לקראת מנצ'סטר סיטי

הערות והארות

 

1) עד כמה מצבה של ארסנל עגום? תעיד על כך העובדה שאוהדי מנצ'סטר יונייטד מעדיפים תיקו או ניצחון של ארסנל מול סיטי. הם יודעים היכן טמונה הסכנה האמיתית לאליפות שלהם. לא סופרים אותנו. בצדק.

2) המרחק בין ריצה לאליפות לריצה למקום הרביעי קטן מאוד השנה. הפסד, ואולי אפילו תיקו מול סיטי, יסמן סופית את העובדה שגם העונה ארסנל תתמקד בשאיפות לאחד משלושת המקומות הראשונים. ניצחון ואשליות האליפות עדיין בחיים.

3) ארסן ונגר בחר הרבה פעמים העונה הרכבים לא נכונים לדעתי. וולקוט ונאסרי חייבים לפתוח. רוזיצקי, ארשאבין וצ'מאח – עדיף שיחכו על הספסל. לגבי ההגנה – אתם מוזמנים איתי לתפילת ערבית בבית דניאל. אלוהים ישמור, בטח יותר טוב מהבלמים שלנו.

4) זה המשחק הכי חשוב של ארסנל העונה. אבל זה נכון לפני כל משחק העונה. ויש עוד 17 כאלה בהמשך.

5) חשיפה: הקבוצה השנייה שלי באנגליה היא סיטי. אם לדייק זו הקבוצה הראשונה שלי. עד גיל 13 אהדתי אותה, ואז חבר של אח שלי העביר אותי להיות אוהד מושבע של ארסנל. עדיין נותרה פינה חמה בלב לסיטיזנס.

6) סיטי קבוצת החוץ הטובה בליגה, היא משחקת יותר טוב בחוץ – כשקבוצות משחקות ולא מסתגרות מולה. גם כשהיא מפסידה היא לא מגלה נחיתות אלא סובלת מחוסר תיאום שאופייני לקבוצות חדשות שנדרשות לפצח מערכים של קבוצות מסתגרות. לכן צפוי משחק מרתק מול ארסנל.

7)

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

לגבי המכות שהולכים אצל סיטי באימונים (אתמול בין קולו טורה לאדבאיור). יש לי שני דברים לומר על כך: אתה לא רוצה קבוצה חולה, מחנאות ושחקנים ששונאים את עמיתיהם לקבוצה. מצד שני אתה כן רוצה רמת תחרותיות גבוהה ומתח בריא. הפער בין שני הדברים לא גדול ותלוי באופי השחקנים ובסמכות המאמן. אני מאמין שבסך הכל המצב בסיטי טוב. הם סובלים מסתמונת הנובורישים – שפרשיות כאלה זוכות להד תקשורתי גדול. עוד כמה שנים הם ילמדו לשלוט בתקשורת כמו שאר המועדונים החזקים. הרי תקריות כאלה יש בכל קבוצה.

8) אני אוהב דווקא את מדיניות הרכש של סיטי: מיליארד פאונד שפך שייח מנסור בשנתיים וחצי במועדון, ותראו כמה שחקנים בריטים נותנים לקבוצה הזו ציביון אנגלי (פיזיות, מהירות בכנפיים): ג'ונסון, מילנר, ריצ'רדס, בארי, לסקוט, הארט. יש בסיטי איזון מצוין בין איכות מקומית לסחורה איכותית מחו"ל, בין פיזיות לטכניקה, בין עבודה קשה לניצוץ.

נ.ב – דז'קו תותח.

9) מה שמעצבן אותי זו הנמכת הציפיות של סיטי. מנצ'יני חזר שלשום על שאיפתו לסיים במקום הרביעי. הלו בחור, תתעורר. יש לך את הסגל הכי איכותי בליגה ועם הספסל הכי טוב. אני מעריך את היומרות המוצהרות של ארסנל ללכת על אליפות. לנסות להחדיר לשחקנים שזה אפשרי. ככה צריך מועדון גדול.

10) סטטיסטיקות נועדו כדי להישבר. זה שסיטי לא ניצחה 27 משחקים ברציפות בחוץ את ארסנל, מאז 1975, לא מוסיף ביטחון. במיוחד השנה כשקורים דברים מוזרים הרבה יותר בפרמיירליג. רק שלא יגיע הנאחס הערב.

