גם כן יומולדת

אולי אין לי דג מדבר אבל יש לי כלב מושלם

היום יומולדת…

ואחרי יום האם מגיע יום הכוס-אומו. כי מה אני אגיד לכם, עבר עליי שבוע לא פשוט: ארסנל התחילה אותו עם 0:0 ביתי מחורבן מול סנדרלנד והמשיכה עם הדחה מליגת האלופות שבהמשכה הדחה צפויה מהגביע, טוטנהאם דווקא חגגה היסטוריה בליגת האלופות, הפועל הפסידה בטדי – הפסד חמישי בשנתיים בליגה, אפילו סן אנטוניו הוכיחה שאין לה צ'אנס העונה לעשות משהו מעבר לעונה רגילה טובה שלא שווה כלום. מבין כל הקבוצות שאני אוהד היחידה שהיה לה שבוע סביר היא אהבתי הראשונה מגיל 6 – קלגרי פליימס. שוין. אה כן, ולקינוח שמעון מזרחי מקבל פרס ישראל.

אבל רגע, ספורט הרי לא הכל בחיים. קניתי לפני שבועיים סלון חדש מהמם בהשקעה כספית נאה. שלשום גיליתי בו חור מסיגריה שאני עדיין מצליח להסתיר איכשהו עם הכרית :(. אחרי ההפסד לבית"ר קניתי בחופזה מצית בסופר… כדי לגלות עליו סמל של מנורה, עברתי את מסגרת כרטיס האשראי שלי חמישה ימים לפני שהוא מתחדש, קפץ לי דו"ח חניה ל-180 שקל, ואחרי כל זה… אלוהים שלח לי סופה ליום הולדת.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

ואז מגיע יום רביעי ואמא מזמינה לחגוג לי בארוחת ערב משפחתית ביום שישי. אבל איזו סיבה בדיוק יש לי לחגוג? מי גילה לה בכלל שיש לי תכניות לחיות עד אז? סרבתי בנימוס. הצעתי לעבור לחגוג רק בשנים זוגיות או עגולות. וממילא 31 זה מספר מכוער.

חצות ו-12 דקות. 10 במארס כבר פה. אני יושב סתם מול הטלביזיה… פתאום בלי התרעה מוקדמת תיאו – הכלב והחיים שלי – קופץ עליי, מתנפל עליי בסדרת ליקוקים בלתי פוסקת שנמשכת עשר דקות. אולי אין לי דג מדבר אבל יש לי כלב שמרגיש אותי ומרגש אותי כל כך חזק, מכיר אותי לעומק, מבין לנפשי באופן מושלם. אין מתוק ומקסים ממנו. אהבה טוטאלית. תיאו שלי שווה הכל. נו טוב, כמעט הכל. 

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

אני מת על כדורגל, אבל לא מהסיבות הרגילות
שוחד, לא שוחד, גביע הוא הביא

59 Comments

שיפוד רץ 10 במרץ 2011

כיף לשמוע אותך קצת יותר שמח – הפוסטים האחרונים היו מלאים בזעם ועצבים…
שתהיה אחלה יום הולדת – אל תשכח שחיים רק פעם אחת

לוינטל 10 במרץ 2011

הזמן הוא התרופה הכי טובה. וגם חצי בקבוק וויסקי בערב. תודה רבה

שיפוד רץ 10 במרץ 2011

מילים כדורבנות.
איזה וויסקי אם יורשה לי לשאול?

דין 10 במרץ 2011

מזל טוב! תשכח מהBS שראינו בשלישי, זה לא שווה את זה, זה היה מכור מההתחלה. המתנה שלך תבוא בדמות ניצחון שלנו על Manure בשבת, ו-2 גביעים במאי. אמן.

פולדש 10 במרץ 2011

מזל טוב!

מי ייתן ותזכה לשוער, בלם ובעל בית חדש בארסנל.

לוינטל 10 במרץ 2011

יותר ריאלי נראה לי שאחליף קבוצה. וגם זה לא ממש.
תודה

Menahem Less 10 במרץ 2011

OOOPPPPPSSSS……I forgot. You see? It is all age.

I forgot to wish you a very happy birthday, and remember to enjoy every day of your life! Take this advice from an old man like me. Just enjoy life, without hurting others. There is no advice smarter or better than that!.

לוינטל 10 במרץ 2011

Cheers, Menachem. Stay with us and keep on writing your unique post. You're a living legend.
And I like your sharp well put talkback just as usual. There's no sport like Hockey. sooo intense and fascinating in every sec.
Enjoy your trip and don't drink too much.

