בחירות באיגוד הכדורסל

צביקה שרף - אנדרדוג

 

כשנקלעים לצפון, כבר אין טעם בתדרים המוכרים לך. במקרה הרע תשמע רעש לבן (פחחחחחחחחחחח), במקרה הרע יותר התדר המוכר לך ייכבש בידי תחנה בערבית מלווה בקולות רקע מוזרים (כאילו השדר מתפרץ מידי פעם בין ויכוח בין בני זוג בטמרה).

אז אתה נאלץ להתחיל לזפזפ ברדיו של המכונית ולהגיע ליעדים בלתי מוכרים שה-GPS בחיים לא היה מכוון אותך אליהם. מה זה 100.7? 91.5? מסתבר שהתדרים הנסתרים האלה נמצאים בשימוש רווח בוואדי ערה והסביבה. אשכרה מסתתרים שם אנשים חיים שמשדרים לעולם, או לפחות לגליל ולמשולש.

ואז במקרה הטוב תיפול על מוסיקה ערבית משובחת באיכות סבירה ומעלה – אני להנאתי בדיוק נפלתי על תחנה ששידרה שיר של אהובתי משכבר הימים, מאג'ידה א-רומי הלבנונית המופלאה, בשירה המרטיט 'אתה ואני':

"אתה ואני / הלוואי והיינו עפים / מעל כנפי ציפורים / למקומות ללא גבולות / מעבר למרחק ללא מגבלות / אחרי צלילו האחרון של ההד הקלוש ביותר בלי גבולות / שעה שהשמש נושאת אותנו ועוטפת אותנו במשי…". היא קורעת לי את הנשמה מאג'דה הזו. מלכה אמיתית:

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

***

הייתי בדרך דרומה. בדיוק עברתי ליד חיפה כשהקליטה באה והולכת. בעצבים, כמו שרק מישהו ששומע שיר אהוב עליו גווע ברעש-לוואי איום יכול לחוש, האצבע זפזפה. מתברר שחוץ מרשתות בערבית שומעים שם גם ערבית בלהג עברי, עם הרבה צעקות, סלנג נמוך ו-וולגריות (כבר נתקפתי געוגעים עזים לתחנה ששידרה את מאג'דה).

כך פתאום נפלתי על תכנית הרדיו של אופירה אסיאג ופיני גרשון. נדמה לי זה היה ב-99.6 או משהו כזה.

צביקה שרף היה על הקו. מתברר שהוא מנסה להתמודד על משרת יו"ר איגוד הכדורסל מול אבנר קופל. שרף שהקול שלו מקבל גוון צפרדעי מחוץ כשהוא רוטן וכועס, נשמע טעון מאוד: "איגוד הכדורסל מתנהל כמו המשטר של החמאס, אסד, קדאפי, מובארק", הוא טען אחרי שמועמדותו לתפקיד נפסלה מסיבות טכניות או טכניות לכאורה.

כדורסל ישראלי? בחירות לאיגוד? זה סינית בשבילי. אני ממש לא מבין בזה. ועוד פחות משאני מבין מזה, אני מתעניין בזה. בכל מקרה, מיד אחר כך אבנר קופל עלה להגיב וטען ש"שרף לא מסוגל לנהל מוסד רציני. הדבר האחרון שהוא ניהל זה מוסך של אגד".

מיד אחרי זה הוא כמובן הוסיף: "אבל אני לא מעוניין לדבר לגופו של אדם אלא לגופו של עניין". יה, רייט. גם שעה של מריחת זמן אוויר על התקנון וכל מה שיש לו להגיד כבר לא שינו את הכותרת הראשית שייצר עם ה"מוסך של אגד".

ואני רק חשבתי לתומי איזה מצב קסום ומוזר: צביקה שרף לפתע מרגיש מה שכל מי שמתמודד עם מכבי ת"א ושמעון מזרחי (תומך של קופל, כך סיפר פיני גרשון) מרגיש. צביקה מרגיש אנדרדוג שנלחם בחוסר הגינות, חוסר ספורטיביות וחוסר טעם. נלחם בטחנות רוח. צביקה הפך לאנדרדוג. מסכן. חסר סיכוי. הלב שלך ממש יוצא אליו.