11) ובאמת ארסנל עדיין במצב של אשליות לאליפות. תנו לאשליה להימשך.

נ.ב – אני עדיין מחזיק את ההימור שלי מתחילת העונה שסיטי תהיה אלופה.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

"הסטה בפייסבוק"
היום בו אלוהים קצת נסחף

No Comments

סילביה פלאת' 5 בינואר 2011

מי הה מי הפך אותך לאוהד סיטי- פול לייק?

לוינטל 5 בינואר 2011

חיבה לאנדרדוג. ולרוח הקבוצה של הווארד קנדל ופיטר ריד עם נאיל קווין וטוני קוטון.
אגב ריד שהפך לסמל של סנדרלנד זכה להשוואות לקוף מצד אוהדי ניוקאסל כולל לשיר האפי הבא שאני מפזם לעתים להנאתי:
http://www.youtube.com/watch?v=0Sa3IAHwlZY
הסכת איך במבטא הטיין-סיידי אומרים HEED במקום HEAD

האח של שווינשטייגר 6 בינואר 2011

פיינגולד?

לוינטל 6 בינואר 2011

מה הוא קשור?

IsraGooner 5 בינואר 2011

סיטי בלי סילבה ובאלוטלי, לפי מה שהבנתי. אני מעריך שלצד טבס יפתחו היום אדם ג'ונסון וג'יימס מילנר כשמאחוריהם יהיה קישור שהמילה "מעובה" היא אנדרסטייטמנט של המילניום.

זו אכן אשלייה לגבי האליפות, לדעתי גם במקרה של סיטי מדובר באשליה וכך במקרה של כל קבוצה שאיננה צ'אבסקי, שעבורה כרגע באמת כל משחק הוא משחק עונה, כי מרווח הטעויות שלה הסתיים.

אביעד 5 בינואר 2011

שני דברים:
1. המכות בסיטי הם לחלוטין לא משהו יוצא דופן. הדבר היחיד שיוצא דופן (מסתבר) הוא שמתקן האימונים שלהם ניתן לצפייה מאחד הכבישים בסביבה, כך שיש לא מעט סקרנים שצופים משם באימונים שלהם, מצלמים, ואז אם יש קטטה, זה יוצא החוצה לתקשורת בקלות.
2. הנמכת הציפיות של מאנצ'יני היא לטעמי ניסיון לגונן על הג'וב שלו. אם הוא יתחיל לדבר על אליפות ולא יזכה בה, הדרך הביתה תתקצר. אם לעומת זאת הוא ידבר על מקום רביעי וייקח 1-3, הוא כביכול יהיה מי שהשיג מעבר לציפיות.
3. אני לא מבין את הרכישה של דז'קו. באמת שלו. כיום בסגל יש את באלוטלי, טבז, ג'ו, אדבאיור וסנטה קרוז. עם מצבת החלוצים הזאת, סיטי משחקת במערך של חלוץ אחד. אז או שהיא משנה את המערך בשביל דז'קו (ובדרך מותירה אחת מפצצות אגו שהן טבז ובאלוטלי בחוץ), או שהיא מותירה את דז'קו בחוץ יחד עם טבז/באלוטלי, או שדז'קו יהיה שחקן הרכב וטבז/באלוטלי בחוץ. נראה לי מהלך מסוכן מאוד לעשות באמצע העונה.
4. לא יפתיע אותי אם סיטי תבוא להוציא תיקו.

אביאל 5 בינואר 2011

אני הולך על תיקו, כן כן אני עדיין אופטימי שצ'לסי תוציא משהו מהעונה הזו.

אביעד – אני חושב שאדביור כמעט בטוח בחוץ. ראינו שטבז בעייתי, גם על באלוטלי אי אפשר לסמוך, אם דז'קו יתן חצי ממה שהוא נתן בוולפסבורג זה יהיה מעולה לסיטי, ג'ו יהיה ברוטציה מן הסתם (אם לא ישוחרר) ואני עדיין לא מבין מה סנטה-קרוז עושה עדיין שם.

שלו 5 בינואר 2011

אביאל, אני לא יודע באיזה מקום צ'לסי תסיים, זה יהיה לפני הסיטי.

