האם יש דבר כזה "יותר מדי כדורגל'?

כדורגל אתמול, כדורגל היום, כדורגל מחר. כמה עוד אפשר להדליק סיגריה בסיגריה?

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

מטאפורה נהדרת / על מעשן בשרשרת 

אחד האנשים שאני אוהב ומשתדל לקרוא הוא אלפרדו רלאניו, עורך העיתון המדרידאי 'אס', שמפרסם כל יום טור מעולה באתר העיתון ומקפיד להיות מעניין, מאיר ואיכותי. בטור שלו מהיום רלאניו כתב: "הכדורגל בימים אלה מזכיר לי את המעשנים האלה שמדליקים סיגריה אחרי סיגריה, ומשתמשים בשאריות הסיגריה האחרונה כדי להדליק את הבאה". 

בעונה שעברה החליטה מינהלת הליגה בספרד להעביר משחק אחד מדי מחזור ליום שני, כמו בפרמיירליג. כך כל מחזור מתחיל בשבת ומתפרס על שלושה ימים. כשנערך מחזור אמצע שבוע – כמו השבוע – יש לך כדורגל בלה ליגה כל יום חוץ משישי. ביום ב' נסגר מחזור 3 וכבר ביום ג' נפתח מחזור 4, שהסתיים רק הערב. 

** 

כמה כבר אפשר לראות אותך? כדור

 

כמה כבר אפשר/ בערב נהדר 

אילו היינו ספרדים, אנגלים, גרמנים או איטלקים אז מילא, אבל הבעיה היא שאנחנו גם וגם וגם. כי אנחנו אוהבים כדורגל טוב ורוצים לראות מה יש לכל מדינה להציע לנו. 

כל ערב השבוע היה לנו כדורגל. יום שני היה צנוע יחסית, כל השאר היו מפוצצים. איך אתם הרגשתם עם זה? 

אנחנו אוהבים כדורגל, הוא מרגש ומרתק אותנו. הוא מרכיב משמעותי בעולם שלנו. והרי אם יש משהו שאנחנו שונאים ולא יודעים מה לעשות איתו זוהי הפגרה. אבל האם יש גם קיצוניות שניה? האם יש דבר כזה "יותר מדי כדורגל"? יש מושג כזה "מנת יתר של כדורגל"? 

אני בעד עריכת מספר מוגבל של מחזורי אמצע שבוע בעונה. אני גם מעדיף שבמקרים כאלה המחזורים ירוכזו בימים שבת וראשון + שלישי ורביעי (ללא שני וחמישי). כי גם לנו מגיעה קצת מנוחה. כי גם אנחנו צריכים לבנות את עצמנו לפיק השבועי. 

במשחקי אמצע שבוע טמון מוקש רציני – אם בסוף השבוע שעות המשחקים שונות ממדינה למדינה ואפשר לתמרן איכשהו עם שתי טלוויזיות, כמו שיש לי בחדר. באמצע השבוע הסיפור שונה ובעייתי – אתה נאלץ לוותר על הרבה יותר כדורגל, כי בשעות מקבילות נערכים משחקים נהדרים במדינות שונות (אתמול למשל אינטר, מילאן, רומא, בארסה, ולנסיה, צ'לסי, יונייטד, דורטמונד וליברפול שיחקו באותה שעה). ואז, כמו שרוברט גרין אומר: "תפסתי מרובה – לא תפסתי".  

** 

לכן אסור שיהיו יותר מדי מחזורי אמצע שבוע, כי אנחנו נפסיד יותר כדורגל בנטו ולא נקבל מספיק זמן לעכל, לסכם ולחשוב. ומה אתם אומרים? יש דבר כזה פוטבול אוברדוז? אפשר למות מזה לדעתכם? האם נמאס לכם מכדורגל בשלב מסוים בשבוע כל כך עמוס במשחקים? 

שבת גדולה שתהיה לנו.  