תודה לאל שבשלב זה התדרים חזרו לעצמם. הגעתי הביתה בשלום. עדיין לח וחם בתל אביב. העולם, כך נדמה, אותו עולם.

 

 

 

5 טענות על היורו שכדאי להפריך מהר / יוחאי שטנצלר
כמה מילים על דראפט ה-NBA

No Comments

אנונימוס 3 ביולי 2012

הלב יוצא אליו.
עד שנזכרים שהוא חובר לשאול אייזנברג ואורנה אוסטפלד. ואז הלב חוזר למקום ונהיה אדיש שוב.

אסף לאופר 4 ביולי 2012

תכל'ס לא משנה מה צביקה שרף יציע ועד כמה אתר ערוץ הספורט ירצה לקדם אותו במסגרת "הטבות העובדים" שלו- ברגע שהוא חבר לשאול אייזנברג, אני מקווה שהוא יפסיד, גם אם המנצח הוא העסקן קופל.

יואב 3 ביולי 2012

יש לו את שאול לידו כך שהוא יוכל ללמוד המון וישירות מהמאסטר- על פירוק ו…עוד קצת פירוק.

חיימון 3 ביולי 2012

אתה מכיר את זה שאחרי שאתה חושב כמה רגעים על משהו שקראת אתה צוחק לעצמך בטיפשות? אז זה מה שקרה לי עכשיו. מה שנקרא – ערב טוב ;) אחלה פוסט

שלו 3 ביולי 2012

כנ״ל.
עמית יש לי מליון הערות והארות אבל כל כך הצחקת אותי….

שמעון שוואעי 3 ביולי 2012

זו כנראה הסיבה שמיד לאחר מכן הוא עלה לשידור ב-103 אצל איינשטיין וקופמן – עמם הוא הוא חולק עמדת שידור לפחות פעמיים בשבוע – למפגן מבחיל של חנפנות וליטוף אגו (אבל בצעקות, כמובן).

IsraGooner 3 ביולי 2012

לוינטל, אני מחכה לשמוע את דעתך על אוליבייה ג'ירו.

יריב 3 ביולי 2012

קשה להתעלם מכך שאתה כותב כאילו נסעת דרומה דרך ואדי ערה ועברת ליד חיפה. אם זה המצב אתה ממש צריך GPS, או אולי שיעור בגיאוגרפיה.

ויכסלפיש 3 ביולי 2012

קיבלתי בימים האחרונים מתקפת מיילים על סיעת עוז עתירות ובלאגנים, לא התעמקתי בנידון, שילכו לשימון ואילן השועל ויעשו סדר

צור שפי 3 ביולי 2012

וואו, עמית מהיורו לזבל הזה במכה אחת. מאיגרא רמה לבירה מכבי…עונת מלפפונים ביג טיים.

איציק 3 ביולי 2012

לוינטל, לא רק שאין לך מושג בדרכים לכיוון הצפון וחזרה ממנו אתה גם פרימיטיב ברמות. אני בד"כ אוהב את הפוסטים שלך, אבל לחשוב שאזור שנמצא שעה וחצי עש שלוש מתל-אביב הוא איזה פרפריה לא מוכרת? בהרבמ מקומות באירופה זה מרחק סטנדרטי בין ערים מרכזיות. תתבגר…וצא מהבועה התל-אביבית.

אזי 3 ביולי 2012

אתה לא יכול להתעלם מהעובדה, ששעה וחצי מתל אביב אין קליטה ברדיו.
אני לא חושב שלוינטל אשם בזה

אסף THE KOP 3 ביולי 2012

יש, רק בתדרים אחרים.

יואלזיניו 3 ביולי 2012

לוינטל צודק לגמרי לגבי התדרים. זה לא הוא שחילק לכם תדרים מוזרים ברדיו.
בעצם הוא גם צודק לגבי צביקה שרף.
יאללה מאג'ידה.

