הערב התותחנים בקמפ נואו – כנגד כל הסיכויים

מהי זכות היסוד הבסיסית ביותר של בנאדם? הזכות לשוויון? לחירות? לכבוד? לא! לא!! ולא!!!

זכות היסוד הבסיסית של כל אדם היא הזכות לפנטז. אף בנזונה שבעולם לא יכול למנוע מהומלס לפנטז להיות מיליארדר ולזיין את סנדי בר רפאלי. הזכות לפנטז שאתה עוסק במקצוע חלומותיך וחי כמו מלך. או שהקבוצה שלך תצליח. אפילו שהפועל זרנוגה תזכה בצ'מפיונס. בשביל זה הלוא המציאו את משחקי המחשב של הכדורגל – שתוכל לקחת איזו איפסוויץ' ולזכות איתה בכל תואר אפשרי.

אז נכון שריאלית אין שום סיכוי לארסנל לעשות משהו בקמפ נואו בלי הגנה (למה גם סונג?), בלי שלושת המנהיגים ושני הכוכבים של הקבוצה. לדעתי סילבסטרה יפתח ולא קמפבל (שמשחק כאילו הוא בלע מקרר) אבל זה לא ממש משנה. רצים בראש תסריטי אימה. הפחד הוא לא להפסיד אלא לאבד את הכבוד. יש סכנה מוחשת לתבוסה מחפירה.

   וגם שביב, שביבון של תקווה. מכורח זכות היסוד הבסיסית. יש רצון עז, תשוקה בלתי ניתנת לתיאור להדהים את העולם. משום  מה כמה חברים שמבינים כדורגל (בכללם גם כותב בלוג אחר, ג'ינג'י עם משקפיים) סבורים שלארסנל סיכוי טוב לעלות או שיש להם תחושה שהגאנרס באמת יעשו זאת. מה אגיד לכם?

התסריט היחיד שאני מצליח לדמיין אותנו עושים משהו זה עם פריצות מטורפות של וולקוט במתפרצות ומצבים נייחים. אמן שזה יספיק. אני לא מאמין. אבל בגלל זה אני גם אוהד הפועל.

יאללה ארסנל!

צ’לסי על הסוס
בין דורהאם לסן רמו

No Comments

דנידין 6 באפריל 2010

נראה לי שהם יעשו את זה…דווקא תחושת כנגד כל הסיכויים והמחסור בשחקנים תעשה את זה. בעצם אין עליהם לחץ להבדיל מהמשחק הראשון.

lewinthal 6 באפריל 2010

יש לחץ, אמנם הרבה פחות משהיה באמירויות אבל קבוצה כמו ארסנל ברבע הגמר – תמיד יהיה בה לחץ או פחד

דנידין 6 באפריל 2010

תגיד מה שכתבת בעיתון על ניוקאסל זה נכון? את קולוצ'יני אני מבין למה הם רוצים שיעוף אבל גוטיירס ממה שראיתי אותו שנה שעברה הוא דווקא טוב…אומנם האף שלו ארוך אבל בכל זאת…..

מייקל 6 באפריל 2010

צר לי,
כשפפ אוכל אותה פעם אחת הוא לא חוזר על הטעות פעמיים.
ברור שוולקרוט יזכה היום לתשומת לב מיוחדת { להזכיר שאבידל יהיה מולו הפעם והילד הלונדוני עוד יכול ללמוד מ אריק, שאני ,בתור אוהד בארסה, כבר יומיים מתפלל שהוא ישחק רגוע מולו ולא יקבל איזה אדום}.
ועדיין רשימת החסרים של ארסנל משמעותית יותר מהרשימה של בארסה { בחישוב עומק הסגלים ויצרות הביתיות של בארסה.
יהיה מעניין עם ונגר מסוגל להעמיד קבוצה כמו צ'לסי בשנה שעברה שהגיע לנאו קאמפ והצליחה להוציא תוצאה.

אביאל 6 באפריל 2010

ידוע מי יהיו הבלמים של ברצלונה ? אם זה מרקז, ארסנל חייבת לשחק עליו, הבנתי שטורה גם אולי פצוע ? בכל מקרה, אני מקווה שתראו היום קצת אופי אנגלי אמיתי, בתקווה ל1-0 לארסנל, בהצלחה !

