בלוגרנה (2) – אופיר ממן

מסי שומר כוחות לפיצ'יצ'י

במחצית הראשונה, אחרי הפנדל, הבנתי מה בעצם קורה עם מסי עד עכשיו: שלושה משקופים/קורות? פנדל מוחמץ? משחק וחצי לתוך העונה ומסי עוד בלי שערים? זה פשוט, הוא מחכה לרונאלדו וסוארס שיחזרו מהשעיה ופציעה כדי שהקרב על הפיצ'יצ'י (מלך השערים בליגה הספרדית) יהיה הוגן.

"אוי מסי, בנוסף להיותך השחקן הגדול בהיסטוריה אתה גם נפש רגישה ומתחשבת, להקריב ככה 4 מחזורים, לא פשוט להיות פשוט" חשבתי לי.

ואז במחצית השניה הוא איכזב וכבש צמד. (אבל פירגן בכדור מדהים למשקוף. איזה טאצ' ירבנן!)
*

מהמשחק עצמו אין הרבה בשורות חדשות. עלינו לשחק לראשונה בחליפת הטורקיז-אמבטיה, וניראה היה שאלאבס ממשיכה את הקו של ריאל בטיס ומשחקת בשביל האוהדים. של ברצלונה, אני מתכוון.

ברצינות, זה בגלל הטרור? יש איזו התארגנות ספרדית סולידרית תחת ההאשטאג #לא_משחקים_בשביל_ברצלונה ? שני משחקים והזדמנות וחצי של היריבה, 0-4 בשערים, וברצלונה עדיין מושלמת אבל לגמרי לא. ואל תאלצו אותי להתחיל לחשוב שזה בזכות ההגנה שלנו.

ובכל זאת: אפשר לראות ניצני חזרה אל הלחץ הגבוה שמשבש את תכנית המשחק של היריבה ואת הדינמיות גם ללא כדור שיוצרת הזדמנויות מסירה מרובות לכל שחקן בשדה (לפחות שלוש אופציות מסירה טובות לכל שחקן, במה שיוצר גרף מסירות שמזכיר קצת את העמידה של הקבוצה בתקופת פפ, להבדיל). בלי קשר לדמבלה ולרכישות שעוד יגיעו או לא, עושה רושם שוולורדה עוד לא סגור על הרכב ושיטת משחק. ההצבה של רוברטו כמגן ימני במקום סמדו או וידאל (ששיחק קיצוני) עושה עוול לרוברטו וגם הסיגה את משחק הכנפיים של ברסה אחורה לעומת המשחק הראשון. מרכז השדה של ברצלונה ממשיך להיות החוליה החלשה של הקבוצה כרגע (מדהים לכתוב את זה). הרבה יותר מידי חוסר ריכוז ומסירות לא מדויקות.

*

דולפאו וראקיטיץ' – משקיעים המון מאמץ בלהשיג את הכדור אחרי איבוד (וברוך ה' לא חסר כאלה), ראקיטיץ' ישאר בהרכב, דולפאו כנראה לא.

אומטיטי – מעבר להיותו נכס הגנתי אדיר הוא בונוס התקפי, גם אם זה לא בא לידי ביטוי במספרים. היכולת שלו לתת את הפס החכם והמדוייק קדימה בין 2-3 שחקנים ולהוציא התקפה מהירה היא נהדרת.

אלקסר – התאמץ מאוד להרוס את המתפרצת בגול השני אבל בסוף נכשל ובישל למסי. ראוי למחמאות על ההשקעה והעזרה הטקטית בעמדה שהוא מרגיש בה טבעי כמו סושי בחומוסיה.

פיקה – איטי וכבד. אה ספציפית היום?.. טוב, האמת? אני לא מהמזלזלים בבלם והשאקירה, להיפך – מאוהביו הגדולים. בעיני הוא מחפה על האיטיות היחסית שלו והנטיה ל'עזרת' יתר' בהתקפה בראיית משחק משובחת, מיקום מעולה, תיקולים אגדיים ורוח מועדון. אבל כבר כמה זמן שניראה שהבלם המוביל שלנו לא מרוכז. בין אם זו ההתעסקות המוגזמת בריאל או ניימאר, הספקולציות לגבי התמודדות עתידית לנשיאות או הג'חנון מהצהריים – פיקה ניראה לא טוב. (הערת הילדה: הוא לגמרי כן!). מקווה שיחזור ליכולתו הגבוהה, בגיל 30 הוא אמור להיות עדיין בשיא פריחתו כבלם.