אלעד 3 ביולי 2012

יצא לי לשמוע את הראיון עם שרף. הקטע שכשהוא אמר את המשפט שרשמת למעלה (והתכוון למצב שבו יש בחירות כביכול דמוקרטיות, אבל במעמד מפלגה אחת שמקבל 99% מהקולות), לא אופירה ולא גרשון לא הבינו את ההקבלה שהוא עשה. הוא חזר על זה איזה 3 פעמים, ואז גרשון אמר – אתה משווה את קופל למובארק?, ואופירה פתאום זיהתה פוטנציאל נפיץ אז היא שואלת בהיסוס: " זה דברים חמורים, לא?".

אלעד 3 ביולי 2012

אגב, שרף דווקא מאוד מסתדר לי עם מעמד האנדרדוג. קודם כל הוא אימן בעבר גם את הפועל, אז הוא מודע לצד הזה של הדברים. אבל גם בקדנציה שלו בנבחרת הייתה לו איזה הילת אנדרדוג כשהוא העלה את ישראל כל פעם מטורניר ההזדמנות האחרונה, ועוד בהתנדבות (6,000 שקל לחודש).

שלו 3 ביולי 2012

מי שנוסע בואדי ערה ולא קולט תחנות סימן שהוא נוסע בשנות השבעים.

D! בארץ הקודש 4 ביולי 2012

עמית פוסט משובח ביותר. התגעגעתי.
ועזוב מה הם אומרים נסעתי לפני שבועיים לצפון ולא היה רדיו.
וכן, שעה וחצי בישראל מקבילה לשש שבע באירופה. למה? אין לי מושג. ככה זה.
אני מתנצל מראש בפני כל מי שמגיע מהצפון/דרום.

נביא בעירו 4 ביולי 2012

קלישאת ספורט ישראלי #12,386 – "אין בנאדם שהכדרוסל הישראלי יותר חשוב לו מאשר צביקה שרף". למה?

אריאל גרייזס 4 ביולי 2012

"כאילו השדר מתפרץ מידי פעם בין ויכוח בין בני זוג בטמרה" – רק בשביל זה היה שווה את הפוסט..

אליובל 4 ביולי 2012

ההסטלבטות המתנשאת שלך על הרדיו בצפון הארץ היא קצת הומור ניינטיז לא מעודכן, אבל זה מתיישר עם יכולות הניווט שלך כמו שיריב שם לב. את זה אפשר להחליק.

מצד שני ההקבלה שלך בין פוליטיקה פנימית של איגוד במדינת כדורסל בינונית מינוס, לבין יכולת ניהולית של מועדון כדורסל סופר מצליח היא דמגוגיה זולה.

מעבר לכך, היא פוגעת באדם שבאמת רוצה לקדם את הכדורסל הישראלי. אתה כמובן, מעדיף לשמוח לאידו על היותו מכביסט לשעבר.

נביא בעירו 4 ביולי 2012

ר' תגובה מס' 14. מה לגבי האופציה הקלושה שצביקה שרף רוצה לקדם דווקא את הקריירה שלו עצמו (ואין שום דבר רע בזה, כמובן…)?

ניר 4 ביולי 2012

האופציה הזו באמת קלושה. שרף הוא אדם ישר וישיר, ואני יכול לומר בביטחון מלא – אחרי שנים של צפייה בו כמרואיין וכפרשן – שפוליטיקאי ועסקן הוא לא. אני לא אוהב את הכדורסל שלו, אני לא חושב שהוא היה מאמן גדול במיוחד או יצירתי – אבל הוא כן אכפתניק, אינטליגנט ואיש בעל חזון ותכנית ברורה ומפורטת להצלת הענף. כסף לא חסר לו, גם חשיפה ופרסום לא. אין באמת ספק בקשר לכוונותיו. עדיף פי 100 על קופל.
אליובל – תגובה גדולה.

אדום 4 ביולי 2012

אל יובל. צביקה שרף הוא לא מכביסט לשעבר, הוא מכביסט בהווה. מעבר לכך שכיו"ר האיגוד הוא יקדם את האינטרסים של מכבי ולא יראה שום בעיה בלתת פריבילגיות למכבי כי מכבי חשובה לכדורסל הישראלי (הוא אמר את זה לא מעט פעמים ביציע העיתונות), הבנאדם חבר לשאול אייזנברג. קופל זה הרע במיעוטו.

אני 4 ביולי 2012

כזה מסובך להבין שהתדרים שונים? הגזמת לגמריי… אפשר לחשוב שבצפון מגיעים ממקום למקום עם גמלים ואתונות.

