שובו של "איזה מסכנים האוהדים" / נטע יערי

הזיכרון הראשון שיש לי מהמרגשים היה של בכי – שנת 1991/92, 0-4 למכבי עם צמד של דריקס, גול של נמני הצעיר ועצמי של גל או דוד הרשליקוביץ'. כבר אז הבנתי שלהיות אוהד הפועל זה לסבול לרוב. אבל מאז עברו המון מים בירקון, הרבה דרבים אדומים וכמה רגעי שמחה בלתי נשכחים.

תבוסה של 4-0 במשחק הכי יוקרתי מבחינת הקבוצה דורש ועדת חקירה.

הפועל תל אביב היא בבעלות של האוהדים (כולל האוהד-בוס חיים רמון). הם צריכים לקנוס את השחקנים על התצוגה בדרבי. שחקני הפועל צריכים להתבייש בצורה שהם הופיעו ולהעביר חלק נכבד מהמשכורת השמנה שלהם חזרה לאוהדים ששילמו מכספם כדי להציג השנה קבוצה ושחקנים שמכבדים את עצמם. זלזול כזה מקבוצה כלפי עצמם וכלפי האוהדים אני לא זוכר כל חיי.

נראה שלשני הצדדים באדום, גם לשחקנים וגם לרוב האוהדים כבר נמאס מהעונה – מיצו את עצמם ורוצים כבר ללכת לים. אף חלק בקבוצה שעל המגרש לא מראה שביב מחוייבות וקמצוץ נחישות. אין אגל זיעה בודד של מלחמה.

אף חלק בקבוצה לא מתפקד: מהשוער אדל שנדמה שחולם כבר חודשיים על חופשה בריביירה  הצרפתית. יש הרבה מבוכה וחוסר הבנה בין השוער להגנה, אין סגירה של ההגנה, אם הכדור מגיע במקרה לשחקני הקו האחורי, הוא ישר מועף קדימה. בלי שיטה בלי שום כוונה. הכל ברגל המקרה. שאולי בטעות הכדור יגיע לשחקן אדום, וגם אם יגיע לא תהיה לו שום אפשרות מסירה.

למה? כי הקישור לא קשור – החולייה שאמורה להיות המומחית במסירות, עושה דוקטורט בסרבול המשחק –   בלי מסירות מתוחכמות בלי פתיחה של המשחק לשטחים מתים. הכל שבלוני ובנאלי.

חוליית חלוצים שאמורה להיות מפחידה יש להפועל: מהירה, מאסיבית צריכה לעבור ולכבוש מול כל הגנה, אבל הם לא הגיעו אפילו למצב אחד,  ההזדמנויות היחידות היו בבעיטות מרחוק של הקישור האחורי.

יש דרך לשחק, יש דרך להפסיד, יש דרך להראות כבוד למקצוע. אבל לשחקני הפועל חסר מנהיג על המגרש שיסחוב על הגב את הקבוצה גם שהיא פצועה. כי מה שהפועל צריכה זה שחקן מהסוג של אבוקסיס, לא מאמן מסוגו – אם היה שחקן מסוגו של אבוקסיס על המגרש הוא היה מטריף את השחקנים. משגע את השופט, מתקל ונכנס ביריבים בכל תוצאה, להראות לכל העולם שגם אנחנו נפסיד –  לפחות נילחם עד לדקה ה-90.

עכשיו צריך מישהו שירים את הקבוצה האדומה שמרוסקת על המזרון, כבויה ובלי נשמה שמחכה כבר לגונג של סיום העונה.

אולי ימצא איזה רוֹקי סטייל שלום תקוה, שיעשה שם מהקיץ חתיכת מהפכה.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

איזה כיף!!!!
Jimbo - RIP

No Comments

תורג'י 12 בפברואר 2013

העפתם עבריין מס, הגיע עבריין מין. מעניין מה יותר גרוע.
תתנחמו בזה ששנה הבאה יהיה יותר גרוע כשתלכו לפירוק ותתחילו את העונה במינוס 10 נקודות.

ג'וני 12 בפברואר 2013

הפועל ת"א בכדורגל עדיין מועדון הרבה יותר מצליח ומפורסם באירופה מאשר מכבי ת"א כדורגל.
מכבי ת"א מועדון גדול ומפואר אך ורק בכדורסל !

