5 הערות לסיכום ליברפול – ארסנל

על כן עוול בכפו

1) שוערים קירחים כמו פפה ריינה הם תופעה כזו: יכולת מצוינת ופאשלות מצחיקות מדי פעם. בארטז, גרובלאר, טים הווארד. ריינה הסתנוור מהשמש. אני לא מבין את זה – לקרחים הרבה יותר קל ללכת עם כובע. למעשה – כובעים הומצאו בשביל קרחים במיוחד. זה עושה אותם צעירים יותר וגורם להם להיראות פחות רע. אז למה ריינה שכח את הכובע בבית? והשאלה המרכזית היא בעצם אחרת – למה השמש זורחת בכלל מעל מקום מדכא כל כך כמו ליברפול? באיזו זכות?

2) יש לי הרגל ספק מגונה – אם כבר אני מביא ביד אני חייב לגמור. אחרת זה לא זה. הנה קיבלתם וידוי אישי שהייתם יכולים לחיות גם בלעדיו. לעומת זאת אצל ארסנל זה הפוך. מניעים כדור לאט, מתמזמזים איתו, לצד ימין לבקארי, לצד שמאל לגאל, הקפצה סתמית לרחבה, הכדור מורחק ומגיע לאמצע לדיאבי. ממשיכים לשחק עם האבר העגול בלי שום כוונה לגמור. הפחד הוא שמדובר באימפוטנציה אמיתית – אולי אנחנו לא מסוגלים בכלל לגמור. ארסן, דוקטור. תציל אותנו.

מה יצא לנו בסוף? אחרי כל מסע האוננות הזה בסוף בדקה ה-90 הייתה שפיכה לא רצונית בכלל. מזל שהמבוכה הייתה בצד השני. אבל את האמת אין להסתיר. היינו שווים הפסד. שיחקנו גרוע ולא נכון. לאט מדי. לא תכליתי, מעט מדי נסיונות בעיטה. מזל שזה קרה באצטדיון אנפילד שאנחנו אוהבים.

זו הייתה הזדמנות לראות את ארסנל שתהיה אחרי שססק הפצוע יעזוב. אסור לשפוט בצורה רחבה מדי אבל בינתיים ווילשר עדיין לא בשל. וולקוט כנראה לעולם לא יידע לקבל החלטות. נאסרי לא נראה כמי שיצמח להיות מנהיג. דיאבי ימשיך לעבור שחקנים ולהתקדם לרוחב, ארשאבין לא יחבר שתי פעולות חיוביות ברצף. העתיד נראה מלא כישרון אבל חסר תכלית. מבאס לאללה. אה כן, ועוד אין שוער.

3) ההרחקה של ג'ו קול – אתם רואים את זה בHD בסופר סלואו-מושן ומתלבטים – מגיע אדום? לא מגיע אדום? זה צהוב כהה? צהוב וחצי? ורבע?

אז ככה – חבר'ה, זה אדום מוצדק. כי הגליץ' היה פראי לרגל ובלי קשר לכדור. כי הכוונה הייתה זדונית. כי השופט ראה באותו הרגע מה שקרה ולא היה לו זמן ללכץ לHD, לשתות משהו, להתייעץ, לערוך משאל ולספור את התוצאות. כי לשופט יש רק צהוב ואדום בכיס. אין לו צהוב וחצי ולא כתום ולא שחור.

4) רוי הוג'סון – לכאורה ליברפול נראתה דומה לזו של רפא בניטז. קבוצה אפורה, סתמית, קשוחה שמשיגה תוצאות בשיניים. אבל יש שינוי חיובי – הוג'סון הסתפק במאסצ'ראנו במרכז המגרש בעוד בניטז העדיף שני קצבים כולל לוקאס. המאמן החדש חושב יותר חיובי. נראה כמה זה יעזור. בכל מקרה הסיפור של הקיץ הוא דויד אנגוג שאחרי שהיה פלופ נוראי אצל בניטז, פתאום פורח ונראה לא רע בכלל.

5) מי מבין שתי הקבוצות ששיחקו הערב לא תסיים בטופ 4?