ארסנל היא קבוצה הרבה יותר טובה ממה שהאוהדים שלה כאן חושבים.
מנצ'יני הוא לא מאמן (עוד באינטר הוא לא היה מאמן).
הכל יקום ויפול העונה על משחקי החוץ של יונייטד, אם הקבוצה תתחיל לנצח בחוץ לא תהיה לה תחרות, אם ימשיך ככה זה יהיה צמוד עד הסוף.

ובלוטלי הוא משענת קנה רצוץ.

נעל קרועה 5 בינואר 2011

1-מסכים המשחק הכי קובע של ארסנל השנה
2-אם דוד סילבה לא ישחק,זה אסון לסיטי,לא פחות
3-על ההגנה של ארסנל,אני מצפה לחגיגה עם הפריצות של טורה ממרכז המגרש,וטבז בהתקפה
4-מנצ"יני תפתיע אותנו ותעלה עם טבז ובאלוטלי
5-אחרי הניצחון הדחוק של יוניטד אתמול על סטוק בבית,ברור שלסיטי מאגר השחקנים הכי טוב בליגה בהפרש ענק
6-לעלות עם ג"ונסון,ואת מילנר להשאיר על הספסל
7-דבר אחד מחמם את הלב,כדורגל של תרים-תנגח לא יהיה פה,את זה נשאיר לקשיש מיוניטד

גמל (סתם גמל) 5 בינואר 2011

והזוכה בפרס המגיב המעצבן לעונת 20102011…
חבל שברקו לא המאמן שלהם, אה נעל?

נעל קרועה 5 בינואר 2011

מה היה הפתגם על הגמל והדבשת שלו?

גמל (סתם גמל) 5 בינואר 2011

מה היה הפתגם על המגיב המציק שבכל הודעה לא משנה באיזה נושא אומר את אותו המשפט הדבילי שמראה שהוא לא כל כך מבין מה זה כדורגל?

נעל קרועה 5 בינואר 2011

מספר הערות לגבי ריאל
1-ב2 המשחקים האחרונים ריאל ספגה וניצחה בקושי,נצחונות שבירים,מוריניו יחכה שההגנה תתיצב,או יקנה בלם כבר החודש?
2-מוריניו מגדיר את החזרה של קאקה כחגיגה לכדורגל העולמי,למה יש לי תחושה שהוא לא יקנה חלוץ וירכיב את קאקה כחלוץ במקום בן זימה
הרי כולנו זוכרים שעם מילאן הוא שיחק חלוץ באולד טרפורד,וחגג על הגנת היוניטד
3-איזה משחק של דרק בואטנג מול ריאל,אם אני מוריניו או גרדיולה,קונה אותו כבר בינואר,יש לו מקום ב 2 הקבוצות

נעל קרועה 5 בינואר 2011

כתבתי הודעה על ריאל מדריד,לאן היא נעלמה?

שיפוד רץ 6 בינואר 2011

וואו בן אדם, מה יש לך?
אתה פשוט לא קשור לכלום.
אשכרה נעל

שלו 5 בינואר 2011

יש ידיעות מטרידות מאוד על מכירות משחקים,
משהו מכיר / יודע.
לפחות שיבהיר את הדברים, בתור אחד שלא היה בארץ ארבע שנים, אני לא מבין כלום על הקשר בין זרקו, דה סילבה, טביב, הפועל כ"ס והפועל ת"א. 

תומר חרוב 6 בינואר 2011

בחר בתשובה שנראית לך הכי נכונה:
א. שלושתם שייכים לזרם הניאו הריאליסטי של הקולנוע האיטלקי בשנות החמישים.
ב. שלושתם קיבלו צל"ש על כך שלחמו עם קהלני בעמק הבכא.
ג. שלושתם השתתפו במחזמר זוכה חמישה פרסי טוני בברודווי.
ד. שניים שיחקו בהפועל כפר סבא שהייתה שייכת לטביב. יש חשדות שהם מכרו משחקים שבעקבותיהם כפר סבא ירדה וכך טביב יכל לקנות את הפועל תל אביב ולהעביר אליה את דה סילבה, ידין ויבואה בכלום כסף.
שלו, ברוך הבא לכדורגל הישראלי. תודה שהתגעגעת. בעצם, אתה בא מאיטליה, אתה בטח רגיל.