עד שמכבי ת"א בכדורגל לא תבנה לעצמה מסורת והישגים אירופה אז אין ממה להתלהב ממנה גם אם תזכה כל שנה באליפות בליגת הפח בארץ שלא מעניינת איש.

דרך אגב,אני לא אוהד כדורגל ישראלי ולא הפועל ת"א ככה שאני ניטרלי בעניין הזה.

סרינה וולנטינה 12 בפברואר 2013

הנה עוד אחד מאוהבי הכדורסל ושונאי הכדורגל ששוטחים את משנתם הפאתטית בכל טוקבק תחת כל אתר רענן.
GET A LIFE

ג'וני 12 בפברואר 2013

משהו לא נכון שכתבתי?

אם זה לא היה נכון היית מגיב אבל עובדה שמקצועית לא היה לך מה להגיד חוץ מלהתנחם בכך שאתה מתחבר ומזדהה עם בינוניות שזה פאתטי.
מכבי ת"א בכדורגל ברמה של קבוצה תחתית מהליגה השניה בארץ(הלאומית בכדורסל) וזה בעצם הפערים בן 2 הענפים.

אני לא שונא כדורגל מפני שהענף לא קיים בארץ אז אין מה לשנוא שהמוצר לא קיים בכלל.
99% מהכותרות סביב הכדורגל זה רכילות והסתה נטו.

סמי חדרה 12 בפברואר 2013

ג'וני, תמשיך לחיות בסרט שמכבי בכדורסל עושה משהו ב"רמות הגבוהות"
את הכדורסל משחקים בארה"ב כמו שאת הכדורגל משחקים באירופה
לא זכור לי כדורסלן ישראלי אחד שהשתלב ב-NBA (את כספי עוד אי אפשר לספור)

ג'וני 12 בפברואר 2013

תן לי להבין משהו

אז אתה אומר בעצם שאפואל ניקוסיה שהעפילה לרבע גמר צ'מפיונס ליג(ליגה העלובות בשמו המקורי) היא המקבילה של קבוצות הN.B.A?

80% מהקבוצות בצ'מפיונס ליג של הכדורגל ברמה של קבוצות היורוקאפ בכדורסל אז מה אתה משווה בכלל בן 2 הענפים.

אפילו קבוצות פח כמו מכבי חיפה והפועל ת"א ניצחו קבוצות כמו מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי עם כל הזרים והתקציב שלהם ויש עוד המון דוגמאות נוספות כמו בוריסוב העונה.
זה שהטופ של הכדורגל באירופה זה לא אומר שאפשר להשוות לN.B.A שהיא הליגה הטובה בעולם לא רק בכדורסל אלא בספורט העולמי.

שחקן ספסל בN.B.A (כספי) שווה לשחקן בכיר של ברצלונה כדורגל
זאת הדרך היחידה להשוות בן 2 הענפים
הרי אתה לא בעצם מאמין שאפשר להשוות את סנדרלנד ווסטהאם או חטאפה וגיחון לקבוצות N.B.A

ביורוליג לא תראה קבוצות עלובות מקפריסין דנמרק בלגיה או נורבגיה כמו בכדורגל החובבני.

N.B.A זאת רק ליגה אחת של 30 קבוצות בלבד ולכן אי אפשר לתת לכולם לשחק כי אין מקום וחוץ מזה יש שם דראפט ותרבות ספורט שונה ממה שמכירים באירופה .

זה לא כמו בכדורגל שבלוף כמו תמיר כהן מצליח להגיע לליגה האנגלית כי יש לו סוכן טוב. או אפס כמו יוסי בניון שממשיך לחמם את הספסל במשך שנים ולקבל על זה מיליונים.
כדורגל זה קומבינה אחת גדולה ולא פלא שיש הונאה של מאות משחקים מכורים .