אינייסטה – בדרך לתבוע דיבה מארבל שהתבלבל בינו לבין וידאל ואחרי דריבל לא מוצלח של המגן טען ש"אינייסטה פשוט איבד את זה מאז שחזר מהפציעה"

*

שיחה אפשרית בעמדת השידור בין ארבל לאויניר

יורם: "אתה ראית את איבוד הכדור – לאינייסטה כבר אין את זה"

איווניר" "זה לא אינייסטה"

יורם: "אני מסכים איתך מוטי, הוא לא דומה לשחקן הגדול שהיה לפני שנתיים"

איווניר: "לא יורם, זה באמת לא אינייסטה. זה בכלל וידאל"

יורם: "טוב מוטי, לא צריך להגזים. תן כבוד, זה עדיין אינייסטה."

*

דיוטי פרי – סופסוף רכש ראשון לעונה. אה נכון הבאנו כבר את פאוליניו. טוב, סופסוף רכש ראשון לעונה. כמה מילים על אוסמאן דמבלה:

השחקן הצעיר של השנה בליגה הצרפתית מלפני שנתיים והשחקן הצעיר של העונה בליגה הגרמנית בשנה שעברה מציג בכל עונה גרף שיפור אדיר. המבשל הצעיר הטוב ביותר בליגות הבכירות באירופה בעונה שעברה (בישול כל 169 דק' בממוצע), הדריבליסט הראשון (בכמות כדרורים מוצלחים) בבונדסליגה והשביעי באירופה (57% הצלחה. הראשון – כמה מפתיע – ניימאר) יש לו זוג רגליים מושלמות ולפני שאתם מבררים על הקוסמטיקאית שלו, כדי שתדעו שאני מתכוון לכך שהוא מדרבל טוב יותר בשמאל, בועט טוב יותר בימין, ויכול לשחק בכל עמדה התקפית במגרש. טוכל אמר עליו "השחקן המוכשר ביותר שיצא לי לאמן, דמבלה הוא מבורך" הדתה בדורטמונד? רשמנו.

אגב – השמועות על קוטיניו נמשכות.

*

ויראלי: הטוויטר של ריאל נפרץ ולמשך כחצי שעה מסי הוצג 'רשמית' כשחקן הבלאנקוס, וזכה לעשרים ושבעה אלף ריטוויטים תוך ארבעים וחמש דקות. טראמפ אכול מקנאה

רקטלי: פגרת נבחרות. רק התחילה העונה וכבר? ביאסתם ת'תחת.

פרוידיאני: ראיתי אוהד שסיכם בגאוניות את המשחק כך: "מסי הוא כמו אימא, עשרה ילדים לא יכולים לסחוב אימא אחת, אבל אימא אחת יכולה לסחוב עשרה ילדים" ברצלונה. יותר ממעון.

 

 

ליגת שוקי ההון - העולם המשתנה משפיע גם על ענף הפרסום
ליקוי

47 Comments

הקורא המתמיד 27 באוגוסט 2017

יש לי מעין תחושה שדמבלה מתאים יותר לסגנון משחק מבוסס מתפרצות, מהיר מאוד ובשטחים יחסית פתוחים ולא ממש לסגנון החזקת הכדור של ברצלונה. אבל אולי זה רק אני.