אז וואלה כן…
גלגלצ 107.5
גלצ 102.3
ורדיו ללא הספקה 104.5

אפשר לחשוב… באמת קשה כמו סודות האטום לפיצוח.

אזי 4 ביולי 2012

איפה? איפה התדרים האלה תופסים?
מתל אביב לטבריה גלגלץ מחליפים בערך 3 תחנות!

פעם כל פעם לפני שהייתי נוסע לצפון, הייתי שואל חיפאי תורן מה התדר של גלגלץ אצלהם, מתוך ההנחה שאם 91.8 תופס בערך מאשקלון עד זכרון, אז צריך רק עוד תדר אחד מזכרון ועד הגליל התחתון לפחות.

תמיד הייתי גומר עם דיסקים…

איברה 4 ביולי 2012

אני לא מתכוון לרדת לרמה של הדיון בתדרים. זה הרבה יותר פשוט למצוא תדר שונה מהאזור שבו אתה חי. פשוט בערך כמו למי שבא מהפריפריה למצוא את התדר במרכז…
לגופו של עניין –
נימת הדברים שלך ושל בעל הבלוג מטיחה/מאשימה/לועגת לעצם ההחלטה לגור לא בתל אביב בנימוק שאין מספיק תדרים. נניח שאתה צודק בטענה שלך, ובתחומים אחרים (חשובים הרבה יותר) ברור שהפריפריה נופלת מהמרכז סרמת השירותים לאזרח –
הטלת האחריות (המגוחכת) על תושבי האזור שאיונ מרכז היא כמו להאשים נפגע תקיפה מינית או אלימות בפשע (למה לבשת חשוף? למה ירדת להעיר להם שיהיו בשקט באמצע הלילה?). אני מקוה שאתה מסכים שזה מגוחך ועצוב.
האחריות על נתינת שירותים היא על השלטון, המרכזי והאזורי. בהטלת האחריות המופרכת על אזרחים לכך (לדוגמהף שאין אנטנות מספיקות בכל הארץ) מסירה את האחריות מהאחראי האמיתי.
לא על זה יצאו התל אביבים להפגין בקיץ המופלא אי אז..?
אה. זה רק לתל אביב.
בפריפריה האזרחים אשמים במצב שירותים נחות.

מוזגטס 4 ביולי 2012

כשאתה נוסע לצפון או לדרום, שים לב שאחרי כל צומת מרכזית יש שלט לתדר של הרשתות הארציות (גלי צה"ל, ב' וג' ואולי אחרים שאני לא זוכר).
שלט מלבני שחור על כסוף.

קשקשן בקומקום 4 ביולי 2012

וואוו וואוו, כולנו נסחפנו קצת. האיש צחק על התדרים ולהבנתי גם קצת על עצמו וכל מי שגר יותר מ 50 קמ מתל אביב נפגע…חלאס, שחררו. דווקא מצחיק

איברה 4 ביולי 2012

עוד טכניקה שדופה של מי שהעזו להעביר עליו ביקורת. (נתונים מופרכים, חסרי קשר לטענה, התקבעות בעמדת כוח "אני פוגע אתה נפגע", זלזול "שחררו! אני יודע מתי צריך להחזיק ומתי לשחרר").
מצחיק אותך, אז תצחק.
אל תתפלא שמאשימים אותך בקהות רגשית.

איברה 4 ביולי 2012

עוד דוגמה להתנשאות פרובנציאלית.

הכתיבה הזו כל כך מוכרת… מגיע הקיץ ואז כותבים תל אביבים מתארים את חויות ה"מסע" שלהם (ואוו, מי ישמע, הגעת לוואדי ערה) במקרה הטוב בהתרפקות מצועפת (ע"ע הפרא האציל) או בזלזול מנותק.
כאילו כדי להמחיש את תודעת הקוסמופוליטן בצורה מגוחכת, אתה מתפנק לך על שירה אוריינטלית משובחת ועושה קריקטורה מאנשי טמרה..
זו ממש שאלת מחקר לחוקרי נפש: למה אנשים בריכוז מרחבי כל כך קטן מתייחסים בזלזול תלוש מהמציאות למה שנמצא מעבר לפינה, ובו בזמן משוכנעים לגמרי שהם אנשי העולם הגדול, קוסמופוליטיים, מכירים כל גיי בר באמסטרדם וכו…
המגיב שקבע כי שעה וחצי פה זה שקול ל… באירופה היא עוד דוגמה נפלאה לתודעה הזויה ומנותקת מהמציאות. אירופה היא החלום ושעה וחתי פה זה לא שעה וחצי. מה אתם יודעים. אני אסביר לכם… ככה זה ! לא פחות. נימוק משכנע להתעלמות מהעובדות.

