לחקור ומיד!

שחקן בליגת העל, נדמה לי בהפועל ר"ג, כבש היום שער עצמי מוזר. בשבוע שעבר הוא גם כבש שער עצמי מוזר. אני לא מכיר את הבחור ויכול להיות שהוא אדם טוב, ישר וצח כשלג. אבל דבר אחד בטוח – מישהו חייב לבדוק אם מדובר במקריות וחוסר מזל משווע. ושוב – אני לא בא להטיל דופי בסקורר הזה לרשת הלא נכונה, אבל הצעד הכי מתבקש בגלקסיה הוא לעקוב אחרי שחקנים שעושים מדי שבת טעויות מוזרות שעולות בגולים.

בליגה של 16 קבוצות קל מאוד לנצל את העובדה שאתה נחשב לשחקן גרוע כדי להקצין את זה עוד קצת מבלי שמישהו ישים לב. אבל מישהו חייב לבדוק את הדברים. פעם הייתה חברה בשם ויצמן-יער שפעלה מטעם ההתאחדות ונכשלה כליל, משמע לא הצליחה להוכיח ולו מקרה אחד של שחיתות.

לא הייתי כותב את זה אלמלא סיפרו לו גורמים מליגות נמוכות על מקרים של מכירות משחקים וקניית שחקנים. אז כדאי להביא חברה מקצוענית שתעשה את מלאכת הבדיקה.

אולימפיאדה בלי חורף
10 הערות על כדורסל

No Comments

שלו, רומא 22 בפברואר 2010

באמת, פעם ראשונה שאני שומע על שחיתות בליגת העל.
רגע את המשחק של ביתר – בית שאן כבר חקרו?
את העברות בן נס טוברוק לחיפה משהו חקר,
והיחסים בין הפועל פ"ת למכבי חיפה? ובכלל חוזים כפולים וכו'.
את מכבי פ"ת פעם חקרו, איך עובד הנס הכלכלי הזה,
בלי קהל, בלי ספונסרים, ועדיין תמיד מרוויחים.
איך נכסי ציבור הופכים להיות פרטיים של בעלי הקבוצה למשל.

lewinthal 22 בפברואר 2010

שלו, תודה שהזכרת דברים שרוצים כאן להשכיח.
היית באולימפיקו אתמול?
שמע, הכדורגל של ראניירי כל כך לא יפה כמו של ספאלטי אבל התוצאות טובות. פרגנתי לכם בכתבה היום אפילו

פראליה 22 בפברואר 2010

זה שהוא נתן שני גולים עצמיים אומר שהוא גרוע??

שלו, רומא 22 בפברואר 2010

הייתי, ובתוכנית סיכום המחזור אמרו על רומא, שאף קבוצה שעולנ מולה יכולה להיות בטוחה בניצחון, בו נודה על האמת עם הרכב מלא, רומא מפרקת את קטניה בלי לקחת שבויים, אבל גם בלי מקסס, פיזארו, פרוטה טוטי וטוני, שזה חצי הרכב רומא בעיקר שמרה כוחות להמשך השבוע. מנז הוא סקנדל, ככהשרומא שיחקה בהילוך ראשון עם עשרה שחקנים למעשה. ובו לא נשכח ששנה שעברה הכדורגל של רומא היה רע מאוד.

lewinthal 23 בפברואר 2010

פראליה, אם תראה איך הגולים העצמיים נראים, אז זה מעיד שהוא לא שחקן משהו. כדור נוח שמגיע לך מהאוויר ואתה בועט אחורה. נגיחה שאתה מוציא את הכדור מהידיים של השוער. זה אומר שנסטה הוא לא.
לרומא יש עומק נדיר ובמובן הזה היא אחת הקבוצות היותר טובות. על כל עמדה כמה שחקנים טובים

Comments closed