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

האם הפטריוטס גמרו את הסוס?
עם כל גול, שמואל ג'ינס המתעלף היה קופץ מהגגון (יואב ויכסלפיש)

No Comments

IDO 24 בספטמבר 2010

בוודאי שיש יותר מידי כדורגל, אבל, לא כולנו כתבי ספורט, ויש לנו רק קבוצה אחת לאהוד, אז אוהד "נורמלי" רואה רק משחק או שתיים של הקבוצה שלו בשבוע. לא ככה?

סופרפלי 24 בספטמבר 2010

באותו עניין, שער מדהים של בחורה! בת 17 מיפאן.

http://www.youtube.com/watch?v=gqBvNYnAXBw&feature=player_embedded

יוסי מזרחי 24 בספטמבר 2010

כמה זה יותר מידי? מי מגדיר?
אני אעדיף תמיד,את המובילות בליגה האנגלית,ואח"כ אבחר מתוך ההיצע.
נקודת המוצא היא שחלוקת הזמן לא מאפשרת לראות הכל כל הזמן,וההחלטה נופלת על פי האהדה או השינאה הספורטיבים.

דקל 24 בספטמבר 2010

מדוייק ובד"כ ההחלטה נופלת לפי השנאה הספורטיבית לפחות אצלי.
מה לעשות שמחה לאיד היא הדבר האחרון שנות רלמרירים שבינינו.

בני תבורי 24 בספטמבר 2010

עמית,
שאלה: אתה קורא את רלאניו בשפת המקור?

יוסי האדום 24 בספטמבר 2010

ועוד איך יש יותר מדי. 3 משחקים בשבוע, מכסימום 4 נראה לי הגיוני. הבעייה שהרבה פעמים אני רואה יותר גם כשיש אחלה ספר ליד הכורסה. אני מנסה להיגמל כבר הרבה זמן. לפעמים מצליח, בדרך כלל פחות.

יואל 24 בספטמבר 2010

הבעיה עם יותר מדי משחקים בשבוע זה שאין התרגשות כבר. לא יודע מה אתכם, אבל אצלי, כשמילאן משחקים 3 פעמים תוך שבעה ימים זה קצת יותר מדי ואין התרגשות לפני כל משחק. עם כמה שאני אוהב כדורגל, צריך שיהיה גבול.

רפאל 24 בספטמבר 2010

יש המון משחקים אומנם ממקומות שונים, אבל ברמת התכל'ס- יש אולי 10-20 משחקים שיכולים להיות שווים לצפות בהם בליגות אם אתה אוהד כדורגל נטו.
בליגת האלופות כבר יש יותר משחקים מעניינים, גם עם שלב הבתים במתכונתו הנוכחית.
הליגות מפגישות בין אותן קבוצות עשירות שלוקחות את האליפויות והן עושות זאת מול כל האלה אין להן סיכוי.
זה מתאים לפרנס כתבי ספורט ולא לעניין אוהדים של המשחק.

פראליה 24 בספטמבר 2010

אין יותר מדי למי שאוהב כדורגל, 7-10 בשבוע נשמע לי סביר ולגבי הקטע שהראית – העיקר שהחלוץ ביקש פנדל..

תומר חרוב 24 בספטמבר 2010

זה הרבה יותר מידי וזה בגלל הפריסה של המשחקים. אני חולה על המשחק, אני אראה כל משחק ומכל ליגה אם יהיה לי את הזמן הפנוי, אבל יש עוד ענפי ספורט ויש קולנוע וספרות וצריך גם להתפרנס על הדרך ולעסוק בקשרים חברתיים, רומנטים, משפחתיים- אין זמן לכל זה. במונדיאל התבאסתי שנגמר השלב הראשון ולא היו שלושה משחקים בכל יום אבל יש לזה שני הסברים:
1. זה רק לתקופה מוגבלת.
2. משחק מונדיאל הוא הדבר היחידי שמתקיים בעולם באותו הרגע, אין חשש שתפסיד שום דבר אחר, אפילו מלחמות עוצרים בשביל דבר כזה.
אני נגד מחזורי אמצע שבוע(בעיקר בארץ) ואני נגד פריסת ליגת האלופות לשני ערבים. כדורגל צריך להיות בשבת-ראשון-רביעי(צ'מפיונס)-חמישי(אופ"א) וליגות נמוכות בשישי.זה מספיק לגמרי.