כסיפוביץ 4 ביולי 2012

א. הבעיה באמת של- 88FM אין תדר בצפון.

ב. מי שמחפש גלגלצ אז באמת שיישאר במרכז וינסה להבין איך מירי מסיקה משתלבת עם פוליס באותו פלייליסט.

ג. בצפון לא צריך מוזיקה אלא דיסקים וחלון פתוח.

ד. לוינטל- אוהב אותך אבל באמת אתה מקבל צורה של בלוק מבטון. בוא אלינו לצפון קצת יותר ואז גם עם הרדיו לא תתברבר.

כסיפוביץ 4 ביולי 2012

והרי זמני נסיעה מחוץ לבטונדה התל אביבית [ללא פקקים]:

תל אביב לכפר תבור- שעה ועשרים. משם אתה לוקח ימינה לכיוון כפר קמא ועוצר לחומוס נפלא במסעדת כפר קמא עם נוף להר היפה במדינה הלא הוא התבור.

כפר סבא לאום אל פאחם- 45 דקות. נכנס ימינה לאום אל פאחם ולא רחוק מהכביש יש לך חומוסים וקניות הכי זולות בארץ.

כפר סבא לצומת בית השיטה – שעה וחמש דקות וממשיך עד לסחנה שם יש מסעדה קצת יקרה אבל לא רעה בכלל. אם ברצונך, תל אביבי יקר בהרפתקה אז פנה שמאלה לעין חרוד והמשך ישר עד לתחנת הדלק לפני טמרה ותתפנק על מסעדה מעולה עם מוזיקה אותנטית שתגרום לך להרגיש קצת חו"ל.

כל מה שמעבר לצומת גולני ידרוש ממך באמת יצר הרפתקנות אבל תזכה שם לאוכל מופלא וכמובן קצת רוגע.

אם החלטת לנסוע לכיוון חיפה אני ממליץ לחתוך כבר בזכרון ולהתחיל לטפס לכיוון כרמיאל דרך כביש משגב- דיר חנא. כביש מופלא ועמוס בחומוס.

בדבר אחד יש בעיה.
יש נוף, אויר, רוגע בכביש ואף אחד לא מחפש לזיין אותך אצלו במיטה הלילה.

כמעט חו"ל אבל עדיין כאן.

ומסכים עם איברה מעלי בכל מילה.
פרובנציאליות לשמה.

שלו 4 ביולי 2012

כסיפוביץ, כנראה לא הבנת כפר סבא זה הצפון.

יש אנשים שהדרום שלהם זה אלנבי והצפון פארק הירקון
המזרח נגמר בנתיבי איילון והמערב באירופה.
מה אתם לוקחים הכל כל כך אישי.
לדעתי עמית צוחק פה בעיקר על עצמו.

כסיפוביץ 4 ביולי 2012

ממש לא אישי…
הכל ברוח צפונית מזרחית טובה.

מוזגטס 4 ביולי 2012

היית חייב להכניס גם עדתיות (מזרחית) לדיון…? :)

כסיפוביץ 4 ביולי 2012

חחחח…
בטח שמת לב שהשם דווקא מושך מערבה

בני תבורי 4 ביולי 2012

לאן לקחתם את זה תרחם השם…

עידן. 4 ביולי 2012

מסכים עם המגיבים שמעלי לגבי ההתנאשאות שעולה מהפוסט.

האמת גם לא הבנתי למה מי שמשחק (או נלחם לשיטתך) במכבי מרגיש בהכרח שהוא "נלחם בחוסר הגינות, חוסר ספורטיביות וחוסר טעם".

