אופ”א עדיין לא מבינה מספיק בתקשורת

1) פיפ"א היא ארגון מסואב וארכאי. לעומתה אופ"א היא ארגון מודרני ויחסית רענן שפתוח לשינויים עם מחשבה פתוחה יותר. אבל עדיין – בשבועות האחרונים ניכר שהארגון הזה עדיין לא מבין שהדבר הכי חשוב מבחינתו זו התקשורת.

אולי שמעתם שקונגרס אופ"א נערך בשבוע שעבר בתל אביב ובו נכחו שניים מששת הכדורגלנים הגדולים בהיסטוריה. אולי גם נודע לכם שהחברים המכובדים סיירו בירושלים ובאתרים היסטוריים נוספים. קראנו באתרים ועיתונים מכל אירופה שהקונגרס נערך בת"א. רק בת"א עצמה אף אחד לא הרגיש שהמשלחת הזו ביקרה בארץ. שום ראיונות, שום דאגה לשידורים, שום צילומים מעניינים. הכל רחוק, קר ומנוכר. כל כך לא מותאם למאה ה-21. הגיע הזמן שראשי ארגוני הספורט האירופי יבינו שהם חייבים את התקשורת לא פחות משהיא זקוקה להם. האטימות שלהם היא טמטום גדול.

2) לא ברור לי גם למה כל משחקי הליגה האירופית נערכו באותה שעה. עד השלב הנוכחי חולקו המשחקים בצורה נבונה – חצי נפתחו ב-19:00 (שעון מרכז אירופה, 8 שעון ישראל) וחצי ב-21:00. אז למה פתאום כל רבעי הגמר שוחקו במקביל? למה צריך לבחור משחק כשיש מפגשים כה מסקרנים ומשחקים טובים? חבל מאוד.

3) ועוד הערה: ברבעי הגמר בשני המפעלים נכבשו הרבה יותר שערים מעונות קודמות. אולי צירוף מקרים אבל אני מסיר את הכובע. לא היה 0:0 אחד ורק במשחק אחד נכבשו פחות משלושה שערים. שאפו.

4)  הבלוג מברך את הפרטיזנים שהביסו את האויב הצהוב.

(התנצלות מראש: בקרוב אכתוב בעיתון דברים ברוח דומה)

פוסט צומח
ההפסד לצ'לסי

No Comments

אביאל 2 באפריל 2010

השאלה היא אם חוסר השיתוף של התקשורת היה רק בכנס בארץ או בכלל ? אולי במובן מסוים עדיף שיהיה פחות רעש תקשורתי בעניינים בירוקרטיים לא ?

בקשר לשעות המשחק, אולי יישור קו עם ליגת האלופות ? בכל מקרה הייתי דווקא שמח לפיצול משחקים, גם בליגת האלופות, אבל רק בשלבי הנוק-אאוט.

אחלה משחקים היו אתמול, בעיקר ראיתי בנפיקה – ליברפול ונהנתי ממש מבנפיקה, קבוצה עם הרבה אנרגיות ושחקן אחד אדיר – דה מריה, מי יתן והוא יגיע לצ'לסי בקרוב.

לוינטל – את מי אתה אוהד בכדורסל ?

lewinthal 3 באפריל 2010

אביאל, למה לא לעורר את עניין הציבור בגוף הזה שנקרא אופ"א ואנשיו ולזכות באהדה כלפיו? גם מצד התקשורת, היא תפאר את אופ"א אם היא תראה יותר פתיחות.
אני לא קונה את הדיבורים שהשקט הוא יוזמה של לוזון. אם ראשי אופ"א רוצים תקשורת לוזון הוא לא יותר מפיון שלא יקבע עבורם דבר.
אתמול היו שלושה משחקים נהדרים (רק זה של פולהאם לא היה מספיק קצבי ומרתק). חבל שנאלצנו לברור.
בכדורסל אני כיום אוהד פרטיזן בלגרד. למעשה כל יום חמישי אני מוצא קבוצה חדש שאני אוהד ובמקרה יוצא לה לשחק מול מכבי.
כמו כן אני אוהד הפועל אוסישקין וסן אנטוניו ספרס.

טל 3 באפריל 2010

קטלת מדי את בארבטוב בישראל היום,
תתכונן לעטוף עם זה את הדגים ביום ראשון…

מייקל 4 באפריל 2010

א. איך צילום של פלאטיני יעזור במשהו? ברור שעם הוא היה מביא איתו כדורגלן עבר כמו בקהאם ;) היו ים של צהובונים שמדווחים. אבל כשמדובר בקבוצת מזדקנים { עם כל הכבוד} זה לא ולא מעניין , גם תכלס מה יוצא מיזה?
ב. גם אני מברך את פרטיזן, שנכנסה לעמדה בכירה כקבוצה שעשתה צרות למכבי ועל כך שמור לה מקום של כבוד בליבי.
קבוצה שבלי רעש ובלי מנגינות העיפה את מכבי בסטייל, ושלא יספרו לי כל חברי הצהובים אם פרטיזן הייתה רוצה, ולא מוותרת על משחק 2 ,הם היו לוקחים גם אותו { מכל הקבוצות דווקא הכי קשה היה למכבי נגדם בגלל ה נחיתות מתחת לסל} זה מדהים איך אנדרסון אידסון ובלוטנטל לא הופיעו למשחק פשוט מדהים.
ג. גם היום משודה המירוץ פורמולה בלייב בושה!.

Comments closed