פוסט 1 לסיכום השבת: על הבכיינות של גוטמן וההרואיות של עטר

אלי גוטמן התלונן שתקעו להפועל ת"א משחק ליגה באמצע שבוע גורלי של המועדון. ההתאחדות הייתה יכולה ללכת לקראת הפועל, אבל אין שום הצדקה לבכיינות ולטענות. קבוצה אירופית צריכה לדעת לשחק שלושה משחקים בשבוע. וגם מחמאות לרובן עטר ומכבי נתניה

לאן נעלמת, כיפה אדומה?

1) כתבתי פעם על הספורט הלאומי של הישראלים. קוראים לענף הזה התלוננות. אנחנו עם של מתלוננים ומתבכיינים. כל העולם לא בסדר. שונאים אותנו על לא עוול בכפנו. רק כי אנחנו יהודים ואנחנו הרי תמיד צודקים. ברור. איך הם שכחו את השואה? טוב, גם עדן אברג'יל היא צדיקה עם האתיקה של צבא הכיבוש.

אני מזכיר התלוננות ובכיינות בגלל אלי גוטמן והפועל ת"א. אתם יודעים שאני אוהד הפועל ואתם יודעים שאני מאוד מעריך את גוטמן שהוא המאמן הישראלי מספר 1. אבל חבל שהוא מדי פעם מתאונן ומתבכיין. נכון, זה יפה שגוטמן לקח אחריות על הטעות מטופשת של שיתוף איתי שכטר שעלתה לו בהשבתה של החלוץ לשלושה-ארבעה שבועות (זה הדין של פציעות רציניות בשריר ירך אחורי).

אבל מפליא אותי איך גוטמן שהוא המאמן הכי אירופי בסביבה ואחד מאלה שרוצים לקדם את הכדורגל הישראלי לרמות הגבוהות, מתלונן על המשחק מול הפועל חיפה שלא נדחה. אני אפתח דווקא עם שני דברים להגנתו:

א. בליגות בינוניות באירופה (אוסטריה, רומניה, גם סקוטלנד ואפילו רוסיה שהיא ליגה מצוינת) דוחים לעתים משחקי ליגה לפני משחקים חשובים של קבוצות באירופה.

ב. להפועל יצא באופן חסר מזל משחק ראשון ביום רביעי וגומלין ביום ג' (במקום ההיפך), משמע 6 ימים בלבד בין לבין. וזה מקבץ מאוד לא נוח עם עוד משחק ליגה בשבת. למעשה צפיפות כזו לא מתרחשת בשלב הבתים של ליגת האלופות (אז משחקים רק פעם בשבועיים או שלושה). צפיפות כזו מתרחשת רק ברבע וחצי גמר ליגת האלופות ורק לחלק מהקבוצות.

במילים אחרות – לא היה קורה כלום אם ההתאחדות הייתה מזיזה את המשחק מול הפועל חיפה. ובכל זאת לא היה צריך להזיז את המשחק של הפועל, כמו שלא הזיזו לפני שנה את המשחק של מכבי חיפה. למה? כי הכדורגל הישראלי חייב להתחיל לשחק מדי פעם שלושה משחקים בשבוע. שיהיה פה אירופה. ואם הפועל רוצה באמת להיות אירופית היא חייבת לשחק שלושה משחקים בשבוע ולא לבכות על כך. יש מחיר להצלחה וזה מחיר משתלם כי הוא מקדם את השחקנים.

ובכלל על הכדורגל הישראלי – חייבים להיערך מדי פעם מחזורי אמצע שבוע כמו בכל ליגה באירופה. אני לא אומר על בסיס קבוע, אבל פעם בחודש אפשר. ובעצם למה בחגי ישראל לא לערוך פייסטה שלמה ולקיים מחזורים באמצע השבוע בחול המועד פסח או באמצע חנוכה וביום השני של ראש השנה וכו'.