אבל מה אני מבין, אני בכלל מהצפון…

פאקו 4 ביולי 2012

אהמממ… אני היחיד שיש לו AF ברדיו של המכונית?

איברה 4 ביולי 2012

הכול אישי.
התנשאות זה "אישי".
חשיבה היררכית שמפלה לרעה ויוצרת אי נוחות, זה "אישי".
תמיד מי שבעמדת כוח אומר "זה לא אישי". דפוס בדוק.

איברה 4 ביולי 2012

אממ…
זה היה אמור להיות תגובה לשלו.

שלו 4 ביולי 2012

התנשאות היא בחירה של מי שמתנשאים עליו לראות אותה ככזאת.
אם יש אנשים שמה שעושה להם טוב, זה לגור בתל-אביב ולהזיע את נשמתם לבורא שיבושם להם.
מי שהסצנה התל אביבית עוד מרגשת אותו, והחיים בעיר הגדולה עושים לו את זה, לבריאות.
אני מרגיש שאנחנו "הצפונים" חיים יותר נכון.

אז זה באמת קשה לעבור מתדר 96.6 ל 102.3, אבל הצלחנו!
לא חסרה לי אופירה אסייג או רון קופמן.

דרך-אגב בימנו מכשירי הרדיו יודעים על איזה רשת אתה מאזין, והם כבר יודעים לבד למצוא את התדר הנכון בכל מקום שאתה נמצא.

איברה 4 ביולי 2012

אתה מערב בין התנהגות מסוימת ובין תגובה להתנהגות שהא בשליטת המגיב כמובן.
תוצאה של קשקוש פוסטמדרניסטי אקוטי.
טמבל.

חוזר בי מהמילים הקשות…
זה רק ניסוי, לראות אם ההתנשאות שאני הפגנתי פה היא רק בראש של מי שמתנשאים עליו.

שלו 4 ביולי 2012

בחירת המילים כדי להבהיר נקודה היא כמובן של הכותב,
הוא זה שבוחר להשתמש בביטויים שידרדרו או ירוממו את הוויכוח.
במקום לחזור בעצמך ממילים קשות הייתה יכול פשוט לא להשתמש בהם.
הייתה יכול לכתוב שאילו השתמשתי עכשיו ב"מילים קשות" אז בתור קורא הייתה מרגיש אולי התנשאות שלי כלפיך.
אבל זאת זכותך.
אני רק ניסיתי להעביר לך מסר שאנחנו ("הצפוניים") בעצם במצב הטוב יותר, וכל הטור הזה בעייני הוא סוג של הודאה בטעות של משהו שלא מבדיל בין קריית שמונה וחדרה, בין כביש 4 ל 2.
אני בטוח שגם זה לא נכון, ונעשה במטרה היתולית.
כמו שמשהו כתב טור עונת המלפפונים שמנסה להעביר את הזמן כדי לפנות מקום לעוד זמן.

איברה 4 ביולי 2012

גם הניסוי שלי היה היתולי לגמרי.

שלו 4 ביולי 2012

ליאין שום בעיה עם מה שכתבת, (;

סבתא אינגה הייתה אומרת: 4 ביולי 2012

אין לכם מושג.

אם להצדיק את שם המשתמש שלי, אז סבתא אינגה היתה אומרת שאין לכם מושג באיזה אוטו מדובר. זה שילוב של רכב בן 15 שנראה בן 35 לבין מערכת ורמקולים שהורשתי לצאצאיי כי רק לי היה מושג באיך להבריח במכס מערכות סטריאו משובחות מגרמניה (בתקופה שדולבי סטריאו היה שכלול ברמת מאיץ חלקיקים).

ועכשיו אני. פעם למדתי קורס אצל אהרן ברק. סוף השיעור, 20:30, הלכתי להציק לו בשאלות וכדי להראות מידות טובות גם המתנתי בסבלנות והייתי האחרון לשאול. נשיא ביהמ"ש העליון פטר אותי באיזו תשובה זנית שמותירה אותך יותר בשאלה ממה שבאת… ואז הוא החזיר בשאלה: אתה נוסע לתל אביב? אפשר לתפוס איתך טרמפ?
בטח, עניתי. רק שכחתי עם איזה אוטו באתי.
נכנסתי לאוטו, השלכתי באלגנטיות את כל הזבל שלצידי אל המושב האחורי (מזל שהיה חושך), ותוך כדי שהוא מתיישב (שוב מזל – שלא נותרו שערות של הפוצי של עמית) שלפתי בקבוק מים ושפכתי על החלון הקידמי, ואז בעזרת מגב ידני (כי הוישרים, איך לומר, לא היו מיטיבים עם השימשה) עשיתי שיהיו חריכי הצצה.