אסף כלשהו 12 בפברואר 2013

תגיד לי בבקשה ג'וני- איך אתה משווה בין קבוצת כדורגל לבין קבוצת כדורסל? כן, אפילו בין אפועל ניקוסיה לאוקלאהומה ת'אנדר? מה הקריטריונים על פיהם אתה מכריז שקבוצת כדורסל טובה מהמקבילה שלה בכדורגל?
הטיעון שלך- לפיו העובדה שקבוצות חלשות יותר על הנייר מנצחות לפעמים קבוצות גדולות אומרת שהענף חלש יותר- הוא סתום ומבחינתי ההיפך הוא הנכון- אני הרבה יותר נהנה לצפות בענף בו לקבוצה החלשה יש יותר סיכוי תיאורטי לנצח במשחק נתון קבוצה חזקה ממנה.
וזה לא שאני לא אוהב כדורסל, אבל העובדה שבכדורגל יש יותר הפתעות ולא תמיד הטובה מנצחת- מטה את הכף לכיוונו מבחינתי.
וכל השוואה אחרת פשוט לא תופסת- הכשרונות שצריך למשחק כדורגל וכדורסל הם כל כך שונים, שפשוט אי אפשר להשוות ביניהם אובייקטיבית. רק כמה אנשים שמתוסכלים מכך שכדורגל משחק יותר פופולארי עדיין מנסים לעשות את זה…

דון נאפולי 12 בפברואר 2013

ג'וני היקר.
בספורט הכל יחסי.
מבחינת הרמה ביחס לכלל המשחק אז סנדרלנד ווסטהאם לא פחות טובות מקליבלנד או סקרמנטו.
גם התקציב שלהן לא קטן בהרבה.

בלייק 12 בפברואר 2013

ג'וני – אני לא בדיוק מבין מה אתה מנסה להגיד. הקבוצות שציינת כדי להמחיש את הפערים בינן לבין קבוצות NBA הן לא קבוצות שמשחקות בליגת האלופות. אם אני משווה את ברצלונה, מנצ'סטר יונייטד, מילאן או באיירן מינכן אז כן זה NBA. זה אפילו יותר (תסתכל על כמויות אוהדים, עניין, כסף, קהל, זכויות שידור ועוד פרמטרים). מי קבע שה- NBA זאת הליגה הטובה בעולם (לא בעולם הכדורסל)? אתה? אוהדי NFL (או בשמם השני – אמריקאים) היו מתפוצצים מצחוק אם היית אומר להם את זה. ה- NBA אולי בחמישיה השניה של הליגות המקצועניות בארה"ב (אם מוסיפים את סבב הגולף, ATP, אגרוף וכו). הסיבה, כמעט היחידה, ליכולת של מכבי להצליח בזירה האירופאית היא הצפה אמריקאית את שוק הכדורסל האירופאי. מביאים אמריקאים בקילואים ולפעמים זה עובד ולפעמים לא. נבחרת ישראל בכדורסל, ענף ספורט כמעט איזוטרי באירופה, לא מגיעה לרמות הגבוהות ביותר, אלא נמצאת באיזור ה- 9-16 באירופה. זה נחמד, אבל אם לוקחים בחשבון שיש 2-3 מדינות כדורסל באירופה זה לא משהו. כדורגל, תרצה או לא, זה ענף פופולרי בהרבה (תסתכל על אחוזי צפיה במונדיאל, אליפות אירופה וצ'מפיונס ליג לעומת אליפות העולם, אליפות אירופה ויורוליג בכדורסל) וישראל משחקת (מנסה, יותר נכון) להתמודד ברמה הגבוהה ביותר. בכדורסל אנחנו מתמודדים באופן סביר ברמה נמוכה מהרמה הגבוהה ביותר. ומה ההישגים של הפועל באירופה? אם הכל פח מבחינתך, אז מה זה משנה עוד סיבוב פחות סיבוב נגד חטאפה או סנדרלנד? העובדות מראות שהפועל הצליחו במידה כזאת או אחרת לפני שנים. בשנים האחרונות הקבוצה היחידה שעברה קבוצות איכותיות (בטח יותר מהאיכות בארץ) היא מכבי תל אביב שהדיחה את אולימפיאקוס ושנה אחר כך את פנאתינייקוס (אפשר גם להוסיף את הניצחון על פ.ס.ז', אבל אז מכבי לא עברה אותם). מה הפועל עשתה ב- 3 השנים האחרונות? השפלות מול הרכב ג' של אתלטיקו או תיקו והפסדים "מכובדים" נגד קבוצות בינוניות ומטה מצ'כיה? ובאותה נימה מה חיפה עשתה בשנים האלה? תמיד מבקרים את אוהדי מכבי שהם חיים בעבר כי ההווה לא מוצלח, אז בזירה האירופאית דווקא הקבוצה היחידה שעשתה משהו בשנים האחרונות היתה מכבי. והעונה גם בזירה המקומית הטובה ביותר, עד עכשיו, היא מכבי. פתאום הזמירות משתנות והישגי עבר זה מה שקובע….