אז גוטמן יקיר, לא קרה שום דבר אם להפועל נקבע משחק אחד בין צמד המשחקים מול זלצבורג. גוטמן צדק כשהעלה הרכב משני והיה צריך לדבוק בו גם במקרה של הפסד. להפועל יש שחקני משנה שצריכים להיות הרבה יותר טובים מאיך שהם נראו היום. גוטמן היה חייב להתאפק ולשלם את המחיר אבל הוא התפתה. באופן אימפולסיבי ולא מחושב הוא זרק פנימה את שכטר וורמוט. כמה חבל וטפשי. הוא הודה בכך. 

אלי שכח שיש קיזוז, שלא נורא להקריב משחק אחד על מזבח הקיזוז. אם לא להקריב עכשיו – ערב המשחק הכי חשוב בתולדות המועדון – אז מתי?

בכל מקרה ברור שמדובר כאן גם בחוסר מזל. אולי הפעם שכטר שכח את הכיפה בבית. או שהכיפה הזו היא קללה במסווה. אבל זה מעניין שלאנשים הרבה יותר קל לשים כיפה ולהאמין באלוהים כשהולך להם טוב ולפרגן לקדוש ברוך הוא. אבל ברגעים של כישלון הם לא מזכירים אותו כאחראי. בינינו, זו לא חוכמה להתחזק כשאתה חזק. 

2) עכשיו למשהו שמח – ראובן עטר, המאמן הבא של מכבי חיפה. איזה יופי של קבוצה הוא הרים במכבי נתניה. שכחתם כבר שהוא הגיע לשוקת שבורה בפתיחת העונה שעברה שהייתה המועמדת מספר 1 לרדת ליגה. הקבוצה של יאמר שירדה מנכסיה. וראו איזה פלא – יש שם צעירים נפלאים שאתה מתאהב בהם בשניות.

מי זה מאור עשור (או אסור) שנראה כמו לאו מסי שכונתי? מאיפה הוא בא? וחן עזרא הזה – מה זה הקור רוח והביצועים האלה?  פיראס מוגרבי נראה כמו ארון לנון מקומי, אוראל דגני סלע איתן בהגנה, ואחמד סבע הוא סקורר נפלא שכל קבוצה גדולה בישראל הייתה חייבת כבר לקלוט אותו, ודלה ימפולסקי אולי חלש פיזית אבל איזו טכניקה א-לה חזוס נבאס. ועוד לא דיברתי על שניר גואטה הפנטסטי שלא שיחק היום. ומעל כולם קובי דג'אני האדיר. חכם וצודק בכל מהלך.

לא פלא שנתניה ביטלה את בית"ר לה יש שמות גדולים שלא שווים הרבה. נהניתי מההצגה של נתניה אפילו יותר מהמשחק המקביל ששודר מהפרמיירליג של צ'לסי. וכל הכבוד לרובן עטר שהקבוצה שלו מלהיבה ומזכירה איזה שחקן מלהיב הוא היה בעצמו. רק שימשיכו ככה. כי המחלה של שחקנים צעירים מוכשרים היא חוסר יציבות.

מעתה אמרו: תינוקות עטר.

בלי פומפוזיות, בלי יומרות והצהרות. הלוואי שיהיה לנו כאן נתניה שכזו ועוד 15.

 

מיקאיל טורנס. הבחירה הלא ריאלית
פוסט 2 לסיכום השבת: 8 הערות על משחקי השבת כולל משהו על גזענות

No Comments

שלו רומא 22 באוגוסט 2010

זה גם לא נורא להפסיד, אף אחד לא הבטיח לו שאם הרכב ראשון הוא היה מנצח וכן הוא טיפש שהרכיב את שכטר כי באסטרטגיה הוא היה צריך להשאיר את כל ה 11 שישחקו מול זלצבורג לנוח או לעשות אימון אמיתי, ולא לתת להם לשחק בשכונה (סליחה, בליגה) ואני אקדים ואומר במידה והפועל עולה לליגת האלופות, מומלץ לו לאלי גוטמן ללמוד מהניסיון של קבוצות אחרות, ולהגדיל את הסגל של הקבוצה ע"י שיתוף שחקני ספסל ולא להגיע לחלק האחרון של העונה כשההרכב שחוק עייף ושבע, ומחליפים שלא שיחקו כל העונה. אבל אני מה אכפת לי, אני בכלל אוהד מכבי.