האמת יכלתי לכתוב את זה גם בעברית, אבל אני תמיד עונה בשפה שפונים אליי, אפילו אם זה בזולו.

aussie aussie aussie 10 במרץ 2011

אם בענייני כלבים/חברים עסקינן…
http://www.youtube.com/watch?v=rgODMW2ndIk

לוינטל 10 במרץ 2011

גדול וחזק

שיפוד רץ 10 במרץ 2011

אדיר

ארז (דא יונג) 10 במרץ 2011

יומולדת שמח
מצחיק שאתה אוהד של הספרס ובמקביל שונא את הספרס :), אבל כאוהד סן אנטוניו לאוהד סן אנטוניו (ויש מעטים מאד מאיתנו בא"י), בוא נקווה שהמאזן יהיה מספיק טוב לקראת סוף העונה כדי לתת מנוחה לותיקים שיגיעו רעננים לפלייאוף. בתור אוהד של הספרס עוד מהתקופה שטים דאנקן שקל האם ללכת לשחק בווייק פורסט, אני כבר רגיל לזלזול ואנדראסטימיישן בספרס. נתראה בפלייאוף.

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה :)
כן, פופ בכל זאת ענק. למרות שזו הייתה חתיכת השפלה.
אני חי עם הפיצול הזה בין הספרס בהפוך על הפוך מסטיב נאש שאוהב את הספרס הלא נכונים. התרגלתי. לפחות משמעות המילה שונה בשני המקרים.
גם אני אהדתי את הקבוצה בימים שטרי קאמינגס הפליא נגינה בפסנתר ורוד סטריקלנד היה מחרב התקפות לפני שהתחילו ושון אליוט תמיד היה צלף

לוינטל 10 במרץ 2011

והיה גם את השמאלי ההוא שקלע פעם 79 נקודות במשחק

ארז (דא יונג) 10 במרץ 2011

זוכר את היום הזה. גם את היום של הקוואדרופל דאבל של אותו בחור.
מצחיק להזכר איך הייתי חוזר הביתה מהחטיבה ומחכה לחדשות הספורט של CNN כדי לראות מה קרה במשחקים בלילה.

לוינטל 10 במרץ 2011

בוודאי. 34 10 10 10 נגד הפיסטונס. איך העולם השתנה. איזה CNN. עוד לא היו כבלים. חיכינו לתוצאות בעיתון ולבונבונים והקרשים שמנחם הביא לנו

בני תבורי 10 במרץ 2011

מזל טוב! אם לא יעזור, לא יזיק.

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה, בני יקירי. והעיקר והעיקר לזכור שיש גם אוהדים אפילו יותר מסכנים ממני :)

רותם קרייזל 10 במרץ 2011

שכחת גם את המפלה של באיירן מינכן… אבל לא נורא, שאלה יהיו הצרות שלך בחיים. שיהיה אחלה של יומולדת זאביק

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה, רותמ'קה

יוני 10 במרץ 2011

מזל טוב עמית. מאחל לך שלא תפסיק לכתוב…

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה ואמן!

ניינר 10 במרץ 2011

לוינטל, בניגוד אליך, לי היה שבוע ממש מוצלח. טוטנהאם ברבע, בארסה ברבע (וארסנל עפים!), ביתר מנצחים את הפועל תל אביב ואפילו הפועל ירושלים מתעלה על עצמה ומצליחה להפסיד רק ב41 הפרש למכבי ונותנת פייט במשך רבע וחצי. אחלה שבוע אבל כמו שאתה יודע, הכל יכול להתהפך בשבןע הבא אז טייק איט איזי.
למרות שאנחנו הפכים גמורים בקבוצות שלנו, שיהיה לך מזל טוב!

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה רבה, ניינר. אז בוא נחליף תאריכי יומולדת.
תגיד לי שאלה שמסקרנת אותי – איך זה הקטע הזה של ירושלמים לאהוד את בית"ר בכדורגל והפועל כדורסל? כשבכדורגל שרים שירי אנטי הפועל וכו'

יניר 10 במרץ 2011

עמית,אני לא פסיכולוג אבל אני בטוח שהתופעה של דכאון בימי הולדת היא תופעה מוכרת וידועה. אבל אתה? אתה שממתיק את ימי ראשון האפורים לאלפי אנשים (ועל זה כתבו שירים..) אתה צריך לשמוח בחלקך.וחוץ מזה מנקודות נמוכות ניתן רק לעלות

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה, אני כבר הרבה יותר טוב אחרי חצי בקבוק וויסקי בחצי יממה.
בכל מקרה מחמם לי את הלב לשמוע כל כך הרבה מחמאות על ימי ראשון האלה. פשוט כיף