אני 12 בפברואר 2013

הפועל ת"א בכדורגל מפורסמת בערך כמו פרוקום גדיניה בכדורסל.
אנשים שמעו שיש קבוצה כזו, הם לא בטוחים בדיוק מאיזו מדינה היא והם בטח לא חושבים שיש סיכוי כלשהוא שהם יפסידו לה.

dd 12 בפברואר 2013

צודק ב 100%, למעשה, שידורי סקיי ספורט פסקו מלדווח על ריאל-מנצ'סר אתמול ובישרו על כך שהפועל ת"א, זוכת ליגת האלופות שבע פעמים רצופות, הפסידה אתמול, באיצטדיון בלומפילד, בעיר יפו המכונה "פריז של המזרח התיכון", מול קהל המום של 95,000 צופים.

בחייך….

קשקשן בקומקום 12 בפברואר 2013

הם הפסיקו קודם לדווח על זדייב קדאייב ושות…

אריה 13 בפברואר 2013

ג'וני,
די להסתכל בתקציבים של המועדונים הגדולים בכדורסל האירופי כדי להבין מדוע מכבי היא קבוצה ששייכת לטופ האירופי פעם יותר ופעם פחות.
אם התקציב הגבוה ביותר בכדורסל האירופי מסתובב סביב 30 מיליון דולר ומכבי מחזיקה בתקציב של 20-25 מיליון אז ההבדל לא כזה גדול וניתן ,עדיין, להישאר בטופ.
אבל, בכדורגל התקציב של הקבוצות המובילות בארץ לא משתווה לקבוצה בינונית באירופה ,שלא לדבר על הבכירות שכל שחקן אצלם שווה יותר מכל מכבי תל אביב שהיא בעלת התקציב הגבוה ביותר בארץ,ולכן אין סיכוי שנוכל אי פעם להתחרות מולם .
מכיוון שכך לא ניתן להשוות בין הכדורסל באירופה לכדורגל כי אין על מה באמת לבסס השוואה כזו.

סרינה וולנטינה 12 בפברואר 2013

לא מבין את הקטע הזה של לקנוס שחקנים.
אף מקום עבודה שאני מכיר לא קונס עובד שהתרשל. נוזפים בו, מפטרים אותו, מורידים בדרגה. לא קונסים. לא ידוע לי שזה חוקי בכלל.
יש פה שלל תלונות בכייניות על ליקויים מקצועיים – מאימון לקוי, דרך מערך לא טוב. מאיפה החוצפה לקנוס שחקנים?
הקבוצה בבעלות האוהדים? תקנסו את עצמכם על הברדק. תמיד מי שבראש המערכת נושא ברוב האחריות.

שבתאי - אוהד הפועל 12 בפברואר 2013

ההרגשה היא לא של כאב אלא של הפקרה וחילול שם המועדון.

המתקן 12 בפברואר 2013

חשבתי לתומי שבאוהדי הפועל יש אהבה והיא תנצח.
מסתבר שגם צריך לרוץ.
אבוקסיס נותן השנה תצוגת אימון שלא נראתה מאז ימי טון קאנן או אברם בווסטהאם.
הוא עדין עוזר מאמן בנבחרת אגב?
מתי ניצן חוזר?
קארמה איז א ביץ' יוסי.

