5 הערות לסיכום המשחק הראשון בחצי גמר ליגת האלופות בין מנצ’סטר יונייטד לארסנל

ראשית התנצלות: המחשב שלי היה בתיקון ולכן ביומיים האחרונים לא הועלו פוסטים. ועכשיו לעניין: 1. 0:1 היא תוצאה מעולה ליונייטד. […]

ראשית התנצלות: המחשב שלי היה בתיקון ולכן ביומיים האחרונים לא הועלו פוסטים. ועכשיו לעניין:

1. 0:1 היא תוצאה מעולה ליונייטד. ברור שהשדים היו שווים שלושה שערים, אבל בסופו של דבר 0:1 בבית בשלב הזה כמעט תמיד מספיק. קשה מאוד להתגבר על תוצאה כזו, על אחת כמה וכמה לקבוצה נחותה כמו ארסנל, שחייבים להודות על האמת- לא נמצאת באותה ליגה. וחוצמזה מנ. יו של השנה כנראה לא הייתה מנצחת גם את הפועל אעבלין יותר מ-0:1. מין עונה שכזו. 

2. זה קצת מצחיק. אבל כאוהד ארסנל אני יודע שאם ברצלונה  עולה לגמר עדיף לנו לעוף כבר בחצי הגמר. ביום הכי טוב שלנו נקבל מבארסה ארבע חתיכות. ביום בינוני זה ייגמר בשביעייה. הבעיה: אנחנו משחקים בגומלין יממה לפני בארסה – צ'לסי, אז מה עושים? מעודדים בטירוף את צ'לסי.

אנחנו רכים, לפחות יש לנו אתלטים כושים מדהימים. אבל לא יודעים לעשות הגנה כקבוצה אלא כיחידים בעלי יכולת גבוהה ומהירות על. זה יהיה פחות מאימון עבור ברצלונה. עדיף כבר שיונייטד תעלה, כי ארסנל פשוט לא ראויה העונה למעמד הזה. כנות.

3. השיפוט של הדני קלאוס בו יאנסן היה תצוגה מושלמת. לא נראת העונה באף מסגרת תצוגת שיפוט ברמה הזו. השופט כלל לא הורגש, לא הפריע לשטף המשחק, מדויק מאוד. גם הקוונים שלו. אפס טעויות, לא קנו צלילות של שחקנים (הכוונה כמובן למספר 7 באדום). שאפו.

4. ארסן ונגר מנג'ר נפלא אבל מנהל משחק בינוני מינוס. החילופים שלו תמוהים. להוציא את וולקוט, האיום מספר 1 על ההגנה, ולהכניס את ניקולס "מה אני עושה פה? אני ברמה של הליגה השנייה בדנמרק" בנטנר? מילא זה, למה וולקוט משחק שלם עומד מול אברה האתלטי. מה עם קצת תחכום, להעביר את וולקוט לאגף של אושיי הפחות אתלטי – משם אגב התפתחו כל ההתקפות של ארסנל (לא ממש התפתחו, האמת).

סמיר נאסרי עדיין לא מתאים לקצב הגבוה הזה. עדיין מתבשל. טוב, ונגר הוא מאמן מבשל. פחות טוב בהגשה. שיגיד לשחקנים שלו שיחפשו מדי פעם את השער. זה לא כמו במתקן האימונים, שיש גם שערים לרוחב המגרש.

5.המאזן בין ונגר לפרגוסון עומד על 14 נצחונות לכל אחד ועשרה תיקו. מדהים. שני ענקים. פרגי הכי גדול.

נ.ב – בקרוב יתווספו למשפחתנו הכוללת את עמית, תיאו, דור והרצל שני אוגרים סיביריים חדשים, זכר ונקבה צעירים. עדכונים יבואו בקרוב. שמות עדיין אין.