בונוס – למי שאוהב מכות ועוד בHD, הלילה יש סאמר סלאם. הנה פריוויו נחמד.

גל נבו, לאוניד קאופמן
הענפים שהכי כיף להיות בהם במגרש

No Comments

לוינטל 15 באוגוסט 2010

שתי קבוצות מדכאות. כל אחת מסיבותיה

יוני 15 באוגוסט 2010

לא הבנתי למה אתה מגיב אחרי פוסט שלך… שללו ממך את סמכויות העריכה?

לוינטל 15 באוגוסט 2010

קיבלתי שלילה על תנאי

הופ 15 באוגוסט 2010

לאחר צפיה בתקציר – לדעתי לא היה צריך להיות אדום. לא ראיתי משהו יוצא דופן בגלישה שמחייב משהו יותר מצהוב, לא ורבע ולא וחצי. הקפיצה של המוכשל עשתה את העבודה. ברור שאני רואה את זה בהילוך איטי וכל זה, אבל זה לא ממש משנה. אם אתה שואל אם לשופט יש נסיבות מקלות לטעות, התשובה היא כן. אם אתה שואל אם הגיע אדום, התשובה היא לא.
השער שריינה קיבל היה ממש מוזר. ממש ממש מוזר.

לוינטל 15 באוגוסט 2010

ריינה לא קיבל גול. הוא ייצר גול :)

red sox 15 באוגוסט 2010

נכון, וזה מספר על ההתקפה של ארסנל לא פחות מעל ריינה.

עזי 15 באוגוסט 2010

זה לא היה מכוון וזה לא היה אדום.

סביסאביץ' 15 באוגוסט 2010

אמנם מדובר במחזור ראשון ואסור לנבא מה יקרה בסוף בהמשך העונה, אך ארסנל פשוט נראית רע יחסית לקבוצה עם הכי הרבה פוטנציאל באנגליה, לעניות דעתי אם נותנים לפרגי את הסגל של ארסנל הוא בונה איתם אימפריה, מבחינת השחקנים הצעירים והתלכיד עם המבוגרים המוכשרים, ארסנל הרבה יותר מוכשרת מקבוצת דור הזהב של יונייטד.
לגבי ליברפול, אין שום בשורה חדשה ומרעננת, אותו כדורגל של קבוצה קטנה שנאבקת מול קבוצה גדולה בבית, הולכת להיות שם עונה מאוד ארוכה. ובאשר לאדום, זה לא משנה אם קול עשה את זה בכוונה או לא, הוא כמעט פצע את השחקן שניסה לתקל וחייבים להודות שזה נראה תאקל נוראי מבחינת התזמון שלו עם שתי הרגליים קדימה, נראה כמו תאקל של שחקן שלא הלך לו שום דבר במשחק, מזכיר את רוני, אלא שרוני מתקל ברמה של בלם איטלקי. 

יוסי מזרחי 16 באוגוסט 2010

"מבחינת השחקנים הצעירים והתלכיד … ארסנל הרבה יותר מוכשרת מדור הזהב של יונייטד"…

מה יהיה סאביצ'ביץ'??
יש קשר לחום וללחות??

המזיק הנצחי 16 באוגוסט 2010

באילו עמדות ארסנל יותר מוכשרת מיונייטד??
תשובה לשאלה הרטורית שלי: באף עמדה. לא יודע איזה כדורגל אתה רואה אבל:
בעמדת המגנים יש ליונייטד צמד מגנים בני 19 שכבר היום נראים טוב יותר מקלישי וסאנייה. בעמדות הקישור יש ליונייטד את גיבסון שנראה טוב יותר ועושה פחות טעויות מדיאבי, דנילסון ושות'. באגפים קלברלי, נאני(השחקן עדיין צעיר). חלוצים צעירים יש את דיוף, וולבק, מקיידה וכמובן צ'יצ'יריטו שכולם יותר מוכשרים מהחלוצים שלארסנל יש להציע.
בהגנה יש ליונייטד את סמולינג ואוונס שאם היה בארסנל היה נחשב לבלם הכי טוב שלה.
כשאני הולך אחורה יותר לאקדמיות הנוער אז גם שם נראה שלארסנל כבר אין יתרון כמו פעם. אני מזהה לא מעט שחקנים צעירים מוכשרים שיוצאים מהאקדמייה ושעדיין משחקים(למשל פול פוגבה, דה לאט, בן אמוס השוער האנגלי, ניקי אחוסה, ג'ושוע קינג ועוד רבים וטובים אחרים).