לוינטל 6 בינואר 2011

גדול, תומר. אחת מטוקבקי השנה, והיא רק התחילה

האח של שווינשטייגר 6 בינואר 2011

טוקבק השנה – ללא תחרות! ענק!! LOL!!!

אביעד 6 בינואר 2011

פשוט ענק!

ניינר 5 בינואר 2011

שלו, מה שאני יודע זה שטוטנהאם תסיים לפני צ'לסי, אז אני מניח שזה יהיה גם לפני סיטי לפי מה שאתה אומר. אל תשכח את ספרס בכל החישובים שלך, אנחנו קבוצת צמרת אמיתית השנה

שלו 5 בינואר 2011

ניינר ההימור האמתי שלי הוא שטוטנהאם תסיים ברביעיה הראשונה,
נראה לי שזה יהיה יונייטד ראשונה, ארסנל וטוטנהאם מקומות שני שלישי, צ'לסי רביעית. הסיטי יחלשו בהמשך, זה ברור לי, יותר מדי אגו. אני גם בעד שבייל יישאר בספרס, כי זה המקום שלו, אני נגד ריכוזיות. שחקן נהדר.

אביאל 5 בינואר 2011

שלו – הלוואי, אבל אני לא יודע מאיפה הבטחון שלך לגבי הסיטי, הם כרגע בתקופה טובה, יש להם הגנה וקישור אחורי יציב שזה כמעט הדבר הכי חשוב לקבוצה בפריימר ליג, בנוסף מקדימה יש להם מאגר של שחקנים עם יכולת אישית מעולה ועכשיו הם גם הביאו סקורר פיזי שנראה רציני והם בטח יתחמשו בעוד שחקן כנף או עוד קשר אמצעי בחלון, בינתיים זה נראה טוב ואפילו טוב מאוד.

בקשר לצ'לסי, אני גם מכן מקווה להחתמה או שתיים שתביא קצת רענון לסגל, יחד עם הפצועים שחוזרים.

אני חייב להסכים בקשר ליונייטד ולמשחקי החוץ, בכלל הפריימר ליג מוזרה השנה, הפישולים של יונייטד בחוץ השנה, בנוסף ליכולת הרעה של צ'לסי בחודשיים האחרונות והיכולת של ארסנל לתקופה זו, היתה עולה בשנים האחרונות בתואר לצ'לסי או ליונייטד, אבל השנה יש יותר מדי בלאגן.

ניינר 5 בינואר 2011

אני אומר יונייטד, ארסנל, סיטי, ספרס. נראה לי שצ'לסי מתרסקת ואני לא בטוח שנדביק את סיטי. בכל זאת יש לנו גם ליגת אלופות על הראש.
בייל מרגש לצפייה ברמת מייקל ויק.

לוינטל 6 בינואר 2011

בדיוק, וארשבין זה ג'ו פלאקו.

יוסי מזרחי 5 בינואר 2011

יונייטד, והשאר, בכל בסדר שתרצו.

שחר 5 בינואר 2011

מנצ'יני מוריד ציפיות בשביל להוריד לחץ מהשחקנים שלו.
הליגה השנה מעניינת בטירוף.
5 קבוצות על מקומות 1 עד 4, תענוג.

צור שפי 5 בינואר 2011

לא מסכים, העסק נראה די גמור, יונייטד לוקחת, הכל הולך לטובתם, השאר יריבו על מה שנשאר.

ארנון 6 בינואר 2011

יונייטד משחקים זוועה נגד ברומיץ' ומנצחים. ארסנל שולטים לחלוטין נגד סיטי (וטוטנהאם, וויגן ועוד מליון משחקים) ומשיגים רק נקודה. זה הסיפור של העונה.
פרגוסון יושב בבית ורואה את צ'לסי וטוטנהאם מפסידות, ארסנל וסיטי תיקו. מה עוד הוא צריך לבקש.

רמי מורנל 6 בינואר 2011

עדיין לא נרגעתי מהמשחק של ארסנל.היכולת של הקבוצה הזאת לשלוט ולהחמיץ מגיעה לכדי אמנות.3-0 היה משקף הרבה יותר.ואני לחלוטין לא מבין למה וולקוט-שחוץ מפבריגאס היה האיום היחיד-מוחלף ולא ואן פירסי..??

Comments closed