סמואל אטו 22 באוגוסט 2010

שלו,איך אתה מרגיש אחרי עוד הפסד לאינטר?

שלו רומא 22 באוגוסט 2010

שככל שנסבול ככה הנקמה תהיה יותר מתוקה.
ובאמת, נראה איך אינטר תיראה עם בניטז, אם יצליח ויקח אליפות הוא יחריב אותה עד היסוד ואם יכשל כנראה רומא תהיה זאת שתנצל את זה העונה.
לא נורא אנחנו רגילים, השאלה איך אוהדי אינטר ירגישו כשרומא תנצח…

בליקי 22 באוגוסט 2010

עוד לא נולד הבכיין שישווה לאלי גוטמן, ורק בגללו, והיטבת לומר זאת בפוסט שלך עמית – בגלל שכל עוד זה טוב לו ולהפועל אז כולם יכולים לקפוץ, ואם לא, אז תהיו בטוחים שתשמעו את היבבות שלו – אני לא יכול להיות בעד הקבוצה הזאת. אבל בניגוד לטעות של גוטמן, אני כן אשמח אם הם יעלו ביום שלישיש לשלב הבתים, למען הכדורגל הישראלי. שם, אם כבר, אשמח אם יחטפו שישייה בכל משחק.

רון 22 באוגוסט 2010

עמית,מאור גדל בהפועל ת"א,וסיים כמלך השערים בנוער.
בשנה שעברה שיחק בבת ים,והשנה הפועל השאילה אותו לנתניה.
מאור הרבה יותר טוב מויקטור מרעי,שלא תורם כלום להפועל.

לוינטל 22 באוגוסט 2010

אה נכון, הייתי קורא עליו קצת כשהיה בנוער. זה היה די מזמן.
אתה מבין מה יש במרעי הזה? הוא השחקן המצטיין של כל יריבה שלנו.

רון 22 באוגוסט 2010

עמית,מאור בן 21 ואתמול התחיל את העונה השלישית שלו בבוגרים.
והגדרת יפה את "יכולתו" של ויקטור מרעי..

אביאל 22 באוגוסט 2010

בקשר לעניין של הקרבה לאלוהים, רוב האנשים דווקא מחפשים את אלוהים שרע להם, מעטים נזכרים בו שהם מצליחים, ראה את רוצחים, אנסים ופושעים למינהם שמגיעים לבתי המשפט עם כל מיני סוגים של כיפות.

גוטמן בכיין וזה לא חדש, אבל גם פרגסון בכיין, זה כנראה סוג של מאמן לטוב ולרע.

בית"ר לא נראת טוב בכלל, אין מי שיכבוש שערים.

וצ'לסי מפתיעה אותי ביכולת ניצול המצבים, ברוב המשחק וויגאן היתה טובה יותר, שלטה והחזיקה בכדור ואיכשהו זה נגמר בשישיה.

לוינטל 22 באוגוסט 2010

אביאל, זה נכון שפושעים ואסירים חוזרים בתשובה אבל מתי מודים לאלוהים? אחרי שמנצחים (זה בזכותו). אבל לא מאשימים אותו בהפסדים. פרדוקסלי קצת. אבל אמונה במשהו זה הדבר הכי חשוב בחיים

סימנטוב 22 באוגוסט 2010

כולם מתלוננים (מה לעשות באנגלית זה יותר מתורבת) נראה איך הוא ינתב את האנרגיות (שם מופרדים הילדים מהגברים)
לגבי עטר זה באמת יפה היה נסיך בתור שחקן באימון הוא מרשים (מקוה שיגיע לחיפה יום אחד)
אני מתלבט את מי לסמפט יותר נתניה או קרית שמונה (יתרון קל לצפוניים)