אופיר מ 27 באוגוסט 2017

לתחושות שלך בהחלט יש בסיס ואני לא חושב שזה רק אתה. התכונות של דמבלה מתאימות למתפרצות ולמשחק מהיר במגרש הפתוח ולא למשחק צפוף על שטחים קטנים נגד הגנות מסודרות. אבל מצד שני הוא ילד והוא מוכשר מאוד ובהחלט יכול להיות שהוא ישפר אלמנטים כמו דריבל על שטח קטן והוצאת כדור מהירה יותר. למעשה, בתכונות ובספקולציות הוא מזכיר מאוד ילד בן 21 שהגיע אלינו לפני כמה שנים… גם לגבי ניימאר היו שחששו (לגיטימי) והיו שלעגו וגם הוא היה צריך עונה להתרגל לשיטת המשחק השונה ולליגה החדשה. אני לא טוען שדמבלה יצליח כמו ניימאר או שהוא מוכשר כמוהו כי אי אפשר לחזות את זה וגם כי אני מאוד אוהב את ניימאר, אבל יש לו פוטנציאל עצום ולמען האמת כמחליף למלא את החלל בכנף שמאל הוא מ2-3 האופציות הטובות ביותר שהיו לברצלונה.

ק. 27 באוגוסט 2017

ניימאר בין היתר (עם מסי וסוארס ושילוב של אנריקה) גיוון את האפשרויות של בארסה והוסיף אלמנטים של משחק מעבר שכמעט ולא היה קיים לפני.
מאמין שיהיה סיפור דומה עם דמבלה (עם ההבדל ברמה)

אופיר מ 27 באוגוסט 2017

נכון, זה הכיוון החיובי שגם אני מאמין שילך משחק ההתקפה שלנו (בהנחה שיגיע גם קשר איכותי.) חייב להגיד שיש גם יתרונות לדמבלה על ניימאר. הוא מוסר טוב יותר, והוא מגיע בשל יותר לאחר ששיחק בקבוצה מהטופ האירופי. זה לא שחקן שפתאום התגלה ויעידו על כך התארים האישיים בהם זכה שציינתי בפוסט. הוא ללא ספק נחשב לאחד מבכירי המבטיחים בטופ האירופאי של הדור הבא, יחד עם אסנסיו, 'מבפה וכדו'.

הקורא המתמיד 27 באוגוסט 2017

ההבדל העיקרי בין התקופות הוא לא השחקנים בעיניי, אלא הארגון העוטף. כרגע, ברצלונה לא קרובה ללהיות הארגון שקלט את ניימאר לפני ארבע שנים. אני מקווה שאתבדה.

אופיר מ 27 באוגוסט 2017

תראה.. בעיקרון ההנהלה שקלטה אותו היא ההנהלה הקיימת כיום והמערך המקצועי התחלף ברובו אחרי עזיבת פפ (צ'יקי בגירסטיין וכו') אני חושב שמה שסייע בקליטת ניימאר הוא חדר ההלבשה החיובי שהוא נקלט לתוכו, זה עדיין קיים. סוארס, מסי, בוסי ואחרים עדיין יתנו את הטון. כמובן שהקבוצה לא נמצאת באותו המצב, ובהחלט נדרש תהליך בניה. בטווח הקרוב המצב לחלוטין לא מעודד מידי, באנדרסטייטמנט

הקורא המתמיד 28 באוגוסט 2017

כן, החשש הוא להביא שחקן בגיל הזה, כשתג המחיר מעיב על היכולות שלו ומצד שני הוא צריך להיכנס למועדון, שלפחות על פניו, נראה בדרך למטה. מלחמות האזרחים בתוך המועדון עוד יחריפו, כמו שזה נראה כרגע.

פרקש 28 באוגוסט 2017

מצטער לאכזב אותך אבל ניימאר בברצלונה ממש ממש לא מיצה את הפוטנציאל שלו בגלל שהוא לא שחקן שמתאים בינגו למועדון ממש כמו שדמבלה לא. לא יודע אם ראית אותו בשלוש משחקים בליגה הצרפתית. אני ראיתי והייתה לו תרופה אחת של חודשיים שמבין היה פצוע שהוא התקרב ליכולת הזאת בבארסה. זהו.