העורך שלך 10 במרץ 2011

משע, מילא אתה מסנן אותי כשאני מתקשר לנזוף בך על הכתבה החד סטרית שלך כאילו אתה אחרון האוהדים שקפאו להם בקור ביציע האורחים בגובה מעוף הציפור (שבגלל הגובה והריחוק מהמגרש יש להם טענות על הבוסאקה) ולא בעל תפקיד בכיר ומכובד וייצוגי כמו עורך דסק עולמי במדור הספורט הנקרא ביותר בארץ הקודש;
ומילא היית סתם אוהד הפועל מסריח ולוזר שמתלונן נגד הצהובים שאני כלכך אוהב , אבל לעזאזל האדומים הולכים לקחת דאבל שני ברציפות;
ומילא, אם אתה כבר מתלהב אדום, היית מתרגש מזה שבספורט שלי הפועל הולכת לעלות ליגה ויהיה סופסוף ריגוש בכדורסל המקומי (המקומי, אני יודע שתקפוץ ותגיד,, זה יעני בתל אביב, כי הרי אין מקום אחר, אבל פעם אחת תעלה לעשות איתי קידוש בכותל או תבוא איתי לאיזה כפרת עוונות בכולל או סתם בביתכנסת הקרוב למקום מגוריך);

אבל לא, אתה בשלך, עם הכלב המשיר שערות הזה שלך, עם השם המגוחך הזה שלקוח משיר עתיק של דני סנדרסון, למרות שאתה חושב שהוא מהלל איזה כושי קטן הנוטה להיפצע לפני משחקים גדולים, ועם הסיגריות המטופשות האלה שהורסות לך את הספות וגם את חושי הטעם והריח, ואפילו את הריח של הכביסה של אמא שלך שהזמינה אותך לארוחה משפחתית בשישי אבל אתה זורק זין.

אז זהו, ואחרי כל המילא והאילו והבגלל האלה – אתה מפוטר!!

אה, ועכשיו אמא סימסה שאתה כן מגיע. טוב, אז בסדר, תשאיר לך את הג'וב.
בינתיים.
רק תפסיק לסנן אותי!!! אני רוצה לנזוף בך!! ושמישהו פעם אחת יקשיב לי!!… לא מספיק שאני צריך להופיע עם הקוף והוא לא מקשיב לאף אחד – עכשיו גם העובדים שלי לא מקשיבים לי?

יאללה – ברכות ומזלטוב

לוינטל 10 במרץ 2011

אח שלי, יא בלופר :)
עוד יחשבו שאתה זה הוא.
טב, יא קטלוני מסריח. אני מוכן לסלוח לך ב-13 באפריל ל-24 שעות וזה מספיק.
חוצמזה אני מסנן כל אחד כשאני רואה קדם אירוויזיון. זה יקר לליבי ואם יש דבר שמעלה את מצב הרוח וגורם לצחוק ולגחך זה הדבר

האח של שווינשטייגר 10 במרץ 2011

אמרתי לך שזה לא הייתי אני!!

ואם כבר חשפת אותי – תגיד פה לכל המתנקנקים שחושבים שאני איזה טוקבקיסט בן 11 מאתר ערוץ הספורט שאתמול גילה שהוא אנטימדרידיסטה וכבר מהלל בשבחי ניסקנס ומיגלי, שאני הייתי פה קודם!!

שמעתי שדנה זכתה בקדם שוב. יופי!
האמת שמצאתי שהיא נורא דומה לבוסאקה. אותו אף, גוון בלורית ועור, אז אני כולי תקווה שהיא לא תשתין על הבמה במהלך ההופעה…
יהיה פאדיחות, יגידו שהיא שערוריה, שזו קנוניה של הנהלת האירויזיון…

בקיצור, בשבוע יומולדת שלי תראה איך קבוצה מתארגנת יפה לשמח את האוהדים שלה ליומולדת (צריך תזכורת מה ישוחק באותו שבוע באפריל?…)
לא כמו אצלך. באמת קבוצה דרעק מצאת לך…

ניינר 10 במרץ 2011

עמית, לא כדאי לך להתחלף איתי בשנת הלידה…עוד חודש אני מחליף קידומת ל-50…
יותר קשה לי להיות אוהד ביתר כאחד שמצביע חד"ש ונחשב לעוכר ישראל מובהק. בגלל כל השירים האלו ששרו בטדי השבוע, הפסקתי ללכת למשחקים, כי זה בלתי נסבל בעיני.
אני אמנם לא גר בירושלים שנים רבות, אבל עדיין אוהד את הקבוצות שלה. למרות שיש כאן סתירה רצינית בין הפועל לביתר פגשתי ירושלמים ואקס ירושלמים לא מעטים עם אהדה דומה. ככה זה, הירושלמים הם עם מוזר.