עוד דבר. לא מאמין שפרגוסון אי פעם היה רוצה לאמן סגל כמו של ארסנל כי המכנה המשותף לכל שחקני הסגל הוא שהם רכים וחלשים מדי. לא אתבדה אם אגיד שארסנל מהקבוצות החלשות פיזית בפריימרליג. כבר 4 שנים אני שומע שלארסנל יש כישרון בלע בלע בלע. מסתבר שמהכשרון הזה לא יוצא כלום.
חשבו שוולקוט הוא ילד פלא עוד כשהיה בן 17 בסוף מסתבר שלכל היותר הוא יוכל להיות אצן למרחקים קצרים.
חשבו שדיאבי יהיה ויירה, טוב אז מבחינת גוף הוא דומה מבחינת שכל גם במשחק בליגה ארצית הוא יאבד כדורים במרכז המגרש. חשבו שקלישי יהיה המגן השמאלי הטוב בעולם. הבן אדם עושה טעות 1 במשחק ואז נכנס להלם שלוקח לו חצי שנה להתגבר עליו.

לוינטל 15 באוגוסט 2010

השאלה היא באמת אם את התאקל הזה היה עושה רוני או ג'רארד או למפארד – זה גם היה אדום?

red sox 15 באוגוסט 2010

לוקאס הוא רכיכה. קצב? מקסימום חייט.
מהרגע שמסצ'ה יצא המגרש היה של ארסנל, לוקאס אפילו לא עשה קולות של להתמודד עם הקישור של ונגר. וזה קישור שבאותן דקות היה מורכב מ4 בובות חרסינה בגובה מטר וקרמבו, לא בדיוק לוחמי יאקוזה עם סכין בין השיניים.

ולא היה אדום. בחיים לא. אם זה אדום אז הכניסה של רוסיצקי בג'רארד צריכה להיות אדום גם כן. והיא לא.

לוינטל 15 באוגוסט 2010

קיבלתי. היה צריך להיכתב 'אפורים' במקום 'קצבים'.

חמור זקן 15 באוגוסט 2010

לוינטל חשפת יפה את הרגליך המיניים אולי אפשר לנוח מזה קצת.

לוינטל 16 באוגוסט 2010

אנוח קצת

שלו רומא 15 באוגוסט 2010

מעניין שזה אדום ובעונה שעברה מה שריברי עשה זה לא אדום?
איל HD משנה את העולם, ד"א בשבילי גם זה וגם ריברי בעונה שעברה זה אדום.

שלו רומא 15 באוגוסט 2010

איל = איך

לוינטל 16 באוגוסט 2010

בחצי גמר ליגת האלופות או גמר מונדיאל זה לא אדום. גם משחק עונה מחזור 30 זה לא אדום. אני לא הולך לפי הספר היבש. זה לא נכון לחשוב בצורה הזו – בטח לא לפי החוק כלשונו (שהרי דין כל משחק שווה), אבל לדעתי יש הבדל בין מעמד למעמד.
אגב – ריברי גם אם היה אדום, בוודאי לא היה צריך להיות מושעה מהגמר

תומר חרוב 15 באוגוסט 2010

הוא יכול היה להסתפק בצהוב אבל האדום לא הדהים אותי, קול ירד עם שתי הרגלים קדימה.
לוינטל, אני לא חושב שקול הוא כלכך נמוך בהיררכיה מרוני לאמפרד וג'ררד אצל שופטי אנגליה, בסך הכול הוא שחקן אנגלי עם כמה שנים בליגה ועוד אחד שנחשב לנחמד מאוד.