אופיר.מ 28 באוגוסט 2017

תנוח דעתך, אתה לא 'מאכזב אותי' ולא משנה את עולמי ותפיסתי בתגובה אחת. אז להגיד שניימאר נתן בצרפת בשלושה משחקים יותר ממה שנתן בברצלונה או הפגין יכולת גבוהה יותר זה פשוט לא רציני ואין טעם להתייחס לזה מעבר להבנה ששם הוא פשוט מקבל יותר את הכדור, יורד לאחור ומתחיל התקפות מהאמצע. היה ברור שניימאר ופסז' הולכים לחרוך את הליגה הזו, זה לא מדד בכלל, בטח לאחר התפרקות מונקו מנכסיה. ניימאר יקום ויפול על ליגת האלופות

היסטוריון של ספורט 28 באוגוסט 2017

אני אישית ראיתי הרבה את נאיימר ולא התלהבתי שכן לדעתי מדובר בשחקן לא חכם בלשון המעטה.
זה לא שהוא לא כישרון שכן מגוחך לומר זאת.
אך ביחס לשלישייה הגדולה הרי שסווארס שם את הגולים הוא הרבה יותר גולר מנאיימר מסי עשה הכל מה שצריך.
נאיימר לעומת זאת כדרר כשהיה צריך למסור ודי ביאס במשחקו (ברובם ).
אשר לרכש אותו פחות זכיתי לראות אך תחושתי היא שמסי יוציא יותר לפועל וישחק יותר מקדימה בעוד דמבלה ינהל יותר את העסק.
כך או כך ברסה חייבת להביא עוד שני קשרים לפחות כולל אחד ע"ח אנייסטה האהוב .
אני מקווה מאד שאינייטסה יישאר עוד הרבה שנים בקבוצה אך בתפקיד פול סקולס /גיגס של שנות הקריירה האחרונות שלהם .שחקני רוטציה חשובים שמביאים את השינוי בחצי שעה ברוב המשחקים ושעולים בהרכב כשהכסף הגדול מונח על השולחן (שלבי הנוק אאוט באלופות +הקלאסיקו ).

אופיר.מ 29 באוגוסט 2017

אני לא חושב שהוא לא חכם כמו שהמנטליות שלו היא של ראש בקיר (מצד שני הוא ווינר ומנהיג)

כחול 27 באוגוסט 2017

אחלה פוסט, צחקתי בקול מהשיחה האפשרית.

צור שפי 27 באוגוסט 2017

+1

אופיר מ 27 באוגוסט 2017

תודה רבה. הבעיה עם ארבל שכל פארודיה מחווירה לעומת הדבר האמיתי :) אני לפחות עושה את המאמצים במשך כל מחזור לתעד (וכמובן כמו בשיחה הזו – להוסיף טאצ' מהדמיון) לטובת הדורות הבאים

אייב 27 באוגוסט 2017

יופי של משפט סיום

אופיר מ 27 באוגוסט 2017

טנקס:)

מיכאל 27 באוגוסט 2017

מעולה

אופיר מ 27 באוגוסט 2017

תודה מיכאל:)

ארז 27 באוגוסט 2017

מצוין.
שכויח

אופיר מ 27 באוגוסט 2017

תודה ארז:)

ק. 27 באוגוסט 2017

נהדר!
בגדול אני אוהב את ניסויי המערכים של ולוורדה – המשיך עם ראקטיץ' ובוסקטס בקו אחד, למרות שרקאטיץ' בכל מקום, ושלושה קשרים לפניהם ומאחורי החלוץ, אבל…
וידאל פשוט לא מתאים כקשר התקפי בימין (גם היה כזה כמחליף שבוע שעבר), כל ציוות אחר עדיף, ובינינו גם כמגן ימני רוברטו וסמדו עדיפים.
דבר שני העדר חלוץ מטרה שמושך לעומק בנוסף למסי שמגיע מאחור (כמובן יסתדר עם שובו של סוארס) זעק לשמיים ותרם לאנמיות היחסית מול המשמעת והצפיפות של אלאבס, למרות דומיננטיות של הקישור המעובה ב16-40 מ' מהשער.
כל מילה לגבי פיקה – במשחקים עד כה העונה, כולל מול ריאל), זה לא הריכוז זו האיטיות שגורמת לו לתת מרווח חופש או לאבד שחקן על מהירות (לעומת רוברטו אלבה ואומטיטי שנותנים פייט למתקיפים בכל ספרינט).
ואגב, זה היה לדעתי אלון חזן הפרשן (הבינוני אך לא גרוע) ולא איוניר