לוינטל 10 במרץ 2011

זה מדהים כמה אוהדי בית"ר מהשמאל המובהק אני מכיר. ארבעה חברים קרובים כאלה שמרצ עבורם זה הכי ימין במפה. ואחד מהם, חברי הטוב, הוא גם הומו, אנטי-ציוני, מתלבט בין חד"ש לבל"ד ו…אוהד בית"ר. בכל זאת תימני :)

ניינר 10 במרץ 2011

חחחח, אם תחפש טוב ביציע המזרחי של טדי תמצא עוד כמה כמונו-שמאלני על ואוהדי ביתר

יוסי מזרחי 10 במרץ 2011

זה היופי בלהיות יוצאי דופן.
מזל טוב מכל הלב.

D! במולדת 10 במרץ 2011

מזל טוב לוינטל
תראה איזה כיף
יש לך מקום לשפוך בו את כל הצרות עם כולם.

(ליברפול, מכבי, ריאל, 40 ניינרס – חשב כמה ימי הולדת זה)

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה. ברוך שובך. איפה היית?

D! במולדת 10 במרץ 2011

בבוואריה הישנה והטובה. אבל כבר יותר מדי זמן בחמימות הזו פה.

אביעד 10 במרץ 2011

מזל טוב!
תחשוב על זה ככה – אם היה יוצא לך שבוע טוב בספורט ואחרי זה יומולדת, הדאון הבלתי נמנע היה הרבה יותר גרוע. עכשיו לפחות יש לך איזון…

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה על העידוד. האמת התרגלתי לאווירה נינוחה. תמיד היו דרבים שהפועל מנצחים וארסנל היו צולחים את השמינית סביב היומולדת שלי (אפילו ה-25 הפרש היה ב-8 במארס).
אני כנראה מפונק מדי

תומר חרוב 10 במרץ 2011

לוינטל, מזל טוב. גם כשאתה בדאון אתה משמח אותנו בכתיבה שלך. אל תתאבד עד יום שישי, יש מחזור חדש בשבת.

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה שהזכרת לי. הצלת אותי מהתנקשות עצמית. איך לא זכרתי את זה :)

שלו 10 במרץ 2011

עמית, קודם כל מזל טוב.
אח"כ ממליץ לעבור לחגוג ימי הולדת ראשוניים, נכון בתחילת החיים זה כמעט כל שנה אבל בגילך (הצעיר אם יורשה לי) זה יותר מימי הולדת עגולים (שגם ככה מבאסים) ופחות מזוגיים, אלו המספרים הכי יפים ומיוחדים שיש ורוב האנשים לא ממש יודעים לחשב אותם מעבר ל 13…

אני אחסוך ממך תובנות מה זה אומר עלינו ששמעון מזרחי מקבל פרס ישראל (אני לא רוצה לקלס בפוסט יום ההולדת שלך).

לוינטל 10 במרץ 2011

אגב – 31 זה ראשוני. אבל מספר מכוער. שנה הבאה יהיה לי מספר יפה… מז'יק

דניאל 10 במרץ 2011

שכחת שהפועל בכדורסל הפסידה לבקעה בהארכה, ועוד יותר גרוע מזה, הולכת לאבד את העונה כי הגבוה היחיד בסגל (רוקני סתם נותן מכות) יוטר שבר את כף היד בשלושה מקומות שונים, וגמר את העונה ולא מאשרים לנו להחליף זר, ודי גמרנו את העונה.
מעניין מה יקרה היום.

אה, ומזל טוב וזה.

לוינטל 10 במרץ 2011

אסון שלא שכחתי ולא הצלחתי להדחיק. זה קרה באותו ערב מקולל.
מתי הג'ינג'י יקום מעמדת השידור באמצע משחק ויחליף את אברהמי? זה מתבקש, לא?

דניאל 10 במרץ 2011

קשה לדעת. אברהמי מכין קבוצות מצוין, אבל קצת מסתבך במשחקים צמודים בניהול המשחק. אני נותן לו את הקרדיט.
ד"א, גם אדלשטיין נותן לו קרדיט.

שמרלינג 10 במרץ 2011

מזל טוב בחור!
בתור אחד שחולק אתך את השנתון, אני די מזדהה. אני אומר, אף על פי כן, על אפם ועל חמתם, אתה תעשה חיים משוגעים בסוף השבוע של היומולדת שלך. אין ברירה, צריך להינות מהלייף טיים הזה ורצוי גם בזמנים קשים.
לגבי ארסנל, זה היה כל כך צפוי ששכחתי להתבאס מזה. לגבי טוטנהאם, זאת הפתעה אמיתית למי שלא ראה את המשחקים. הספרס השניים עומדים כנראה לעבור השנה רק סיבוב פלייאוף אחד, בגילם ומצבם זה הישג לא רע בכלל.