כוכב עליון 12 בפברואר 2013

נראה לי שאתה קצת מתבלבל עם אוהדי הפועל ירושלים בכדורסל, אלא אם עדי גורדון היה הפליימיקר של הפועל ת"א פעם

תולעת 12 בפברואר 2013

כתבתי במקום אחר: השחצנות של אבוקסיס גמרה להפועל את המשחק.
לעלות מול אלברמן וראדי עם קישור אחורי שלא כולל את דג'מבה דג'מבה, ובפרט כשחוליית ההגנה חדשה לחלוטין והתאמנה בערך 6 פעמים ביחד (מתוכם פעמיים ללא המאמן שהיה בנבחרת) זו שחצנות. לחשוב שעצם הצבתו של טל בן חיים באגף מול שרן ייצר התקפה לבד ובלי תמיכה ראויה מהקישור והחלוצים זו שחצנות.

כל הדיבורים על מחויבות ונחישות זה נחמד ויפה אבל כדורגל זה קודם כל מקצוע – לדעתי הפועל לא הייתה "לא נחושה" או "לא מחויבת" אתמול – אלה דיבורים שנחמדים לאוהדים אחרי הפסדים, אבל אם הייתם מנצחים 1:0 מפנדל מקרי לא היית כותבת ככה.

אפריים 12 בפברואר 2013

מדויק.

צור שפי 12 בפברואר 2013

לגמרי מדויק + בתגובה לפוסט – העונה אולי נגמרה אבל אנחנו ממשיכים להגיע למשחקים ולתת את הגרון אז המינימום שהבטלנים הצעירים שמרוויחים משכורות עתק יכולים לעשות זה להשאיר את הנשמה על הדשא כמו שאנחנו עושים ביציע. אצל שדמי היו כאלה שתלו את כל האשם בהנהלה ובמאמן וזיכו את השחקנים. ראיתי אתמול את חנן ממן עולה בדקה ה-46 ובדקה ה-60 הוא כבר נראה גמור ולא רץ מטר וזה פשוט לא קשור למאמן או הנהלה אלא לחוסר מחוייבות טוטלי של השחקן. והוא לא היה היחיד. בושה. בושה גדולה.

גל דגון 12 בפברואר 2013

כל הפסקה הראשונה נכונה, אבל בנוסף לכך שחקני הפועל היו רופסים ואפאטיים.

שחקני מכבי רצו יותר, רצו מהר יותר, הלכו לכדור ביותר נחישות ואגרסיביות, והיו פיזיים יותר במאבקים על הכדור.

תולעת 12 בפברואר 2013

גם הרפיסות היא פונקציה של מקצועיות. שחקני מכבי היו אגרסיביים ולא תפסו את המותן בדקה 60 כי הדרישות הפיזיות מהם (מתחילת העונה) גבוהות ויש תחרות על רוב העמדות (יש גם מחליפים כשירים לכל העמדות). בהפועל נפצעים בשריר האחורי כל שעתיים. ואיזו תחרות יש לאבוטבול, שלא שיחק חצי שנה, חזר כדי לתת משחק זוועתי מול נתניה ובכל זאת פתח בהרכב בדרבי? איזו תחרות יש לגורדנה, כשורמוט פצוע? איזו תחרות יש לדמארי? אולי תחרות עם תמוז: מי ימסור פחות.

אורן 12 בפברואר 2013

תולעת,מסכים איתך מאד.
בתור אוהד הפועל ,אין ספק שרואים מבחוץ שהדרישות במכבי יותר מקצועיות מאלה שבהפועל.מאמיו שזה בעיקר עניין של סמכותחות ראש המערכת ומה שהוא מקרין.לצערי,אבוקסיס לא בליגה של גרסיה.
יכולים לדבר על טקטיקה כמה שרוצים,אבל לאישיות יש חלק מרכזי.

גל דגון 12 בפברואר 2013

הרפיסות היא פונקציה במספר נעלמים. מקצועיות היא אחד הנעלמים הללו, אמת, אבל אני חולק עלייך שמחוייבות ונחישות אינן מופיעות במשוואה.

