כריסטיאנו רונאלדו רוצה שינוי תדמית

כריסטיאנו מחפש יועץ תדמית

קראתי היום שכריסטיאנו רונאלדו מחפש יועץ תדמית!

באמת בשעה טובה.

סופסוף הפורטוגלי הפסיק לעשות שקר בנפשו והודה על האמת: נמאס לו לשמוע שריקות בוז בכל מגרש מחוץ למשחקי הבית של ריאל מדריד ונבחרת פורטוגל. נמאס לו לשמוע שמקניטים אותו כל הזמן עם הקריאות "מסי, מסי!". הוא לא רוצה להיות הבאד בוי בסיפור, האנטיתזה למסי. ולמה שיהיה הרשע? הרי הוא בעל הלוק ההוליוודי, סקסי בטירוף, כשרוני, כובש בצרורות, רושם הישגים היסטוריים. אז למה לא אוהבים את המגה-סטאר?

רונאלדו לא מבין באמת למה הוא נתפס כשחצן, כבכיין, כמתנשא, כמפונק, כרע, וזה כואב לו. סופסוף הוא מודה על האמת.

מעניין באמת למה רונאלדו לא אהוב. באמת אי אפשר להבין. מה הוא בסך הכל עשה? הלחץ על השופט כדי להוציא אדום לרוני במונדיאל 2006, הנפות ידיים בתסכול כל משחק כל פעם שהוא לא מקבל שריקה לזכותו, חגיגת שערים שחצנית ומחושבת בלי לחייך, תסכול כשחבריו לקבוצה כובשים, בכי על משכורת של 13 מיליון יורו ודרישה לשדרוג, סידור הג'ל אינספור פעמים, חשיפת הגוף המושלם שלו בכל הזדמנות. רשימה חלקית.

***

האם יועץ תדמית יכול לשנות את רונאלדו ולהפוך אותו לאהוב יותר? אני מסופק, אי אפשר לשנות את האופי והאישיות של בנאדם מהיסוד. הכי חשוב שרונאלדו יהיה נאמן לעצמו ולאמת שלו.

לפיכך עליו לאמץ את תפקיד הגיבור הרע שנכפה עליו. זה התסריט שכתב אלוהי הכדורגל. שימשיך להיות מי שהוא ומה שהוא. זה דווקא מגוון ומוסיף יופי, חן וזווית נוספת למשחק.

עם הכסף, הכישרון, הפרסום, התהילה והיופי שלו – הוא לא זקוק לרחמים.

או במילים אחרות: שילמד מזלאטן.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

לזרוק את הגלגל
פארקר ביטר

No Comments

Asaf the Kop 2 בנובמבר 2012

לוינטל, בחייאת זום-זום., גופה זה גוף מת.

יש לרשום "חשיפת גוף מושלם בכל הזדמנות".

זה צורם.

לוינטל 2 בנובמבר 2012

סליחה, אחרי פרופ' היס, חשבתי שנעלמה הרגישות לעניין.
'גופה' בסלנג זה גוף עירום ולזה הכוונה, אבל מתחשב בכך ומעדכן

אלעד 2 בנובמבר 2012

לוינטל – יש משהו צורם ומתנשא בכל הטור הזה. עזוב את עניין ה"גופה" שכבר העירו עליו כאן – למה אתה חושב שרונאלדו "לא צריך רחמים"? רחמים זה מה שאדם מחפש? חשבת אולי על זה שהוא רוצה
א מ פ ת י ה ? אם קשה לך להתחבר לחמלה שבך, אז תגיד את זה ותפסיק להתחבא (ולא בפעם הראשונה) מאחורי פנטזיות ילדותיות שבהן בני-אדם הם יצור חד-מימדי שתואם לעולם האינפנטילי שבנית. זה פשוט מביך. אגב, אינני מאוהדי או שונאי רונאלדו, מעבר לכך שאני מכיר בגדולתו כשחקן. הויכוח על "מי גדול יותר" (מסי או הוא) הוא גם-כן אינפנטילי ואין לו מקום בשום מקום. סופ"ש נעים.

יפתח 2 בנובמבר 2012

אתם מתנהגים כאילו לרונאלדו אין בכלל בעיית תדמית, אופן התנהלותו נורמטיבי לחלוטין וסתם נטפלים אליו. מה שלא המצב, והדוגמאות היו באמת חלקיות בכתבה – המצב שלו על הפנים.