סביסאביץ' 22 באוגוסט 2010

גוטמן פשוט נכנס לפאניקה מהר מדי (כבר קרה לו כמה פעמים בעברו, איבד עשתונות כמה פעמים כשהפועל איבדה נק' בליגה) ובדרך הוא מכניס לפאניקה את כל המערכת. כנראה שחושב שהדבר מביא לדריכות יתר אצל כולם, עד עתה הוא צודק, לכן קשה להתווכח עימו. באשר לתלונותיו לגבי הזזת המשחק, אין כל ספק שהוא צודק. ההתאחדות הישראלית זאת שכונה שמנוהלת בידי אנשים שהם תת רמה שלא מודעים לנזק שהם עושים לליגה כשהם ממשיכים לנהל את הכדורגל הישראלי ומדרדרים אותו כלפי מטה, הבעיה שהם מתנהלים בביטחון מלא שהם עושים משהו טוב ושהם יודעים מה הם עושים (מזכירים בחורה שמנה שחושבת ומתנהגת כמו כוסית, פשוט נראה פתטי), כשמדובר בהחלטה כמו דחיית משחק, החלטה אשר מועילה בסופו של דבר כי היא תיתן עוד יום מנוחה לקבוצה לקראת מאבק הכניסה לליגת האלופות, דבר אשר יועיל לליגה הישראלית – הם מקבלים החלטה שזה לא צודק לדחות בגלל כל מיני טיעונים של חוסר שוויון. אבל כשהם צריכים לדחות משחק בגלל הטוטו אין להם שום בעיה לעשות זאת, פשוט אבסורד (זאת הסיבה שהצעתך בחיים לא לעבוד כאן, יותר מדי אנשים שרוצים לאכול מהעוגה). יש לגוטמן את כל הזכות להתלונן, מסיבה אחת פשוטה – פרגי עושה זאת בכל שנה כשיונייטד נכנסת ללו"ז משחקים צפוף ולדעתי כל מה שפרגי עושה, גוטמן בטוח יכול לעשות. בנוסף, כמו שאמרת, בליגות בינוניות דוחים משחקים כל הזמן בגלל הזירה האירופאית, מהסיבה הפשוטה שהעפלה זה עוד כבוד לכדורגל במדינתך, אך כנראה לא זה מה שמעניין את לוזונלנד, אלא סגירת חשבונות עם כל מיני מועדונים שפגעו במשפחתו או בו בעבר (כישורי האימון של אחיינו נחשפו כשאימן את הפועל ת"א, נבעט משם בבושת פנים). 

עטר באמת מדהים, מוציא מים מן הסלע. אך יש לזכור שמדובר במחזור 1 והוא שיחק נגד קבוצה שבכלל לא מוכנה לליגה (איזה כושר גרוע, דקה 50 הפסיקו לרוץ), לא מבין מה מלמיליאן עשה עד עתה, כנראה היה עסוק בראיינות לתקשורת. 

לוינטל 22 באוגוסט 2010

אני מסכים איתך בהרבה דברים. אני גם חושב שהיה בסדר גמור אילו היו דוחים את המשחק. אבל גוטמן יכול היה לשחק בהרכב משני, שהיה צריך לעשות יותר. עד שהוא כבר החליט לעשות זאת, פתאום הוא עושה פליק פלאק ומכניס את שכטר וגילי. חבל. אבל הפיתוי. הו הפיתוי.

דבר אחד ברור – חייבים מנהלת ליגה שתעשה משהו עם המוצר הזה שנקרא ליגת העל. זה כאילו הכדורגל פה באייטיז. אין שום דבר מרענן והניהול גרוע כמו שהיטבת לכתוב.
לגבי לוזון ג'וניור – הוא מתאים לנבחרת הצעירה. להצליח עם בני יהודה ומכבי פ"ת שהן קבוצות בינוניות-קטנות זה בדיוק כמו להצליח עם ישראל באירופה, שם היא בינונית-קטנה. לחץ כמו שיש בהפועל ת"א היה לו אם היה מאמן את איטליה.
חוצמזה כולה מאמן נבחרת אולימפית. אפשר לחשוב. מי הגיע משם לנבחרת?