שחקני הפועל איחרו לכל כדור בין השאר כי הם בכושר פחות טוב, אבל גם כי המוטיבציה שלהם בקאנטים.

amitpros 12 בפברואר 2013

אני מציע שנחכה עם ההספד להפועל תל אביב
עובר שם תהליך בלתי נמנע,שאני צפיתי שיקרה שנה שעברה.
אחרי עונה כל כך טובה כמו בדאבל טיבעי שמתחיל תנליך של חילופי משמרות,אבל בעוד שממש מיד אחר כך יש עדיין שלד שסוחב את מה שנאר ,עכשיו מי שנשאר קצת מבוגר מדי או פצוע מדי או שבע מדי.
אז נכון לא ממש הולך להפועל והיא באמת נראית רע.
אז מה.
מכבי חיפה נראתה לא פחות גרוע בעונה שעברה.
הפועל תתעשת בקיץ,יחליפו מאמן,יחליפו שלושה ארבעה שחקנים והפועל תחזור לרוץ למעלה
סך הכל הבסיס -בטח לליגה הישראלית-סביר

גיל שלי 12 בפברואר 2013

אני חולק עליך, הבסיס של הפועל רקוב, הבסיס הוא לא סגל השחקנים הנוכחי, אלא הבעלים ומחזיקי התפקידים הבכירים. אני חושב שאוהדי הפועל עוד יתקנאו בתקופת לוני במכבי

amitpros 12 בפברואר 2013

גיל
הנה הנחה לא כל כך תלושה מהמציאות
בעונה הבאה יגיע קשטן/רוני לוי/כל מאמן בכיר אחר
שיזהה מהר את הבעיות
בהפועל תמיד יש כסף להביא כמה שחקנים,מקסימום זה יהיה בכסף שיכנס מטוטו,והפועל תדבר חזק למעלה.
אנחנו-גם אני ,מודה באשמה-נוטים מהר מדי להספיד ארגונים מוצלחים בגלל רבעון/עונה אחת או שתיים כושלות.
בוא נדבר שוב עוד שנתיים
אני לא אומר שהם יקחו אליפות,סך הכל גם מכבי תל אביב וגם אנחנו נהיה עדיין כאן,אבל הפועל תרוץ למעלה חזק מאוד.

גיל שלי 12 בפברואר 2013

ההנחה שלהפועל יהיה כסף להחתים מאמן בכיר ושחקנים טובים היא לא אקסיומה. בניגוד למכבי תל אביב ולמכבי חיפה, להפועל אין תשתית טובה של נוער, כך שניהול מחורבן בתוספת של אבוקסיס יכולה לדרדר את הפועל לתהומות שהקבוצות שלנו לא הגיעו אליהן. יכול להיות שאני רץ קצת קדימה, אבל תמיד מותר להנות לא?

amitpros 12 בפברואר 2013

רצוי אפילו :)

מיכה 12 בפברואר 2013

אתה באמת מאמין במה שאתה כותב כאן עמית? או שאתה טומן את הראש בחול,הבעיה הגדולה ביותר של הפועל ב 2 הענפים המובילים זה המעורבות של האוהדים,חשבתם אם זה טוב לברצלונה אז זה בטח טוב לנו הבא ונחקה אותם ויהיה טוב -בשביל שאוהדים יהיו בעלים של מועדונים צריך קודם כל תרבות של אוהדים!!! בספרד האוהדים תרבותיים לא פרחחים אז קפצתם כמה שלבים בסולם וכשקופצים על שלבים אז בדרך כלל מועדים,קודם כל צריך חינוך לאוהדים הפרחחים שלכם שזרקו בובה של בתו של אוברוב,חיללו את קבר אימו של חולדאי ושולחים יהודים לתאי הגזים,עם תרבות אוהדים כזו מה שצריך לעשות זה להוציא את האוהדים בדחיפות מהבעלות על הקבוצות,אבל אצלכם העידן הזה של בעלות האוהדים רק החל לכן מצפים לכם הרבה שנים שכונות דוגמת שנות לוני אצלנו,גם אנחנו עברנו מלחמות בין אירגוני אוהדים גם אצלנו אוהדים מיררו את חייו של לוני שכל פשעו היה שהוא רצה אבל לא ידע איך.