אגב, אני חושב שיש פער גדול בין התדמית שלו ולאופיו כבן אדם – שאותו איננו מכירים בכלל בכלל. אבל תדמיתית יש הרבה מאוד לשפר ולעשות, ואם הבחור היה רוצה אמפתיה, אז הוא היה אומר באיזה ראיון מקיף שקשה לו ורע לו ויש לחץ גדול ומסביר את עצמו, ולא לוקח יועץ תדמית.

אני חושב שבכל קנה מידה רונאלדו הוא אחד השחקנים הכי מגעילים בהתנהלותם החיצונית שראיתי – אפילו יותר מזלאטן. להיות כל כך שחצן באופן כל כך מופגן זה פשוט מבחיל. יש המון שחקנים מוכשרים בעולם הזה ואף אחד לא מתנהג כמוהו, וגם אם הוא רמה אחת מעל כולם – באספקט הזה הוא מתחת לכל דבר שראיתי.

משה 2 בנובמבר 2012

אין לו סיכוי גם אם ישכור את רני רהב ומוטי מורל יחד. אנשים התאהבו בסיפור הילד הטוב והשחצן המנוול במלודרמה מסי-רונאלדו. בניתוח קצר שלי אני חושב שלמסי יש לו פחות התנהגויות לא ספורטיביות על המגרש לאורך הקריירה אבל זה מזכיר לי שבתקופה שגרתי באנגליה הייתה פרסומת לתכנית MOTD בהנחיית גארי ליניקר. בפרסומת (מזכרון חופשי שלי אחרי יותר מעשר שנים ייתכנו אי דיוקים) ליניקר שודד בנק בפנים חשופות. השוטר שמגיע לחקור את הבנק גובה עדות מזקנה שנכחה בבנק. הזקנה אומרת לו "גארי ליניקר שדד את הבנק" והשוטר עונה לה "לא יכול להיות, גארי ליניקר הוא בחור טוב".

משה 2 בנובמבר 2012

למסי יש לו פחות=למסי יש לא פחות

אביעד 4 בנובמבר 2012

או, אמרת יפה.

מתוכם המקרים האלו קופץ לי בראש בעיטת הכדור לקהל בעוצמה במטרה לפגוע, שזה מעשה גועלי במיוחד כי הוא מערב את הקהל ולא קשור בכלל למשחק. כמו גם חיבה מסויימת לנגיעות יד מכוונות. (ולפעמים כשהוא נתפס לשים את מבט השה תמים שאומר "אני?")

זה לא הופך אותו לנבל הגדול בעולם הכדורגל, שחקני כדורגל נותנים קטנות, מתגלגלים ומתחזים וכו', אז כמובן שהוא בהחלט לא היחיד. אבל הוא גם לא עוד איזה "ילד טהור" כמו שמנסים לצייר אותו.

איציק 2 בנובמבר 2012

אני לא מתחבר לרונאלדו, אך גם לא מאחל לו שום דבר רע, אבל הסיפור של רונאלדו ויועץ תדמית מזכיר לי את המקרה הבא שהיה לי:
ב-2002 נסעתי לפוסט-דוקטורט במקטיני, שוויץ (חלק צרפתי). זה היה מכון בין לאומי שהיו בו סינים הודים, אנגלים, אוסטראלים, וכו'. כלומר כל מי שלא מדבר צרפתית. לקחו לנו מורה לצרפתית כדי שנוכל להסתדר לבד בעולם. אחרי שלושה חודשים המורה דיברה שוטף אנגלית…

פיני 2 בנובמבר 2012

סטאלין אמר פעם: "הכרת תודה זה תסביך של חיות מחמד".
אולי CR7 הוא סוג של פאפי?

אורפאוס 2 בנובמבר 2012

רונאלדו עושה רושם של חתיכת חרא. ומעבר לזה שהוא אתלט מושלם, הוא לוקה בכל מה שקשור להבנת המשחק וחשיבה כלשהיא.
ובבקשה בבקשה, תפסיקו לשים שירים כל כך גרועים

ג׳נובי 2 בנובמבר 2012

לא שאני מתיימר לדעת משהו במדויק אבל אדם יכול לשכור את שירותיו של יועץ תדמית כדי לשפר את עמדותיו במו״מ, לזכות בחוזי פירסום נוספים או סתם למכור יותר חולצות. לפי הפוסט כל הפוליטיקאים שלנו הם בסה״כ מבקשי חיבה ציבורית.