אופיר מ 27 באוגוסט 2017

אני גם אוהב את התפקוד החדש של ראקיטיצ' שנקודת המוצא שלו אחורית יותר אבל הוא זז הרבה על המגרש. הוא גם התחיל את העונה רעב יותר, עושה רושם. סמדו בוודאי עדיף על רוברטו כמגן ימני. כתבתי פה שבוע שעבר שאני רואה בו רכש מעולה ופוטנציאל גדול לעמדה הזו לשנים הבאות. לגבי רוברטו – גם הוא וגם וידאל חלשים כמגנים, אבל אני בהחלט מעדיף את רוברטו כקשר מאשר את וידאל.
לדעתי בהמשך העונה כשדמבלה יתאקלם בצד שמאל וולורדה לא יצטרך לסתום שם חורים יהיו משחקים בהם אלקסר יתופקד כחלוץ מטרה. אתמול זה באמת בלט והיה ניראה שמסי צריך לעשות הכל על המגרש. קשר, חלוץ מטרה ותשע מדומה.
לגבי פיקה – כוונתי הייתה שהוא ממילא איטי יחסית, אבל האמת שאינני יודע אם הוא אפילו איטי משהיה או שהוא היה מחפה על האיטיות בריכוז מעולה וכרגע לא. מה שלא יהיה, הוא חייב להתעורר. הפרשן היה חזן? יכול להיות.. מקסימום עשיתי לו ארבל :)

ק. 28 באוגוסט 2017


בכל אופן המסר היה על ארבל…
לגבי מגינים ימניים: סמדו 》רוברטו 》וידאל. בקישור הקדמי בימין כרגע רוברטו 》כל אחד 》וידאל/ אנדרה גומז

אורי 27 באוגוסט 2017

איזה כיף לקרוא על בארסה כאן!

כרגע אנחנו קבוצה פשוט לא ברמה… גם כשדמבלה יגיע וסוארס יחזור יש לנו חמש-שש עמדות חלשות.
פיקה כבר כמה שנים בירידה ואני חושש שזה יהפוך למדרון תלול. לדעתי יש לו יותר מדי כוח בקבוצה ובעיר מכדי שמישהו יעשה עם זה משהו.
מקווה שתהיה לו ההגינות לקחת צעד אחורה בעונה הבאה ולהפוך למשהו סטייל פויול בסוף הקריירה.

תמשיך לפנק אופיר!

אופיר מ 27 באוגוסט 2017

תודה אחי. כל מילה לגבי פיקה. מצד אחד הוא בגיל מעולה לבלם (30) מצד שני הירידה אכן כלכך דרסטית (לדעתי לא ממש כמה שנים אלא שנה -עונה וחצי) שאני לא יודע אם ואיך הוא ישחזר את יכולתו
לגבי עמדות
שוער – טוב (למרות שלא כזה טוב כמו שנדמה היה, או שצריך גם כן להציג את היכולת מעונת הטראבל באלופות)
מגן ימני – סמדו. טוב.
בלם – פיקה. טעון שיפור
בלם – אומטיטי. טוב.
מגן שמאלי – אלבה. העניין עם אלבה שהוא גורם לך להתלבט. הוא מאוד מהיר וסוגר טוב כמעט כל ווינגר בעולם, מצד שני ממגן ימני בברצלונה אני רוצה תרומה גדולה יותר למשחק ההתקפה המאוד טעון שיפור שלו. הן מבחינת מסירות, הגבהות וכיבושים.
קשר – בוסקטס. טוב, ישתפר לדעתי יחד עם הקבוצה אבל עדיין שחקן הרכב בברצלונה. בן 29, אחלה גיל לקשר אחורי
קשר – ראקיטיץ'. טוב. ראקיטיץ' שחקן משלים מהטובים בעולם, הוא פשוט לא יככב בקישור שהוא לא מעולה, וזו הבעיה שלו ושל הקבוצה כרגע
קשר – אינייסטה. שיאו מאחוריו. הלוואי שיגיע קוטיניו.
ימין – מסי.
אמצע – סוארס. בשיאו החלוץ הטוב בעולם, בן 30, כלומר יש לו עוד מה לתת לקבוצה. חייב לשחזר את יכולתו עד אמצע העונה שעברה.
שמאל – דמבלה.