לוינטל 16 באוגוסט 2010

הוא לא כוכב נבחרת כמוהם

אביאל 16 באוגוסט 2010

האדום לדעתי פשוט בהחלטה רגעית של השופט, ממבט רחוק כמו שהיה לשופט זאת נראת עבירה חזקה ומיותרת והדגש על מיותרת, למה לגלוש עם שתי רגליים קדימה, בדקה כזאת ועוד מול בלם שמרחיק.
היה משחק די משעמם, בטח אחרי סיטי-טוטנהאם וצ'לסי-ברומיץ' של אתמול וגם החזירו את השדרנים בעברית לערוץ הHD.
בקשר לארסנל, אני דווקא חושב שלהגיע למחזור ראשון לאנפילד לקבוצה שהשתקמה בשבועות האחרונות מבחינה המוראל שלה, לעלות בלי כוכבים כמו וולקוט, פאבראגס וואן פרסי (ירידה חזקה ביכולת מאז הפציעה האחרונה כולל במונדיאל) ולהוציא תיקו מהמצב שנוצר זה לא כל כך גרוע, נאסרי דווקא שיחק טוב ויש בו לדעתי פוטנציאל ענק, לרוזציקי היו כמה הזדמנויות לבעיטה אבל הבחור תמיד מעדיף לעבור עוד שחקן או למסור, סנייה חייב להפסיק להגביה באופן קבוע ולנסות דברים אחרים, הבלם הצרפתי (?) החדש שלכם נראה לא רע בכלל, טורס נוהג לסובב את טובי הבלמים והוא בלם אותו פעמיים, ולדעת הוא קיבל את הצהוב השני רק בגלל שהוא ירד על אלונקה בסוף המחצית (אחרי הפגיעה של קול) והיה נראה כי הוא גמר את המשחק.
צ'אמח לא היה משהו היום, אבל הוא מנסה להוכיח, אני חושב שעם עוד חלוץ לידו הוא ישחק יותר טוב.

דנידין 16 באוגוסט 2010

שקבוצה ב 10 שחקנים אז קורה הרבה שהם מקבלים הרבה מוטיבציה ומשחקים יותר טוב ב 10 מאשר עם 11 כמו ליברפול. אבל מקרה הפוך שבו הקבוצה עם ה 11 (ארסנל) פשוט משחקת מאותה הרחקה יותר גרוע בחיים לא ראיתי. הם פשוט לא עושים כלום, היחיד שאיים על השער עד ל 10 דק אחרונות היה וורמלן…לא להאמין, זו לא אוננות זו אימפוטנציה קשה. ומסכן ריינה….נתן הצלות גדולות וזוכרים לו בסוף את הגול…אלמוניה היה ליצן 90 ד, וזוכרים לו את ההצלה מול הבעיטה של ג'ררד.

ארנון 16 באוגוסט 2010

אני דווקא הייתי מרוצה מהמשחק של ארסנל עד הדקה ה-45. נאסרי ווילשיר שלטו בקצב, ויזמו כמה חילופי מסירות נהדרים קדימה עם צ'מאח וארשבין. הבלם הצרפתי החדש נראה מתאקלם יפה, ודיאבי ואבואה לא הפסיקו לרוץ (ללא תכלית…). כרגיל היו חסרים איומים לשער (מתוך 7 בעיטות/נגיחות למסגרת במחצית הראשונה, 3 של ורמאלן) אבל הכל היה נראה מוכן לקראת השער הראשון של העונה.
ואז הגיע ג'ו קול. מורת הרוח שהפגנתי בפני שותפי לצפיה לא נבעה מכך שהשופט לדעתי יכול היה להסתפק בצהוב, כי אם מהסטטוס החדש שנוצר במגרש.בתור אוהד ארסנל, אפילו ניצחון עכשיו יהיה פחות משמח, אבל בתור אוהד ארסנל, אני בעיקר זוכר איך הקבוצה הזאת לא מסוגלת להתמודד מול עשרה שחקנים. נכון, בשנים האחרונות דומה שחל שיפור בנושא, אבל לא נשכח ולא נסלח על חצי הגמר מול יונייטד ב-99 (המשחק ההוא, ברגקאמפ, שמייכל, גיגס…) ועל גמר גביע אופ"א מול גלטסאראי ב-2000 (הרחקה של האג'י בהארכה).
החששות התבררו כנכונים. ליברפול בעשרה שחקנים קרקסה את ה-11 של ארסנל בחלק הראשון של המחצית השניה. ואחר כך כבר אף אחד לא תפקד מעבר להחזקת כדור. רוסיצקי קצת הכניס תנופה, וריינה נתן מתנה.
בסך הכל תוצאה לא רעה, ויש מקום לאופטימיות.

