחים לחזור מ2-2 ועוד שהשחקן הטוב ביותר שלך חצי פצוע, החלוץ שלך לא משחק, השחקן השני הכי טוב שלך נפצע והבלם הדומיננטי גם הוא נפצע במהלך המשחק.

ברצלונה נראתה פגיעה וזה לא משהו שרואים אצלה ביום יום.

בקשר לטקטיקה ולשמירה על צ'אבי אני בהחלט מסכים, אבל ראית שברבע שעה האחרונה שארסנל דחפו ושיחקו יותר אגרסיבי זה עבד, נקווה שונגר יסיק את המסקנות.

sionov20 1 באפריל 2010

באופן מוזר המשחקים האחרונים באירופה מאוד תלוים בהחלטות של המאמנים לגבי החילופים שלהם. במשחק של צלסי מול אינטר החילוף שפתח את המשחק היה שקאלו ניכנס במקום באלק ושינה את המערך ונתן את השליטה לאינטר.אתמול החילופים של פרגי.והיום החוסר עשייה של פפ לעומת הכניסה של וולקוט.מוזר אבל מעניין .(והשופט היה עיוור לגבי הפנדל לא ה י ה שום פנדל!)

בני תבורי 1 באפריל 2010

"כתבו עליו בבלוג והוא בכלל לא ידע שהוא כזה, או אלי מחפוד…"

מוי כיף 1 באפריל 2010

בטח אנצ'לוטי מאושר שהוא עף מהצ'מפיונס אחרי שהוא ראה את החללים שנפלו אצל היריבות שלו- רוני שלשום ופברגראס אתמול. האליפות בדרך לסטמפורד ברידג'?

לונגר אין עוזרים? מה עם איזה טן-קאטה כזה שיטפל בענייני הטקטיקה?

מוריניו כנראה מכיר את הקבוצה שלו אם הוא אומר שהוא צפה שיהיה משחק מכוער (וזה בניגוד לכל המשחקים היפים והמהנים של אינטר תחת הנהגתו)

isragooner 1 באפריל 2010

שלום עמית,
אני דווקא יצאתי מאוד מעודד מהמשחק אתמול. נכון, יש הרבה מה לבקר על האופן שבו ונגר העמיד את הקבוצה והמחשבה שעמדה לפניו, שהנה, לארסנל יש הזדמנות להראות את הכדורגל שלה מול קבוצה שמשחקת כמוה. רק שלנו אין צ'אבי ואין מסי ואין זלטאן והפערים ביכולת האישית בעיקר באו לידי ביטוי. ברצלונה נתנו מאסטרקלאס שאף קבוצה אחרת מלבדה לא מסוגלת לתת באשברטון גרוב.
אבל סוף סוף ראינו קבוצה לוחמת, למען השם. אף אחד לא יוכל לדבר על המנטליות הדפוקה אחרי משחק כמו אתמול, או על כך שאנחנו לא נלחמים כמו שקבוצה אנגלית אמורה להילחם. זה לא רק ש"הצלנו את הכבוד שנרמס", אלא הוספנו לעצמנו המון כבוד לדעתי. קמנו מהקבר נגד אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה של המשחק, ביום נפלא שלה, אחרי שספגנו מכות אחת אחרי השנייה, מכות שכנראה חיסלו לקבוצה את העונה, ביחד עם העונה של ססק וגאלאס (ומי יודע מה מצבו של ארשבין?). זה הזכיר לי את ארסנל של פעם, זו שאולי לא הייתה היפה ביותר, אבל תמיד ידעה להילחם עד הסוף ולא לוותר. את זה שכחנו מאוד בשנים האחרונות וטוב לדעת שזה עוד כאן.

אילו צ'רצ'יל היה אוהד ארסנל (וחי…), הוא היה אומר שאתמול הייתה שעתנו היפה ביותר. אבל גם האחרונה, כנראה.

דנידין 1 באפריל 2010

1. אלמוניה כיפר בגדול על הגול שחטף בליגה.
2. ורמאלן הזה הפך לאחד השחקנים האוהבים עלי ביותר, איזה הגנה הוא נתן.
3. בנדטנר הזה לא חלוץ מרכזי, חצי משחק הוא מחמיץ ובחצי השני הוא טופס את הראש בגלל ההחמצות שלו. דווקא שהוא שיחק במין תפקיד מעל החלוצים (רק בלי חלוצים) הוא היה יותר טוב. אחד שעוצר את הכדור עם הגב לשער ומשחרר לאגפים, או מבשל עם משחק ראש טוב.
4. מפני שפבארגס לא ישחק בגומלין לונגר לא תהייה ברירה והוא יהיה חייב לפתוח עם וולקט.
5. בגומלין ארסנל יהיהו הרבה יותר משוחררים, אין להם כבר מה להפסיד. הכל יכול לקרות בברצלונה.

lewinthal 1 באפריל 2010

GOONER יקירי, אכן זו תצוגה שלא נראתה כמותה באשברטון גרוב, אבל יונייטד וצ'לסקי נתנו לנו שלישיות במגרש הזה.
מזדהה עם כל מילה שכתבת. חבל מאוד שהשופט הוסיף רק שלוש דקות (היה צריך להוסיף 5) ושלא גנבנו ניצחון. הסיכוי אפסי עד לא קיים.
אגב גם הקהל אתמול באמירויות הפתיע כשדחף את הקבוצה בניגוד לספריה המזוהה איתנו. ורמאלן מעולה כן.
דנידין, כמה שבנדטנר אפס מול השער הוא בישל את הגול והפנדל. מדהים.