אביעד 2 בנובמבר 2012

זה בדיוק מה שחשבתי! אולי רונאלדו לקח יועץ תדמית, לא כי נמאס לו להיות הילד רע אלא בכדי לדעת איך למקסם את האפשרויות מהתדמית הנוכחית או לעשות התאמות קטנות שיביאו לו עוד חוזים.

דודי 2 בנובמבר 2012

אני אינני מבין מה רוצים מרונאלדו, כולם שוכחים שספורט כשמו כן הוא מטרתו לעניין לבדר לרתק ולשעשע את הצופה בו וכריסטיאנו עושה את זה בענק בכל פרמטר אפשרי והרבה יותר משחקנים אחרים, הבן אדם פשוט פנומן מהיר חד בעל עוצמת בעיטה שהיתה לשחקנים בודדים בהיסטוריה ומעבר להכל כיף לראות את הפוזות שלו אחרי הבקעה, החמצה, פאול וכו' בקיצור שלא יגמר

סתם אחד 2 בנובמבר 2012

לרונאלדו יש הרבה מה ללמוד מספורטאי שחצן אבל אהוב אחר – מוחמד עלי. עלי היה עם פה הרבה יותר גדול מרונאלדו, עם פוזה שאי אפשר לטעות בה והוא היה מומחה ביחסי ספורטאי-קהל-תקשורת.
עלי הצליח לעשות את כל זה בלי להיתפס כמזויף או צבוע או פאתטי
אבל הוא היה אמיתי מה שגרם לאנשים בסופו של דבר לאהוב אותו
ולזכור אותו כאחד הגדולים בהיסטוריה. רונאלדו, אם ימשיך בהתנהגות
הנוכחית יזכר בהיסטוריה ובתודעה של האנשים בתור הסגן הבכיין
והמעצבן של מסי.

אביאל 2 בנובמבר 2012

נקודה טובה לגבי עלי, שהתנהג רק איך שבא לו, זה לדעתי לא שונה בכלל מרונאלדו, אולי חוץ מהקטע של הבכיינות, אבל בחגיגות הם זהים.

אביאל 2 בנובמבר 2012

אני תמיד יעדיף אנשים כמו רונאלדו מאשר מתחסדים כמו מסי, צ'אבי ואנייסטה שעושים פרצופים של ילדים מסכנים בגן לשופט, עדיף אחד שיעשה תנועות עם הידיים.

רבלינו 2 בנובמבר 2012

כמה רונאלדו מרוויח מפירסום לעומת מסי?
האם זה פחות בגלל התדמית הרעה שלו?

איציק 3 בנובמבר 2012

הרוע מוכר הרבה יותר טוב.

צור שפי 2 בנובמבר 2012

אני מת על רונאלדו כאנטיתזה להילת הקדוש התקין פוליטית שמקיפה את מסי. חבל לי שהוא הגיע למסקנה שהוא צריך יועץ תדמית. מקווה שזה לא יפגע לו ביכולת.

אופיר 2 בנובמבר 2012

המצחיק הוא שמאחורי כל זה נראה לי שרונאלדו הוא אחלה גבר, מופת לספורטאי מקצועני ועמית מושלם לקבוצה. היו אינספור הזדמנויות לקולגות לטנף עליו, ועד היום אף אחד שאימן אותו או שיחק לצידו לא השמיע אפילו שבריר ביקורת כלפיו (ואני ממש לא אוהב את הקבוצות בהן הוא שיחק).

מה שמשה כתב למעלה על גארי ליניקר פשוט מבריק, וממצה את העניין בצורה מושלמת.

מנחם לס 3 בנובמבר 2012

רונן דורפן!

זה מה שכתבת כתגובה באתר שלי (אני רוצה שכולם יקראו ויידעו איזה לוזר אתה):

לס,
לאסוף את השאריות של כתבי דבזר זה קצת מזכיר את מה שהלייקרס עשו השנה
מה זה אומר על האתר שלך?"

אתה תדאג לאתר שלך ואני אדאג לאתר שלי. תתבייש לך לכנות את אלךעד רבין ויואב דובינסקי "שאריות". זה רק מראה לי שאתה מתחיל לרעוד מפחד מתחרות, בעוד שאני כלל לא מתחרה באתר הפלצני-פילוסופי שלך!

(אגב, אני עצמי "שארית" מהאתר הדפוק שלך!

סבתא אינגה הייתה אומרת: 4 בנובמבר 2012

תגיד, אפרופו הפוסט משבוע שעבר – רונאלדו חבר של פליקס מגאת' בפייסבוק?

Comments closed