יוסי מזרחי 16 באוגוסט 2010

ארנון,
למי "לא תשכח ולא תסלח" על חצי הגמר מול יונייטד?
כאוהד ארסנל אתה צריך להיות מאושר, שהייתם חלק מאותו משחק.

לוינטל 16 באוגוסט 2010

זה כל כך נכון – מול 10 התקשינו לא מעט בעידן ונגר.
ומה שקרה היום במחצית השנייה היה באמת הזוי – בעיקר השיתוק שלנו ליברפול עשו את שלהם אבל לא ברור למה לא התנפלנו

אברהמי 16 באוגוסט 2010

לוינטל, "מול עשרה התקשנו לא מעט בעידן ונגר". מה זה? הוא מעביר לשחקנים שלו תחושה שאולי זה לא פייר? הוא לא לוקח נצחונות ב-11 על 10? זה לא אסתטי?

לוינטל 16 באוגוסט 2010

לוונגר אתיקה זה עניין של עיקרון וחשוב לו כנראה לא לנצל יתרון מספרי כי זו לא חוכמה

D! 16 באוגוסט 2010

נג'וג לא שחקן. ואני מקווה מאד לאכול את הכובע. אבל הוא לא שחקן. איך אמר מישהו אצלנו – הוא מגיע להזדמנויות. שזה גם משהו. אבל הוא בעיקר הורס הזדמנויות.
גם לוקאס לא שחקן.בטוח שלא קצב.
את השינוי המרכזי ציינת לבד – מסצ'ארנו. אבל גם ג'רארד שיחק יותר מאחורה. ועם קויט מקדימה ועוד שחקן באגף….
מי יודע…
הזכיר לי את גול הבלון

בני תבורי 16 באוגוסט 2010

D
נגוג כבש אתמול שער מצויין מההזדמנות האחת והיחידה שהיתה לו במשחק, זה בלבד מצדיק קצת יותר קרדיט.

D! 16 באוגוסט 2010

הוא כבש נהדר. הוא בעט טוב. אני לא בטוח ששוער אחר לא היה לוקח את זה. אני עדיין זוכר לו את העונה הקודמת וגם אתמול ראיתי מספיק פעמים שהתנועה הלקויה שלו, הבנת המשחק הלוקה והשליטה בכדור, לדעתי, מונעים הזדמנויות יותר טובות.
זה כמובן רק אני ואני אשמח לבלוע כובע (עדיף מקש) אם משהו ישתנה. אני לא חושב שהוא ראוי ליותר מחלוץ שלישי. בקושי.

פראליה 16 באוגוסט 2010

גם אני חושב שארסנל לא היתה כ"כ גרועה, בכל מקרה רוזיצקי זה שחקן שאני כמעט תמיד נהנה להסתכל עליו חושב כדורגל.
אז החזירו את השדרים המקומיים (וואו כמה ערך מוסף מביא איתו ניר לוין..) לצערנו, אבל עדיין הייתי מעדיף אייצ'די איתם מאשר שידור רגיל בלעדיהם.

ניינר 16 באוגוסט 2010

כאוהד טוטנהאם הייתי מאד מרוצה מהמשחק. ספרס יגמרו השנה מעל ליברפול וארסנל

עמית 16 באוגוסט 2010

ניינר, רשמתי לפני..
מעניין מתי נחגוג השנה את St. Tottenham's day
האם במאי או באפריל..

