כמה מסקנות מערב שמינית הגמר הזה

1. לאנצ'לוטי אין מושג. צ'לסי כל כך אנמית בצ'מפיונס לא זכורה לי ועוד בברידג'. ביולי במשחק הכנה בקליפורניה צ'לסי פירקה […]

1. לאנצ'לוטי אין מושג. צ'לסי כל כך אנמית בצ'מפיונס לא זכורה לי ועוד בברידג'. ביולי במשחק הכנה בקליפורניה צ'לסי פירקה את אינטר, אבל מוריניו עובד, בונה, מכוונן ומשפר את קבוצתו תוך כדי עונה. הוא הוכיח הערב למה היו כל התוצאות הרעות בליגה. הוא פשוט חשב רק על המשחק עם צ'לסי והצליח לו בגדול.

מוריניו באמת מיוחד. הוא גאון טקטי. איך שהוא ניטרל את צ'לסי וניצל כל חילוף לטובתו. איך שאינטר שלטה במחצית השניה. פירקה מחסום מנטאלי – 7 פעמים רצוף אנגליות העיפו איטלקיות עד הערב.

למפארד מזעזע – עונתו החלשה ביותר מזה שבע שנים. האם הוא גמור כמו באלאק? הם כבר לא יזכו בצ'מפיונס כנראה. אולי גם ג'ון טרי נעשה מבוגר וכבד מדי.

2. צסק"א רק התחילה את עונה. אם היא עפה אז אומרים שהיא עוד חלודה ולא בכושר. אם היא מצליחה אז אומרים שהיא טרייה ורעננה. שופטים הרי לפי התוצאה. והרוסים שיחקו אותה.

2. כמה נתונים: 6 נציגות שעלו עד כה לרבע הגמר באים מ5 ליגות שונות. 4 קבוצות מתוך ה-6 הן לא אלופות.

אם בארסה לא עולה (היא כן תעלה) לספרד לא תהיה נציגה ברבע. זה יהיה היסטרי והיסטורי אבל זה לא יקרה.

אחרי שעשיתי כבוד לסרייה אה, רק לה ולאנגליה יהיו שתי נציגות ברבע הגמר.

3. תנחומיי לאוהדי צ'לסי יקירי הבלוג. היה לי ברור כל הזמן שאינטר תדיח את צ'לסי. תחושה כזו. גם אתם חששתם מזה וידעתם למה. עכשיו יש לי תחושב שארסנל תקבל את אינטר ברבע. בארסה? יש סיכוי בעולם שהיא לא תפגוש את צסק"א?

רקוויאם גרמני לשיפוט - עוד סיבה מדוע קונצרט עדיף על כדורגל
צ’עמום