הבעיות של ברצלונה הן כאלו: שחיקה פיזית וירידה בכושר של רוב השחקנים, וספסל חלש מאוד (שזה מן הסתם שזור אחד בשני)
אפשר לראות שההרכב הראשון עדיין טוב עם פוטנציאל למעולה. הבעיה שיש הרבה יותר מידי שחקני ספסל שהקשר בינם לבין ברסה מקרי בהחלט ושאוכלים את התקציב ואת ההזדמנויות של הצעירים. ברצלונה בקלות יכלה להישאר אחת מ4 הקבוצות הטובות בעולם, עם רכש נכון וטיפוח נכון של הדור הצעיר. לצערי עם ההנהלה הנוכחית זה לא המצב.

jhkj 30 באוגוסט 2017

טוב על בוסקטס זה אנדרסטייטמנט המאה, מגדולי הקשרים האחוריים ושחקן לא פחות חשוב מצ'אבי או אינייסטה בהצלחתה של ברסה בעשור האחרון

אופיר מ 30 באוגוסט 2017

אנחנו מסכימים באלף אחוז :) אני מתייחס לכושרו הנוכחי

ק. 28 באוגוסט 2017

לפיקה כבר הייתה נפילה גדולה ביכולת בין 2012 ל2014? ממנה חזר ליכולת מצוינת ב2015 בחצי השני ויכולת סבירה בשנתיים אחרי. אם מסתכלים על תקצירים מאיבודי הנקודות של בארסה באליפות של מוריניו בריאל -הרבה על שטויות של פיקה. [אגב, גם שוכחים שדני אלבס היה חור בשנתיים וחצי האלה].
מצד שני, קשה לי לראות אותו מתאושש שוב

ק. 28 באוגוסט 2017

איזה משחק ריאל ולנסיה!! אסנסיו מפחיד כמה טוב הוא

אופיר מ 28 באוגוסט 2017

אני מפחד לכתוב שטכינקת הוצאת הכדור מהרגל בגול הראשון נראית כמו שיפור של מסי…

ובתווך – בנזמה וזאזא התחרו ביניהם מי יגרום לקבוצה שלו לאבד נקודות – שניהם ניצחו.

(מסכים לגבי פיקה. התחושה ששיאו מאחוריו וזה אומר שצריך בלם דחוף למרות המסרים של וולורדה)

ק. 28 באוגוסט 2017

מסצ' עדיף כרגע ולראיה החילוץ בגליץ' נקי מ1 על אחד במתפרצת ברחבה מול בטיס- אין מצב שפיקה עושה דבר כזה היום

גלעד בלום 28 באוגוסט 2017

סוף סוף אפשר לדבר על ברסה פה באתר, אני אנגלופיל לא קטן אבל אוהד ברסה עוד מימי קרויף ומרדונה ולא מחמיץ משחק שלהם, זו תקופת מעבר, מאמן חדש וכולי. הדור של בוסקטס, פיקה,ואינייסטה , מסצ׳׳רנו כבר לא מה שהיה, שחוק, איטי,שבע וצפוי, רק מסי בלתי עציר(וגם סוארס כשלא פצוע או מורחק), על כל השאר חובת ההוכחה מוטלת, ביחוד פאוליניו ודמבלה שיצטרכו ללמוד את האישי טאקה מהר. בלי מסי היינו יכולים לשקוע לעונה מבאסת ולראות את מדריד עושה עוד עונה דומיננטית אבל עם הגמד הכל אפשרי .

אופיר.מ 28 באוגוסט 2017

כן.. זו שקיעתו של דור.. לא יודע אם אני ממהר להכליל את בוסקטס שהוא בן 29 ובתפקידו (קשר אחורי) יש לו עוד המון לתת. פאוליניו הובא בחטא והעיסקה שלו מסריחה מאינטרסים זרים.. לא בונה עליו בכלל – להיפך, זה מסמל את שקיעת המועדון בעידן הנוכחי. הבעיה היא שכל המעמסה נופלת על מסי. לא הוגן כלפיו, לא כלפי האוהדים, ולא באמת אפשרי לייצר ככה קבוצה תחרותית לאורך זמן.