אביעד 16 באוגוסט 2010

השערה: במצב של 10 שחקנים הרבה יותר קל ליריבה להתגונן מעט יותר. הרבה יותר קל ליריבה לתת לארסנל להניע כדור יותר בחופשיות ואז שחקני ארסנל שגם ככה מאוהבים הנעת כדור לרוחב בכלל מתקשים להפסיק.
האדום של קול: לא נראה לי שזה אדום. אבל זו אשמה של קול לא פחות מטעות של השופט. זו הייתה כניסה גסה, מאוחרת ומיותרת. הוא אמנם לא פגע חזק מדי בקוסצ'יילני, אבל גם לא היה רחוק מכך. או בקיצור, קודם שקול יימנע מתאקלים טיפשיים כאלה ואחרי זה שיתלונן על השופט. אין צורך לשאול מה היה קורה אם זה היה ג'רארד. ג'רארד עשה תאקל לא פחות גרוע על אבואה בתחילת המשחק ולא קיבל אפילו צהוב.
גם קוסצ'יילני טיפש לא קטן.2 צהובים תוך 2 דקות, בתוספת הזמן?
המשחק הזה חשף לא מעט מהבעיות של ארסנל: התלות בפברגאס בכל הקשור ליצירת מצבים וכיבוש, חוסר העומק בהגנה (כשקוסצ'יילני ירד על אלונקה אפשר היה לראות את ונגר חושב "מאבק על התואר עם ורמאלן ודג'ורו במרכז ההגנה, בלי מחליפים? על מה חשבתי?"), מחסור בבוס אמיתי במרכז המגרש.
מצד שני, זו הייתה גם דוגמא לבעיות שנפתרו, במיוחד בחוד עם מרואן צ'מאח שהיה טוב מאוד.
ליברפול גם יכולה לצאת מעודדת. בייחוד מאיך שנראתה במחצית השניה ב-10 שדחקנים (ועוד בלי טורס).

IsraGooner 16 באוגוסט 2010

לא ברור איך אף אחד עדיין לא התייחס למי שהציפיות ממנו הכי גבוהות- אנדריי ארשבין. היה בלתי נסבל לראות אותו אתמול, ההתייחסות הייתה ביזיון. כאילו הכל עובר מתחתיו, אפס לחימה שלא לדבר על מנהיגות.
שחקן כמו קרלוס ולה לפחות יעבוד, למרות שאין לו בציפורן את הכישרון שיש לארשבין. אחרי אתמול, הייתי זורק אותו לספסל.

לגבי ההופעה של שאר הקבוצה- אימפוטנציה זו לא מילה. זו כבר בעייה כרונית. לקבוצה אין תוכנית חלופית, הכל רק מסירות קצרות במרכז ולרוחב, שום משחק עומק ושום משחק על מהירות. בשביל מה וולקוט עלה, אם לא כדי לנצל את המהירות שלו? היחיד שתיפקד אתמול בהתקפה היה רוזיצקי. הקבוצה פשוט מייאשת וזה המשך ישיר של החודשיים האחרונים של העונה הקודמת. הקבוצה צריכה בדחיפות שינוי, דם חדש. יצאנו בזיל הזול מהופעה מחפירה. קבוצה שמניעה כדור ולא מגיעה למצב אחד במחצית שלמה נגד עשרה שחקנים, קבוצה כבויה ועייפה ועם הגנה רכה. שום בעיה לא נפתרת כבר שלוש שנים ולא נראה שזה גם בדרך להיפתר, אבל ונגר כבר קיבל חוזה חדש.

הדבר היחיד שטוב במה שקרה אתמול, זו התוצאה והעובדה שריינה המנוול קיבל את מה שמגיע לו אחרי מה שקרה על אותה במה במדריד (ותודה לקארמה). כמו שזה נראה, טוטנהאם באמת קבוצה יותר טובה מארסנל וליברפול ואני אומר את זה בצער עמוק. זו קבוצה שמחה שרצה ומשתמשת במהירות לעומת הנעת כדור חסרת תכלית אצלנו ומחסור חמור ביצירתיות בליברפול.

שחקן 10 16 באוגוסט 2010

לא ראיתי את המשחק, אבל בהחלט יהיה לארסנל קשה בלי פברגאס.
נראה לי שהשנה שוב ליברפול יסיימו מחוץ לטופ 4.