isragooner 6 באפריל 2010

מסכים עם כל מילה. אם נפסיד, הפסדנו לטובים ביותר. אני גם מאמין שהדרך היחידה שנאבד את הכבוד היא תבוסה סטייל באיירן בשנה שעברה (לא רוצה להתייחס למה שקרה לשטוטגרט כי הם מראש קבוצה פח ואנחנו קבוצה איכותית) כי לעניות דעתי, מהמשחק הקודם יצאנו עם המון כבוד ואני הרגשתי גאה בקבוצה ובביצים שהיא הראתה. לפנטז זה באמת כל מה שנשאר, כי הסיכויים לרעתנו בצורה קיצונית. נגד הקבוצה הכי טובה לפחות מאז מילאן של השלישייה ההולנדית, בחוץ, עם חצי הרכב בקושי כשהשחקנים המשמעותיים כולם בחוץ. ואף מילה על הליצן בשער.
כשמסתכלים על יחסי הכוחות ועל ההשפעה של הפציעות על כל קבוצה (בטח כשאינייסטה פתאום כשיר) אין מנוס מהמסקנה שאנחנו צריכים נס. להבקיע לפחות פעמיים בברצלונה זה בגדר נס, לא לספוג בברצלונה (או אפילו להסתפק בספיגת שער אחד) זה בגדר נס, בוודאי כל עוד אנחנו לא בנויים להתבנקר. כל אחד מהם בנפרד הוא משימה כמעט בלתי אפשרית, אז להשיג את שניהם?

אם הנס הזה יגיע, זה באמת יהיה הניצחון הגדול ביותר בתולדות המועדון. אבל לנסים לא מצפים, לנסים מתפללים. אני מצפה למלחמה עד הסוף. לא פחות ולא יותר.
Spirit of 89!

מייקל 6 באפריל 2010

Barcelona Defender Eric Abidal: Arsenal's Theo Walcott Is Fast But What Can He Do With The Ball?

זה בהמשך לתגובה הקודמת שהמהירות של וולקרוט לא מדאיגה יותר מידי .
ו לאוהדי ארסנל { אם יש כאלה כאן…}
http://www.goal.com/en-india/news/1567/my-say/2010/04/06/1866124/my-say-if-there-is-a-god-he-hates-arsenal

סילביה פלאת' 7 באפריל 2010

לפני המשחק האמנתי שלארסנל יש סיכוי. או שאני אידיוט או שהאמונה שלי בהגינות ובהגיונות הכדורגל כל כך קטנה. בכל מקרה, ארסנל שיחקה נורא והובסה. לא בגלל שנעדרו ססק, סונג, ואן פרסי, וכל היתר (למרות שזה כמובן לא עזר). ארסנל הפסידה, סליחה הובסה, כי היא קבוצה שמשחקת יפה אבל היא כל כך רכרוכית וחלשה בהגנה (וגם לא מספיק טובה בהתקפה, יש לה רק חלוץ אחד) שזה פשוט מחפיר. אני כבר לא יודע מה לחשוב או לומר על ונגר…
אני גם חושב שהפרמייר ליג העונה היא מחפירה אם ארסנל מתמודדות בה על האליפות. וכיוון שגם הליגה הספרדית פח אשפה וגם הליגה הגרמנית לא ממש שווה (תראו מה עושות הגרמניות באירופה, חוץ מבאיירן) וגם האיטלקית בושה וחרפה אז הכדררגל העולמי, או לפחות האירופי, בשנת שפל חסר תקדים. ואף אחד אל אומר זאת. אף אחד לא כותב על זאת. ספק כמה אנשים בכלל חושבים זאת. כלומר, העולם הזה זוועה. פשוט זוועה. אני מוקף באנשים מפגרים ותמימים. או שמא הם שקרנים ורעים. בכל אופן, המצב לא טוב.

בני תבורי 7 באפריל 2010

סילביה פלאת',
אני אוהד בארסה ותוצאת המשחק אתמול מאוד שימחה אותי, אבל אני רואה את העובדות קצת אחרת ממך: חסרונם של פאברגס, ארשווין, ואן פרסי וגאלאס היה קריטי לארסנל הרבה יותר מאשר חסרונם של פויול ופיקה לבארסה. אתמול הגנת בארסה לא היתה טובה יותר מזו של ארסנל. לעומת זאת היה לה את מסי והפעם זה הספיק. לא בטוח שזה יספיק באל קלאסיקו ונגד אינטר. ארבעת השערים הנפלאים של מסי היו בערך ארבע ההזדמנויות היחידות של בארסה המשחק אתמול (מסי יכול היה להבקיע גם את החמישי) לעומת ארבע הזדמנויות מצויינות של ארסנל שאחת הלכה פנימה, אחת לקורה ושתיים ממש על יד. אלילת המזל, איך לומר, לבשה אתמול כחול אדום.

סילביה פלאת' 8 באפריל 2010

עמית, אנחנו מבינים שאתה חייב לכתוב לעיתון מייד אחרי המשחק. אבל תן איזה עדכון קטן, עדכונון, לבלוג שלך. בחייאת רבאק ככה אי אפשר להריץ בלוג. המיידיות היא הכל בייבי.

Comments closed