קורא 22 באוגוסט 2010

זו לא בכיינות – זו היסטריה. הפועל מגיעה למשחק הזה עם יתרון 3:2 בחוץ, והיא אמורה להיות מסוגלת לנצח את המשחק הזה או להשיג בו תיקו גם בלי שכטר. קצת פרופורציות אל הזיקו לאיש.

אגב לגוטמן יש מנהג ישן לפשוט את הרגל של הבעלים שלו. השנה הראשונה שלו טובה ואז הוא רוצה עוד שחקנים ועוד שחקנים ועוד שחקנים, תמיד עוד ועוד גיבוי בגלל הלחץ שלו.

שמרלינג 22 באוגוסט 2010

עטר יצטרך לחכות עוד הרבה למינוי שלו כמאמן מכבי. אלישע לוי כאן להשאר. אני מקווה.

לוינטל 22 באוגוסט 2010

שמרלינג, נהיית לי דודו בזק? כל הכבוד על התמיכה באלישע בימים אלה. אנשאללה תביסו מחר

תומר חרוב 22 באוגוסט 2010

נפתח בכמה תיקונים:
שניר גואטה הוא לא נהדר והוא משחק השנה באשקלון. רובן(מי זה עטר בכלל) נפטר ממנו ומעוד כמה שחושבים שאם הם נתנו שנימשחקים טובים אז הם כוכבים גדולים.
דלה ימפולסקי- הלך לו קלף היום אבל כשהוא כבש יכולת להבין כמה ביתר גרועים, אם דלה כובש מולך אז לך תבדוק מה לא בסדר בקבוצה. חוץ מזה, ראיתם פעם שחקן שמקבל צהוב אחרי שהוא מוריד חולצה כדי לחגוג שער שמישהו אחר כבש? אני אוהב את דלה, הוא משעשע מאוד בהתנהלות שלו על המגרש ובלי להרגיש הוא השחקן הכי ותיק בנתניה(חמש שנים בבוגרים), הוא הדה קונסטרוקציה של שחקן כדורגל וכל שנה אנחנו אומרים:אולי דלה יעשה את הפריצה שלו ואז אף אחד לא יוכל לעצור אותו, אולי.
חן עזרא זה בחור נתן חציעונה נהדרת בשנה שעבר ואז קרע את הרצועה בברך. הוא שחקן בחסד,שתי רמות מעל כולם ואם הוא לא יפצע שוב, הוא יגיע לאירופה, בודאות.
הניצחון לא הפתיע אותי, ידעתי שביתר לא תסתדר עם ההתקפה שלנו אבל הפתיעה אותי הדורסנות. כמו שפרגי אמר פעם:ילדים, אין להם פחד.

לוינטל 22 באוגוסט 2010

ראיתי את שניר לפני שנה והתרשמתי ממנו לטובה. אתה חושב שאין לו את זה? אז אני מבקש סליחה.
דלה הצחיק אותי עם הורדת החולצה באמת. הוא העלה אצלי תהיה אם כל עשרת שחקני השדה יורידו חולצה אחרי גול פעם אחת והשופט ישלוף 10 צהובים ברגע. משעשע.
אני חושב שבכל מועדון יש שחקן שכולם בטוחים שזו עונת הפריצה שלו. ועונה אחרי זה שוב. ועונה אחרי זה שוב. בהפועל זה היה ככה עם שי אבוטבול, בארסנל עם וולקוט. אולי העונה

תומר חרוב 22 באוגוסט 2010

העונה זה יקרה, אני בטוח. אפשר להוסיף את זה לחוקים.
לשניר יש הרבה כישרון אבל יש לו בעיה שיש להרבה שחקנים ישראלים- הוא מתמכר לפעולות לא נכונות. אם הוא יצליח להתגבר על זה ועל הגישה הדפוקה שלו אולי הוא יצליח לממש משהו.