צור שפי 16 באוגוסט 2010

העדכונים על הפוסטים החדשים ממשיכים לא להגיע.

לוינטל 17 באוגוסט 2010

הבעיה תטופל. תודה שדיווחת

פראליה 16 באוגוסט 2010

ארשבין זה שחקן של נטו כשרון, לא רוח קבוצתית ובטח שלא חכמה כך שאם הוא לא טוב התרומה שלו לפעמים שלילית

לוינטל 17 באוגוסט 2010

אנחנו תמימי דעים

אביאל 16 באוגוסט 2010

IsraGooner – לא צריך לרוץ עם המסקנות אחרי משחק פתיחה ועוד באנפילד, גם לשאר המתחרות יש מה להוכיח, אל תיתן לשישיה של צ'לסי להטעות אותך גם שם לא הכל ורוד וגם יונייטד צריכה להוכיח את עצמה עם השחקנים החדשים, בכל מקרה לגבי טוטנהאם אין מה לשבח יתר על מידה, אחרי תצוגת שיא כזו שמסתיימת ב0-0 מול קבוצה לא מחוברת לא הייתי ממהר להסיק מסקנות.

BENGAL 16 באוגוסט 2010

2 הקבוצות יסיימו בטופ 4, בתור אוהד ארסנל מגיל 8 (שזה בסה"כ 8 שנים) אני משוחד לחלוטין, אבל אני באמת חושב שבשורה התחתונה, אם השגנו תיקו באנפילד בלי פברגאס, בלי ואן-פרסי ובלי אלכסנדר סונג, שחסרונו הורגש במיוחד בגול של ליברפול (אם הוא על המגרש זה לא גול), אנחנו בהחלט יכולים לתת ריצה לאליפות השנה.
צמרת הטבלה תיראה כך:
1. ארסנל
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר יונייטד
4. ליברפול
5. טוטנהאם
6. מנצ'סטר סיטי

IsraGooner 16 באוגוסט 2010

מה עשית מאלכס סונג, אפשר לחשוב שאיתו לא אכלנו גולים כאלה.

אביאל, אני לא מתייחס רק למשחק הפתיחה. אני מתייחס למגמה. טוטנהאם מאז ינואר-פברואר בשנה שעברה, למעט משחקים בודדים (כמו הפסד לוולבס או ההפסד לפומפי בחצי הגמר), נמצאת במגמת זינוק מאוד גדולה והמשחק שלהם השתפר פלאים. ארסנל בדיוק הפוך, ונעזוב את הסיבות. משחק הפתיחה רק הראה שהמגמה נמשכת. להגיד לך מה יהיה כל העונה או איך היא תסתיים? אתה יודע למי ניתנה הנבואה.
מספיק איזה אירוע אחד בלתי צפוי שמשנה את כל התמונה.

לוינטל 17 באוגוסט 2010

איזו השפלה אם היידס יסיימו לפנינו בטבלה – זה לא קרה בכל תקופת ונגר.
בנגל, נולדת לתוך ארסנל הסקסית. אני מתגעגע לימים של ג'ורג' גרהאם שלמזלך לא זכית לראות את הקבוצה תחתיו.
לגבי סונג, הוא לא היה מה שחסר דווקא. הבעיה הייתה הנעת הכדור לרוחב במקום לעומק והיעדר תחכום ותכליתיות. לא ייצרנו כמעט כלום

BENGAL 17 באוגוסט 2010

זה נכון, אבל אחרי שקראתי את "Fever Pitch" אני חושב שאני מסוגל, גם אם טיפה, לדמיין לעצמי איך נראיתה ארסנל של לפני עידן ונגר.

ובנוגע להנעת הכדור, תמיד זה ככה, לרוחב ולא לעומק, אבל יש תרופה למכה – ססק פברגאס.
ואתה יודע מה, רוזיצקי עושה רושם כאחד שהבין איך עושים את זה לעומק.

לוינטל 17 באוגוסט 2010

גדול ספרי הכדורגל.
רוזיצקי ונאסרי יודעים לשחק לעומק. שיעשו את זה יותר

Comments closed