אז כבוד לאוטו – פעם הוא היה כרכרה שהשתמשו בה מכובדי העיר.

כסיפוביץ' – לא סתם אנחנו פרובינציאליים. אם כל מה שיש מצפון לזכרון זה רק חומוס אז דיסקים וחלונות פתוחים יש גם פה. וגם חומוס.

לא יאומן שעל כזה פוסט מתבדח, שכל מה שמאחוריו הוא ה-les miserables של אחרי היורו, יש פה כלכך הרבה מקטרגים כבדי ראש.

עמית, כן יירבו!

סבתא אינגה הייתה אומרת: 4 ביולי 2012

מזה נהניתי מהמאג'ידה!!

סבתא אינגה הייתה אומרת: 4 ביולי 2012

ואם לא הייתי מובן – האוטו שהסעתי בו את אהרן ברק זה אותו אוטו שעמית נסע בו ל"מרחבי השממה מצפון לזכרון"…

S&M 4 ביולי 2012

סיפור גדול! ;-)

איברה 4 ביולי 2012

סיפור מעולה!
אני לוקח על עצמי את הכבדות. זו טיבה של התנשאות: הזלזול כל כך מובן מאליו; זה אתה שלא מבין את הבדיחה… ההומור שלי הוא מצוין.
ואכן הומור משקף יותר מכל רובד תרבותי אחר סטריאוטיפים, הבניה חברתית וניכור.
אני חוזר לדוגמה הלוינטלית: האם בדיחות שמטרתן לדכא הומוסקסואליות יתקבלו בכזו רוח טובה?

תולעת 4 ביולי 2012

+1, כמו שאומרים

אסף לאופר 4 ביולי 2012

עזבו אותכם מהפרובינציה מצפון, בואו נדבר על הפרובינציה ממזרח- מאיר טפירו חוזר להפועל? אם כן, אני שוקל לחדש את המנוי למלחה אחרי אלפיים שנות…

יריב ס. 4 ביולי 2012

אלוהים ישמור, כמה חפירות על פוסט קליל ומלא הומור
עוד מעט תמצאו נפט או קצת משהו כזה :-)

S&M 4 ביולי 2012

כמה דברים:

לא מבין את החיבור המוזר הזה בין שרף לאייזנברג. ככל שאני זוכר (ויכול להיות שאני טועה), הם היו בסכסוך כספי. שרף עזב את הפועל כשאייזנברג הפסיק לשלם ונשאר חייב לו. פתאום הם חוברים יחד?! ואיך אוסטפלד מתחברת עם אייזנברג? ניראה כמו סיעה הזויה. וחסרת סיכוי.

עד גיל 33 גרתי בת"א. היום, כשאני גר בכניסה לואדי ערה, אני לא מבין איך בכלל אפשר לגור במרכז. תדרי רדיו אלק. קודם שיהיה אוויר לנשום! ;-)

אדום 4 ביולי 2012

תבדוק בתעודת זהות שלך בסעיף מדינה אם כתוב ישראל. אם כן, אז אני לא מובן למה אתה מופתע שהאינטרסים פה משחקים קודם לכל.

Yavor 4 ביולי 2012

אני חושב שגם בצפון מתנשאים על אנשי המרכז (ודי בצדק):
"אם יש אנשים שמה שעושה להם טוב, זה לגור בתל-אביב ולהזיע את נשמתם לבורא שיבושם להם. מי שהסצנה התל אביבית עוד מרגשת אותו, והחיים בעיר הגדולה עושים לו את זה, לבריאות."

כל אחד בטוח שהוא חי נכון יותר מהאחרים.

די, תרגיעו

קורא 5 ביולי 2012

לוינטל מה עם סיכום להימורים של היורו?

Comments closed