בקשר לפנדל – לדעתי היה אבל בשום אופן לא צריך להוציא אדום. הגיע הזמן להפסיק עם החוק האידיוטי הזה של אדום ופנדל במהלך אחד.
SIONOV – יש מאמנים ופרשנים רבים שסבורים שבמשחקים ברמה גבוהה הרבה יותר חשוב ההרכב שמסיים את המשחק מאשר זה שפותח. כמה שהחילוף של תיאו שינה את המשחק.

מייקל 1 באפריל 2010

אני בדעה שמה שעשה את ה2 שערים לארסנל זה עצם כניסתו של וולקרוט כמחליף { ע"ע ארייבטמן להבדיל}.
וונגר בנה בתחילה על משחק התקפי בין ארשבין לנסרי ולוולקרוט לא היה מקום כאן.
ואז נסרי נכנס ליום שחור וארשבין נפצע, תוסיפו לזה את הבעיות של ארסנל בהגנה והלחץ הבלתי פוסק בין דק 20-40 של בארסה שפשוט גרמו לו להתפלל לרדת למחצית בתיקו.
ואז גול מהיר בתחילת החצי פשוט הרס לו הכל.
אלא ש הוא חיכה שמקסוול יתעייף ורצה להוציא את נסרי ולהכניס את וולקרוט ברגע האחרון הוא הבין שכדי שוולקרוט ינצל את המהירות הוא חייב להכנס לאגף ימין ומאז ארסנל למעשה במהלך גאוני שיחקה ללא חלוץ מטרה אלא עם 2 קשרי כנפיים קדמיים { אללה נבחרת דנמרק ב 92}.
וסתם הערה לסיום בחיים זה לא היה פנדל !!

Sunny 2 באפריל 2010

כן, מחפוד מבין בטקטיקה יותר מונגר… חבל, מדובר בבלוג יחסית איכותי, למה לכתוב דברים כאלה מפגרים? ואני גם מדבר על הקטע של "היה ברור שוולקוט צריך לפתוח" – מה, לא ראית אף משחק שלו העונה? כל המשחקים בהם הוא פשוט רץ חצי מגרש ומוסר ברשלנות?

למרות שאתה צודק לגבי החופש שצ'אבי קיבל, ושהיה משחק זוועה שלנו.

אבא של אלאניס 2 באפריל 2010

אין ספק שארסנל עמדה מאוד רע על המגרש מבחינה טקטית אבל איך וולקוט והמהירות שלו קשורים לעניין???
ארסנל הייתה חייבת לצופף את מרכז המגרש מתחילת המשחק ולא לאפשר לצ'אבי ושאר הקישור של בארסה חופש פעולה. וולקוט לא יכול להיות יעיל כשהקישור שלך לא מתפקד.
ברור שהטקטיקה הזאת הייתה משנה את המשחק הרגיל של ארסנל אבל מול בארסה אין הרבה ברירות.
בתקווה שארסן ילמד את הלקח ושיהיה נס בגומלין.

שונא בארסה יחיה!

lewinthal 2 באפריל 2010

מייקל וסאני, בנדטנר הוא חלוץ מטרה. הוא בישל את שני הגולים אפילו (את הפנדל במהלך השני).
הסיכוי היחידי של ארסנל מהרגע הראשון הוא מתפרצות מהירות וניצול המהירות של וולקוט באגף. זה היה ברור עוד לפני השריקה וחבל שוונגר נזכר בזה רק בדקה ה-66.
לגבי העניין הטקטי: עובדה שברוב המשחקים מול יריבות רציניות כמו מנ. יונייטד וצ'לסי ארסנל שלנו ניגפת. עובדה שדרוגבה כובש צמד בכל משחק וונגר לא חושב על פתרונות איך לעצור אותו. ושרוני חוגג באמירויות.
זה היה מביך. לפחות 25 דקות אחרונות שיחקנו כדורגל

lewinthal 2 באפריל 2010

אבא
1) הכלבה שלך יפה.
2) כשבארסה מחזיקה בכדור 106 אחוז מזמן המשחק, הסיכוי היחיד שלך הוא לחטוף כדור ולצאת מהר קדימה (או מצבים נייחים). בשביל זה אתה חייב כל מטוס שלך על המגרש וגם פיבוט כמו בנדטנר יכול להועיל (אם רק היה לו מושג).
3) אבל לפני הכל רצוי באמת שהקבוצה תופיע. שדיאבי והחברים לא יאבדו כל כדור ושיצליחו לחבר פס וחצי כדי להניע קדימה.

אביאל 2 באפריל 2010

ועם כל הכבוד לארסנל, שיראו קצת אופי של קבוצה אנגלית ולא ילווה שחקנים עם הכדור, אפשר גם קצת אגרסיביות, סונג הוא היחידי שעושה את זה בקישור, בעוד שהייתי מצפה גם מדיאבי לנהוג ככה וגם נסרי צריך קצת חספוס כדי להתקדם בקריירה.

Comments closed