אביאל 22 באוגוסט 2010

לוינטל – אני חושב שוולקוט עומד לפרוץ העונה במיוחד אחרי שהוא סובב את קינן (בגול השני או השלישי אני חושב)

:)

לוינטל 22 באוגוסט 2010

ממש קנה מידה. לול

דורפן 22 באוגוסט 2010

אבל האם אי פעם מישהו כאן יסכים שראובן עטר הוא מאמן גדול? הרבה יותר טוב מהפוליטקאים הקטנים עם השלוב ערוץ הספורט עם נבחרת צעירה

תומר חרוב 22 באוגוסט 2010

מה שטוב ברובן זה שהוא לא חושב שהוא מאמן גדול,הוא עובד כדי להיות מאמן גדול. הוא מאמן גדול בהתהוות, השיפור שלו מעונתו הראשונה בנתניה(2004) הוא נהדר. והדבר היפה ביותר זה שהוא באמת אוהב את מכבי נתניה. פעם לא חיבבתי אותי, עכשיו אני רוצה שיאמן אותנו לכל החיים.

בני תבורי 22 באוגוסט 2010

מסכים לחלוטין!

moby 22 באוגוסט 2010

מה יש להסכים? הוא מאמן גדול.
1. מוציא קבוצות מילדים נותן להם בטחון (אפילו קטן עבר אצלו מהפך)
2. לא תשמעו אותו מתייפייף או מתבכיין היינו רעים היינו טובים ניצחנו הפסדנו קדימה לעבודה.
3. הקבוצות שלו לא נשברות. אני חושב שהוא מספר אחד (עזי עזרה בסטטיסטיקה?) בחזרה מפיגור ומהפכים. שוב קשור בבטחון שהוא נותן לשחקניו.
4. מעניין שהוא לא הוזכר כמאמן של האולימפית או הנבחרת למרות שיש לו מאזנים חיוביים.
5. שחר לא סתם הפוסטר של הסטאר עם התלתלים עדיין מתנוסס בשער ג' נתת צ'אנס ללוי (לשניהם) הם הוכיחו את עצמם. אולי אפילו מיצו את עצמם קדימה. רובן בירוק.

אנונימוס 22 באוגוסט 2010

התלונות של גוטמן מוצדקות לגמרי לדעתי. אנחנו לא ליגה מובילה באירופה, וגם לא נהיה בחיים. אבל ברגע שהחליטו שיש משחק גוטמן היה חייב להתחייב – או שסוחטים את ההרכב הראשון עד תום או שמוותרים עליו ולוקחים בחשבון שאולי זה יעלה בהפסד. הוא החליט גם וגם ושילם על זה את המחיר. בזה הוא יכול להאשים רק את עצמו.
מאמן צריך לדעת שיש משחקים שאפשר לוותר עליהם.
אם משחק ליגה לא משמעותי במחזור הראשון שלושה ימים לפני המשחק הכי חשוב של המועדון ב10 השנים האחרונות ו10 השנים הבאות לא נכנס לקטגוריה של expendible – אז אני לא יודע איזה משחק כן נמצא שם. חוץ מכל משחקי גביע הטוטו לדורותיהם כמובן.

לוינטל 22 באוגוסט 2010

אני מסכים בכל מילה.
בשעה שהוחלט לקיים את משחק הליגה, תקריב אותו ותן לשחקנים החשובים שלך להיות מחוץ לסגל

סביסאביץ' 22 באוגוסט 2010

לעניות דעתי, מנהלת ליגה לא תעזור כאן, השחיתות והקומבינה תחדור גם לשם. הדבר היחיד שיכול להצליח כאן זה המודל של הבונדסליגה – ליגה השייכת לקהל ולא לכל מיני עסקנים. אין לי בעיה עם עסקנים, פשוט העסקנים שמתעסקים בכדורגל בארץ, רובם פשוט לא מבינים מה זה למשוך קהל ולהשקיע במתקנים, בנוער ובכדורגל. גם בשבילם זה נראה כמו מוצר נחות שלא שווה השקעה, אז ברור שהאנשים שלהם הם מנסים למכור את המוצר לא יקנו אותו. חוץ מזה, הדבר ימנע את החזירות של העסקנים (כמו העלאת מחירי כרטיסים כשבית"ר מגיע העירה או מכירת כל כרטיסי הילדים לספסרים, פשוט בושה. איפה ההתאחדות בנושאים הללו?? בטח לוזון עסוק בעוד ראיון שיוציא אותו מגוחך עוד כמה חודשים.