דן ברקאי 28 באוגוסט 2017

אופיר – היינו כחולמים. כתיבה מדהימה על קבוצה אהובה. רק תמשיך כך…

אופיר.מ 28 באוגוסט 2017

תודה דן:)

עסק שחור 28 באוגוסט 2017

אחלה פוסט. כיף לקרוא על כדורגל ספרדי בדה באזר.

אופיר.מ 28 באוגוסט 2017

תודה:) כיף לכתוב!

עובר אורח 28 באוגוסט 2017

מעולה! תמשיך לכתוב

אופיר.מ 28 באוגוסט 2017

תודה רבה:)

יניב 28 באוגוסט 2017

תענוג לקרוא אחי,המשך כך :)

אופיר.מ 28 באוגוסט 2017

תודה יניב:)

רומן 28 באוגוסט 2017

רק נשאר שמישהו פה יפתח בלוג על ארסנל, ואז דה באזר יוכל להיות כנראה אתר הבלוגים הראשון שיש בו מדור קטרגל :-)

אופיר מ 28 באוגוסט 2017

אחלה משחק קטרגל :) יאללה תרים את הכפפה!

שוטף פלוס (ק)שישים 28 באוגוסט 2017

לדעתי דמבלה יש לו פוטנציאל להיות יותר טוב מניימאר, ניימאר בילו נתן תצוגות ומספרים פחות טובים.
טקטית יהיה מעניין לראות אין דמבלה משתלב טקטית,הוא יותר יעיל בצד ימין ומסוגל לאייים יותר על השער ברגל שמאל.
אבל זה הצד של מסי ששם הוא נכנס מעמדת הקיצוני לחלוץ
אמנם שדמבלה גם יודע לשחק בשמאל אך שם הוא יותר צפוי כי הוא מחפש יותר את הקרוס לרחבה.

לא ברור לי למה לא קונים בלם, סהכ יש את פיקה מסצ'רנו,אומטיטי והפצוע הנצחי-ורמאלן שזה מה שצריך להספיק לליגה,גביע אלופות יחד עם משחקי נבחרת וידידות.

פאוליניו הרכישה שלו מזכירה לי את הרכישה של ז'רמי מתיו שחקן כמעט בן 30 במחיר מופקע,ללא הצלחה רבה בעברו שמגיע לזמן מוגבל

אופיר.מ 29 באוגוסט 2017

אכן חייבים בלם בהקדם, חבל שירדו ממרטינס. דמבלה יכול לשחק גם כקשר התקפי. לגמרי שחקן ורסטילי

גלעד בלום 29 באוגוסט 2017

למה להשמיץ את פאוליניו לפני שהוא שיחק דקה? זה ברזילאי שלא ווירטואוז ולכן קשה לעיכול, אבל הוא דינמי וחזק פיזית. אם מאחורי מסי וליד ראקיטיץ ואינייסטה הוא לא יפרח אז הוא בבעיה. בברזיל הוא מוזמן קבוע כבר שנים בנבחרת, לא מבין מה לא כשר פה בעסקה, זה שחקן לגיטימי וגם בטיקי טאקה צריך 2-3 נגרים, בוא ניתן לו ולילד החדש הזדמנות, יש למסי ולסוארס עוד 4-5 שנים להיות אפקטיביים במקרה הטוב, זה מספיק זמן לעוד מיני שושלת עם הדור הזה, זו המטרה.

אופיר.מ 29 באוגוסט 2017

גלעד, על אותו משקל – למה להיות נאיבי כלפי שחקן שנכשל בטוטנהאם ולא בלט בסין? למה לקבל בהבנה רכש הזוי ב40 מיליון יורו? אתה כניראה לא בקיא בפוליטיקה הפנימית של המועדון ולא מודע לקשרים העסקיים בין חברת הבניה אברגנדה (המחזיקה בקבוצה בעלת השם הזהה ממנה נקנה פאוליניו) לבין חברת הבניה בה לברתומיאו אחוזים נכבדים. במקרה חברת הבניה הזו זכתה בזמן המקביל בחוזה עבודה לבניית נמלים עבור חברת אברגנדה בסין. כל עיתונאי הספורט המכובדים (דסקל, קופר ועוד) עסקו בזה, אני לא מבין את ההיתממות.

Comments closed