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה. אכן לפחות זה היה צפוי

נעל קרועה 10 במרץ 2011

מזל טוב
אבל למה אתה מצנזר לי את התגובות?

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה.
אני בכל ימיי כבלוגר צינזרתי רק תגובה אחת והיא לא שלך אלא של מישהו שתקף מישהו בצורה מכוערת. יש במערכת תגובות שמשום מה לא מאושרות אוטומטית וצריך לעבור עליהן ידנית ולאשר. אני מאשר אותן משאני שם לב. קאפיש?

דורי 10 במרץ 2011

מזל טוב לוינטל. זה רק אני, או שאתה הגבת לכל התגובות היום? הבחור בטירוף יום הולדת :)

לוינטל 10 במרץ 2011

אכן הודיתי לכולם. מילא פה, אבל גם בפייסבוק! זה מעייף היומולדת הזה. צריך לשנות סיסטמה

אביאל 10 במרץ 2011

קודם כל מזל טוב ! דבר שני אל תשכח שיונייטד הפסידו ביום ראשון שזה מעולה להתחיל ככה את השבוע לא משנה מה יהיה בסופו, מקווה שתנצחו אותם בשבת, בכל מקרה, צא תחגוג קצת, ימים טוב יותר יגיעו…

צור שפי 10 במרץ 2011

שוב מזל טוב. שמע, אני מקווה שזה לא יהיה מלח על הפצעים שלך אבל הייתי אתמול בערב בוייט הארט ליין ודי נהניתי. כל מי שראה יודע שהמשחק היה די מחורבן אבל האוהדים של טוטנהאם הזכירו לי קצת אותנו האדומים – הרבה אירוניה עצמית מלווה בתימהון על הסיטואציה הלא טבעית שבה הקבוצה שלהם, השלישית בהיררכיה של לונדון, מוצאת את עצמה בפיינל 8 של הצ'מפיונס. כמובן שלא חסרו התעלקויות על שחקני הבית במיוחד השוער גומס עם השטויות שלו שגם הפעם לא איכזב וכמעט גמר להם את החלום. הכי אהבתי את המשפט של אוהד מקומי בסוף המשחק: " שרק לא נגריל את בארסה כי אם נאבד להם כדור לעולם לא נזכה לקבל אותו בחזרה".

שי 10 במרץ 2011

מזל טוב לוינטל, יש דברים יותר גרועים בחיים מימי-הולדת שנופלים בטיימינג גרוע :-)
ואתה יודע, בקשר לוויסקי, אומרים שלפסיכולוג הטוב בעולם קוראים "ג'וני ווקר", אני אישית יכול להמליץ לך עליו.
פחות עצבים בבקשה, אתה כניראה "צריך אהבה חדשה הא הא הא" (טיפ לשיר לשבת).

ואפרופו ה"שיר לשבת", זה עכשיו הזמן שלנו להקדיש לך שיר ליום הולדתך:

למדני אלוהי / לאה גולדברג

למדני אלהי, ברך והתפלל
על סוד עלה קמל, על נגה פרי בשל,
על החרות הזאת: לראות, לחוש, לנשום,
לדעת, ליחל, להכשל.

למד את שפתותי ברכה ושיר הלל
בהתחדש יומך עם בוקר ועם ליל,
לבל יהיה יומי היום כתמול שלשום
לבל יהיה יומי עלי הרגל.

שא ברכה!

נ.ב.
וסע בזהירות

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה רבה, גדול אתה שי.
יפה צור שפי, אתה איש יקר אם אתה יודע ליהנות מ-0:0 ולהעריך את הדברים הנהדרים מסביב. ככה צריך

לוינטל 10 במרץ 2011

דאגתי לעצמי למתנה צנועה – מחקתי כמה יחצ"נים מעיקים מרשימת החברים בפייסבוק

קורא אדוק 10 במרץ 2011

המון המון מזל טוב :)

לוינטל 10 במרץ 2011

תודה רבה. אתה יודע שהעונה עדיף להיות כורה אדוק מאשר קורא אדוק. לכורים שתי קבוצות ברבע גמר – שאלקה ושחטיור

קורא אדוק 11 במרץ 2011

אני גם וגם…
בתקווה ששאלקה יעיפו את בארסה עם צמד של ראול :-)

Comments closed