אורן 12 בפברואר 2013

בברצלונה לא זרקו בקבוק או משהו כזה על פיגו?

amitpros 12 בפברואר 2013

מיכה,אני כבר רואה מספיק זמן כדורגל כדי לדעת שלא מספידים מועדון,אפילו לא אחרי 4-0 ואפילו לא שהוא נראה ממש גרוע חודשיים שלמים.
נחכה עוד שנה שנתיים ונראה איפה הפועל תלאביב תהיה
אגב
אני לחלוטין לא אוהד של הפועל תל אביב אני אוהד של מכבי חיפה,אבל זה לא אומר שאני חייב לרדת עליהם כל הזמן,בשביל זה יש כאן מספיק אוהדים צהובים…

אני 12 בפברואר 2013

ואז יבינו בהפועל שהסגל שלהם לא כל כך טוב כמו שהם חושבים (מבלי להפחית ברמת הזבליות של אבוקסיס בתור מאמן).
הם קנו שחקנים במחירים מטורפים והם חושבים שזה אומר משהו על הרמה שלהם?
פשוט עקצו אותם.
כדאי להפועל להנמיך ציפיות.

amitpros 12 בפברואר 2013

ואגב
הבסיס בהופעל היה רקוב גם בתקופת טביב

משה 12 בפברואר 2013

הפועל ת"א לא תמצא מנוח עד שלא תתייצב ניהולית. אני לא כ"כ מבין על סמך מה גוף ששילם 2 ש"ח טוען שהוא בעלים של נכס ששווה הרבה יותר(טענת הבעלות של האוהדים שעלתה פה) אבל אני לא רואה אותם מצליחים להרים את זה.
הצעה : יש אחד שמסתובב במיאמי ומחפש מה לקנות, אתם יכולים לפנות אליו.

נר הלילה 12 בפברואר 2013

אהבתי את ההצעה לשלום תקווה

ירח אדום 12 בפברואר 2013

לא כל שחקן טוב גם יהיה מאמן טוב ויוסי מהווה עוד דוגמא לכך.
וחוץ מזה- מה ששבתאי כתב

LEONIDAS 12 בפברואר 2013

רק שייע יכול להציל את העונה הזאת ואם הוא יביא איתו את טום קשתי-בשביל להעלות חיוך על שפתיו של עמית לוינטל דיינו.
במידה ולא יעיפו את אבוקסיס כבר אפשר לשים את שקיעת האלים ברקע ולהתעורר בספטמבר לצלילי המוות וההזדככות (נשמע איום בעברית).

שרון בן-זאב 12 בפברואר 2013

אולי שכחתם אוהדי הפועל, אבל גם בכדורגל מועדון מכבי תל-אביב, הוא המועדון המעוטר ביותר בכדורגל הישראלי עם 19 אליפיות ( ה- 20 בדרך !!) ו – 16 גביעי מדינה, 2 גביעי אסיה ו – 3 גביעי הטוטו, אתם רק יכולים לחלום על כמות כזאת של תארים !!

צור שפי 12 בפברואר 2013

אהבתי את גביעי אסיה. מאוד רלבנטי. מה עם גביע ועדת קישוט? בכל זאת מאזן הדרבים הוא לטובתנו והדרבי כידוע מעל לכל.

אני 12 בפברואר 2013

כמה גביעי אסיה יש להפועל ת"א?

צור שפי 12 בפברואר 2013

את מי זה מעניין?

אורן 12 בפברואר 2013

ועדיין מכבי כדורגל זה כמו ביתר נתניה בליגת העל

אורן 12 בפברואר 2013

מכבי כדורגל בארופה הכוונה

אזי 12 בפברואר 2013

מתוך הטור של חמי אוזן בוואלה:
אבוקסיס הוא רק המשל למועדון שנולד בחטא. מועדון שאכל, שתה, נהנה והתעשר תחת ידיו של הבעלים הבעייתי הקודם. מועדון שנהנה מהשחקנים שאותו בעלים הביא בדרך לא דרך מהפועל כפר סבא, אבל ברגע שלא התאים לו, קרא לאותו איש עבריין מורשע. מועדון שנולד ממחאה מוצדקת אבל חסרת כבוד. מחאה שנבעה מדאגה אמיתית אבל נגררה לחזירות של ממש. חזירות שפעם העריכה את הכסף של אותו עבריין מורשע ובוקר אחר כך לא.

אל תמהרו להבין מה הבעיה אצלכם. זה לא כזה פשוט.
ואל תמהרו להצטדק ולתרץ ולהאשים.