כמו כן, אשדוד עשתה השנה קפיצה מרשימה בכל הנוגע להשקעה בנוער ובכושר הקבוצה. ג'יקי בן זקן הבין סוף סוף מה צריך לעשות ע"מ להצליח עם כדורגל ושבעיקר צריך הרבה סבלנות. הוא בנה אקדמיה מדהימה (ברמה אירופאית, אני אומר זאת כאחד שביקר באקדמיה המדהימה, מיני רבות שקיימות בצרפת, של המועדון אוקזר), מינה מאמן בעל סטנדרטים אירופאים (ריצה בחוף ב- 6 בבוקר, 2 אימונים ביום, תקנון מסודר, שהייה באקדמיה כל היום כחלק משמירה על מנוחתו ותזונתו של השחקן), אין מה להגיד, חוץ מכן ירבו בעלי מועדונים כאלה בארץ. ועוד משהו, הוא לא מעלה מחירי כרטיסים כשמגיע קבוצה גדולה.

לוינטל 22 באוגוסט 2010

1) אשדוד תקבל כאן פוסט נהדר בנפרד. אני גם אקפוץ לשם.
2) זה מוזר ומעצבן שלא סופרים את רובן כמאמן טוב ואף מזלזלים בו. התוצאות שלו מרשימות, העבודה שלו עם הצעירים מרשימה.
מישהו יכול להסביר לי איך כל מיני מישל דיינים מועמדים לאמן את הצעירה ואף אחד לא מעלה את מועמדותו של עטר?

אברהמי 22 באוגוסט 2010

כל עוד עטר תקוע בנתניה הוא מראה מדוייקת למצב הכדורגל. הכשרון נבלע בפוליטיקה

גיא זהר 22 באוגוסט 2010

לוינטל, אני מעריך את עטר על האופי שלו כמאמןועל קידום הצעירים. כדורגל מלהיב כמאמן עוד לא ראינו ממנו. הלוואי. כאוהד ב"ש מקנא באשדוד ונתניה.

BENGAL 22 באוגוסט 2010

לוינטל, עזוב אותך שטויות, ראית את השלושער של וולקוט?
את ה- 6-0 של ניוקאסל?
את החמצת הפנדל של קארו?

ועכשיו אני יכול לנוח, פברגאס יכול לעזוב בשקט, אתה ראית את רוזיצקי?!

לוינטל 22 באוגוסט 2010

ראיתי הכל.
רוזיצקי היה נהדר. וולקוט היה פנטסטי. וגם זה מול יריבה שלא צריכה לשחק בליגה הזו וכשהיא עוד ב-10 שחקנים. לא רציני.
שמחתי בשביל אוהדי ניוקאסל הנהדרים, אנדי קארול שהוא הדבר הבא ובעיקר בשביל מרטין אוניל שהשחקנים העלובים של וילהח חגגו כשהוא (שעשה אותם) הלך.
ססק יילך, צריך להתרגל לחיים אחריו

לוינטל 22 באוגוסט 2010

גיא, אני התלהבתי מהכדורגל של נתניה אתמול. נכון שבקדנציה הישנה שלו בנתניה הוא הצליח בלי כדורגל מלהיב אבל הפעם זה נראה שונה ובכלל בשנים האחרונות יש לו פילוסופיה של ליהנות מהמשחק

רפאל 24 באוגוסט 2010

נתניה בזכות המשחק הזה אולי תצליח לעניין עוד כמה עשרות אנשים ויכול להיות שישקלו לקנות מנויים, אבל היא לא תעשה כלום- לא השנה, לא בעוד 10 שנים, לא בעוד 50.
זו קבוצה קטנה מעיר גדולה.

Comments closed