קולגה 24 בספטמבר 2010

אני אגיד לך מה יש יותר מדי:
בלוגים ופוסטים באתר הזה

אנונימוס 24 בספטמבר 2010

למזלי כשאין לך את ערוצי הפלטינה גולד פלוס פלוס לייב למיניהם, הדילמה אינה עולה לעולם.
הדילמה היחידה היא כמה ערוצי ספורט ישראלים מיותרים יכולים להתפצל ולהתמלא מכל אירועי הספורט בעולם. נכון לעכשיו נראה שיש להם פוטנציאל התחלקות והתמלאות אינסופי

סימנטוב 24 בספטמבר 2010

אני לא מעוניין לולתם את הלו'ז שלי (יותר מדי) כך שאני לא רואה משחקים לפני 22:00 (אם זה לא יונייטד) ולרוב אני לא צופה ביותר משני משחקים לשבוע. בעיקרון אני מוצא ריגוש גדול בספורט שאני כמעט לא רואה (סנוקר, ריצות בינוניות וארוכות וכד'). אם הייתי צופה בהם כל שבוע הריגוש היה נעלם וככה זה לגבי ספורט.

BENGAL 24 בספטמבר 2010

אתה באמת מוצא ריגוש מסנוקר או שלא קראתי נכון?

לסימנטוב

סימנטוב 24 בספטמבר 2010

בהחלט, למה לא?
הנה קטע יפה (תודות לSP)
http://www.youtube.com/watch?v=mN1ritRsj_w

תומר ש 24 בספטמבר 2010

מסכים בהחלט לגבי הריגוש מסנוקר.

רוני אוסליבאן הוא כשרון שהמקבילה היחידה אליו מעולם הספורט היא מארדונה. וגם הטירוף הוא אותו טירוף.

שלו רומא 24 בספטמבר 2010

השבוע היה לי יותר מדי כדורגל…
להיות בדיכאון שלוש פעמים בשבוע זה יותר מדי ומחר המשחק האחרון שלי באולימפיקו לתקופה הקרובה, משבוע הבא אני צריך להתחיל לחפש פאבים שמשדרים את רומא בישראל, זאת נראית לי משימה לא פשוטה. וללכת לבלומפילד זה בכלל נראה לי דיכאון.

יוני 24 בספטמבר 2010

בהצלחה עם המעבר…

הופ 26 בספטמבר 2010

פוסט מדויק בזמן הנכון. מישהו היה צריך לשאול את זה. והתשובה? בגוף הפוסט. "אנחנו צריכים לבנות את עצמנו לפיק השבועי" – כל העניין הוא שהפיק משתנה.
אם פעם הפיק היה פשוט "כדורגל", היום הוא "משחק כדורגל מסוים". פעם כל משחק גדול היה בשבילי אירוע מרגש, כמו שהיה בשבילי אוכל טוב. היום אני אוכל אוכל טוב לעיתים הרבה יותר קרובות, והריגוש מגיע כשאני אוכל "באמת טוב". וכך גם בכדורגל – הריגוש הוא רק כשמכבי חיפה משחקת, הרבה פחות כשבארסה משחקת, וכמובן משחקים גדולים. והריגוש האמיתי הוא פעם בשנתיים – יורו או מונדיאל.
ותשובתי בקיצור – יש דבר כזה "יותר מדי כדורגל", אבל אין דבר כזה "יותר מדי כדורגל טוב". כי הטוב משתנה ביחד עם ההיצע ויחסית אליו.
ודימוי הסיגריות של רלאניו – נהדר.

Comments closed