לנו זה לקח 10 שנים. האשמנו את לוני, ואת נמני השחקן, ואת שבחון, ואת דגו, ואת נמני המאמן, ואת רן בן שמעון, ובוזגלו, ושטראובר…
אין הרבה אנשים שלא האשמנו על מה שקרה לנו.
בפועל, נפלנו לבור. אף אחד לא יודע מה הפיל אותנו לבור ואף אחד לא יודע מה הוציא אותנו משם. וכמה זמן זה יחזיק.

בכל מקרה, אלו לא השחקנים שאשמים. שוער מצויין, קשרים אחוריים גרזנים, חלוצים מצוינים, והגנה וקישור התקפי סבירים מאוד.

לא יודע אם זה שווה אליפות, אבל זה בטח שווה יותר ממה שזה מציג.

אר 12 בפברואר 2013

המערכת הניהולית והסביבה המנהלית והתומכת בהפועל לא ממש קיימת כבר שנתיים שלוש.
המאמנים שהיו, בעיקר גוטמן אבל גם קשטן ואפילו ניצן שירזי נלחמו בשיניים להחזיק את הקבוצה בצד המקצועי שלה (ניצן למשל לא התערב בטקטיקה אבל דאג למשמעת ולמלחמה למען הסמל והשם).
היה להם כבוד למקצוע ולמועדון על האוהדים המסורת ומה שהוא מייצג.
על אבוקסיס זה גדול בכמה מספרים. הוא הצליח לפרק את הקבוצה תוך פחות מחצי עונה.
הרמה של הפועל בעשרת המחזורים האחרונים היא רמה של ליגה לאומית. כולה ניצחו את סכנין במשחק שלא הגיע להם ואת רמה"ש בהתקפה בודדת כמה דקות לסוף.
הפועל היום לא דומה לקבוצת כדורגל. בשום אספקט. הכל רקוב.
צריך מאמן שהוא אישיות שיוכל להחזיק את השחקנים שישחקו בשביל משהו, עד, אם בכלל, שההנהלה תתייצב.

מכביסט גאה 12 בפברואר 2013

כמכביסט אני מסתכל מהצד על הפועל ומבין שהריקבון התחיל בעונת הדאבל החזרתם את קשטן והעפתם אותו לכל הרוחות אחרי חצי עונה בדיוק כמו שקרה למכבי אחרי עונת הדאבל ב-95/96, היהירות והזחיחות הם בדיוק אותם תכונות בהם האשימו אוהדי הפועל את מכבי כל השנים ובאופן אירוני על מכבי עובר תהליך הפוך שהיא מתנהלת בשקט וברצינות התפקידים התהפכו ואם ללמוד על הדרך של מכבי מאז 95/96 העתיד של הפועל כקבוצה גדולה נראה שחור יותר וכן אני מסכים בהחלט עם תגובה 12 שלא תשכחו שהשנים הגדולות שלכם נבנו על חורבות כפר סבא ובמחטף של שחקנים תוך כדי שאוהדי הפועל מעלימים עין ומיתממים ואלי טביב זה העונש שאכן הגיע לכל אוהדי הפועל ששתקו אז ועשו מלחמה כשהו עשה להם את אותו דבר שעשה לכפר סבא ניפגש בעוד 5 שנים אחרי שתתאוששו מהפירוק

שיימוס 12 בפברואר 2013

בחיי שאתם מתמקדים בתפל….
שיה לה-בף יהודי טוב ויקר(כמו שייע מהכדורגל שלכם),
מצולם עם כל בחורה מדהימה אפשרית, ואתם מקשקשים על מכבי והפועל???
עורו!

עופר 12 בפברואר 2013

בשנתיים האחרונות (מאז טביב) התנתקי מכדורגל ישראלי.
אתמול עשיתי בדיקה.
הדלקתי את הטלוויזיה בזמן הדרבי.
לא ישבתי מול הטלוויזיה, אבל היא היתה ברקע.
לא נרשמה שום התרגשות, לא נרשמו שום דפיקות לב.
אדישות מוחלטת – גם בזמן הגולים שראיתי בחצי עין.
פשוט לא יכול להתחבר למועדון הזה, עם הברדק הזה.
תעירו אותי כשמישהו רציני ייקח את המושכות.

Comments closed